Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 16:46   #961
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

jestem własnie po pierwszym zabiegu
i w ogolenie było sladu...
tzn było czerwone zaraz po zabiegu a jak wyszłam z habinetu juz nic nie było widać

najpierw zgoliła mi wąsik a potem laserkiem...
mowiliscie że boli a to tylko troszke...
zależy od wąsa
jak trafi na ciensze wlosik to nic sie nie czuje. Ale miałam kilka grubszych i rtoche zabolało.
Teraz nie mam nic....Czysciutko ze az głupio
przez kilka dni nie bede mogla uzywac zadnych kosmetyków

i 3 tygodnie nie moge sie opalać przez pierwszy tydzień w ogóle a przez 2 nastepne tylko z silnym filtrem...a potem normalnie

moga przez pierwsze 6 tyg wychodzic włoski i wypadać...wiec mam je nie ruszac
ale po 6 tyg gdy cos wyroznie to po porstu zgolic maszynką...(nie wyrywac z cebulką bo potem sie nie usuną przy depilacji)

nastepna wizyte pod koniec maja


oby bylo ok
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:19   #962
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez AgaN Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd Twoja koleżanka wzięła takie informacje , ale wiedz że przy wyrywaniu włosków pensetą wyrywasz je razem z cebulkami. Efekt jakiego możesz się spodziewać, to coraz słabsze, często jaśniejsze odrastające włoski. Za jakiś czas możesz się ich pozbyć całkowicie. Ważne aby je wyrywać [ewent. depilować] broń Boże golić [img]icons/icon7.gif[/img]
Hmmm, zależy: na np. mam słabe włoski, więc gdy je wyrywam, się, hmmm, przerywają, zamiast wychodzić z cebulkami


Wody utlenionej też czasem używam, ale czytałam, że przebarwia ona skórę przy regularnym stosowaniu. To prawda?

Edytowane przez dance makabre
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:22
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:34   #963
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

na swoim przykładzie powiem ci że odbarwienia zauważyłam tylko gdy miałam jakąś opalenizne po samoopalaczu :P

nie wiem jak to może na innych działać...

ale powiem ci że ta woda utleniona to średnio pomaga...po 2 tyg zrezygnowałam ;/
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:50   #964
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mi pomogła, tzn. były właściwie nie tyle co jasno blond, co takie... złociste, ale było na pewno lepiej niż bez tego, a, i stosowałam na rękach, a nie nad ustami
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:55   #965
szaramyszka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja goliłam sobie meszek przez około tygodnia maszynką;/;/ teraz odrastają mi ciemne ,długie włoskie i wyglądam okropnie mało mówiąc..Aby się ich pozbyć kupiłam z allegro depilator ultradźwiękowy i mam nadzieję ,że zadziała ..na razie efektów brak;/;/ chciałabym się ich pozbyć na stałe abo doprowadzić do pierwotnego wyglądu strasznie żałuję że je goliłam bo teraz wszyscy się ze mnie śmieją ;/;/ jak się ich pozbywacie??
szaramyszka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:16   #966
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Depilacja woskiem - ja robię sama i praktycznie mnie nic nie boli.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:49   #967
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
jestem własnie po pierwszym zabiegu
i w ogolenie było sladu...
tzn było czerwone zaraz po zabiegu a jak wyszłam z habinetu juz nic nie było widać

najpierw zgoliła mi wąsik a potem laserkiem...
mowiliscie że boli a to tylko troszke...
zależy od wąsa
jak trafi na ciensze wlosik to nic sie nie czuje. Ale miałam kilka grubszych i rtoche zabolało.
Teraz nie mam nic....Czysciutko ze az głupio
przez kilka dni nie bede mogla uzywac zadnych kosmetyków

i 3 tygodnie nie moge sie opalać przez pierwszy tydzień w ogóle a przez 2 nastepne tylko z silnym filtrem...a potem normalnie

moga przez pierwsze 6 tyg wychodzic włoski i wypadać...wiec mam je nie ruszac
ale po 6 tyg gdy cos wyroznie to po porstu zgolic maszynką...(nie wyrywac z cebulką bo potem sie nie usuną przy depilacji)

nastepna wizyte pod koniec maja


oby bylo ok
ile płacilaś za taki jeden zabieg?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:38   #968
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

160zł razem z wczesniejsza konsultacją
najtansza oferta jaka znalazłam (przynajmniej w mojej okolicy )
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:30   #969
dud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jesli chodzi o mnie... to mam ten wąsik ale jest jesszcze dość mały więc chce szybko działać za pomoca lasera by nie osiągnął większych rozmiarów.
Moje pyatnie brzmi: średnio ile zabiegów trzeba wykonać i ile śrdnio za wszytkie zabiegi trzeba zapłacić?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
dud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:35   #970
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a rozjaśniacz sally hansen to jest dobry?bo to by było dobre rozwiązanie?napiszcie proszę..
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:25   #971
szaramyszka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Pytanie do pani kosmetyczki Beaty Krajnik: Witam serdecznie Czy słyszała pani może kiedyś o takim urządzonku jak depilator ultradźwiękowy?? jakie są efekty jego użycia?? i czy jest skuteczny??
szaramyszka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 20:15   #972
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez dud Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o mnie... to mam ten wąsik ale jest jesszcze dość mały więc chce szybko działać za pomoca lasera by nie osiągnął większych rozmiarów.
Moje pyatnie brzmi: średnio ile zabiegów trzeba wykonać i ile śrdnio za wszytkie zabiegi trzeba zapłacić?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
5-6 razy
a cena ok 200zł
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:08   #973
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja tydzien temu zrobilam drugie podejscie do plastrow. Jesli pierwsze wrazenie bylo negatywne to tym razem jestem juz na tak
Juz nie rwalam z calej sily, ale robilam to delikatnie, ale na tyle skutecznie aby wyrwac wloski. I robilam to ratami. Pojawilo sie tylko lekkie zaczerwienienie, ktore na drugi dzien juz zniknelo. Po depilacji przeczyscilam to miejsce dolaczana chusteczka z oliwka. I juz nie kladlam zadnego kremu typu alantan itp Moze wlasnie dlatego nie pojawily sie krostki, bo zadnym kremem nie zapchalam skory.
Jedyne "ale" to maly strupek, bo raz za mocno zerwalam plaster i pojawila sie tyci kropelka przy ustach.
A takto super. Teraz jak widze, ze cos odrasta to wyrywam pesetka, ale to sa pojedyncze wloski.

A propos depilacji laserowej. Nie wiem czy juz pisalam czy nie, ale moja kolezanka, ktora ma typ poludniowy, ciemna karnacja, burza czarnych wlosow i ogolnie geste owslosienie miala bardzo widoczny wasik. Poszla chyba na 4 zabiegi i od tamtego czasu nie ma ani jednego wloska nad ustami

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2009-03-29 o 12:10
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 15:36   #974
karo26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jeżli nawet zdecydujemy się na laser, to przed kazdym zabiegiem musimy się ogolić... a, że laser zadziała nie jest pewne w 100%. Więc mozemy zostac z prawdziwym, grubym wąsem już na zawsze. Poza tym pomiędzy tymi 3-4 tygodniami między kolejnymi zabiegami musimy się właściwie codziennie golić... mam rację? No i opalac się nie mozna
karo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:50   #975
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

nie masz
mi leci już drugi tydzień po zabiegu i musze sie przyjzec zeby zobaczyc wloski
poza tym odrastają przerzedzone(? :P)
opalać będe mogła sie juz za tydzień ale cos wydaje mi sie ze i tak pogody nie bede miala ;P
15 maja ide na drugi zabieg wiec do tego czasu pewnie sobie go zgole...bo po co sie meczyc nawet z malutkimi włoskami
no i te zabiegi są oddzielone w wiekszych odstepach czasowych niz 3-4 tygodnie
to ok. 6-7tygodni pomiedzy zabiegiem a kolejne nastepne sa w coraz dłuzszych odstepach
czy ktos zostanie z duzym wasem
trudno mi powiedziec...
ale wtedy to bedzie raczej w wyniku hirsutyzmu wiec predzej czy pozniej tez by sie tej osobie taki pojawił (chyba)

ja tylko załuje ze nie zrobiłam tego wczesniej
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:01   #976
karo26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

No, ale przez ten ponad miesiąc czasu musisz się z nim męczyć. Poza tym jak odrasta to pojawiają się pewnie takie czarne kropki... jak to wygląda? No i włoski nie odrastają grubsze i bardziej widoczne?
karo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 05:41   #977
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

witam,

Uzywam retin a od 2 miesiecy, w zwiazku z tym mam male pytanko... Czy moge wydepilowac wasik ( wosk lub threading moze peseta zeby skory nie dotykac??)?? Czy nie podraznie skory po retinie i nie zrobi mi sie jeszce wieksze przebarwienie ( bo akurat z tymze wasikiem walcze retinem, dawno dawno temu zrobilam w domu wosk, nieprawidlowo, bolalo, czerwone bylo, wyszlam na slonce, brak filtra, i za to pojawila sie dosyc ciemna brazowa plama nad warga) . Moja skora bardzo dobrze reaguje na ten krem, przebarwienie powoli zaczyna byc mniej ciemne, skora na przebarwieniu jest w koncu gladaka a nie chropowata jak przedtem.

czy moge ? bo nie che isc na wesele kolezanki z wasem... nie jest on wielki- ale ja go widze, mam ciemne wlosy, powstrzymywalam sie 2 miesiace, ale teraz...

Edytowane przez DeszczowaPanienka
Czas edycji: 2009-04-01 o 05:46
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 12:24   #978
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez karo26 Pokaż wiadomość
No, ale przez ten ponad miesiąc czasu musisz się z nim męczyć. Poza tym jak odrasta to pojawiają się pewnie takie czarne kropki... jak to wygląda? No i włoski nie odrastają grubsze i bardziej widoczne?
moge go usuwać np. golic a po 6tyg wyrywac
sa czarne kropki ale wystarczy nałozyc podklad i nic nie widac
wyglada to o wiele lepiej niz moj wasik
nie odrastają grubsze
ale moze bardziej widoczne bo nie sa rozjasnione przez slonce...
ale w porownaniu z tym c o bylo i tak nic nie widac ;D
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 17:55   #979
karo26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A jeśli chodzi o wosk, to niektórzy mówią, ze włoski odrastają mocniejsze i grubsze, a drudzy, ze cieńsze i słabsze. Więc jak to w końcu jest? Poza tym pewnie po wosku ma się czerwone plamy... jejku tego problemu chyba nie da się rozwiązać
karo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 17:34   #980
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

to zależy od skóry
ktos jest wrazliwy to bedzie miał podraznienia
a drugi w ogole nic nie poczuje
tak samo z włoskami
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:37   #981
thebestdamnthing
Raczkowanie
 
Avatar thebestdamnthing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

.
__________________
You are exactly my brand of heroin.

TWILIGHT.<3

Edytowane przez thebestdamnthing
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:58
thebestdamnthing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:50   #982
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez thebestdamnthing Pokaż wiadomość
Już tyle razy przeglądam różne opinie na temat depilacji wąsika plastrami, że już sama nie wiem co robić. z jednej strony, bardzo mi przeszkadza, i nie dosyć że jest widoczny zwłaszcza po bokach, bo nad samą górną wargą ledwo widać, to nie mały, gdzieś 2mm. A patrząc na to ze strony drugiej, nie wiem czy jestem gotowa, żeby już do końca życia regularnie się tego paskudztwa pozbywać dodam, że mam 16 lat.
I właśnie, jak to jest, gdy depilujemy, to zanim wykonamy następny zabieg, to włoski muszą być widoczne i co ja będę czekać specjalnie aż mi tą wąsisko urośnie? co ile trzeba będzie wgl powtarzać depilacje?

chciałam spróbować go sobie rozjaśnić, ale narazie muszę się popytać w aptece czy w drogerii. Ale do tego też mam pewne wątpliwości, czy nie jest czasem tak, żepo rozjaśnianiu włoski potem będą jeszze ciemniejsze niż były wcześniej?

proszę was, kochane, pomóżcie mi. ten kompleks nie daje mi spokoju od jaskiegoś czasu.
mam tyle lat co ty i mialam wasik
kurcze...jak miło to powiedzieć
jesli masz taki meszek to mozesz go
*usuwac plastrami. bedą odrastać. ale czy grubsze czy cieńsze to zależy od rodzaju wąsika i nigdy nie mozna tego do konca stwierdzic. nie ma pewnosci czy bedzie ich mniej czy wiecej albo czy beda ciemniejsze. Zazwyczaj odrastaja ciemniejsze bo nie są rozjasnione przez slońce. Poza tym po odrywaniu plastra moze uszkodzic sie skora(jesli jest wrazliwa) i moga pozostac krostki. Powtórzc zabieg mozesz za miesiąc a mozesz za tydzień roznie to bywa
*rozjasniać. Dziewczyny polecają rozjasniacz Sally Hansen. Moze ci rozjasnic aż za bardzo i wtey tez moze to nieładnie wyglądac
*depilacja laserowa teraz bede zachwalac bo jestem w niebozieta miałam wąsik taki jak ty w tej dziurce :P pod nosem było ich mniej a po bokach wiecej. Poszlam na zabieg i juz 3 tygdzień a nic nie widać! trzeba sie przyjzec pod ostre swiatło z czysciutenkim lusterkiem zeby cos zobaczyc poza tym włoski ktore rosną łamią sie (albo wypadają, trudno stwiedzic:P) Juz moge sie opalać wiec nie ma tak zle po depilacji
zabiegi musisz powtórzyc ok5,6 razy
koszt jednego to ok.200zł
zabieg drogi ale usuwa na stałe
a gdy zliczysz np,plastyt do depilacji to mysle ze pod koniec zycia ci sie zwróci
jak to nie jest taki problem to najpierw sporóbuj rozjasnic, potem usun plastrami a potem zdecyduj sie na laser. To jest z roku na rok coraz tańsze takze poczekaj ja juz musiałam to zrobic bo mnie szlag trafiał jak patrzyłam w lustro a teraz moge to robic i nie boje sie ze peknie ;D

pozdrawiam i zycze wytrwałosci w walce wasikiem ;]
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:03   #983
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez karo26 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wosk, to niektórzy mówią, ze włoski odrastają mocniejsze i grubsze, a drudzy, ze cieńsze i słabsze. Więc jak to w końcu jest? Poza tym pewnie po wosku ma się czerwone plamy... jejku tego problemu chyba nie da się rozwiązać
Hmm, czy ja wiem czy odrastaja grubsze Wloski wyrywaja sie razem z cebulkami i z czasem nowo rosnace wloski sa juz ciensze i slabsze - identycznie jak po depilatorze w przypadku nog.
Ja po moich 2 razach z plastrami moge stwierdzic, ze wloskow jest jakby mniej, moze dlatego, ze jak jakis juz kielkuje to go ciach peseta i jest gladko

Tak samo nieprawdziwe jest stwierdzenie, ze po goleniu (czegokolwiek) wloski odrastaja mocniejsze, grubsze itp To tylko zludzenie, gdyz wlos przed wyrwaniem ma jakby "stepiona" koncowke, ktora jest rozjasniona sloncem, natomiast nowy wlos ma trzon, ktory jeszcze nie zjasnial, ani rowniez nie zostal wygladzonym, ma "ostre krawiedzie". No nie wiem jak to wytlumaczyc, to tak jakby sie ucielo w polowie olowek, a nie zastrugalo
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 06:08   #984
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

dokladnie tak
ale moze sie stac ze odrosną grubsze
jesli ktos ma ten hirsutyzm
ale wtedy predzej czy pozniej tez by mu taki wyskoczyl
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:18   #985
Forgett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam!
Chciałabym podzielić się moimi doświadczeniami..Więc mam 16 lat i do niedawna problem z wąsikiem (ehh). Dużo czytałam pozytywnego o plastrach do depilacji, i jakiś ponad tydzień temu zdecydowałam się na pierwszy zabieg...(co prawda w domu). A dziś zrobiłam sobie drugi, gdyż z przerażeniem stwierdziłam, że co prawda pojedyncze i rzadsze ale włoski zaczęły mi odrastać...
I teraz moje pytanie do was:
1. czy faktycznie plastry z woskiem z czasem gdy regularnie bede ich używać włoski staną się cieńsze, a zabieg będzie rzadziej wykonywany?

2. Co mogłam zrobić źle? włosków co prawda nie było, ale czy mogłam je wyrwać tak, że bez cebulek (o boże!)?

3. Jakie mogłabym używać inne skuteczne środki? I czy mogłabym wypróbować rozjaśniający krem mimo, że wykonałam już depilację?

Z góry dzięki za pomoc, gdyż stwierdziłam, ze na mojej intuicji daleko nie zajadę.
Forgett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:13   #986
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja akurat nie mogę usuwać sobie wąsika plastrami z woskiem... Mam w domu opakowanie plastrów do twarzy Veet, do skóry wrażliwej, użyłam raz właśnie na wąsik, i mi niestety podrażniło mocno skórę, długo miałam czerwone ślady.. tak smao po kremie do depilacji niby jakiś dla wrażliwej skóry, ale ja w jednym miejscu miałam tak jakby poparzenie ;|| dlatego zaprzestałam używania chemicznych środków ;p i radzę sobie.. pęsetką włoski nad górną wargą odrastają o wiele wolniej niż brwi, no i tak jak przy brwiach widać czarne kropki, tak tu nic nie widać, dopiero jak odrośnie ze 2 mm to widać że jest włosek ale delikatny i jasno-brązowy... Zresztą pęsetkę próbowałam też na włoskach na rękach - od lat golę ręce, zwykłą maszynką.. a tu w jednym miejscu powyrywałam włoski pęsetką i teraz widzę tam 'wybrakowanie'... tzn. odrasta o wiele mniej włosków..
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 09:02   #987
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Czytałam na KWC wiele pozytywnych opinii na temat rozjaśniacza do włosków na twarzy Sally Hansen - i stąd pytanie do dziewczyn, które używały tego preparatu - jeśli chodzę na solarium to nie powstaną plamy??
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:09   #988
Forgett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

No właśnie czytałam, że pensetą włoski mogą odrastać grubsze itp. ale jak wiadomo u każdej jest to inaczej..
Hmm trudno, raczej będe starać się używać wciąż czegoś nowego.. Jutro wybiorę się po wosk twardy... i może kupie ten rozjaśniacz, mam nadzieję, że wreszcie znajdę coś skutecznego.
(Uff nawet nie wiecie jak to miło poczytać o kimś kto ma podbnie "inny" problem i jakoś sobie z nim radzi.)
Forgett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 16:43   #989
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja oczywiscie polecam laser co prawda juz mi odrosły ale i tak widac to tylko z bliska w piatek mam kolejna wizyte
i akurat dwa tyg przed zaczely odrastac
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:45   #990
karo26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

No własnie, a jak się wyrwało wąsik za pomocą wosku, to czy jest pewność, że zosatły one wyrwane razem z cebulkami?
karo26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.