Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 10:22   #3211
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie,makijaż nazywają naturalnym,a nakładają na twarz tyle kosmetyków,że mi szczęka opada.Baza,podkład,puder, korektor,róż,brozner,rozś wietlacz itd...u mnie to zawsze jest krem,podkład,puder a i tak czasami mam wrażenie,że mam tego za dużo Dla mnie naturalny efekt kojarzy się z jak najmniejszą ilością kosmetyków,jedynie nałożeniem tego co na prawdę jest potrzebne,a nie całej drogerii tak jak napisałaś
Miło wiedzieć, że nie jestem sama

Do tego te produkty co polecają to zawsze ceny mnie zwalają z nóg. Nie kupiłabym w życiu podkładu za 50zł a co dopiero za ok 100zł! A niestety prawie wszystkie blogerki używają drogich a mnie na takie nie stać albo normalnie szkoda kasy. Szukam zawsze promocji jak było z Maybelline z 35zł bodajże na 15zł Teraz poluje na Astor Skin Match (franca droga) bo miałam próbkę z gazety i po prostu buzia jak po photoshopie a nie było widać abym cokolwiek kładła!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:17   #3212
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Jeśli bym miała idealną cerę to też bym się nie przejmowała resztą kosmetyków tylko skończyła makijaż na lekkim fluidzie
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:14   #3213
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
coś czuję ze bede za Tobą daleko w tyle
ale jestem za

Ważne że cel mamy wspólny, razem lepiej A jaka masz teraz długość?


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Miło wiedzieć, że nie jestem sama

Do tego te produkty co polecają to zawsze ceny mnie zwalają z nóg. Nie kupiłabym w życiu podkładu za 50zł a co dopiero za ok 100zł! A niestety prawie wszystkie blogerki używają drogich a mnie na takie nie stać albo normalnie szkoda kasy. Szukam zawsze promocji jak było z Maybelline z 35zł bodajże na 15zł Teraz poluje na Astor Skin Match (franca droga) bo miałam próbkę z gazety i po prostu buzia jak po photoshopie a nie było widać abym cokolwiek kładła!


Mój podkład w drogerii kosztuje 59zł dla jednych mało dla drugich dużo.
Dlatego zawsze poluje na okazje na aukcjach bądź promocje
Zawsze zaoszczędzić te 10 czy 20zł to dla mnie dużo Poza tym nie lubię przepłacać

Zależy co komu pasuje mojej koleżance Astor Skin Match kompletnie nie pasował...



Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jeśli bym miała idealną cerę to też bym się nie przejmowała resztą kosmetyków tylko skończyła makijaż na lekkim fluidzie


No właśnie...
Ja zazdroszczę cery mojej mamie ona nigdy nie używa podkładów...
A ja nie dość że podkład co prawda delikatny żeby wyrównać koloryt cery to i korektor na moje ostatnio często pojawiające się syfki
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:37   #3214
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ważne że cel mamy wspólny, razem lepiej A jaka masz teraz długość?
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość





Mój podkład w drogerii kosztuje 59zł dla jednych mało dla drugich dużo.
Dlatego zawsze poluje na okazje na aukcjach bądź promocje
Zawsze zaoszczędzić te 10 czy 20zł to dla mnie dużo Poza tym nie lubię przepłacać

Zależy co komu pasuje mojej koleżance Astor Skin Match kompletnie nie pasował...







No właśnie...
Ja zazdroszczę cery mojej mamie ona nigdy nie używa podkładów...
A ja nie dość że podkład co prawda delikatny żeby wyrównać koloryt cery to i korektor na moje ostatnio często pojawiające się syfki
to zalezy w którym miejscu
a tak na powaznie to nawet nie wiem jak je zmierzyć
od czubka głowy w dół czy jak ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:00   #3215
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

to zalezy w którym miejscu
a tak na powaznie to nawet nie wiem jak je zmierzyć
od czubka głowy w dół czy jak ?

od czubka najlepiej w dół
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:16   #3216
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
od czubka najlepiej w dół
dziękuję
zmierzę jak wrócę do domu
imponujący wynik to to nie będzie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:35   #3217
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jeśli bym miała idealną cerę to też bym się nie przejmowała resztą kosmetyków tylko skończyła makijaż na lekkim fluidzie
Ja też nie mam idealnej

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość

Mój podkład w drogerii kosztuje 59zł dla jednych mało dla drugich dużo.
Dlatego zawsze poluje na okazje na aukcjach bądź promocje
Zawsze zaoszczędzić te 10 czy 20zł to dla mnie dużo Poza tym nie lubię przepłacać
No właśnie dlatego ja zawsze szukam okazji.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 16:38   #3218
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziękuję
zmierzę jak wrócę do domu
imponujący wynik to to nie będzie

Ok
przesadziłam :P mój pomiar wynosi 88cm a nie 98



Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam idealnej
No właśnie dlatego ja zawsze szukam okazji.



dokładnie szkoda tylko że nie zawsze zdarzają się okazje...
Właściwie jak już widzę mniej niż połowę to już zaczynam się rozglądać żeby później na szybko nie szukać lub nie przepłacać
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:50   #3219
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ok
przesadziłam :P mój pomiar wynosi 88cm a nie 98








dokładnie szkoda tylko że nie zawsze zdarzają się okazje...
Właściwie jak już widzę mniej niż połowę to już zaczynam się rozglądać żeby później na szybko nie szukać lub nie przepłacać
dla mnie na razie jest ideałem podkład z Belle Skin Perfect odcien porcelanowy,na razie nie będę zmieniać.Siunia i gdzie zamówiłaś w końcu pędzelek?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:11   #3220
Dzastinnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Question Jak to zrobić?

Witam, nie jestem z zawodu fryzjerką i jestem słaba w te klocki Mój naturalny kolor włosów to jasny blond ( wręcz taka platyna). Nie dawno postanowiłam coś zmienić, bo nie lubię swojego koloru, źle się w nim czuje. Zafarbowałam się na ciemny brąz. Wiadomo, że u jasnej blondynki na dłuższą metę to nie przejdzie, nigdy nie będzie to wyglądało naturalnie. Postanowiłam przez dłuższy czas farbować same odrosty i nie przeciągać na całość.Obecnie włosy bardzo mi zjaśniały, mam taki jasny brąz i chciałabym przy nim zostać, bo wyglądam w nim bardzo korzystnie. Kolor nie jest równomierny, bo gdzieś tam przebija blond, średni brąz. Pojawiły się też blond odrosty i czas na farbowanie. Chciałabym, żeby kolor był jednolity na całej głowie i był to jasny brąz. Jak to zrobić? Oddałabym się po prostu w ręce profesjonalisty, ale chcąc to zrobić muszę najpierw sama kupić odpowiednią farbę i zrobić test uczuleniowy ( jestem alergiczką), ale nie wiem właściwie jaką kupić, żeby to wszystko było jednolite? Bardzo proszę o pomoc, bo jestem zupełnie w tym zielona. Pozdrawiam
Dzastinnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:20   #3221
Kinqusiaa
Przyczajenie
 
Avatar Kinqusiaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 29
Question Farbowanie

Miesiąc temu albo trochę więcej zafarbowałam włosy na ciemny brąz.. Mogłabym zafarbować na czekoladkę ? Kolor byłby jaśniejszy, więc boję się, że nie wyjdzie
Kinqusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 17:21   #3222
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A ja przerzuciłam się już na zimowy mf lasting finish. Ale od czasu do czasu używam rozświetlającego loreal true magique Z astora lubię mattitude, ale obecnie używa go moja siostra, a ja nie lubię mieć takich samych kosmetyków jak ona
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:37   #3223
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja przerzuciłam się już na zimowy mf lasting finish. Ale od czasu do czasu używam rozświetlającego loreal true magique Z astora lubię mattitude, ale obecnie używa go moja siostra, a ja nie lubię mieć takich samych kosmetyków jak ona
co myslisz o revlon color stay?ja mam w odcieniu ivory,czuję się w nim jak porcelanowa lalka...odcień dobrze dobrany,ale on tak mocno kryje,że czuję się jakbym miała kilo tapety
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:43   #3224
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A ja przerzuciłam się już na zimowy mf lasting finish. Ale od czasu do czasu używam rozświetlającego loreal true magique Z astora lubię mattitude, ale obecnie używa go moja siostra, a ja nie lubię mieć takich samych kosmetyków jak ona

Też go miałam raz na początku byłam zadowolona ale jakoś twarz mi się po nim szybko świeciła...



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
co myslisz o revlon color stay?ja mam w odcieniu ivory,czuję się w nim jak porcelanowa lalka...odcień dobrze dobrany,ale on tak mocno kryje,że czuję się jakbym miała kilo tapety

Kiedyś go używałam ale w odcieniu golden beige i teraz się dziwię jak mogłam nosić taką "maskę" mocno kryje to fakt przez co nie wygląda zbyt naturalnie... Myślałam że jak użyję tak kryjącego podkładu to niedoskonałości będą dobrze przykryte a wręcz przeciwnie wyglądała nie naturalnie;/ Dlatego teraz wolę delikatniejszy podkład a ewentualne niedoskonałości pokryć korektorem.
Obecnie używam Bourjois Healthy Mix a w razie potrzeby mocniejszego krycia mieszam go z Bourjois 123 Perfect
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:58   #3225
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
co myslisz o revlon color stay?ja mam w odcieniu ivory,czuję się w nim jak porcelanowa lalka...odcień dobrze dobrany,ale on tak mocno kryje,że czuję się jakbym miała kilo tapety
Nie kupiłam go w końcu
miałam tylko próbkę odcieniu buff i wydawał się całkiem fajny, jednak zgubiłam próbkę na wycieczce i niestety nie mogłam go dłużej testować
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:13   #3226
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Też go miałam raz na początku byłam zadowolona ale jakoś twarz mi się po nim szybko świeciła...






Kiedyś go używałam ale w odcieniu golden beige i teraz się dziwię jak mogłam nosić taką "maskę" mocno kryje to fakt przez co nie wygląda zbyt naturalnie... Myślałam że jak użyję tak kryjącego podkładu to niedoskonałości będą dobrze przykryte a wręcz przeciwnie wyglądała nie naturalnie;/ Dlatego teraz wolę delikatniejszy podkład a ewentualne niedoskonałości pokryć korektorem.
Obecnie używam Bourjois Healthy Mix a w razie potrzeby mocniejszego krycia mieszam go z Bourjois 123 Perfect
no właśnie kiedyś byłam z niego zadowolona ale teraz jak go nałożę i spojrzę w lustro,to wyglądam sztucznie,jak w jakiejś masce jest tak mocno kryjący,że daje sztuczny efekt,a używam zaledwie kilku kropel
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:16   #3227
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Agata, a nakładasz go palcami?
Fajny efekt dawał revlon nakłądany takim puchatym pędzlem, zapomniałam nazwy xD

O, już mam Flat top i stippling brush xD

Bo palcami to raczej nie da się nałożyć cieniutkiej warstwy i dokładnie rozetrzeć podkładu zanim zastygnie
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:20
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:30   #3228
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

widze ze temat podkladow sie pojawil
ja bardzo lubie Revlon Colorstay ale najbardziej to lubie mineraly szczegolnie Lumiere i Annabelle Minerals. Nie sa najtansze ze mega wydajne. Przynajmniej na pol roku opakowanie 4g wystarcza.

Umowilam sie do fryzjerki na czwartek!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:47   #3229
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Agata, a nakładasz go palcami?
Fajny efekt dawał revlon nakłądany takim puchatym pędzlem, zapomniałam nazwy xD

O, już mam Flat top i stippling brush xD

Bo palcami to raczej nie da się nałożyć cieniutkiej warstwy i dokładnie rozetrzeć podkładu zanim zastygnie
tak palcami,ja pędzel mam jedynie do cieni,i bronzera i tyle żaden podkład nie daje mi efektu takiej"maski" jedynie ten revlon,na pewno ma plus za dobre krycie,ale to daje aż sztuczny efekt,chyba,że to wina odcienia?bo ivory jest prawie,że biały ale do mojej cery pasuje więc nie wiem
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 19:47   #3230
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dzastinnka Pokaż wiadomość
Witam, nie jestem z zawodu fryzjerką i jestem słaba w te klocki Mój naturalny kolor włosów to jasny blond ( wręcz taka platyna). Nie dawno postanowiłam coś zmienić, bo nie lubię swojego koloru, źle się w nim czuje. Zafarbowałam się na ciemny brąz. Wiadomo, że u jasnej blondynki na dłuższą metę to nie przejdzie, nigdy nie będzie to wyglądało naturalnie. Postanowiłam przez dłuższy czas farbować same odrosty i nie przeciągać na całość.Obecnie włosy bardzo mi zjaśniały, mam taki jasny brąz i chciałabym przy nim zostać, bo wyglądam w nim bardzo korzystnie. Kolor nie jest równomierny, bo gdzieś tam przebija blond, średni brąz. Pojawiły się też blond odrosty i czas na farbowanie. Chciałabym, żeby kolor był jednolity na całej głowie i był to jasny brąz. Jak to zrobić? Oddałabym się po prostu w ręce profesjonalisty, ale chcąc to zrobić muszę najpierw sama kupić odpowiednią farbę i zrobić test uczuleniowy ( jestem alergiczką), ale nie wiem właściwie jaką kupić, żeby to wszystko było jednolite? Bardzo proszę o pomoc, bo jestem zupełnie w tym zielona. Pozdrawiam
Zawsze najlepiej fryzjer wychodzi Jeśli chcesz sama to kolor może mieć jakieś nierówności bo w końcu jesteś po blondzie ale powinien się wyrównać przy 2-3 farbowaniu. Jeśli chcesz zostać przy jasnym brązie to celuj w ciemne blondy bo te lubią wychodzić ciemno jak jasny brąz. Nawet jak wyjdzie jaśniej to zawsze lepiej przyciemnić niż znowu rozjaśniać. Jak jesteś alergiczką popróbuj farby apteczne jak biokap czy color&soin.

Cytat:
Napisane przez Kinqusiaa Pokaż wiadomość
Miesiąc temu albo trochę więcej zafarbowałam włosy na ciemny brąz.. Mogłabym zafarbować na czekoladkę ? Kolor byłby jaśniejszy, więc boję się, że nie wyjdzie
Jeśli bardzo mocno kolor się wypłukał możesz próbować. Ewentualnie czekolada będzie ciemniejsza ale też zapewne się wypłucze. Ciężko powiedzieć jak nie widziałam włosów i farby jakiej chcesz użyć. Po ponad miesiącu możesz jednak próbować czegoś jaśniejszego. Na pewno za to będzie ładna poświata po czekoladzie Jak chcesz jeszcze sprać nieco koloru to tak z tydzień lub dwa przed farbowaniem myj włosy szamponem przeciwłupieżowym bo on wypłukuje kolor.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-11-06 o 19:50
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:35   #3231
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


Z drogeryjnych farb ciężko uzyskać chłodny brąz
Ale tak jak pisze kachula, możesz spróbować mroznego brązu
Siuniaa wstawiala fotki niedawno
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Joanna Multi ma same ciepłe ale jest nowość od Joanny Naturii mroźny brąz. Zobacz sobie na ich stronie
Kobietki a Czekoladowy brąz z Joanny Multi? Widziałam go dzisiaj w Superpharmie na próbniku i wydawał mi się chłodny, ale dość ciemny.... A czy ten nowy kolor Naturii jest już gdzieś dostępny?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:48   #3232
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dla mnie na razie jest ideałem podkład z Belle Skin Perfect odcien porcelanowy,na razie nie będę zmieniać.Siunia i gdzie zamówiłaś w końcu pędzelek?

Kochana nie widziałam Twojej odpowiedzi...
Na razie nigdzie czekam na przypływ gotówki na koncie
Ale będę na Allegro zamawiać tam gdzie Ci ostatniego linka wysłałam bo widzę tam fajny róż to akurat sobie dobiorę
A Ty zamówiłaś już ten bronzer?



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
no właśnie kiedyś byłam z niego zadowolona ale teraz jak go nałożę i spojrzę w lustro,to wyglądam sztucznie,jak w jakiejś masce jest tak mocno kryjący,że daje sztuczny efekt,a używam zaledwie kilku kropel

No właśnie ja też używałam kilku kropel a i tak był widoczny poza tym ciężko było go rozprowadzić chyba że z bazą.
Mi jeszcze do tej pory leży buteleczka z resztą podkładu bo czasami wykorzystywałam go zamiast korektora.



Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
widze ze temat podkladow sie pojawil
ja bardzo lubie Revlon Colorstay ale najbardziej to lubie mineraly szczegolnie Lumiere i Annabelle Minerals. Nie sa najtansze ze mega wydajne. Przynajmniej na pol roku opakowanie 4g wystarcza.

Umowilam sie do fryzjerki na czwartek!

Ja przez 3 lata używałam minerałów a od jakiegoś hmm 1,5 roku używam drogeryjnych. Minerały wysuszały mi jakoś cerę poza tym nakładanie było bardziej czasochłonne chociaż na twarzy wyglądały dobrze A stosowałam EDM i Lumiere Nie tylko podkłady ale też róże, cienie itd.



Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki a Czekoladowy brąz z Joanny Multi? Widziałam go dzisiaj w Superpharmie na próbniku i wydawał mi się chłodny, ale dość ciemny.... A czy ten nowy kolor Naturii jest już gdzieś dostępny?


Wychodzi rudawo ogólnie nie podoba mi się efekt. Na pewno nie jest to chłodny odcień Mroźny brąz Joanny jest dostępny na pewno ale nie wszędzie ja kupowałam w Drogerie Polskie
Wstawiałam też zdjęcia po czekoladowym brązie jak i mroźnym

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-11-06 o 21:49
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:55   #3233
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Wychodzi rudawo ogólnie nie podoba mi się efekt. Na pewno nie jest to chłodny odcień Mroźny brąz Joanny jest dostępny na pewno ale nie wszędzie ja kupowałam w Drogerie Polskie
Wstawiałam też zdjęcia po czekoladowym brązie jak i mroźnym
Właśnie zobaczyłam Twoje zdjecie po mroźnym, wyszło całkiem fajnie, ale odrost troszkę jaśniejszy Ja w zasadzie nie mam tak ciemnych włosów, tylko najważniejsze, żeby nie miał żadnej rudej poświaty. Kurcze, chciałabym go wypróbować, ale musze kupić farbę jutro, a będę mieć dostęp jedynie do Rosmanna juz sama nie wiem, czy te moje włosy zafarbować
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 23:45   #3234
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam Twoje zdjecie po mroźnym, wyszło całkiem fajnie, ale odrost troszkę jaśniejszy Ja w zasadzie nie mam tak ciemnych włosów, tylko najważniejsze, żeby nie miał żadnej rudej poświaty. Kurcze, chciałabym go wypróbować, ale musze kupić farbę jutro, a będę mieć dostęp jedynie do Rosmanna juz sama nie wiem, czy te moje włosy zafarbować

Tak odrost jest jaśniejszy kiedyś farbowałam włosy na czarno dlatego Ja tam nie widzę rudej poświaty tylko brąz
Hmm nie jestem pewna ale w Rossmannie raaczej nie ma tej farby...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 23:49   #3235
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Tak odrost jest jaśniejszy kiedyś farbowałam włosy na czarno dlatego Ja tam nie widzę rudej poświaty tylko brąz
Hmm nie jestem pewna ale w Rossmannie raaczej nie ma tej farby...
To niedobrze zastanawiam sie, czy warto zajrzec do drogerii Schlecker?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 00:31   #3236
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
To niedobrze zastanawiam sie, czy warto zajrzec do drogerii Schlecker?

U mnie w mieście już dość dawno zlikwidowali Schleckera także nie orientuję się... A musi to być farba z Joanny?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:38   #3237
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki a Czekoladowy brąz z Joanny Multi? Widziałam go dzisiaj w Superpharmie na próbniku i wydawał mi się chłodny, ale dość ciemny.... A czy ten nowy kolor Naturii jest już gdzieś dostępny?
O czekolada z Joanny to mega ciepły odcień ich próbniki chyba daltonista robił.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
To niedobrze zastanawiam sie, czy warto zajrzec do drogerii Schlecker?
Naturia jest dostępna prawie w każdej budzie na bazarkach i malutkich, nie znanych drogeriach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:02   #3238
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Siuniaaa tak zamówiłam z tego linka co Ci wysyłałam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:06   #3239
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ok
przesadziłam :P mój pomiar wynosi 88cm a nie 98
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość








dokładnie szkoda tylko że nie zawsze zdarzają się okazje...
Właściwie jak już widzę mniej niż połowę to już zaczynam się rozglądać żeby później na szybko nie szukać lub nie przepłacać
u mnie marne 37 cm
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:33   #3240
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

u mnie marne 37 cm
nie martw się,u mnie 47 i mam wrażenie,jakby stały w miejscu
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.