Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 23:52   #811
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny, jak Wy robicie zdjęcia swatchy, że tak dobrze widać? Ja musiałam się namęczyć, żeby było cokolwiek widać, próbowałam w różnych pozycjach, wszystko na takich samych ustawieniach aparatu (bez lampy), przy świetle dziennym...
Po lewej Pari 0 Natural Finish, po prawej Cool Medium matte
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 06:25   #812
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
maat7 ----> właśnie porównałam Cool Medium i Pari 0. Cool Medium jest bardziej pomarańczowy niż Pari.
Wysłałam zapytanie o doradzenie odcieni i jako odpowiednik Cool Medium EDM polecono mi właśnie Pari ale 1 ew. 2 lub też Kailen 1 ew.2 i Rhoslyn też 1 lub ew.2.
Zaś odpowiednikiem Beige Medium Neutral EDM miałby być Fayette 2 (lub 3) i może Bliss 2 (lub 3).
Teraz muszę się zastanowić, na które kolory postawić, bo jakbym zamawiała wszystkie w próbkach to wyjdzie mi koszt normalnego podkładu, a wiadomo, że wybór padnie na 2 odcienie i basta
A kierować mogę się jedynie zdrowym rozsądkiem, skąpymi finansami i opisem, bo wszystkie mazgnięcia kolorów na stronie aukcji wypadają na moim monitorze jak absolutna pomarańczka Gdybym takie pomarańczowe obrzydlistwo nałożyła na swoją twarz to zabiłabym każdego napotkanego na swej drodze ... jako pierwsze to chyba i odbicie lustrzane.
Wiem jedno - zamawiam wyłącznie formułę Cover, bo muszę mieć zagwarantowane dobre krycie, a z EDM podpasowała mi formuła Intensive.
Oczywiście jak już będę miała próbki w mych szponach to opiszę wrażenia, a jak się uda obfotografuję na łapce każdy odcień
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:23   #813
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

maat7 ----> w przypadku tego porównania Cool Medium kryje ciut intensywniej, a to jest matte, a co dopiero intensive, więc też bym brała Cover de luxe Z tego co pisały dziewczyny, to w tej formule odcienie wypadają trochę jaśniejsze, więc być może słusznie to Pari 1 albo 2. (zwłaszcza, że moim zdaniem jest pół, ćwierć tonu jaśniejszy niż Cool Medium). Nie wiem czy na zdjęciach widać, ale lekką różnicę w odcieniach tak, chociaż na pierwszy rzut oka wyglądają prawie identycznie. Pari moim zdaniem wpada w róż. Nie wiem, czy moje opisy są miarodajne, bo ja ostatnio oceniam jako "żółtawe" odcienie, które dla innych są "różowe" Np to Cool Medium przecież jest chłodny, a chłodniejsze wydaje się Pari Ale na Twojej skórze może to inaczej wyglądać
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 11:31   #814
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Po kilku tygodniach testowania korektorów Pixie muszę napisać swoją opinię.

Korektor żółty idealnie sprawdza się pod oczy, rozświetla spojrzenie. Ma przyjemną konsystencję, ładnie kryje. Używam go codziennie

Korektor zielony. Nałożony na całą twarz w dużej ilości robi z podkładu nawet bardzo suchego kremową fajną formułę. Podoba mi się to bardzo, do tego rozjaśnia twarz i jej przebarwienia.

Korektor różowy. Myślałam, że nie znajdę dla niego zastosowania, ale jednak znalazłam. Najpierw maczam pędzel w różowym, a później w korektorze Intensive Fair EDM i nie ma nic lepszego na puktowe rzeczy np. wypryski itd. Do tej pory stosowałam intensive fair z jojobą, ale jak się człowiek śpieszy to... się Pixie cieszy jest bardzo pomocny ten korektor.

Krótkie podsumowanie. To dobre korektory, bardzo przyjemne, jak mi się skończą a będą w ofercie to z pewnością kupię.

PS. Przepraszam za literówki, ale mam dziwną klawiaturę płytką i jeszcze się nie nauczyłam dobrze pisać na niej.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 15:32   #815
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
maat7 ----> w przypadku tego porównania Cool Medium kryje ciut intensywniej, a to jest matte, a co dopiero intensive, więc też bym brała Cover de luxe Z tego co pisały dziewczyny, to w tej formule odcienie wypadają trochę jaśniejsze, więc być może słusznie to Pari 1 albo 2. (zwłaszcza, że moim zdaniem jest pół, ćwierć tonu jaśniejszy niż Cool Medium). Nie wiem czy na zdjęciach widać, ale lekką różnicę w odcieniach tak, chociaż na pierwszy rzut oka wyglądają prawie identycznie. Pari moim zdaniem wpada w róż. Nie wiem, czy moje opisy są miarodajne, bo ja ostatnio oceniam jako "żółtawe" odcienie, które dla innych są "różowe" Np to Cool Medium przecież jest chłodny, a chłodniejsze wydaje się Pari Ale na Twojej skórze może to inaczej wyglądać
No to chyba zdecyduję się na dwójeczki Polecono mi również Rhoslyn, ale nie ma go ani w opisie aukcji, ani w kolorach-mazgajach. Pari i Kailen opisane są jako chłodne beże w rodzinie różowych brzoskwiń No nie ma co, zaryzykuję, bo inaczej się nie przekonam. Tylko cały czas dumam czy brać też odcienie nr 1, które teoretycznie przeznaczone są do cery jasnej, a "2-ki" do cery średniej. Szukając pośród EDM zaczynałam od tych jaśniejszych i po etapie Gejszy, krótkim przypadku Chinki po styczności z Golden, trafiłam na Cool i Beige, na dodatek odcienie w środku lub bliżej tych ciemnych. No i postanowiłam się ich trzymać, ale skoro staje na nogi polska firma to trzeba dać jej szansę
No dobra, Święta idą, niedługo odetną mnie od komputera i wepchną do kuchni, więc lecę kliknąć te dwójki Pari, Kailen, Rhoslyn i Bliss i Fayette. I chyba sobie świątecznie jeszcze jednego flat-topika dorzucę, pókim szczodra dla siebie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 17:43   #816
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Co polecacie na poczatek przygody z Pixie? Na co dzien uzywam Fawn z EDM, zwykle matt albo intensive, ale doprowadza mnie do szalu swiecenie, poza tym ostatnio jakos czesto mam suche skorki i chce zmienic firme.

Z opisow na stronie i z waszych chyba powinnam wziac Sinnie, Marigold, Cameo i Shaylee nr 1 Cover de Luxe? Czy ta druga formula jest bardzo lekka i prawie niewidoczna i w ogole ja sobie darowac, czy raczej dac jej tez szanse? I czy probowac 0 i 2 z jakichs kolorow?

Dzieki

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:40
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 17:51   #817
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Co polecacie na poczatek przygody z Pixie? Na co dzien uzywam Fawn z EDM, zwykle matt albo intensive, ale doprowadza mnie do szalu swiecenie, poza tym ostatnio jakos czesto mam suche skorki i chce zmienic firme.

Z opisow na stronie i z waszych chyba powinnam wziac Sinnie, Marigold, Cameo i Shaylee nr 1 Cover de Luxe? Czy ta druga formula jest bardzo lekka i prawie niewidoczna i w ogole ja sobie darowac, czy raczej dac jej tez szanse? I czy probowac 0 i 2 z jakichs kolorow?

Dzieki
Cameo będzie najbardziej podobny do fawn,Shaylee i Marigold łapią troche brzoskwiniowe tony co mi akurat odpowiada
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 17:54   #818
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Cameo będzie najbardziej podobny do fawn,Shaylee i Marigold łapią troche brzoskwiniowe tony co mi akurat odpowiada
U mnie Fawn to takie usrednienie (mialam juz zwyczajnie dosc dalszego szukania odcieni, znudzilo mi sie po kilku miesiacach zamawiania, jeszcze za czasow kiedy mineraly nawet nie mialy swojego podforum, a pozniej kiedy dopiero sie ono tworzylo ), ja mam generalnie zoltawa skore, moze z lekkimi oliwkowymi tonami. Wiekszosc podkladow wyglada na mnie po prostu zbyt szaro, pomaranczowo albo prosiaczkowo

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:39
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:04   #819
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
U mnie Fawn to takie usrednienie (mialam juz zwyczajnie dosc dalszego szukania odcieni, znudzilo mi sie po kilku miesiacach zamawiania, jeszcze za czasow kiedy mineraly nawet nie mialy swojego podforum, a pozniej kiedy dopiero sie ono tworzylo ), ja mam generalnie zoltawa skore, moze z lekkimi oliwkowymi tonami. Wiekszosc podkladow wyglada na mnie po prostu zbyt szaro, pomaranczowo albo prosiaczkowo
To moze jednak Marigold ,najlepiej opisz swój kolor cery i zapytaj p.Sylwie coś ci doradzi
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 22:19   #820
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A gdzie właściwie można kupić te korektory (interesuje mnie żółty)? Patrzyłam na allegro i były dostępne tylko zielony i róż.
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 07:04   #821
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
A gdzie właściwie można kupić te korektory (interesuje mnie żółty)? Patrzyłam na allegro i były dostępne tylko zielony i róż.
Bo żółte się już skończyły, jednak wiem ze źródła, że w niedalekiej przyszłości (za około miesiąc)mają być dostępne.
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 08:58   #822
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

irytuje mnie w pixie to, ze maja drogie próbki
chciałabym zamówic z 8-10 próbek i mam z to zapłacić 30-40 zł?

mogliby zrobic np tak, ze do kazdego wydane 10 albo 20zł jedna wybrana próbka gratis

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-04-04 o 09:05
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:55   #823
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
irytuje mnie w pixie to, ze maja drogie próbki
chciałabym zamówic z 8-10 próbek i mam z to zapłacić 30-40 zł?

mogliby zrobic np tak, ze do kazdego wydane 10 albo 20zł jedna wybrana próbka gratis
Ja to jestem farciara,zamówiłam 3 próbki(z żółtym korektorem)2 dostałam gratis i okazało sie ze w tych 5 próbkach znalazłam idealny kolor na lato ,na zimę i gdybym przypadkiem była bardziej opalona
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:59   #824
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja to jestem farciara,zamówiłam 3 próbki(z żółtym korektorem)2 dostałam gratis i okazało sie ze w tych 5 próbkach znalazłam idealny kolor na lato ,na zimę i gdybym przypadkiem była bardziej opalona
no to farciara ja narazie dostałam 3 i nie pasują mi
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:02   #825
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no to farciara ja narazie dostałam 3 i nie pasują mi
Jak pasuje ci golden light z EDM to celuj w Comeo 3 i Shaylee 2-3

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Comeo bardziej zółty,shaylee z nutka opalonej brzoskwinki
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:14   #826
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jak pasuje ci golden light z EDM to celuj w Comeo 3 i Shaylee 2-3

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Comeo bardziej zółty,shaylee z nutka opalonej brzoskwinki
nie pasuje mi golden light
problem jest tu, ze nie znalazłam odcienia w EDM
golden light z mintem jest za jasny, a bez minta za ciemny...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie pasuje mi golden light
problem jest tu, ze nie znalazłam odcienia w EDM
golden light z mintem jest za jasny, a bez minta za ciemny...
chyba wezmę takie próbki
sinnie0
sinnie1
marigold1
marigold2
shaylee1

5 próbek to jeszcze nie tak strasznie, ale jeszcze z 3 bym doładowała
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:29   #827
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie pasuje mi golden light
problem jest tu, ze nie znalazłam odcienia w EDM
golden light z mintem jest za jasny, a bez minta za ciemny...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------


chyba wezmę takie próbki
sinnie0
sinnie1
marigold1
marigold2
shaylee1

5 próbek to jeszcze nie tak strasznie, ale jeszcze z 3 bym doładowała
Jezeli light z mintem był za jasny to raczej celuj w 2 ja uzywam z EDM light i z Pixie 3 są dla mnie dobre,więc trochę jasniejsze beda 2
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:35   #828
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hmm mówisz 2
musiałabym brac 1 i 2 dla porównania
bo juz sinnie2 jest dosc ciemny i boje się, ze 1 tez będzie za ciemna
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:45   #829
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
hmm mówisz 2
musiałabym brac 1 i 2 dla porównania
bo juz sinnie2 jest dosc ciemny i boje się, ze 1 tez będzie za ciemna
Az wynalazlam jakiegos sampla lighta

tez myślę, że 1..
bo porownalam tego lighta z paroma 2 i jednak za ciemne
co do 0 nie potrafie powiedziec bo nie wiem jak sa jasne
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 10:48   #830
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Az wynalazlam jakiegos sampla lighta

tez myślę, że 1..
bo porownalam tego lighta z paroma 2 i jednak za ciemne
co do 0 nie potrafie powiedziec bo nie wiem jak sa jasne
to chyba zalezy od kategorri
z jednej to moze byc 1 z innej 2...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 19:28   #831
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nigdy nie udzielałam się na forum o minerałach ale czas zacząć bo zamierzam zamówić z pixie Cover, Pirmer i Kiss of the sun.

Z EDM pasuje mi Linen Intensive i jego najczęściej używam, latem przy opaleniźnie Beige Neutral.

Jestem blada, pasują mi raczej neutralne odcienie z domieszką oliwkowych odcieni.

Poza Linen gdy jestem nieopalona pasuję mi : light neutral, fawn, perfect, light marian,...czyli sporo, zazwyczaj mieszam odcienie ale najbezpieczniejszy jest Linen.

Co do "odpowiedników" Linen Pani Sylwia poleciła mi : bliss 2, faynn 1 ale z formuły Natural

Natomiast z Cover z tego co tutaj wyczytałam polecała: calista1, breena 1

Ja sama patrząc na kolory Cover najbliższa jestem zamówieniu próbek wszystkich pięciu Neutrali- od Calisty do Ailive

kusi mnie też coś z beżowych odcieni ale nie chce wydać majątku na próbki...

co do poziomu to chyba najlepiej jakbym wzieła 1, z drugiej strony kolory wypadają jaśniejsze więc może 2... trudny wybór.


Chcę zamówić kiss of the sun ale zastanawiam się czy nie będzie za ciemny dla jasnej cery..chociaż podobno wypada transparenty na twarzy.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 00:10   #832
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

Chcę zamówić kiss of the sun ale zastanawiam się czy nie będzie za ciemny dla jasnej cery..chociaż podobno wypada transparenty na twarzy.
jak najbardziej przynajmniej na mojej twarzy
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:07   #833
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Co polecacie na poczatek przygody z Pixie? Na co dzien uzywam Fawn z EDM, zwykle matt albo intensive, ale doprowadza mnie do szalu swiecenie, poza tym ostatnio jakos czesto mam suche skorki i chce zmienic firme.

Z opisow na stronie i z waszych chyba powinnam wziac Sinnie, Marigold, Cameo i Shaylee nr 1 Cover de Luxe? Czy ta druga formula jest bardzo lekka i prawie niewidoczna i w ogole ja sobie darowac, czy raczej dac jej tez szanse? I czy probowac 0 i 2 z jakichs kolorow?

Dzieki
Z moich obserwacji wynika, że Fawn (intensive) najbardziej przypomina Cameo1. Sinnie1 jest bardzo do niego podobny, tylko posiada więcej żółtych tonów (czysto żółtych, a nie pomarańczowych)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Chcę zamówić kiss of the sun ale zastanawiam się czy nie będzie za ciemny dla jasnej cery..chociaż podobno wypada transparenty na twarzy.
Kiss of Sun nawet na jasnej twarzy wygląda na transparentny

Co do gratisów, to przy pierwszym zamówieniu (2 korektory i 7 próbek) otrzymałam 2 próbki podkładu, a przy drugim (refille podkładu i primera oraz słoiczek pudru) otrzymałam zielony korektor

Podtrzymuję swoją opinię dotyczącą słoiczków - niestety "na żywo" także mi się nie podobają (są zbyt błyszczące i odrobinę infantylne), natomiast bardzo podobają mi się opakowania od korektorów - szkoda, że słoiczki podkładu/pudru/primera nie mają takiego wzornictwa.

Aha, i jeszcze jedna uwaga dotycząca słoiczków - są one bardzo trwałe (twarde) - próbowałam wyjąć sitko pęsetą i niestety cześć ramienia pęsety wygięła mi się pod kątem 90 st., a sitko pozostało na swoim miejscu Potem próbowałam podważyć je nożyczkami do paznokci - w efekcie wyłamałam kawałek gwintu, a sitko ani drgnęło


.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:25   #834
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Aha, i jeszcze jedna uwaga dotycząca słoiczków - są one bardzo trwałe (twarde) - próbowałam wyjąć sitko pęsetą i niestety cześć ramienia pęsety wygięła mi się pod kątem 90 st., a sitko pozostało na swoim miejscu Potem próbowałam podważyć je nożyczkami do paznokci - w efekcie wyłamałam kawałek gwintu, a sitko ani drgnęło
.
oj, niestety... muszę się zgodzić.. Ja się nieźle namordowałam, żeby dostać się do środka i wsypać do pustego pudełka jeden z pudrów, jakie trzymałam w woreczku Nie da się podważyć sitka tak jak w pudełkach EDM na przykład..To mniej więcej ten sam typ co Lumierowych sitek - trzeba z boku wsadzić coś długiego i płaskiego (i bardzo odpornego na wyginanie) i podważyć. A i tak nie jest to prosta sztuka ..
ale podkład Lucy Minerals ma dokładnie tak samo - dlatego robienie odsypek z mojego biga to nie lada próba cierpliwości
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:09   #835
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Z moich obserwacji wynika, że Fawn (intensive) najbardziej przypomina Cameo1. Sinnie1 jest bardzo do niego podobny, tylko posiada więcej żółtych tonów (czysto żółtych, a nie pomarańczowych)



Kiss of Sun nawet na jasnej twarzy wygląda na transparentny

Co do gratisów, to przy pierwszym zamówieniu (2 korektory i 7 próbek) otrzymałam 2 próbki podkładu, a przy drugim (refille podkładu i primera oraz słoiczek pudru) otrzymałam zielony korektor

Podtrzymuję swoją opinię dotyczącą słoiczków - niestety "na żywo" także mi się nie podobają (są zbyt błyszczące i odrobinę infantylne), natomiast bardzo podobają mi się opakowania od korektorów - szkoda, że słoiczki podkładu/pudru/primera nie mają takiego wzornictwa.

Aha, i jeszcze jedna uwaga dotycząca słoiczków - są one bardzo trwałe (twarde) - próbowałam wyjąć sitko pęsetą i niestety cześć ramienia pęsety wygięła mi się pod kątem 90 st., a sitko pozostało na swoim miejscu Potem próbowałam podważyć je nożyczkami do paznokci - w efekcie wyłamałam kawałek gwintu, a sitko ani drgnęło


.
ja tez dostałam próbki, ale fajnie by było gdyby mozna sobei było wybrac co sie chce

czego to ja bym nie chciała

to + czy -, ze się nie da tego sitka tak łatwo wyjąć?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:25   #836
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to + czy -, ze się nie da tego sitka tak łatwo wyjąć?
minus, też rozwaliłam swoje sitko- żeby wyjąc przez podważenie go,włożyłam jedno ostrze od nożyczek między ściankę i sitko i tym sposobem zrobiła się dziura z boku..bo trzeba tyle się nasiłowac żeby go jakoś ruszyć.
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:33   #837
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kurcze... mi sie ten pojemniczek kompletnie nie podoba. A jescze piszecie, ze ciezko go otworzyc. Do mojego jeszcze sie nie dobieralam i chyba w takim razie nie bede. Tylko po co refill w takim razie skoro pudeleczko tak opornie sie otwiera?
Ja jestem zakochana w sloiczkach z sitkami z CS!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:34   #838
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
minus, też rozwaliłam swoje sitko- żeby wyjąc przez podważenie go,włożyłam jedno ostrze od nożyczek między ściankę i sitko i tym sposobem zrobiła się dziura z boku..bo trzeba tyle się nasiłowac żeby go jakoś ruszyć.
to kiepsko...
to ma byc pojemniczek do napełniania....

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

ale i tak wezmę puder i podkład w pojemniczku
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 22:41   #839
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
?
Ja jestem zakochana w sloiczkach z sitkami z CS!
Goldika, jakie są te pudeleczka?
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 23:00   #840
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mi sie te pudeleczka podobaja, nawet bardzo, chociaz widzialam tylko na zdjeciu

lubię otaczać się dziecięcym wzornictwem
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.