Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 15:43   #2791
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
chwila przerwy - i do forum !Nałóg ?
Malowałam się dzisiaj, a raczej -zamalowywałam i wiecie co - trudno - będę czerwona, będę się łuszczyć,ale już mam dosyć. Na takim "buncie " to mi lepiej myśleć o tym, co mnie czeka po piątku
Dome - ten pumeks.... Może zamiast tego po plaży niech Cię mąż za samochodem pociągnie ? Tylko twarzą do piasku bo inaczej wiesz -słońce szkodzi
( tak z zazdrosci piszę, bo naprawdę kobieta z Ciebie z klasą jak ze zdjęcia wynika )
wiesz co kamilio a może po tej plaży to tak całą, nago ...ale bym sobie skórę ujędrniła

ivonako: cała filozofia zabiegu u lekarza to nałożenie w odpowiedniej kolejności maseczki oraz wręczenie zdesperowanej klientce reszty zestawu za cenę dwa razy większą niż przy SAMOZAKUPIE (oczywiście ze sprawdzonego źródła). Potem tylko trzeba wiernie odczytać wszystkie posty naszych boginek cosmelanu a jest ich tu KILKA ( kamilia też się szykuje by zostać boginką już od piątku, więc wszystko nam opowie na bieżąco). I...face bez plam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:42   #2792
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

ivonako: cała filozofia zabiegu u lekarza to nałożenie w odpowiedniej kolejności maseczki oraz wręczenie zdesperowanej klientce reszty zestawu za cenę dwa razy większą niż przy SAMOZAKUPIE (oczywiście ze sprawdzonego źródła). Potem tylko trzeba wiernie odczytać wszystkie posty naszych boginek cosmelanu a jest ich tu KILKA ( kamilia też się szykuje by zostać boginką już od piątku, więc wszystko nam opowie na bieżąco). I...face bez plam
Ech... mam nadzieję, że się odważę i zrobię TO sama. Tylko jakby się kości pokazywały to żaden lekarz mnie wtedy nie przyjmie Generalnie to po przeczytaniu tylu waszych postów, chyba mogłabym ... odtłuścić, nalożyć cos 1 na 6 godzin, zmyć. Proste . Potem cos 2 (tutaj musiałabym doczytać, żeby nie pomieszać ile razy w którym tygodniu). Kremy nawilżające. Myślę, że dojrzeję... a resztę z 1800 wydam na buty.
Będę pilnie śledzić codzienne opowieści zaczynających zabieg cosmelanek
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:21   #2793
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej kochane!
Skacowana jestem troszke!Chyba duzo dzisiaj nie bede pisac!
Dla zainteresowanych moja fotka-nie ma,bo kabla znalezc nie moge!
ivonako,Ty sie nie zastanawiaj tylko kupuj i sama rob
1800 zlotych? Wariactwo!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:35   #2794
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
wiesz co kamilio a może po tej plaży to tak całą, nago ...ale bym sobie skórę ujędrniła

ivonako: cała filozofia zabiegu u lekarza to nałożenie w odpowiedniej kolejności maseczki oraz wręczenie zdesperowanej klientce reszty zestawu za cenę dwa razy większą niż przy SAMOZAKUPIE (oczywiście ze sprawdzonego źródła). Potem tylko trzeba wiernie odczytać wszystkie posty naszych boginek cosmelanu a jest ich tu KILKA ( kamilia też się szykuje by zostać boginką już od piątku, więc wszystko nam opowie na bieżąco). I...face bez plam
Chyba na początku boginką pożarnictwa
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:54   #2795
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej, dziewczyny, pomyslalam, że w zwiazku z zapotrzebowaniem, umieszcze zdjecie z tablica stosowania cosmelanu2 po zmyciu cos1, moze pomoze zapamietac kroki postepowania dla poczatkujacych samodzielnych cosmelanek. Załączona tabela zostala przekazana po dokonanym zabiegu przez uprzejma Pania Doktor a dotyczy postepowania w pierwszym miesiacu:
cos1 - nalozony na 6 godz. dla:
cera mieszana (tlusta sfera T i normalna), dojrzala, piegowata, jasna, w miare delikatna, opalajaca sie na jasny braz (kiedys).
Zalecona kuracja 1 rok.
IMG_1298.jpg

Ponadto, moze zrobimy np. na str. 95 lub innej "Zasady Cosmelanek" w formie punktow dla najwazniejszych zasad postepowania pocosmelanowego.
np. 1. Zawsze bezwzglednie stosuj kremy z wysokimi filtrami conajmnie 50+ (np......mozemy wymienic najpopularniejsze)
2. Staraj się stosowac cosmelan2 po kuracji cos1 przynajmniej 1 rok
3. Uzywaj kosmetyków naturalnych bez konserwantów i srodków chemicznych
4. Uzywaj serum FlavoC na wzmocnienie naczynek oraz jako silnego antyoksydanta itd.....
Buczaczo, ja wlasnie zaplacilam 1800 zl za kurację.
Jakas jestem dzisiaj kreatywna, ide jutro po 2 tyg. do pracy to dlatego i znowu pytanie dlaczego nie jestes opalona?
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 19:18   #2796
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah twój pomysł jest super, taka ściąga byłaby ekstra. Wiesz prawde mówiąc ze stosowaniem cos2 jest troszkę kombinacji i ja mimo tego ze przeczytalam połowe forum to dalej nie pamiętam co i jak i w którym momencie, ale myslałam ze jak przyjdzie juz co do czego i bede po cos 1 to bede wertować znów strona po stronie.
A z zasadami to u mnie gorzej, bo nie mam jeszcze żadnych doświadczeń z cosmelanem i na razie uczę się od was
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 19:24   #2797
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah,niezbyt zrozumialam pytanie,niestety nie wiem co znaczy slowo opalenizna.W jakims obcym jezyku piszesz!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 19:34   #2798
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hannah,niezbyt zrozumialam pytanie,niestety nie wiem co znaczy slowo opalenizna.W jakims obcym jezyku piszesz!!!
Buczacza ale trafiłaś z tym
Niestety małżonek nie zrozumiał co w tym może być takiego śmiesznego. Sam opalony tak jak ja w życiu nie byłasm. Pewnie pomyślał że to z jego opalenizny sie tak ciesze.

Hannah mam pytanie co oznacza ten dopisek na samym dole listy, 2,3 razy w tygodniu. Czy to znaczy że po tym miesiącu trzeba stosować cos2 2-3 razy w tygodniu ? I jeszcze to ze 3 godziny nie nakłada sie żadnego makijażu ? co to znaczy żadnego ? tusz, błyszczyk również nie ? jak tu wyjśc do pracy z samym cos2 na twarzy. Czy jest to możliwe wogole ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 19:49   #2799
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A ja wzięłam się na sposób i czytając robiłam notatki Gdy otrzymam wreszcie swój wymarzony,ukochany,wytęsk niony....cosmelan zajrzę do kajecika i bedę wszystko wiedzieć. A jesli nie będę wiedzieć to zapytam np. Buczaczę a jak bedzie nawalona to inne kolezanki W związku z powyższym pytam: czy w pierwszym i nastepnych tygodniach stosowania cosmelanu 2 zmywamy go czy zastaje na twarzy ?Rożnie o tym piszecie i to jedno mnie zastanawia.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 19:58   #2800
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja niestety robiłam tylko notatki z polecanych i niezbędnych kosmetyków w trakcie i po kuracji. Nie jest tego mało Zamówienie na BU też już zrobiłam i czekam na przesyłke
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:00   #2801
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah mam pytanie co oznacza ten dopisek na samym dole listy, 2,3 razy w tygodniu. Czy to znaczy że po tym miesiącu trzeba stosować cos2 2-3 razy w tygodniu ? I jeszcze to ze 3 godziny nie nakłada sie żadnego makijażu ? co to znaczy żadnego ? tusz, błyszczyk również nie ? jak tu wyjśc do pracy z samym cos2 na twarzy. Czy jest to możliwe wogole ?[/quote]

Tak, 2-3 razy po pierwszym miesiacu, ja jestem juz czwarty miesiac "po" i stosuje cos2 3 razy w tygodniu, czesciej (tzn. codziennie) na razie nie moge bo odrazu skora jest mocno czerwona i twarz opuchnieta a pozniej zrzucanie "siersci" mocno gwaltowne, wiec stosuje 3 razy, ale rozmawialam z dermatolog jak rowniez potwierdzila to Madziusia777, ze pozniej skora sie przyzwyczai i codzienne smarowanko tak od ok. 6-mcy. Moja lekarka i Madziusia tez codziennie uzywaja i jest ok. Lekarz wdzi mnie czesto, bo niestety musi te 1800 zl odpracowac. Jesli chodzi o kosmetyki, to dotyczy to wylacznie podkladow, baz pod makijaz i tp. Tusz do rzes, pomadka, blyszczyk jak najbardziej.
Wyjscie bez "kolorowki" jak najbardziej jest mozliwe, bo jak diabli "boli" skora(na poczatku).
Buczaczo, ja jeszcze znam to slowo(opalenizna), chociaz do niego nie tesknie, nie powiem ladnie wyglada twarz opalona(kiedys bylam opalona jak orzeszek wloski) ale jeszcze bardziej arystokratyczna. Moja siostra dorobila sie plam i juz w tym roku na wakacjach stosowala filtr 30, nic to nie dalo, ale nie mowilam nic o cosmelanie, bo informacja o cenie zabiegu spowodowalaby zejscie z tego swiata.
Dziewczyny podawajcie zasady cosmelanek (chociaz po jednej) moze uda sie zebrac i bedzie fajna "baza wiedzy" . - w zasadzie dla wszystkich, bo my przeciez uczymy sie caly czas.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 20:05   #2802
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[/quote]Ponadto, moze zrobimy np. na str. 95 lub innej "Zasady Cosmelanek" w formie punktow dla najwazniejszych zasad postepowania pocosmelanowego.
np. 1. Zawsze bezwzglednie stosuj kremy z wysokimi filtrami conajmnie 50+ (np......mozemy wymienic najpopularniejsze)
2. Staraj się stosowac cosmelan2 po kuracji cos1 przynajmniej 1 rok
3. Uzywaj kosmetyków naturalnych bez konserwantów i srodków chemicznych
4. Uzywaj serum FlavoC na wzmocnienie naczynek oraz jako silnego antyoksydanta itd.....
[/quote]

SUPER POMYSŁ.... zresztą po wczorajszych pijaństwach warto by tak dzisiaj bardziej intelektualnie i ...na temat

wiecie co ??? Fajnie jest z Wami
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:19   #2803
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dobra ! Przechodzę tylko do czytania tego forum.Nikt mi nigdy nie odpowiada
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:26   #2804
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dobra ! Przechodzę tylko do czytania tego forum.Nikt mi nigdy nie odpowiada
No bo wszystkie trzezwe,jezyk im sie rozwija jak wypija(raczej palce)
Ja jestem jeszcze kochana,no i trzezwa!!! Pytaj kochana,pytaj
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:31   #2805
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi,zmywasz i nakladasz nowa warstwe cosmelana

Najpiekniejsza ,najukochansza buczacza
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:54   #2806
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

przepraszam, nażarłam się jak ta głupia krówek i nie mogę pisać logicznie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:09   #2807
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No no Buczacza ty to umiesz imprezę na kilka stron rozkręcić Jak się czuje 40 latka jak małolatka ładnie imprezowałyście. Spóźniona teraz wypijam 100 lat za Buczaczę.Uważaj bo jak nas wszystkie przygarniesz to będziesz musiała sierociniec plamiastych założyć Dome do mnie też możesz przyjść posprzątać z mopem i ściereczką zapraszam.Ja włoski mam też króciutkie bo mądra pani fryzjer w Galaxy podcięła mi je- pomyliły jej się chyba milimetry z centymetrami.
Dziewczyny mam śniadą cerę, mieszaną raczej mnie nic nie uczula (oprócz osy) a maskę cos1 dermatolog kazała mi trzymać tam gdzie nie miałam plam 8 godzin tam gdzie plamy do10 godzin i skóra mi nie zeszła do kości.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:14   #2808
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
No no Buczacza ty to umiesz imprezę na kilka stron rozkręcić Jak się czuje 40 latka jak małolatka ładnie imprezowałyście. Spóźniona teraz wypijam 100 lat za Buczaczę.Uważaj bo jak nas wszystkie przygarniesz to będziesz musiała sierociniec plamiastych założyć Dome do mnie też możesz przyjść posprzątać z mopem i ściereczką zapraszam.Ja włoski mam też króciutkie bo mądra pani fryzjer w Galaxy podcięła mi je- pomyliły jej się chyba milimetry z centymetrami.
Dziewczyny mam śniadą cerę, mieszaną raczej mnie nic nie uczula (oprócz osy) a maskę cos1 dermatolog kazała mi trzymać tam gdzie nie miałam plam 8 godzin tam gdzie plamy do10 godzin i skóra mi nie zeszła do kości.
ponieważ nie dam rady tyle domów na raz posprzątać ... do Ciebie wyślę Panią Małgosię, która u mnie co piątek sprząta Mogę polecić Ci genialnego fryzjera - do krótkich włosów
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:19   #2809
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Hannah mam pytanie co oznacza ten dopisek na samym dole listy, 2,3 razy w tygodniu. Czy to znaczy że po tym miesiącu trzeba stosować cos2 2-3 razy w tygodniu ? I jeszcze to ze 3 godziny nie nakłada sie żadnego makijażu ? co to znaczy żadnego ? tusz, błyszczyk również nie ? jak tu wyjśc do pracy z samym cos2 na twarzy. Czy jest to możliwe wogole ?
Tak, 2-3 razy po pierwszym miesiacu, ja jestem juz czwarty miesiac "po" i stosuje cos2 3 razy w tygodniu, czesciej (tzn. codziennie) na razie nie moge bo odrazu skora jest mocno czerwona i twarz opuchnieta a pozniej zrzucanie "siersci" mocno gwaltowne, wiec stosuje 3 razy, ale rozmawialam z dermatolog jak rowniez potwierdzila to Madziusia777, ze pozniej skora sie przyzwyczai i codzienne smarowanko tak od ok. 6-mcy. Moja lekarka i Madziusia tez codziennie uzywaja i jest ok. Lekarz wdzi mnie czesto, bo niestety musi te 1800 zl odpracowac. J

Hannah - jeżeli to nie tajemnica, to gdzie robiłaś zabieg, że masz też w to 1800 zł wliczone wizyty kontrolne ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 21:31   #2810
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia ja płaciłam 1500zł i w tym były wizyty kontrolne tz. krótka wizyta pani oglądała buziaka i mówiła pięknie wyglądam i, mam się tak i tak smarować tp. To chyma normalne
Dome trochę boję się teraz fryzjerów , ale możesz mi kogoś dobrego polecić.Też lubię krówki ale dzisiaj zjadłam mleczko zagęszczone na poprawę samopoczucia
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:39   #2811
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Piotr - genialny fryzjer - LOOKER - 0914840116. Facet wie co robi i robi to dokladnie Ciężko u niego z terminem, ale co do krótkich fryzur - to jest świetny. Odrastają tak, że ciągle jest fajnie
Masz na myśli takie mleczko zagęszczone z tubki, taki starodawne i słodkie Mniam mniam - uwielbiam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:49   #2812
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kamilia ja płaciłam 1500zł i w tym były wizyty kontrolne tz. krótka wizyta pani oglądała buziaka i mówiła pięknie wyglądam i, mam się tak i tak smarować tp. To chyma normalne
Dome trochę boję się teraz fryzjerów , ale możesz mi kogoś dobrego polecić.Też lubię krówki ale dzisiaj zjadłam mleczko zagęszczone na poprawę samopoczucia
w piątek będę wiedziała, jak będę potraktowana ja i moje 1800 zł
Ech , mam pietra . Ale jestem już tak zmęczona ,że chyba już mniejszy ten mój peter I wy, Siostry w Plamie jesteście moim wielkim wsparciem ;-) Trochę to egzaltowane wyznanie, ale taka jest prawda ;-)

ps. dzisiaj dostałam maila z pytaniem, - jak twoje ( czyli moje plany.
A ja przeczytałam - jak twoje plamy .....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:50   #2813
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Właśnie takie , raz kiedyś czyli w hm.. miesiącu funduje sobie mleczko Co do krótkiej fryzurki to nie pamiętam kiedy miałam krótkie włost oj baaardzo dawno, zawsze pół długie - a teraz wyglądam jak wystrzępiona kura
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:54   #2814
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc KOchane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!\
przepraszam was bardzo ze byla cisz z mojej strony ale nie mialam dojscia do kompa krutki urlop. ale jestem i widze jak wiele mnie ominelo musz jeszcze dokladni poczytac . dzis nie dam rady bo jestem po paru browarkach
kochane plamki juz wam mowie co u mnie sie dzieje
w zeszly czwartek mialam maske od niedzieli zaczelam smarowac sie cos 2 bylam czerwona w sumie jest juz 4 dni jak smaruje sie kremem nadal jestem troche czerwona i zluszcz mi sie skora
jest bardzo sciagnieta i mam wrazenie ze jak sie za bardzo usmiechne to mi peknie w szwach a mam powod do usmiechu bo plamy faktycznie jasnieja
na policzkach juz sa prawie niewidoczne jeszcze na czol;e widac delikatnie
ale powiem wam szczerze ze myslalam ze znikna szybciej i mam nadzieje ze to co u mnie sie dzieje to tak ma byc
najbardziej wnerwia mnie i nie pokoji to sciagniecie i suchosc cery no i to szalone pieczenie
czy tak ma byc ????????:m ad::m ad::m ur:
a no jeszcze wazne pytanie czy mam myc twarz ... bo nakladam cos 2
trzy razy dziennie rano myje i nakladam w poludnie nakladam warstwe bez mycia a wieczorem myje i nakladam ponownie
no a jak naloze krem nawilrzajacy o nazwie PHYSIGEL to strasznie piecze mnie skora , i tak piecze a po tym to juz szal
no i jeszcze wazne czy juz zawsze bede miala tak pikaca gebuche po cos 2 ????
bo jak narazie piecze ja cholera no i jest troche czerwona
wybaczcie bledy ortograficzne i nie tylko ale naprawde te pare browarkow jakos zle na mnie dzisiaj dzial
buziaki jutro sie zglosze i zadam jeszcze 100 innych pytan o ktorych teraz zapomnialam . lece spac

agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:01   #2815
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszka leć spać Lepiej byłoby gdybyś na czystą skórę nakładała cos2 A jak cię piecze po physigel (mnie też) kup sobie nanobase lub coś z tej serii w aptece. Pamiętaj jak coś piecze i to długo po zastosowaniu to jest coś nie tak i to nie odpowiada twojej buzi A na to ściągnięcie i suchość to właśnie nanobase się nakład
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:06   #2816
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia głodnemu chleb na myśli Idż szybciutko na ten zabieg i nie myśl juz o planach (plamach) bo w jakąś nerwicę nam wpadniesz i z psychozy będziemy musiały cie wyciągać
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:13   #2817
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi nałuż sobie maskę cos1 jak my wszystkie i (według kajeciku) smaruj cos2 - oczywiście że na oczyszczoną twarz. Jak można sobie nałożyć krem i to o tak silnym działaniu na "brudną" twarz. A propo czytamy cię wszystkie i w cale nie zaniedbujemy tylko Buczacza miała swoją chwilę, teraz się poprawiam
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 07:24   #2818
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochane, "w pierwszym tygodniu nakładamy cos2 dwa razy dziennie".
Co to oznacza? Nakładamy cos2 np rano pierwszy raz i trzymamy cały dzień bez zmywania np do wieczorka i wieczorem zmywamy i nakładamy cos2 drugi raz i trzymamy całą noc? Czy może zmywamy po kilku godzinach? A jak między tym nakładamy krem nawilżający tez z zestawu, na niezmyty cos 2 ? A kiedy do tego nałożyć filtr? Może któraś z Was mogłaby to opisać jak krowie na granicy.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 08:01   #2819
NIKI1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam Was serdecznie;-)Dziewczyny we wrezsniu ma zabieg cosmelan i kosztuje 1600zł czy on napewno pomaga i usuwa przebarwienia?Stosowałam ostatnio krem 50+ i słonce jednak uaktywniło moje przebarwienia i wyglada moja buzia tragicznie mocne plamy przy oczach i na czole.Zrobiłam sobie pilingi i narazie na noc stosuje krem na plamy i jest troszke lepiej...Napiszcie co radzicie bo juz mam dosyc biegania po dermatologach i kosmetyczkach czy to bedzie moja ostatnia wizyta we wrezsniu...???i bedzie wreszcie jakis pozytywny rezultat?
NIKI1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 08:57   #2820
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam cosmelanki serdecznie
Na wstepie....Buczacza wszystkiego najlepszego...szczescia i pieknego wygladu...mnie 40 wejdzie na kark za 3 lata wiec ...wielkimi krokami sie zbliza...wow..
ja palnuje sama zrobic zabieg..nie mam zamiaru przepłacac u lekarzy.... na ebayu zauwazyłam , ze wystawiaja dziewczyny z Hiszpani ze Stanów..cosmelan...zamies zczam linki...
http://cgi.ebay.pl/KIT-COSMELAN-COMP...QQcmdZViewItem

jak myslicie..mozna zaufac tej z Hiszpani?? Jeszcze niedawno miała dziewczyna ze Stanów cosmelan..teraz na razie nie ma oferty...
chce kupic przez net..ale chciałbym, zeby to byl sprawdzony produkt..
która moze cos mi doradzic w tej kwestii? u ktorego sprzedawcy kupic cosmelan?? macie sprawdzone namiary na sprzedawców cosmelanu??
a pomysł z opisem krok po kroku jak nakładac cosmelan jest super...
pozdrawiam
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.