nie jesteśmy same w tym szaleństwie:))) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 12:14   #1081
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Mar go, Wojtusia witam Was
Mar go, cieszę się, ze Ci tonujący tak się spodobał - mi zresztą też i tak samo tylko to waliłam na paszczę i niczym nawet nie matowiłam. I było ślicznie.

Wojtusiu,wiadomo - wakacje, urlopy,szkoda czasu na siedzenie przed komputerem,no chyba, że w ogrodzie - ja tak właśnie teraz wypoczywam

Kasia_L jaki post 666? ja nic nie zrozumiałam, no

Idę poczytać ten atykuł
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:52   #1082
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Tylko nasza czekoladowa Pani Moderator wróciła i już wątek w ruch
Sandijko- ten post byl 666 postem Kasi, tak mi się wydaje przynajmniej
Gdzie byłas w Hiszp dokładniej? Lloret de Mar? Ja też chcę gdzieś biały kuper pogrzać
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:06   #1083
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Guia jak tu się nie uśmiechnąć po takim miłym przywitaniu Tak, wróciłam ja i moje zamiłowanie do offtopów
A, faktycznie: to post Kasi nr 666, cos chyba nie myślę.

Tym razem nie byłam w Lloret (a jaka szkoda ), bo wyjazd organizowany na ostatnią chwilę i w tym terminie, co chciałam, już nie było nic ani w Lloret, ani w Blanes, ani w Tossie no i wylądowałam w Malgrat. Ale na szczęście plaża tak samo cudna i się wybyczyłam na miesiąć no i pozwiedzałam, co się dało
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:35   #1084
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Sandija
Kasia_L jaki post 666? ja nic nie zrozumiałam, no
Bo tu nie ma nic do rozumienia, Sandijo . To po prostu mój post był 666 na Wizażu i postanowiłam to sobie zapisać - tak dla jaj, że niby taka "okrągła" liczba . Nie chciałam odsyłać Cię do 666 postu , sorki za wprowadzenie w błąd .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:05   #1085
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

No to ja jestem taka nadaktywna umysłowo i doszukiwałam się jakiś zagadek logicznych, a tu prozaiczna prawda, iście diabelska
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:46   #1086
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Znowu donoszę . Donos z sierpniowej Olivii nr 8/2006, str. 94. Znajduje się tam artykuł pt. "Słońce i skóra - ryzykowny romans".

Na przykładzie 3 kobiet (23, 27 i 28 lat) pokazują w jak różnej kondycji może być skóra ze względu m. in. na korzystanie ze słońca. Badania skóry przeprowadza Olay stąd też w proponowanych zestawach pielęgnacyjnych dla każdej z pań, biorącej udział w analizie, zawsze coś z tej marki . Ale piszą o zmarszczkach, przebarwieniach widocznych i niewidocznych gołym okiem i w kilku akapitach w skrócie o korzystaniu ze słońca.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 16:33   #1087
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A ja pociągnę w stronę naszego ulubionego tematu, czyli solarium - dwie iście przerażające rzeczy zobaczyłam ostatnio przejeżdżając przez miasto: na jednym solarium reklama - "zarezerwuj sobie łóżko przez SMS!", a na drugim - "lubisz to robić na stojąco? Przyjdź do nas, nowa kabina opalająca!" Zgroza...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 10:23   #1088
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

w lipcowej "Urodzie" (tej co rozdawali w sephorze )
jest caały artykuł poświęcony filtrom przeciwsłonecznym. Generalnie do treści większych zastrzeżeń nie mam - z jednym wyjątkiem ...nie lubię jak ktoś pisze o tej 95% skuteczności UVB przy niższych filtrach nie dodając nic a nic o skuteczności ochrony UVA - uważam to za nie profesjonalne podejście do tematu. Wszyscy się rozczulają tylko nad tym SPF-em a PPD - gdzie?
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:06   #1089
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez marianna
w lipcowej "Urodzie" (tej co rozdawali w sephorze )
jest caały artykuł poświęcony filtrom przeciwsłonecznym. Generalnie do treści większych zastrzeżeń nie mam - z jednym wyjątkiem ...nie lubię jak ktoś pisze o tej 95% skuteczności UVB przy niższych filtrach nie dodając nic a nic o skuteczności ochrony UVA - uważam to za nie profesjonalne podejście do tematu. Wszyscy się rozczulają tylko nad tym SPF-em a PPD - gdzie?
masz rację, i to jest główny, a jakże nieprawdziwy argument przeciwników wysokich filtrów - że po co stosować SPF 50+, skoro SPF 30 daje prawie taką samą ochronę - a że tylko przed UVB, to nawet sami nie wiedzą

a tę Urodę to przy zakupach dają?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:58   #1090
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Bo większość traktuje filtry jako uv i koniec i kropka. A tu drobny szczególik A czy B. SPF czy PPD, jeden pies. Smutne ale prawdziwe.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:00   #1091
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Zgadzam się z przedmówczyniami. Wszędzie, gdzie piszą o filtrach to zwykle o SPF, proponując na chodzenie po mieście SPF 15.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 12:01   #1092
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Zgadzam się z przedmówczyniami. Wszędzie, gdzie piszą o filtrach to zwykle o SPF, proponując na chodzenie po mieście SPF 15.
a i tak uważają to za bardzo wysoką ochronę
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 12:54   #1093
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

no i znowu sama w tym szaleństwie?
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 13:43   #1094
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Sylwiani no jak sama, a ja?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 09:08   #1095
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez justa79
masz rację, i to jest główny, a jakże nieprawdziwy argument przeciwników wysokich filtrów - że po co stosować SPF 50+, skoro SPF 30 daje prawie taką samą ochronę - a że tylko przed UVB, to nawet sami nie wiedzą

a tę Urodę to przy zakupach dają?
Tak dostałam przy zakupach ...bo akurat pani przede mną wybrała resztę próbek
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 16:54   #1096
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Erato
A ja pociągnę w stronę naszego ulubionego tematu, czyli solarium - dwie iście przerażające rzeczy zobaczyłam ostatnio przejeżdżając przez miasto: na jednym solarium reklama - "zarezerwuj sobie łóżko przez SMS!", a na drugim - "lubisz to robić na stojąco? Przyjdź do nas, nowa kabina opalająca!" Zgroza...
No to ja w Zakopanem widziałam następujący szyld - "u nas solarium to nie tylko piękna opalenizna ale i możliwość wygrania odtwarzacza mp3 "
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:29   #1097
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A szkoda że tam nie mieszkam, może bym wygrała Ciekawa jaki to konkurs? Kto się mocniej strzaska? Tak w ogóle to witaj Kasiu Jak było w górach? Pogoda dopisała?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 07:56   #1098
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
A szkoda że tam nie mieszkam, może bym wygrała Ciekawa jaki to konkurs? Kto się mocniej strzaska? Tak w ogóle to witaj Kasiu Jak było w górach? Pogoda dopisała?
W sprawie losowania to już się nie dowiadywałam , ale oprócz mp3 można było wygrać dodatkowe karnety .

Co do pogody to trafiła się zmienna, aczkolwiek sprzyjająca wędrówkom. Było i słońce i deszcz, i morze mgieł. Przełaziłam duuużo, napawając się pięknem gór. To były bardzo udane wakacje .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 07:17   #1099
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Jako, że ostatnimi czasy samoopalania zaniechano (kto łazikując po górach ma na to czas i ochotę ) gdy wróciłam stałam się obiektem o stosunkowo jasnej skórze względem innych - szczególnie nadmorskich wczasowiczów. No i zaczęło się znowu porównywanie typu: blada = chora .

Mój ojciec wciąż mówi, "ale ty blada jesteś, idź się poopalaj". Siostra to samo. Stąd w domu tymczasowo straciłam imię na rzecz przydomka "blada".
Ale ojciec TŻa przebił ich obojga, mówiąc "jesteście bladzi jak trupy" (sam ma ciemną karnację i w dodatku szybko się opala). Na co mój TŻ (co mnie zszokowało ) odpowiada, że słońce jest niezdrowe, że zmarszczki, że choroby skóry i że jak zechce to Kasia (czyli ja ) może dać wykład na ten temat . Odtąd nie ma tematu .

A ja zainwestowałam w Autoheliosa - ale tak naprawdę nie dla nich a dla siebie, bo decyzję podjęłam jeszcze przed wyjazdem w góry, ale nie mogłam jej sfinalizować przez wyjazd. Dosłownie jakbym antycypowała te pytania o bladość .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 08:05   #1100
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Mój ojciec wciąż mówi, "ale ty blada jesteś, idź się poopalaj". Siostra to samo. Stąd w domu tymczasowo straciłam imię na rzecz przydomka "blada".
Ale ojciec TŻa przebił ich obojga, mówiąc "jesteście bladzi jak trupy" (sam ma ciemną karnację i w dodatku szybko się opala). Na co mój TŻ (co mnie zszokowało ) odpowiada, że słońce jest niezdrowe, że zmarszczki, że choroby skóry i że jak zechce to Kasia (czyli ja ) może dać wykład na ten temat . Odtąd nie ma tematu .
.
Kasiu, to widzę, że Twój TŻ jest całkowicie przekonany, uświadomiony i wyedukowany w tym temacie I bardzo dobrze zresztą.
U mnie się nikt nie czepia, mama niestety ma parę przebarwień i narzeka, że nie było takich możliwości filtrowania się i takiej wiedzy, jak ona leżała plackiem na plaży; dziadkowie to z kolei całkiem inna bajka - dziadek zauważa tylko moją chudość i mówi, że mam utyć, bo nie znajdę męża (), a babcia chodzi do tej samej pani dermatolog co ja, bierze witaminki na piękne paznokcie i skórę i pyta przy każdej mojej wizycie, czy mi się czasem filtr nie skończył, bo jak tak, to mi dołoży pieniędzy. I zabrania mi się opalać Skutek taki, że podczas tego lata ani razu się jeszcze nie samoopalałam

Edit: tak przy okazji to widzę, że w naszym ulubionym wątku o solarce znów się zaczyna ciekawie robić... na propozycje dot. pielęgnacji cery trądzikowej (kwasy, retinki, filtry - standard) dziewczyna odpowiada, że ona musi chodzić do solarium, bo jest uczulona na sterydy i woli mieć zmarszczki niż stan zapalny; inna pisze, że solarium jest zalecane przy cerze trądzikowej... Ach, jak ja bym chciała, żeby nie powtarzano bezmyślnie tych "odkryć"...
Aga, do boju!
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:15   #1101
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Rayne
Kasiu, to widzę, że Twój TŻ jest całkowicie przekonany, uświadomiony i wyedukowany w tym temacie I bardzo dobrze zresztą.
No można by tak rzec, ale nie do końca. On się nie opala, raczej nie przebywa na słońcu, więc uważa, że od filtrów może stronić. Jak ja go nie posmaruję filtrem, to on tego sam nie zrobi.

Cytat:
Napisane przez Rayne
U mnie się nikt nie czepia, mama niestety ma parę przebarwień i narzeka, że nie było takich możliwości filtrowania się i takiej wiedzy, jak ona leżała plackiem na plaży; dziadkowie to z kolei całkiem inna bajka - dziadek zauważa tylko moją chudość i mówi, że mam utyć, bo nie znajdę męża (), a babcia chodzi do tej samej pani dermatolog co ja, bierze witaminki na piękne paznokcie i skórę i pyta przy każdej mojej wizycie, czy mi się czasem filtr nie skończył, bo jak tak, to mi dołoży pieniędzy. I zabrania mi się opalać Skutek taki, że podczas tego lata ani razu się jeszcze nie samoopalałam
No właśnie moja mama jest też częściowo uświadomiona i ona rozumie i nie krytykuje faktu, że nie chce mi się opalać. Kiedyś razem się smażyłyśmy w pełnym słońcu , a teraz ani ona ani ja . Ale ojcowie to inna bajka...

Co do chudości, to było podobnie jak z bladością. Wciąż słyszałam jedz, musisz przytyć, wyglądasz na wygłodzoną (ale tylko w oczach ojca i siostry, którzy są trochę lepiej zbudowani, że tak to nazwę ).
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:56   #1102
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Ja w sumie nie narzekam, pozwalam sobie wypominać chudość, bo kiedyś ważyłam ze 20 kg więcej niż teraz, więc moją najjaśniejszą życiową chwilą było stwierdzenie ekspedientki z Orsay że "proszę pani, ale my nie mamy już mniejszych rozmiarów tych spodni" To było, że tak powiem, ukoronowanie mojej dwuletniej walki o ładną figurę.
A TŻ-ta, Kasiu, myślę że wyedukujesz w stu procentach... domyślam się tego po Twoim, jakże ładnym i cieszącym oczy, podpisie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:59   #1103
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No można by tak rzec, ale nie do końca. On się nie opala, raczej nie przebywa na słońcu, więc uważa, że od filtrów może stronić. Jak ja go nie posmaruję filtrem, to on tego sam nie zrobi.

No ale przynajmniej się chłop stara i w cieniu siedzi Lepsze to niż nic a do filtrów z czasem może przywyknie. Gorzej z częścią mojej rodzinki stosującej filtry z Kolastyny faktor 8 i opoalającej się namiętnie. Mam 3 siostry. Najmłodsze są blade i unikaja słońca, tata podobnie ale mama i rok młodsza uwielbiaja słoneczko, na którym moga wylegiwać się godzinami. Na całe szczęście mają mało czasu i nie zawsze mogą Mama chyba z racji wieku i dolegliwości smaży się rzadko, ale argumenty o szkodliwości filtrów wkłada między bajki. Szkoda, bo przez lata opalania nabyła sporo zmarszczek i plamek
Mój teżet natomiast niby rozumie wszystkie argumenty przeciwko opalaniu ale nie jest agitatorem filtrowania na całe szczęście godzinami siedzi w pomieszczeniu z roletami i ciężko pracuje więc nie w głowie mu opalanie, chociaż słońce bardzo go lubi i ładnie i szybko się opala.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:10   #1104
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez anah
Mój teżet natomiast niby rozumie wszystkie argumenty przeciwko opalaniu ale nie jest agitatorem filtrowania na całe szczęście godzinami siedzi w pomieszczeniu z roletami i ciężko pracuje więc nie w głowie mu opalanie, chociaż słońce bardzo go lubi i ładnie i szybko się opala.
No mój TŻ ma w pokoju rolety prawie non stop opuszczone, prawie jak w ciemni . On tak po prostu lubi .

Cytat:
Napisane przez Rayne
A TŻ-ta, Kasiu, myślę że wyedukujesz w stu procentach... domyślam się tego po Twoim, jakże ładnym i cieszącym oczy, podpisie
Rayne, sprowokowałaś mnie Zrobię małego off topa Też mam nadzieję, że może któregoś dnia wzbudzę w nim taką motywację, że sam będzie się filtrował Tak sobie wydedukowałam, bo skoro się oświadczył to chyba mojego filtrowania nie uważa za nie wiadomo jakie dziwactwo , albo po prostu jest w stanie dużo znieść .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:10   #1105
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Rayne
Edit: tak przy okazji to widzę, że w naszym ulubionym wątku o solarce znów się zaczyna ciekawie robić... na propozycje dot. pielęgnacji cery trądzikowej (kwasy, retinki, filtry - standard) dziewczyna odpowiada, że ona musi chodzić do solarium, bo jest uczulona na sterydy i woli mieć zmarszczki niż stan zapalny; inna pisze, że solarium jest zalecane przy cerze trądzikowej... Ach, jak ja bym chciała, żeby nie powtarzano bezmyślnie tych "odkryć"...
Aga, do boju!
Raaayne... to Ty...? me ślepe, zaklejone snem oczy nie dowidzą...
usnęłam koło 4, bo oczywiście książkę czytałam i tradycyjnie musiał mnie listonosz obudzić przed 10.... łumieram.... pierdzielę solarystki, dajcie mi kocyk i poduszkę w cieple i ciszy...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:16   #1106
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez agnieska
Raaayne... to Ty...? me ślepe, zaklejone snem oczy nie dowidzą...
usnęłam koło 4, bo oczywiście książkę czytałam i tradycyjnie musiał mnie listonosz obudzić przed 10.... łumieram.... pierdzielę solarystki, dajcie mi kocyk i poduszkę w cieple i ciszy...
Ano ja Też czytałam, ale notatki ze studiów, coby się do rozmowy kwalifikacyjnej przygotować, więc szybko zasnęłam nad tym Dlatego dziś od 8 spokojnie na nogach jestem.
A co do wątku solaryjnego - to jeszcze padło tam stwierdzenie, że osoby, co piszą, że solarium nie pomaga na trądzik, to nigdy nie miały poważnych problemów z cerą i wystarczy, że się posmarują byle czym czego z oczywistych względów nie będę komentowała.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:37   #1107
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Talking Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

KASIU L!!!!
Moje ogromne gratulcje z okazji zaręczyn!!!!!!!!!
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:45   #1108
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No właśnie moja mama jest też częściowo uświadomiona i ona rozumie i nie krytykuje faktu, że nie chce mi się opalać. Kiedyś razem się smażyłyśmy w pełnym słońcu , a teraz ani ona ani ja . Ale ojcowie to inna bajka...
Aaa a mój tata to ma takie poglady jak ja nt. opalania Teraz ciagle się pyta czemu tak rzadko na plażę nie chodzę. Ja odpowiedziałam, że nie lubię się smażyc na słońcu, przepychać się przez zapchane plaże (w czasach upałów nad jednym jeziorem po prostu meijsca nie ma, a w wodzie to już w ogóle) i wolę sobie w ogródkowym cieniu posiedzieć. Odpowiedział "A, no to ty jesteś taki sam wampirek jak ja. Jedyna plaża na jaką bym wyszedł to coś takiego jakna Dominikanie pod bambusowym parasolem i z pełną obsługą." Jest nawet bledszy ode mnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:47   #1109
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Kasiu, no no... nie zauważyłam drugiej części tamtego posta i przegapiłam informacje o zaręczynach GRATULUJĘ!
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:48   #1110
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Evitko, Rayne dziękuję A ja myślałam, że uda mi się ten fakt tak cichcem w jakimś poście przemycić .

In the Shadows od razu widać w kogo się wdałaś .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.