Neutral Proszek do prania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 13:34   #1
asiabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

Neutral Proszek do prania


Rewelacja! Nareszcie nie perfumowany produkt który idealnie pierze i pozostawia sztucznego zapachu! Szukałam czegoś takiego od dawna! Idealne dla moich alergicznych dzieci!
asiabeata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:40   #2
kreolka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Neutral Proszek do prania

Zgadzam się z przedmówczynią. Na początku nie byłam przekonana do bezzapachowego proszku, ale po kilku praniach.....Mogę powiedzieć tylko jedno Cudo!!!!!!Jestem tak zadowolona, że te produkty mają tak świetne działanie. Brak jakiejkolwiek alergii czy podrażnień skóry.
kreolka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:20   #3
binx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 124
Dot.: Neutral Proszek do prania

Testowałam żele do prania. Wolę taką formę środków piorących, bo łatwiej się rozpuszczają i łatwiej wypłukują z pranych ubrań, co jest ważne dla alergików. Też jestem zadowolona z ich działania.
binx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 08:05   #4
Joanna198412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Neutral Proszek do prania

Super.Nareszcie jest proszek który nie podrażnia skóry mojej córki która jest alergikiem.Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim.
Joanna198412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 09:23   #5
lennax
Raczkowanie
 
Avatar lennax
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 141
Dot.: Neutral Proszek do prania

Bardzo dobry proszek. Prałam w nim rzeczy mojej 7-miesięcznej córki i nic się nie działo. Zero jakichkolwiek podrażnień.
lennax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:29   #6
kate198003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Neutral Proszek do prania

Do tej pory używałam do prania ubranek dziecięcych Loveli. Niestety nie dawała ona sobie rady z zabrudzeniami. Teraz odkryłam Neutral. Jednym słowem świetny proszek. Świetnie pierze, dopiera plamy a przede wszystkim nie powoduje uczulenia u moich dzieci. Polecam.
__________________
.
kate198003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 21:02   #7
alicyjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Proszek do prania

Bardzo dobry, używam do prania ręczników, bielizny, pościeli i generalnie wszystkiego, co ma najbliższy kontakt ze skórą. Efekt - zero zaczerwienień, zero swędzącej skóry, łzawienia oczu.
alicyjek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 21:23   #8
malenka13
Przyczajenie
 
Avatar malenka13
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Proszek do prania

Prałam w proszku ubranka mojego 3-miesięcznego synka. Proszek nie podrażnia, dobrze spiera zabrudzenia, od teraz mogę prać ubranka dziecka ze swoimi bez żadnych obaw
malenka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:37   #9
ranchi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Proszek do prania

Tak bardzo dobry proszek zdziwiona bylam ze potrafi doprac trudne zabrudzenia oraz plamy
ranchi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:36   #10
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Neutral Proszek do prania

Użyłam ten proszek do prania pościeli, prześcieradeł i piżam. Niezwykle dobrze radzi sobie z praniem białych tkanin. Bezzapachowo i bez żadnych podrażnień skóry.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 15:34   #11
Ewelka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszek ładnie dopiera ubrania, które są po nim czyściutkie i świeże. Moje podrażnienia na rękach i narzeczonego na nogach znacznie się zmniejszyły, czujemy ogromną ulgę. Polecam każdemu alergikowi i innym, bardzo dobrej jakości produkt za niewielkie pieniądze.
Ewelka203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 19:14   #12
kasiex_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Neutral Proszek do prania

jestem mile zaskoczona. Nie podrażnia, nie uczula i co najważniejsze dopiera brudki . Poza tym mam wrażenie, że potrzeba mniejszej ilości proszku do osiągnięcia efektu takiego samego jak przy większej ilości proszku innych producentów.
kasiex_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:50   #13
Ajiv
Przyczajenie
 
Avatar Ajiv
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszki do prania z serii Neutral to chyba najbardziej udane produkty w mojej opinii.
Posiadaja minimalny sklad wolny do alergenów.
Cala seria charakteryzuje sie brakiem zapachu, czyli kompozycji zapachowej (Inci:Parfum), jedynie wyczuwalny jest zapach naturalny skladników lub zapach który odbieram i opisałabym jako sterylny.

Taki sklad sprawia ze sa idealne nie tylko dla alergików, astmatyków ale i malych dzieci: noworodków i niemowląt.
Piorą bardzo dobrze, sa wydajne, wyprane ciuszki sa bezzapachowe. Rewelacyjny jest uzupelniajacy plyn do plukania z tej serii. calosc sprawia ze stanowią must-have na wyprawkę.
Nie podraznia, nie uczula, nie pogarsza stanu skory juz dotkniętej zmianami atopowymi , alergicznej oraz nie pobudza do ataków astmatycznych.

Sprawdza sie w nie tylko dla dorosłych ale i dzieci.
Bardzo dobry produkt do ktorego wroce z pewnoscią.
Swietna seria.
Bardzo polecam!
Ajiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:19   #14
madzia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszek do prania Neutral to rewelacja dla skóry alergicznej ale również i dla niemowląt. Proszek nie zawiera zapachu i szkodliwych detergentów przez co nie uczula.
Pranie wyprane w tym proszku jest świeże i czyste. Bardzo brudne rzeczy również dopierają się bez żadnego problemu.
Jak dla mnie Produkty Neutral to rewelacja
madzia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:20   #15
AlonekJelonek
eternity
 
Avatar AlonekJelonek
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 37
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszki bardzo mnie zaskoczyły. Piorę ręcznie i mogłam to zauważyć od razu. Żadnych czerwonych i szczypiących rąk, żadnego sklejania... Ubrania założone i brak jakichkolwiek reakcji alergicznych.
AlonekJelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:20   #16
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Neutral Proszek do prania

Bardzo dobry proszek, dopiera ładnie pranie i nie pozostawia okropnego mocnego zapachu, w końcu po świeżym praniu nie mam migren i nie swędzi mnie skóra
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:28   #17
madzia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszek do prania Neutral to rewelacja dla skóry alergicznej ale również i dla niemowląt. Proszek nie zawiera zapachu i szkodliwych detergentów przez co nie uczula.
Pranie wyprane w tym proszku jest świeże i czyste. Bardzo brudne rzeczy również dopierają się bez żadnego problemu.
Jak dla mnie Produkty Neutral to rewelacja
madzia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:46   #18
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Neutral Proszek do prania

Ja również otrzymałam produkty Neutral w ramach testów, moja paczka zawierała m.in. właśnie proszki do prania. Muszę przyznać, że jestem nimi oczarowana. Nie spodziewałam się, że środki piorące przeznaczone dla problematycznej skóry są w stanie również sprać trudne plamy. A jednak! Po plamach z soku z buraków i kawy nie ma ani śladu a dodatkowo pranie jest świeżutkie i zachwyca czystością, a po użyciu dodatkowo płynu do płukania również niezwykle miękkie.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:50   #19
AgneseW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Proszek do prania

Jestem bardzo zadowolona. Mój alergik nie wykazał żadnych reakcji na ubranka wyprane w proszku Neutral. A to już duży sukces. Fajnie, że w ofercie jest pełen zestaw - proszek do kolorów, do białego i płyn do płukania.
AgneseW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 13:06   #20
Aga456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Przysucha
Wiadomości: 9
GG do Aga456
Thumbs up Dot.: Neutral Proszek do prania

Bardzo dobry produkt, doskonale pierze i nie powoduje podrażnień. Piorę ubrania swoje i dzieci i jestem bardzo zadowolona z efektów prania.
Aga456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:31   #21
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Neutral Proszek do prania

Cytat:
Napisane przez ranchi81 Pokaż wiadomość
Tak bardzo dobry proszek zdziwiona bylam ze potrafi doprac trudne zabrudzenia oraz plamy
Dokładnie.
Wyprałam w nim białą narzutę na łóżko, którą pobrudziłam buraczkami. Wszystko zeszło idealnie.
Ładnie dopiera bieliznę, nie uczula. super.
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:54   #22
martynica92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Neutral Proszek do prania

Idealnie pierze, ubrania są czyste, miękkie w dotyku i łatwo się prasują, nie są sztywne. Ponadto proszek jest baaaardzo wydajny!
martynica92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:06   #23
Emilia 2
Przyczajenie
 
Avatar Emilia 2
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: gryfice
Wiadomości: 3
Dot.: Neutral Proszek do prania

Rewelacyjny proszek! Jestem z niego zadowolona. Pranie czyste i miękkie w dotyku. chyba zagości u mnie na stałe
Emilia 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:32   #24
Natka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Neutral Proszek do prania

Na początku nie byłam przekonana do proszku bez zapachu, ale po zastosowaniu przekonałam się że proszek świetnie dopiera a przy tym nie podrażnia skóry. Ponadto jest bardzo wydajny.
Natka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 07:14   #25
natalia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Proszek do prania

Bardzo dobrej jakości proszek. Dobrze radzi sobie z plamami na ubrankach mojej 1,5 rocznej córeczki . Dobrze się wypłukuje ,nie podrażnia wrażliwej skóry.
natalia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 21:50   #26
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Neutral Proszek do prania

Poczytałam opinie o proszkach i myślę że jak tylko skończę płyny, wypróbuje też te produkty. Strasznie jestem ciekawa, czy efekt bardzo różni się od tych, jaki dają właśnie płyny. Choć przyznam, że ciężko trafić mi na te produkty.
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:11   #27
piskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Neutral Proszek do prania

Małe dzieci nie lubią intensywnych zapachów, dlatego też Neutral to strzał w 10. Mogę w nim prać zarówno swoje ubrania jak i mojego dziecka. Pierze dobrze do czysta WARIANTY do białego i do koloru. Rozpuszcza się w 30 40 i 60 stopniach. Wszystko czyste i ekologiczne.
piskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:26   #28
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Neutral Proszek do prania

Jak zaczęłam testować proszki Neutral tak do tej pory wciąż używam tylko Neutral. Od razu przypadł mi go gustu; dobrze dopiera, nie pachnie, nie powoduje alergii, ani żadnych innych uczuleń, ubrania po nim są miękkie, przyjemne w użytkowaniu....nic tylko prać w proszkach Neutral!
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:49   #29
kasik2671
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-n
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Proszek do prania

Proszki do prania Neutral... z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że używałam je nie tylko ja, ale również moja roczna córeczka. Proszki piorą całkiem przyzwoicie- może nie odplamiają plam z marchewki, ale z innymi plamami całkiem nieźle sobie poradziły. Są antyalergiczne, nie śmierdzą (co też jest wielkim plusem ), są czyste i miłe w dotyku. Będę ich używać pewnie nie raz. Są super!
kasik2671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 14:16   #30
siekierka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Proszek do prania

Ja również mogę potwierdzić, że proszek jest super, świetnie pierze, nie podrażnia, nie uczula i co dla mnie jest również bardzo ważne nie ma intensywnego zapachu jak pozostałe proszki. Jestem bardzo zadowolona z produktu, używam go również do prania dziecięcych ubrań bez najmniejszych wątpliwości i obaw.
siekierka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.