Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-26, 20:52   #3121
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Też byłam tam dzisiaj wydaje mi się, że 130/90 to jeszcze nie tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To rozwalone na samym końcu na niebieskim sako to byłam ja na krześle bym nie usiedziała więc się rozłożyłam

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Siedziałaś koło dziewczyny w różowych butach?
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 20:54   #3122
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
To rozwalone na samym końcu na niebieskim sako to byłam ja na krześle bym nie usiedziała więc się rozłożyłam

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Siedziałaś koło dziewczyny w różowych butach?
A ok to kojarzę tak haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:02   #3123
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
W czwartek idę. A tymczasem żuravit poszedł w ruch i dużo postaram się pić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuravit, woda z cytryna, żurawina. Do czwartku blisko
Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Tylko lekki stresik czy dotrzymamy do terminu najgorzej jakby się zaczęło i jakiś oszołom w szpitalu uparłby się na sn. Ale mam nadzieję, że dotrwamy bo w sumie chyba nie mam tendencji do przedwczesnego rozwiązania. Szyjka długa, główka niewstawiona, zero przepowiadaczy. W poprzedniej ciąży tak było do samego końca.

A Ty jak byś ostatecznie wolała? Zakładasz sn na tym etapie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty dlaczego cc? Nie chcesz ryzykowac ze względu na pierwsze cc? Czy cos innego?
Ja do niedawna bralam sn pod uwage ale ostatnio lekarz podszedl do tego dosc ostrożnie, polozna również mówi ze nie jestem łatwym przypadkiem i podświadomie tez czuje ze tak bedzie... Choć jeśli 11marca gin powie, że smialo popiera sn to bede probowala ale jeśli bedzie mial jskies ale to odpuszczam bo barrrdxo sie boje
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje wizyt!

Dorka dzięki! Ten masaż to super pomysł! Tz nie odmówi chyba zaraz zobacze sobie co to za maść. Ciśnienie super, 115/86. Jak leżę jest lepiej, ale jak zaczynam chodzić aż ciągam nogi. Zobaczymy rano. Zaczęło bolec po piątku, ponad 5 godzin na krześle. Cała sobotę sprzątałam i już wieczorem gorzej się czułam.
A ty szybko chcesz rodzic ja musze do pakowac torbę. Nie mam kosmetykow jeszcze spakowanych i rzeczy da dziecka. A w zasadzie za 3 tyg. ciaza donoszona. Jeszcze musze poprac ubranka bo nie mam co spakowac dla dziecka dzisiaj poszła pierwsza tura prania ale jak patrze na te ilości, których i tak miało być mało to tak szybko tego nie wypiore



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tp mam na 6 kwietnia, od 15 go jestem donoszona więc moge rodzic jestem juz w kiepskiej kondycji wiec nie ma na co czekać 🤣 a ze jeszcze wszystkiego nie mam i jestem nie spakowana to inna sprawa ale planuje to niedlugo ogarnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Aaa w ogole przyszła dziś moja chusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:04   #3124
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Zuravit, woda z cytryna, żurawina. Do czwartku blisko A Ty dlaczego cc? Nie chcesz ryzykowac ze względu na pierwsze cc? Czy cos innego?
Ja do niedawna bralam sn pod uwage ale ostatnio lekarz podszedl do tego dosc ostrożnie, polozna również mówi ze nie jestem łatwym przypadkiem i podświadomie tez czuje ze tak bedzie... Choć jeśli 11marca gin powie, że smialo popiera sn to bede probowala ale jeśli bedzie mial jskies ale to odpuszczam bo barrrdxo sie boje Tp mam na 6 kwietnia, od 15 go jestem donoszona więc moge rodzic jestem juz w kiepskiej kondycji wiec nie ma na co czekać 🤣 a ze jeszcze wszystkiego nie mam i jestem nie spakowana to inna sprawa ale planuje to niedlugo ogarnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Aaa w ogole przyszła dziś moja chusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no to witaj w klubie tylko ja tp na 03. Czuje ze strasznie już marudze na tej końcówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:08   #3125
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Listopadowa ja tez ciagle narzekam tylko... Na myśl o przeterminowaniu się od razu robi mi się słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:09   #3126
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Moja gin wypisze mi skierowanie wczensiej gdyby właśnie się zaczęło wcześniej, żeby nawet nie próbować sn bo u mnie w szpitalu niechętnie robią cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam skierowanie. I w razie czego będę dzwoniła do gin ale zawsze gdzieś z tyłu głowy jest taka niepewność czy nie trafisz na oszołoma.
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj do sklepu i jeszcze czytałam opinie różne i niby dobrze jakby miało jakąś regulację tej pary bo podobno ta słaba czasem jest za słaba, a od mocnego się robią mokre ubrania Nienawidzę kupować wszelakiego sprzętu elektronicznego



A jaki model? Ten One Temperature?



Też zaczyna Ci się łożysko starzeć?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Byłam dzisiaj na takich dodatkowych zajęciach w szpitalu i przed położna mierzy ciśnienie i tętno dziecka. Wyszło że mam 130kilka na 90 i dobrze żebym sobie mierzyła codziennie rano i przed snem. Dzisiaj jeszcze miałam takie uczucie zmęczonych nóg od rana. Mam nadzieję, że nic z tego brzydkiego nie wyniknie...
Właśnie I/II stopień to chyba spoko. A ciśnienie pod koniec warto kontrolować. Cośtam się objawia za wysokim ciśnieniem, nie pamiętam co dokładnie, ale byłam wyczulona w pierwszej ciąży. Ja mam zawsze za niskie więc nie szukałam znowu info.
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Zuravit, woda z cytryna, żurawina. Do czwartku blisko A Ty dlaczego cc? Nie chcesz ryzykowac ze względu na pierwsze cc? Czy cos innego?
Ja do niedawna bralam sn pod uwage ale ostatnio lekarz podszedl do tego dosc ostrożnie, polozna również mówi ze nie jestem łatwym przypadkiem i podświadomie tez czuje ze tak bedzie... Choć jeśli 11marca gin powie, że smialo popiera sn to bede probowala ale jeśli bedzie mial jskies ale to odpuszczam bo barrrdxo sie boje Tp mam na 6 kwietnia, od 15 go jestem donoszona więc moge rodzic jestem juz w kiepskiej kondycji wiec nie ma na co czekać 🤣 a ze jeszcze wszystkiego nie mam i jestem nie spakowana to inna sprawa ale planuje to niedlugo ogarnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę ryzykować szczególnie, że nie minęły 2 lata. Gin też twierdzi że nie ma co podejmować ryzyka. Do tego pierwszy był raczej z większych dzieci i miał dużą główkę. Teraz zapowiada się podobnie, główka ciągnie wymiary w górę więc jeśli to się utrzyma poród prawdopodobnie byłby z tych trudniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:09   #3127
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
A ok to kojarzę tak haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiałam na klubie Cię poszukać. Skojarzyłam po kolorze włosów
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-26, 21:11   #3128
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja bym poszla bo mnie lekarz zawsze o to pyta, czy sa zylaki lub opuchniete stopy/nogi. Jak Ci powie, ze wszystko ok to sie nie ma czym martwic ale jak doszedl do tego bol to warto skonsultowac.


Ja rzeczy moje i meza na wyjscie, do pracy i mlodego do przedszkoda zawsze prasuje. Takich po domu to nie

Ale pamietam jak kiedys tesciowa mi poprasowala pranie jak nie bylam w stanir to mnie zatkalo... Nawet majtki i skarpetki byly wyprasowane



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kurcze ja mam takie samo odczucie odnosnie kp 😂 sprobuje troche pokarmic, jesli Leo bedzie jadl co 2-3 h to jeszcze spoko ale nie mam zamiaru wisiec na cycku caly dzien.... ale cos mi sie wydaje, ze szybko przejde na karmienie mieszane.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ciocia tezvtak prasowała - dosłownie wszystko nawet skarpetki
Cieszę sie ze nie jestem sama w mojej matczynej wyrodności . Tez nie mam zamiaru z cyckiem na wierzchu cały dzień chodzić ani w nocy tez!!

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ładny wynik jak tylko 8 kg Ja 2 tygodnie temu miałam +11. A dopiero się rozkręcam.Też słyszałam, że czasami widać np. stópkę. Chciałabym też zobaczyć . Mojej siostrze kiedyś pojawił się na brzuchu trójkąt, mówiła że się przeraziła, bo nie wiedziała co to i nie wie do dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja 12 !! Ale szczerze nie wiem gdzie one sa bo poza brzuchem i troche piersiami to nic mi nie urosło
Dowiem sie gdzie sa jak przyjdzie zrzucić hehe
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:11   #3129
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Ja już mam skierowanie. I w razie czego będę dzwoniła do gin ale zawsze gdzieś z tyłu głowy jest taka niepewność czy nie trafisz na oszołoma.Właśnie I/II stopień to chyba spoko. A ciśnienie pod koniec warto kontrolować. Cośtam się objawia za wysokim ciśnieniem, nie pamiętam co dokładnie, ale byłam wyczulona w pierwszej ciąży. Ja mam zawsze za niskie więc nie szukałam znowu info.Nie chcę ryzykować szczególnie, że nie minęły 2 lata. Gin też twierdzi że nie ma co podejmować ryzyka. Do tego pierwszy był raczej z większych dzieci i miał dużą główkę. Teraz zapowiada się podobnie, główka ciągnie wymiary w górę więc jeśli to się utrzyma poród prawdopodobnie byłby z tych trudniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysokie cisnienie, białko w moczu oraz opuchlizna oznacza stan przedrzucawkowy. Ale to cisnienie musi byc wysokie bo 130/90 to wporzadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:14   #3130
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Ja już mam skierowanie. I w razie czego będę dzwoniła do gin ale zawsze gdzieś z tyłu głowy jest taka niepewność czy nie trafisz na oszołoma.Właśnie I/II stopień to chyba spoko. A ciśnienie pod koniec warto kontrolować. Cośtam się objawia za wysokim ciśnieniem, nie pamiętam co dokładnie, ale byłam wyczulona w pierwszej ciąży. Ja mam zawsze za niskie więc nie szukałam znowu info.Nie chcę ryzykować szczególnie, że nie minęły 2 lata. Gin też twierdzi że nie ma co podejmować ryzyka. Do tego pierwszy był raczej z większych dzieci i miał dużą główkę. Teraz zapowiada się podobnie, główka ciągnie wymiary w górę więc jeśli to się utrzyma poród prawdopodobnie byłby z tych trudniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę mierzyć, wczoraj też na wizycie miałam trochę wyższe ale w normie. Spojrzałam z ciekawości na prognozę ciśnienia i wychodzi że jest atmosferyczne wysokie więc może to od tego. W czwartek ma trochę spaść więc może i u mnie spadnie. Na niskie reaguję bólem głowy w ciąży i mam wtedy niższe, więc może przy wysokim moje idzie do góry No nic, ciśnieniomierz mam to będę sprawdzać
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:16   #3131
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Ja już mam skierowanie. I w razie czego będę dzwoniła do gin ale zawsze gdzieś z tyłu głowy jest taka niepewność czy nie trafisz na oszołoma.Właśnie I/II stopień to chyba spoko. A ciśnienie pod koniec warto kontrolować. Cośtam się objawia za wysokim ciśnieniem, nie pamiętam co dokładnie, ale byłam wyczulona w pierwszej ciąży. Ja mam zawsze za niskie więc nie szukałam znowu info.Nie chcę ryzykować szczególnie, że nie minęły 2 lata. Gin też twierdzi że nie ma co podejmować ryzyka. Do tego pierwszy był raczej z większych dzieci i miał dużą główkę. Teraz zapowiada się podobnie, główka ciągnie wymiary w górę więc jeśli to się utrzyma poród prawdopodobnie byłby z tych trudniejszych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ostatnio tez gin krecil nosem po zamierzeniu małej plus jeszcze glowka w górę no ale to moze sie zmienić. Do tego musze badania zrobic i cisnienie musialoby byc idealne a niedługo acard odstawiamy... No sporo mi sie tego uzbieralo już. Do tego po cc musi rozkrecic sie samo, moga tylko balonik dać. No i każdy wzrost cisnienia to od razu mnie tną. No ale rownie dobrze moze mala ogarnąć wzrost swoj i akcja sama sie zacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-26, 21:24   #3132
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj do sklepu i jeszcze czytałam opinie różne i niby dobrze jakby miało jakąś regulację tej pary bo podobno ta słaba czasem jest za słaba, a od mocnego się robią mokre ubrania Nienawidzę kupować wszelakiego sprzętu elektronicznego



A jaki model? Ten One Temperature?



Też zaczyna Ci się łożysko starzeć?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Byłam dzisiaj na takich dodatkowych zajęciach w szpitalu i przed położna mierzy ciśnienie i tętno dziecka. Wyszło że mam 130kilka na 90 i dobrze żebym sobie mierzyła codziennie rano i przed snem. Dzisiaj jeszcze miałam takie uczucie zmęczonych nóg od rana. Mam nadzieję, że nic z tego brzydkiego nie wyniknie...
https://m.euro.com.pl/zelazka/russel...IaAqzXEALw_wcB dokładnie takie ma

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 21:45   #3133
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Gratuluję wszystkich udanych wizyt ja idę jutro

U mnie też już 12 kg na plusie źle mi z tym strasznie, szczególnie że raczej staram się uważać na to co jem i nie objadam się jakoś nadmiernie, zaraz pyknie mi waga z dnia pierwszego porodu no i jest to już dość hardcorowa waga. No ale trudno, trzeba będzie zarzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 22:04   #3134
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Dzięki, obczaję sobie
Jak na razie to się okazuje że tam gdzie chcę w szafie wcisnąć deskę do prasowania to się żadna normalna po złożeniu nie zmieści blaty jeszcze ok, ale nogi nie wlezą bo większość ma sporo szerszy rozstaw nóg niż blat
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 23:06   #3135
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
To rozwalone na samym końcu na niebieskim sako to byłam ja na krześle bym nie usiedziała więc się rozłożyłam

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Siedziałaś koło dziewczyny w różowych butach?
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
A ok to kojarzę tak haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie znasz dnia ani godziny fajnie, że się spotkałyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Takie masz żelazko tak? Zadowolona jesteś? Czym się ono różni od tego one temperature co Mamaszkrabka pisała ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 23:09   #3136
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Nie mogę spać No i witam się w 36 tygodniu
Ja już prasowanie mam za sobą. Chyba robi się poważnie u nas na wątku, bo tematy bardzo porodowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-26, 23:24   #3137
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny fajnie, że się spotkałyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Takie masz żelazko tak? Zadowolona jesteś? Czym się ono różni od tego one temperature co Mamaszkrabka pisała ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kraków jest mały

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Nie mogę spać No i witam się w 36 tygodniu
Ja już prasowanie mam za sobą. Chyba robi się poważnie u nas na wątku, bo tematy bardzo porodowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robi, robi. Marcówki już zaczęły prawie planowe rozpakowywanie
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 03:56   #3138
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry. Nic mi nie mówcie o wadze Zdaje się, że z moimi 14kg na plusie (a ja z końca listy) jestem zwycięzcą… Chwilowo przyrost trochę zwolnił, bo w II trymestrze to było jakieś szaleństwo, ale do tp jeszcze hoho… Pilnuję się z jedzeniem, ciągle biegam i coś robię więc nie wiem skąd to Ale jutro pączek wjedzie, chociaż jeden.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 04:35   #3139
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Świat jest faktycznie mały, skoro dziewczyny się spotkały
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Nic mi nie mówcie o wadze Zdaje się, że z moimi 14kg na plusie (a ja z końca listy) jestem zwycięzcą… Chwilowo przyrost trochę zwolnił, bo w II trymestrze to było jakieś szaleństwo, ale do tp jeszcze hoho… Pilnuję się z jedzeniem, ciągle biegam i coś robię więc nie wiem skąd to Ale jutro pączek wjedzie, chociaż jeden.
Musi wjechać pączek, bo legenda mówi, że to gwarantuje szczęście na cały rok
Wczoraj właśnie stwierdziłam, że źle wyglądam, wielka się zrobiłam, biust wisi do pasa, nawet włosy miałam ładne przez całą ciąże, a tu prostownica już nie daje rady ich okiełznać. Trochę się zmobilizowałam, ogoliłam nogi, zrobiłam peeling, nałożyłam maskę, żeby poczuć się lepiej, ale wiecie co? Uja to dało

W nocy obudziłam się, bo mnie bolał tak jakby żołądek, w każdym razie górna część brzucha. Pierwsza myśl: o jprdle zaczęło się! Ale to chyba po prostu coś albo ktoś mi ten żołądek uciskał
Nie mogę już spać, mały się wierci jak najęty, tż stęka, bo go jeszcze boli po wyrwaniu zęba. Ahhhhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 05:39   #3140
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie znasz dnia ani godziny fajnie, że się spotkałyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Takie masz żelazko tak? Zadowolona jesteś? Czym się ono różni od tego one temperature co Mamaszkrabka pisała ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam zielonego pojęcia czym się różni bo dopiero jak go szukałam dla nufci widziałam że jest inny model. Tak ja pisałam ja prawie w ogóle nie prasuje to zabawka tz a on jest bardzo zadowolony

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 07:37   #3141
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzien dooobry

Dzis paczusie i oponki bede robic bo jutro z mezem na rehabilitacje jade i nie mialabym czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 07:38   #3142
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry!

A donoszona ciąża to 37+0 czy 38+0?
Ja jutro zaczynam 36tc, ale to leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:04   #3143
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Podobno donoszona to 37+0.

Tak tak dziewczyny się spotkały tylko o tym nie wiedziały ale mi tam zostały jeszcze 3 tematy to może okazja będzie odnośnie ciśnienia ta dziewczyna co koło mnie siedziała, jej przed zajęciami wyszło bardzo wysokie ciśnienie, kazała jej położna przyjść po zajęciach jeszcze zmierzyć i to samo, skierowała ją na izbę i w końcu została w szpitalu.. Także mozna iść na edukację przedporodowa z położna a zostać w szpitalu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:13   #3144
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Witajcie
Noc za mną kiepska. Synek przyszedł w środku nocy, nie mogłam potem dłuuugo usnąć, bo i gorąco mi było i ulożyć się nie mogłam, bo zrobiłam barykadę z poduszek i kołdry między nami, żeby młody mnie nie kopnął. Usnęłam jakoś, ale o 6 już pobudka. I jakiś dziwny dzień. Ernest pierwszy raz od dawna popłakał się, że nie chce iść do przedszkola. Nie wiem o co kaman. Pani w przedszkolu powiedziała, że chyba taki dzień, bo to 4 dziecko, które płacze.


A, gratuluję ostatnich wizyt Faktycznie robi się poważnie, skoro już terminy cc są ustalane.

Idę się ogarnąć, bo udało mi się umówić z koleżankami na kawę.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:40   #3145
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hej
Ja to nadal generalnie niewiele wiem. Lekarz twierdzi że z pierwszych usg ciąża jest starsza że jest to 36 tydzień a z miesiączki wychodzi mi 34+5. Na sterydy podobno już za późno, więc nie wiem czy mnie wypuszcza czy co. Ale czegoś tutaj nie rozumiem czyli ja juz za 9 dni będę miała donisxona ciąże bo będzie niby 37+0 a będzie nie wiem 7 marca? A data z miesiączki miała być na 5.04
Leo 2700 waży niby spoko ale przez ostatnie wizyty przybieral przez 2 tyg po 400 gram a teraz o połowę mniej. Nie mam kiedy z lekarzem pogadać bo zajęty a na obchodzi już w drzwiach go pytam o coś i nie zdążę o wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:40   #3146
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Świat jest faktycznie mały, skoro dziewczyny się spotkały Musi wjechać pączek, bo legenda mówi, że to gwarantuje szczęście na cały rok
Wczoraj właśnie stwierdziłam, że źle wyglądam, wielka się zrobiłam, biust wisi do pasa, nawet włosy miałam ładne przez całą ciąże, a tu prostownica już nie daje rady ich okiełznać. Trochę się zmobilizowałam, ogoliłam nogi, zrobiłam peeling, nałożyłam maskę, żeby poczuć się lepiej, ale wiecie co? Uja to dało

W nocy obudziłam się, bo mnie bolał tak jakby żołądek, w każdym razie górna część brzucha. Pierwsza myśl: o jprdle zaczęło się! Ale to chyba po prostu coś albo ktoś mi ten żołądek uciskał
Nie mogę już spać, mały się wierci jak najęty, tż stęka, bo go jeszcze boli po wyrwaniu zęba. Ahhhhhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam w planach dzisiaj iść po pączki (i je zjeść) bo jutro bym pewnie padła na widok samej kolejki, a stoisko z donutami zlikwidowali

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Podobno donoszona to 37+0.

Tak tak dziewczyny się spotkały tylko o tym nie wiedziały ale mi tam zostały jeszcze 3 tematy to może okazja będzie odnośnie ciśnienia ta dziewczyna co koło mnie siedziała, jej przed zajęciami wyszło bardzo wysokie ciśnienie, kazała jej położna przyjść po zajęciach jeszcze zmierzyć i to samo, skierowała ją na izbę i w końcu została w szpitalu.. Także mozna iść na edukację przedporodowa z położna a zostać w szpitalu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi jeszcze chyba 7 albo 8, ciekawe czy zdążę na wszystkie pójść
No to ładnie, dobrze że mi nie kazała wracać bo mąż pojechał wieczorem na Śląsk do wspólnika coś z firmą ogarnąć.... Ja sobie zmierzyłam przed snem i około 110/70 A dla świętego spokoju zmierzyłam na obu rękach i bardzo podobne wyszło. Jak się wygrzebię z pieleszy to sobie zmierzę
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:42   #3147
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
W poprzedniej ciąży dwa razy byłam w szpitalu bo miałam za niskie ciśnienie a wysokie to chyba też może sugerować zatrucie ciążowe (ale nie jestem pewna)

Odprawiłam dziś Młodego do szkoły i jeszcze trochę się zdrzemnęłam i w czasie tej drzemki taka mi myśl przyszła, że chyba zrobię oponki tylko ja chyba nie mam sprawdzonego przepisu.
Mamoszkraba - mogłabyś mi podać z jakiego Ty robisz?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:43   #3148
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Hej
Ja to nadal generalnie niewiele wiem. Lekarz twierdzi że z pierwszych usg ciąża jest starsza że jest to 36 tydzień a z miesiączki wychodzi mi 34+5. Na sterydy podobno już za późno, więc nie wiem czy mnie wypuszcza czy co. Ale czegoś tutaj nie rozumiem czyli ja juz za 9 dni będę miała donisxona ciąże bo będzie niby 37+0 a będzie nie wiem 7 marca? A data z miesiączki miała być na 5.04
Leo 2700 waży niby spoko ale przez ostatnie wizyty przybieral przez 2 tyg po 400 gram a teraz o połowę mniej. Nie mam kiedy z lekarzem pogadać bo zajęty a na obchodzi już w drzwiach go pytam o coś i nie zdążę o wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciąża donoszona jest tak jakby 3 tygodnie przed terminem TP Czyli u Ciebie 15.03 o ile się nie mylę (poprawcie mnie jak coś źle powiedziałam)
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:46   #3149
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ciąża donoszona jest tak jakby 3 tygodnie przed terminem TP Czyli u Ciebie 15.03 o ile się nie mylę (poprawcie mnie jak coś źle powiedziałam)
Według miesiączki tak. Według usg pierwszego i lekarzy 30 marca TP a donoszona wyszłoby 9 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-27, 08:54   #3150
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Witajcie
Noc za mną kiepska. Synek przyszedł w środku nocy, nie mogłam potem dłuuugo usnąć, bo i gorąco mi było i ulożyć się nie mogłam, bo zrobiłam barykadę z poduszek i kołdry między nami, żeby młody mnie nie kopnął. Usnęłam jakoś, ale o 6 już pobudka. I jakiś dziwny dzień. Ernest pierwszy raz od dawna popłakał się, że nie chce iść do przedszkola. Nie wiem o co kaman. Pani w przedszkolu powiedziała, że chyba taki dzień, bo to 4 dziecko, które płacze.


A, gratuluję ostatnich wizyt Faktycznie robi się poważnie, skoro już terminy cc są ustalane.

Idę się ogarnąć, bo udało mi się umówić z koleżankami na kawę.
Mam nadzieje, ze samopoczucie sie poprawi Ernestowi. A nie bylo jakis zmian w przedszkolu? Jakas inna pani np?

Igor mi sie kiedys wieczorem poplakal bo mieli pania na zastepstwo, chociaz rowniez bardzo fajna kobieta, to oni sa tak zwiazani ze swoja pania ale widac, ze ona ich fajnie traktuje bo jak jej nie ma to Igor zawsze wie dlaczego albo ma sprawy do zalatwienia, albo Antosia corka jest chora
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W poprzedniej ciąży dwa razy byłam w szpitalu bo miałam za niskie ciśnienie a wysokie to chyba też może sugerować zatrucie ciążowe (ale nie jestem pewna)

Odprawiłam dziś Młodego do szkoły i jeszcze trochę się zdrzemnęłam i w czasie tej drzemki taka mi myśl przyszła, że chyba zrobię oponki tylko ja chyba nie mam sprawdzonego przepisu.
Mamoszkraba - mogłabyś mi podać z jakiego Ty robisz?
Tez nigdy nie robilam oponek i stwierdzilam, ze zrobie z tego
https://www.domowe-wypieki.pl/przepi...-oponki-serowe

Zastanawiam sie tylko czy mozna dac spyrytus do ciasta zamiast do oleju. Wiesz moze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.