wyglądać doroślej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 20:24   #31
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: wyglądać doroślej

Hej mam bardzo podobny problem... Mam 17 lat, a wyglądam na 13, 24 ;/ Mam dziecięcą buzie... Ubieram się najczęściej na kolorowo (kolorowe rurki, bluzy, bluzki), maluje sie delikatnie (tuszuje rzęsy i robie kreski na dolnej powiece) i mam czarne włosy, które ani troszeczke mnie nie postarzają... Już nie wiem co mam robić ;( Mam nadzieje, że ktoś mi jeszcze odpisze w tym wątku ;* Pozdrawiam
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:38   #32
TheHeartBroken
Raczkowanie
 
Avatar TheHeartBroken
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 220
Dot.: wyglądać doroślej

hymm.. ja chyba tez wyglodam na mniej niz mam;P Nie chce wygladac doroslej bo po co?
na to jeszcze przyjdzie czas ;]
moze zmiana ubioru na bardziej elegandzki cos by zrobiła?
__________________
;]
TheHeartBroken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 16:19   #33
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: wyglądać doroślej

Tak na początek radziłabym Ci zrezygnować z takiego "sportowego" stylu. Możesz postawić na tzw. sportową elegancję i kobiece dodatki. Wyobrażam sobie ciebie w ciemnych jeansach i żakiecie, żebyś nie czuła się przebrana radzę znaleźć żakiet o bradziej młodzieżowym kroju, najlepiej podkreslający ładną figurę. Zrezygnowałabym natomiast z bluz z kapturamii koszulek z napisami, zbyt krótkich koszulek, poprzecieranych spodni i zbyt mdłych kolorów. Co do biżuterii bardzo ładnie i zawsze elegancko wyglądają dyskretne ozdoby, np delikatny srebrny łańcuszek, czy kolczyki. Makijaż? Tak, najlepiej z akcentem na ładne oczy, nie potrzebujesz mocno kryjących podkładów, ewentualnie sypki puder, który jeszcze nikomu nie zaszkodził . W ubiorze nie bój się czerni, jest to elegancki, ponadczasowy kolor (również trochę postarza).
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:13   #34
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: wyglądać doroślej

a ja dodam jeszcze do 1 dziewczyny. Jezeli pojdziesz chocby do sklepu typu orsay, to napewno znajdziesz tam jakas ładna obcisla bluzkę ktora podkresli twoje atuty. Do tego dorzuc jakies spodnie, chocby rurki a jesli nie lubisz to zwyczajne, i jakas bizuteria.A jezeli pomimo ubioru bd uwazala ze wygladasz mlodo, mozesz pocieniowac wlosy. Mysle, ze byloby ci dobrze;]

co do 2 dziewczyny... Wiec tak, pastelowe ubrania czesto wymładzają. Ja osobiscie mam 15 lat, a wygladam na 12 -.- w kazdym razie, moze gdybys jakos ladnie sciela te czarne wlosy, wygladalabys doroslej? Musisz troche poeksperymetnowac. Ja osobiscie nienawidze swojego mlodego wygladu, ale jak to mowi moja koelzanka "dzieki takiemu wygladowi, w wieku 40 lat bedziesz wyrywala gorących 20-latkow! xD" XD
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:00   #35
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: wyglądać doroślej

Moze zacznij od białej dopasowane koszuli do dzinsów. Nie ma to jak biała koszula moim zdaniem, tylko wiesz taka z wyrazem teraz są takie fajne, z bufkami np. albo zabotem
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.