Psy - cz. III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 07:13   #1381
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Psy - cz. III

Wypełniłam ankietę, tylko dla mnie zabrakło jednej możliwości, bo nie mogłam się zdecydować, gdzie pies mieszka czy dom, czy podwórko, bo u mnie jest cykl mieszany ma dwie budy, wybieg, ogromne podwórko oraz posłanie w domu i swoje miejsce w domu, gdzie nocuje, choc latem woli zostać na dworze .
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:04   #1382
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Lexie wypełnione, bardzo fajna ankieta! Tylko nie mogłam wpisać wieku odpowiedniego Bala, bo on ma teraz 9 miesięcy a nie rok, ale jak wpisywalam inne warianty to ankieta marudzila postaram sie dzis popchnąć ankietę dalej moze napisz tez w wątku wizazowym z ankietami?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
To 0, w sensie że poniżej roku, albo 1, w przybliżeniu

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Wypełniłam ankietę, tylko dla mnie zabrakło jednej możliwości, bo nie mogłam się zdecydować, gdzie pies mieszka czy dom, czy podwórko, bo u mnie jest cykl mieszany ma dwie budy, wybieg, ogromne podwórko oraz posłanie w domu i swoje miejsce w domu, gdzie nocuje, choc latem woli zostać na dworze .
Hm, ja bym w takim wypadku uznała, że w domu.

Powiem Wam, że ciężko zrobić ankietę tak, żeby nic nie budziło wątpliwości

Na fb ją udostępnię, pewnie wrzucę na parę psich grup.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:16   #1383
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy - cz. III

Ja postaram się podrzucić psiarzom znajomym. Do kiedy jest czas?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:24   #1384
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

Wypełniona.
Zaznaczyłam że pies przebywa na polu, bo tam więcej, serio, jago pozamykamy dom drapie drzwi wejściowe by wyjść, siedzi na polu to jest happy.

Pytanie żebyś wiedziała że wypełniłam "Gdy się bawię z moim psem czuję się jak dziecko"
Moja odpowiedź: Nie, ja czuję się jak mama, mądra, przewidująca zagrożenia, mogąca upomnieć swojego psa gdy się źle zachowuje, lub mogę nagradzać, mam wrażenie że pies jest naszym rodzinnym dzieckiem a nie ja.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:25   #1385
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

W zasadzie pewnie im szybciej tym lepiej, ogólnie tak do połowy września muszę mieć całość gotową, więc powiedzmy, że wypełnianie ankiety max do końca miesiąca
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:31   #1386
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

A można 2 razy? coby następny raz był lepszy od poprzedniego
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:08   #1387
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy - cz. III

Zrobione
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 10:18   #1388
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Pamietacie jak Wam mowilam ze wybor koloru cairna to loteria .

Tutaj jest zdjecie tego samego psa w wieku 1 roku/ 2 lat i 4 lat...

Zdjecia zapozyczone z internetu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dca25992-f3a4-3004-0d39-395473056491.jpg (67,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0338cb25-e2e6-6224-656b-238990dbe38d.jpg (51,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1733c509-4dc3-8fe4-a125-dac26e009963.jpg (86,2 KB, 23 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:51   #1389
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pamietacie jak Wam mowilam ze wybor koloru cairna to loteria .

Tutaj jest zdjecie tego samego psa w wieku 1 roku/ 2 lat i 4 lat...

Zdjecia zapozyczone z internetu.
Poważnie Niech Joy się nie zmienia, taka śliczna jest teraz I mielibyście dwukolorowe stadko


Ankieta wypełniona, podawałam najstarszą psice

Jak u nas jest zimno Cała najmniejsza trójka mi się wepchała pod koc dzisiaj w nocy Jak wróciłam z pracy to nie wyszły się przywitać i pouciekały dalej do ciepełka. Stwierdziłam że zrobię im niespodziewajke i pójdę spać do innego pokoju jak mi zajęły łóżko Wytrzymały 5 min, a później wszystko było u mnie
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:23   #1390
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy - cz. III

Karolina, o kurde
hehe razem cieplej i przyjemniej moje mają to samo. Wczoraj wieczorem siedzieliśmy z facetem na kanapie (ona nie jest zbyt duża) to oczywiście wgramoliły dupy i chrapały jedna przez drugą, tak im było dobrze.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 13:50   #1391
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

C. pierwszy raz spała pod przykryciem Do tej pory strasznie ją to dziwiło i ściągała koc z pekinów jak tylko pod niego weszły
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 14:46   #1392
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
A można 2 razy? coby następny raz był lepszy od poprzedniego
Nie, to by zaburzało wyniki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:20   #1393
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
C. pierwszy raz spała pod przykryciem Do tej pory strasznie ją to dziwiło i ściągała koc z pekinów jak tylko pod niego weszły
Ja dzisiaj się owinęłam w kołdrę i poszłam spać. Milowego zdziwił fakt, że człowieki śpią w ciągu dnia. I to pod kołdrą! Najpierw po mnie skakał, potem kopał, potem wcisnął swój łeb pod mój, a na koniec wpikował pod kołdrę i spał ze mną
Tylko ja jak śpię to się owijam z każdej strony żeby mi nie wiało. Ale się zdziwił jak nie umiał wyjść bokiem Bo on górą wpikował, a boki były podwinięte i zaczął się rzucać pod kołdrą
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:38   #1394
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Psy - cz. III

U mnie Tofik jak był mały (tak do pół roku) spał ze mną w łóżku, źle było jak o 21 łózko było nie rozebrane to kładł się jak dywanik na przejściu i spał jak zabity Potem chyba doszedł do wniosku, że jest za duży na spanie ze mną Ale czasem mu się to jeszcze zdarza np. jak jest mu zimno.

Byłam dzisiaj w zoologicznym, bo mi w końcu pozwoliła na to pogoda. Karmy Bosch w moim mieście nie dostanę, mogą zamówić, ale od razu 15 kg. Kurde, gdybym potrzebowała to bym zamówiła na necie... No ale nic
Przemiły i dysponujący szeroką wiedzą Pan zaproponował mi dla Irysa karmę Arion Premium Puppy. Póki co wzięłam na próbę 1kg, już widzę, że małemu smakuje. Chcę zobaczyć przez najbliższe 2-3 dni czy zmieni się coś pod względem jego śmierdzących tajniaków i kupki (I już wiem dlaczego ze szczeniakiem to jak z dzieckiem ) Jeżeli wszystko będzie ok, zamówię 3 kg karmy dla łobuza

Przy okazji Pan opowiedział mi co tak naprawdę pakują do Pedigree
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:54   #1395
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Chcę zobaczyć przez najbliższe 2-3 dni czy zmieni się coś pod względem jego śmierdzących tajniaków i kupki (I już wiem dlaczego ze szczeniakiem to jak z dzieckiem ) Jeżeli wszystko będzie ok, zamówię 3 kg karmy dla łobuza
Słuchaj a moze trzeba jej gruczoły odbytowe wyczyscic??? U mnie koopa śmierdzi jak koopa. Sprzątając po nim ńie zastanawiam sie czy za bardzo intensywnie a sprzątam kilka razy dziennie...

A baczki to mamy raczej intensywne jak w lesie znajdzie cos "super"... No ale to akurat "gratis" w pakiecie z rasa wiec nie powinnam narzekać... .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:05   #1396
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Psy - cz. III

Kupki śmierdziały mu na początku, Bóg wie czym w schronisku go karmili. Bączki puszcza aż miło - szczególnie kiedy śpi, ale Tofik ma to samo (co dziwne tylko jak stanie na dwóch łapach). Raczej chodzi mi o samą konsystencję jego kupek. Do tej pory same rzadkie, dzisiaj dostał nową karmę około 12 i teraz niedawno był się załatwić, szału nie ma, ale jest lepiej. Zobaczymy czy coś się zmieni pod tym względem
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:08   #1397
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To 0, w sensie że poniżej roku, albo 1, w przybliżeniu
Wpisałam rok, nie pomyślałam o 0

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pamietacie jak Wam mowilam ze wybor koloru cairna to loteria .

Tutaj jest zdjecie tego samego psa w wieku 1 roku/ 2 lat i 4 lat...

Zdjecia zapozyczone z internetu.
WOW jestem w szoku!

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Jak u nas jest zimno Cała najmniejsza trójka mi się wepchała pod koc dzisiaj w nocy Jak wróciłam z pracy to nie wyszły się przywitać i pouciekały dalej do ciepełka. Stwierdziłam że zrobię im niespodziewajke i pójdę spać do innego pokoju jak mi zajęły łóżko Wytrzymały 5 min, a później wszystko było u mnie

Wow, abstrakcja, u nas jest końcówka żniw, piękne, babie lato, taką porę roku kocham najbardziej Dziś byliśmy na długim spacerze w polach, a teraz Balu jest nieco zmartwiony, bo znów są bagaże powystawiane i on się martwi, że znów nie pojedzie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:12   #1398
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Kupki śmierdziały mu na początku, Bóg wie czym w schronisku go karmili. Bączki puszcza aż miło - szczególnie kiedy śpi, ale Tofik ma to samo (co dziwne tylko jak stanie na dwóch łapach). Raczej chodzi mi o samą konsystencję jego kupek. Do tej pory same rzadkie, dzisiaj dostał nową karmę około 12 i teraz niedawno był się załatwić, szału nie ma, ale jest lepiej. Zobaczymy czy coś się zmieni pod tym względem
Mój po schronisku też miał problemy gastryczne :P długo szukałam odpowiedniej karmy i sposobu karmienia obecnie jestem na etapie surowego mięsa (ale okazjonalnie), jakieś kurze łapki ale bazą jest suche taste of the wild i jako dodatek ziwi peak (bo nie stać mnie na niego aby był karmą podstawową) - pies ma idealne kupki i nie puszcza żadnych gazów, nic, zero (jak jadł sam ziwi peak - był taki okres :P - to robił malusieńskie bobki bo ziwi jest przyswajalny w 95% ale teraz też jest bardzo w porządku).
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:32   #1399
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Psy - cz. III

No własnie, a ja zamiast poszukać lepszej karmy kupiłam mu taką zwykłą marketową... Teraz zobaczę jak będzie po tym Arionie, jak wszystko w normie to będę mu ją kupować. Może nawet Tofikowi i Puszkowi na nią zmienię
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 18:37   #1400
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Pies może mieć alergię na coś, NightWishLove. Śmierdzące bąki i luźne kupy to częsty objaw nietolerancji jakiegoś jedzenia. Może być na zboża w karmie, może być na rodzaj mięsa w karmie.

Ja wam napiszę co musiałam dzisiaj zrobić w ramach kuku na muniu. Osoby wrażliwe mogą nie czytać Otóż karmię psy surowym, labrador zawsze zjada łapczywie. dzisiaj zrobił to samo i się przeliczył. Zeżarł i po pięciu minutach oddał Normalnie w takiej sytuacji pies zjada ponownie posiłek, bo to przecież nadal mięso tyle, że zmieszane ze śliną. No ale labrador nagle się wybredny zrobił i nie chciał ruszyć. Musiałam zebrać z podłogi to zmemłane mięso na sitko, opłukać pod bieżącą wodą i wrzucić mu do michy. Wtedy zjadł.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:46   #1401
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Pies może mieć alergię na coś, NightWishLove. Śmierdzące bąki i luźne kupy to częsty objaw nietolerancji jakiegoś jedzenia. Może być na zboża w karmie, może być na rodzaj mięsa w karmie.
W poniedziałek chcę się wybrać do weterynarza, więc się dowiem dokładnie. Poza tym muszę dopytać o kolejne szczepienia malucha, więc zapytam o to i o jakąś karmę
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:52   #1402
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy - cz. III

Słuchajcie a czy ja moge psu podać surowa pałkę od nogi kurczaka??? Taka malutka? Kupiłam wielka paczkę zeby zrobić w niedziele no i sobie pomyslalam zeby psu dac. Nie udławiłyby sie??? Takie kości wołowe ze szpikiem dostaje i jedynie wylizuje Ze środka no ale kurczak to jednak kruchy...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:57   #1403
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Słuchajcie a czy ja moge psu podać surowa pałkę od nogi kurczaka??? Taka malutka? Kupiłam wielka paczkę zeby zrobić w niedziele no i sobie pomyslalam zeby psu dac. Nie udławiłyby sie??? Takie kości wołowe ze szpikiem dostaje i jedynie wylizuje Ze środka no ale kurczak to jednak kruchy...
w pałce jest ta taka cienka strasznie kość ona może zaszkodzić jak uda Ci się ją oddzielić od reszty pałki to można podać.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 19:03   #1404
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

Nie daje się raczej kości długich z drobiu. Możesz wyluzować udko i dać samo mięso. Pomiędzy posiłkami, pomiędzy suchą karmą a mięsem powinno minąć około 8 godzin, chyba, że pies ma żelazny żołądek. Z drobiu można dawać wszystkie inne kości, skrzydełka, szyje, łapki, korpusy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:13   #1405
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. III

Mój Odie jest chwilowo na marketówce bo jego karma mu się skończyła a nie miał by kto odebrać gdybym zamówiła teraz (ceny w zoologach są sporo wyższe) Przeważnie je royala bo najlepiej mu wchodzi
Próbowałm dzisiaj zrobić sobie zdjęcie z 3 psami - niewykonalne
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 01:52   #1406
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie daje się raczej kości długich z drobiu. Możesz wyluzować udko i dać samo mięso. Pomiędzy posiłkami, pomiędzy suchą karmą a mięsem powinno minąć około 8 godzin, chyba, że pies ma żelazny żołądek. Z drobiu można dawać wszystkie inne kości, skrzydełka, szyje, łapki, korpusy.
Zgadnij o kim pomyślałam Podpowiedź: ten sam ktoś zeżarł mi dzisiaj kawałek dywanu (wciągnęła go do klatki, zamknęłam jak poszłam do pracy)

Pamiętacie długopisy? Zero problemów z układem pokarmowym. Ona jest jak śmietnik.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 05:34   #1407
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. III

Zakonna Haha recykling!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:20   #1408
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. III

no recykling suka już kilka razy tak zrobiła, wiem też z innego forum, że to się często zdarza i psy zjadają jeszcze raz . Mnie tylko zdumiało, że moja świnia nagle uznała, że to niejadalne...
Sugarfreeee, a jak u Ciebie plany z BARF? Próbować będzieci?
Inga, ha ha ha. Wiem, wiem, że ty masz wersję ekstremalną. Może ona jest sztuczna??? Sprawdzałaś czy nie ma gdzieś metki "MADE IN CHINA"???

A my byliśmy raniutko na spacerze na łąkach. Suka tak ganiała, że aż się spieniła. Ogólnie oboje biegali i byli cali mokrzy od rosy teraz śpią. Leżymy w łóżku i mam psa po lewej i po prawej. Zmęczone moje słodziaki
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2014-08-23 o 08:22
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:36   #1409
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Inga, ha ha ha. Wiem, wiem, że ty masz wersję ekstremalną. Może ona jest sztuczna??? Sprawdzałaś czy nie ma gdzieś metki "MADE IN CHINA"???

A my byliśmy raniutko na spacerze na łąkach. Suka tak ganiała, że aż się spieniła. Ogólnie oboje biegali i byli cali mokrzy od rosy teraz śpią. Leżymy w łóżku i mam psa po lewej i po prawej. Zmęczone moje słodziaki
Zaraz ją przeszukam, może ktoś ją specjalnie zaprogramował na niszczenie mi życia A wet podczas sterylki jej dodał trochę wewnętrznej pamięci i dlatego przy swojej głupocie jest dosyć inteligentna

Ale im dobrze Moje dopiero przed spacerem, C. jak zobaczy smycz i obroże to zwariuje ze szczęścia Ostatnie kilka dni był tylko rower na szybko, bo nie miałam nawet 2 godzin żeby się przejść na spacer. A u nas to zupełnie inna bajka, jak widzi szelki = rower i po prostu się cieszy, jak widzi obroże = spacer to za każdym razem skacze na 2 m w górę, bierze smycz i sama się wyprowadza

Nie wiem jak mogliśmy bez niej mieszkać Tyle nam emocji do domu wprowadziła Nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być. Dobrze że jej nie znalazłam nowego domu
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:58   #1410
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Psy - cz. III

Mam pytanie, może błahe ale dla mnie ważne.
Jakie są różnice pomiędzy rasą Golden Retriever a Labrador Retriever?
Sierść to widać a reszta, charakter i zachowania jak różne?
Wszędzie piszą że to odrębne rasy, ale też są wklejone jakby te same opisy, jakby to były te same psy a chyba nie są?
Nie znam nikogo z mojej okolicy kto ma Goldena, wiec nie widziałam nigdy jak się zachowuje, a ktoś tu na forum chyba posiada, bo coś kiedyś czytałam.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:51:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.