czuję głóóóód ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 06:08   #1
nuis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11

czuję głóóóód ...


Od jakiegoś czasu próbuje się zabrać za siebie. Od ponad 3 miesięcy regularnie pływam na basenie 40-45 min zazwyczaj conajmniej 3 dni w tygodniu. I co ... niestety brak efektów, oprócz tego jedynego, że ciągle jestem głodna i zamiast wyszczupleć tyje. Nie wiem co z tym robi ? Zawsze basen wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem, siłownia nudna a w areobiku to aż wstyd powiedzieć mam problem z krokami i synchronizacją ruchów ... Czy możecie coś polecić (może jakieś specyfik) które ograniczają chęć jedzenia i powodują rówież niechęć do słodyczy ... Z góry dziekuje za pomoc
Acha jakoś linea i bio cla nie bardzo coś na mnie działają

Edytowane przez nuis
Czas edycji: 2009-06-06 o 06:12
nuis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 07:16   #2
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu próbuje się zabrać za siebie. Od ponad 3 miesięcy regularnie pływam na basenie 40-45 min zazwyczaj conajmniej 3 dni w tygodniu. I co ... niestety brak efektów, oprócz tego jedynego, że ciągle jestem głodna i zamiast wyszczupleć tyje. Nie wiem co z tym robi ? Zawsze basen wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem, siłownia nudna a w areobiku to aż wstyd powiedzieć mam problem z krokami i synchronizacją ruchów ... Czy możecie coś polecić (może jakieś specyfik) które ograniczają chęć jedzenia i powodują rówież niechęć do słodyczy ... Z góry dziekuje za pomoc
Acha jakoś linea i bio cla nie bardzo coś na mnie działają



witam, jesli chodzi o zachamowanie apetytu na słodycze i ograniczenie apetyty to znam pewien lek, ale to jest tylko lek dla otyłych i na recepte. powiedz ile ważysz, jaki masz wzrost, no i nie przerywaj odwiedzin na basenie napewno fajenie ci wymodeluja sylwetke, i waga napewno zacznie spadać.
mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 07:24   #3
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: czuję głóóóód ...

Napisz jaki masz jadlospis,moze tu tkwi błąd.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:58   #4
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu próbuje się zabrać za siebie. Od ponad 3 miesięcy regularnie pływam na basenie 40-45 min zazwyczaj conajmniej 3 dni w tygodniu. I co ... niestety brak efektów, oprócz tego jedynego, że ciągle jestem głodna i zamiast wyszczupleć tyje. Nie wiem co z tym robi ? Zawsze basen wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem, siłownia nudna a w areobiku to aż wstyd powiedzieć mam problem z krokami i synchronizacją ruchów ... Czy możecie coś polecić (może jakieś specyfik) które ograniczają chęć jedzenia i powodują rówież niechęć do słodyczy ... Z góry dziekuje za pomoc
Acha jakoś linea i bio cla nie bardzo coś na mnie działają
cwiczenia w wodzie mają to do siebie ze powodują głód, zawsze po pływaniu na basenie czy nawet w jeziorze czuje się duży głód, moja mam zawsze mówi ze woda wyciąga z nas całą energie i to jest prawda

napewno złym pomysłem jest to zeby jesc przed wizytą na basenie - bardzo niezdrowe
w jakich godzinac chodzisz na basen? jezeli rano - zjedz po wizycie porządny posiłek, jeżeli wieczoram - to już troszke gorzej ale spora kolacja białkowa nie powinna powodować tycia

napisz jak sie odżywiasz? bo może właśnie w tym tkwi problem?

na słodycze napewno działa chrom w większości przypadków - ale sama nie używam, jakoś nie jestem zwolenniczką brania jakichkolwiek leków, wolę stanąć oko w oko z moim sumieniem dlatego nie namawia

nie ma sensu rezygnowac z basenu - woda swietnie modeluje sylwetke, leiej przemyśleć sposób odżywiania się
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 13:38   #5
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: czuję głóóóód ...

Dokładnie. Musisz napisać co jesz i skoro jesteś głodna to spróbuj zastąpić ten głód warzywami. Sałatka to najlepsza opcja jako przekąska
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:21   #6
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: czuję głóóóód ...

Też miałam taki problem. Po prostu... lubię jeść. A basen niesamowicie wyciąga i po nim zawsze się jest głodnym... ale - wszystko da się opanować ;P
I nie chciałabym robić żadnej reklamy ani nic, ale zarówno na moją mamę jak i na mnie to działało - więc, w aptece o. Bonifratów mama kupowała zioła do parzenia, na odchudzanie. piło się je 3x dziennie, przed każdym posiłkiem tak. 15 minut wcześniej. Ja nie mam czasu na parzenie i mam takie krople, że po prostu dodaje się do nich wodę, ale skład i wszystko jest to samo.
Efekt? Na pewno są moczopędne. I powodują mniejsze łaknienie, również jeśli chodzi o słodycze.
Po dwóch tygodniach, że tka ujmę odstawiłam, i nadal jem mniejsze porcję, a co do słodyczy - mniej niż przedtem (tabliczka czekolady nie stanowiła dla mnie problemu, w 10 minut jej nie było, teraz mi zajęło 2 dni ;-) )

No a spadek wagi to kwestia odpowiedniej diety i tyle, powodzenia
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:46   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość

napewno złym pomysłem jest to zeby jesc przed wizytą na basenie - bardzo niezdrowe
w jakich godzinac chodzisz na basen? jezeli rano - zjedz po wizycie porządny posiłek, jeżeli wieczoram - to już troszke gorzej ale spora kolacja białkowa nie powinna powodować tycia
Dlaczego ma nie jeść przed basenem? To wysiłek fizyczny bez zjedzenia czegoś wcześniej jest niezdrowy. Nie bez powodu istnieją posiłki przedtreningowe i potreningowe...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 20:31   #8
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: czuję głóóóód ...

Na Twoim miejscu wybrałabym się do dobrego dietetyka. Inwestujesz w siebie to nie będą zmarnowane pieniądze ani czas.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 20:41   #9
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: czuję głóóóód ...

Nie wiem jak i ile jesz, ale ja bym Ci polecała zapoznać się z zasadami South Beach

A co do wspomagaczy w postaci tabletek, to ostatnio kupiłam taki specyfik Apetyt Stop (w Super Pharmie, akurat była promocja ale normalnie kosztuje chyba 10 zł za 30 tabletek), zawiera m.in. chrom i generalnie wg opisu pomaga w regulacji poziomu cukru, hamuje apetyt na słodycze i wspomaga wchłanianie cukrów, regulując metabolizm. Nie wiem sama czy jest skuteczny, bo biorę go krótko i tylko raz dziennie (można do 3 razy), ale może spróbuj
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:12   #10
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dlaczego ma nie jeść przed basenem? To wysiłek fizyczny bez zjedzenia czegoś wcześniej jest niezdrowy. Nie bez powodu istnieją posiłki przedtreningowe i potreningowe...
oj
Nie napychać sie bezpośrednio przed pływaniem, źle sie wyraziłam.
Poprostu nie raz widziałam jak koleżanki napychały sie zeby po wysiłku w wodzie nie czuć głodu i kolki miały murowane. Należy zjeść coś lekkiego i nie bezpośrednio przed pływaniem tylko troche wcześniej. Mam nadzieje ze teraz jest jasno
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 23:51   #11
afrodytta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 405
Dot.: czuję głóóóód ...

zbedny jestdietetyk, zbedne katowanie siebie cwiczeniami, pomysl natomiast o jedzeniu polowe tego co zwykle w jeszcze raz dluzszym czasie, moje zdanie tonajpierw zrzucic a potem cwiczyc bo po co dzwigac zbedne kg i mozolnie ocierac pot z czoła kiedy bez wysiłku mozna jesc polowe tego co zwykle - dodam ze TO ZA DUZO ZEBY SKONAC a za malo zeby PRZYTYC
afrodytta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 08:07   #12
talciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wodzisław
Wiadomości: 9
GG do talciaa
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu próbuje się zabrać za siebie. Od ponad 3 miesięcy regularnie pływam na basenie 40-45 min zazwyczaj conajmniej 3 dni w tygodniu. I co ... niestety brak efektów, oprócz tego jedynego, że ciągle jestem głodna i zamiast wyszczupleć tyje. Nie wiem co z tym robi ? Zawsze basen wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem, siłownia nudna a w areobiku to aż wstyd powiedzieć mam problem z krokami i synchronizacją ruchów ... Czy możecie coś polecić (może jakieś specyfik) które ograniczają chęć jedzenia i powodują rówież niechęć do słodyczy ... Z góry dziekuje za pomoc
Acha jakoś linea i bio cla nie bardzo coś na mnie działają
nie jestem pewna, ale w każdym bądź razie wiem, że takie badziewia nie pomogą Ci w diecie. -.-
talciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:13   #13
KrolowaJejLosu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: czuję głóóóód ...

jeżeli nie chcesz jeść, oszukaj głód sokiem z cytryny..


Sama tak robię..
KrolowaJejLosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 00:20   #14
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: czuję głóóóód ...

oo sprobuje to z ta cytryna...
slyszalam ze wiele gwiazd tak robi, ze zey mniej jesc , kropia wszystkie posilki cytryna, wtedy sa dla nich ohydniejsze
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 07:04   #15
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez brunetka6 Pokaż wiadomość
oo sprobuje to z ta cytryna...
slyszalam ze wiele gwiazd tak robi, ze zey mniej jesc , kropia wszystkie posilki cytryna, wtedy sa dla nich ohydniejsze
Co za beznadziejny pomysł.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:00   #16
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Co za beznadziejny pomysł.
wiem
sama tak nie robie, wole smak pysznej potrawy ktora sobie zrobie niz ciagle czuc cytryne
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 11:03   #17
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: czuję głóóóód ...

Cytat:
Napisane przez KrolowaJejLosu Pokaż wiadomość
jeżeli nie chcesz jeść, oszukaj głód sokiem z cytryny..


Sama tak robię..
Na tym forum ZDROWO się odżywiamy, a nie dążymy do rozmiaru 0.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:01   #18
nelii
Raczkowanie
 
Avatar nelii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno ;)
Wiadomości: 30
Dot.: czuję głóóóód ...

nie koniecznie musisz oszukiwać się jakimś sokiem z cytryny

wystarczy jakaś lekka przekąska
to będzie bardziej zdrowsze i o wiele smaczniejsze

jogurt naturalny z dodatkiem płatków i rodzynek lub truskawek w zupełności wystarczy
nelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:18   #19
afrodytta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 405
Dot.: czuję głóóóód ...

Głód jest słodki i Boski
afrodytta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.