Prezenty.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 01:32   #1
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee

Prezenty....


nie jest to watek z serii "co kupic na gwiazdke".Wlasnie poczytalam troche watkow na plotkowym i zauwazylam,ze wiekszosc z dziewczyn kupuje tradycyjne prezenty w stylu perfumy,koszule,bluzki,ko smetyki,plyty.Tak sie zastanawiam jak to jest w przypadku Emigrantek??? Ja przyznam szczerze,zawsze staram sie zaskoczyc odbarowanych.Staram sie unikac kupowania rzeczy tradycyjnych w stylu odziez czy kosmetyki.Moje prezenty to przewznie rzeczy,ktore dana osoba chcialaby miec,ale uwaza ze np jej samej jest szkoda wydawania na to kasy.Czesto tez kupuje cos z humorem,co oddaje charakter obdarowanej osoby.A jak to jest kobitki u Was? kupujecie rzeczy funkcjonalne i uzyteczne czy tez humorystyczne,bardziej oryginalne,zwariowane?


acha,no i czy wolicie dostawac prezenty niespodzianki,czy jednak wolicie wiedziec co jest prezentem?
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:25   #2
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Prezenty....

Wszystko zalezy od obdarowywanej osoby. Czasami najlepszym prezentem sa wlasnie "klasyczne" prezenty, innym razem cos oryginalnego. Za kazdym jednak razem staram sie, by zakupiony prezent odpowiadal zainteresowaniom i/lub potrzebom danej osoby.

No i nieodzowne GIFT CARDS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sama lubie byc zaskoczona bardziej niz wiedziec, ale czasem nie ma wyjscia i wiem. Mimo to prezent rowniez jest mily, rzecz jasna!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:36   #3
malgosia80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Prezenty....

ja w tym roku zaskocze mojego kota. tu w anglii w kazdym supermakecie sa gotowce dla zwierzat, rozne duperele w skarpecie, jakies chrupki, kocyki, myszy na patyku. takiego eleganckiego zestawu dla kota to moj polski siersciuch jeszcze nigdy nie dostal. a rodzince : to tak samo jak sunapee - cos na co im szkoda kasy a chcieliby to miec.
malgosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 13:56   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Prezenty....

Poniewaz w tym roku z TZ Swieta spedzamy osobno (nadrobimy to na Wielkanoc, tym razem wczesniej rezerwujac bilety!) on dostal prikaz (i liste! nie lubie prezentow niespodzianek, tylko same przydatne) nabycia kilku rzeczy dla mnie w UK (DVD z 6tym sezonem "Sex and the City" ).
Z rodzina TZ mialam maly problem inwencyjny, ale ode mnie teraz dostana :
Rodzice rozne ciekawe polskie rzeczy do jedzenia (przetwory typu cwikla, kwaszone ogorki na sprobowanie, smalec, chrzan etc. Kupilam to w sklepie ruchu Slow Food, maja sliczne sloiczki i meteczki recznie wypisywane, prawie jakbym sama robila wlasnymi recyma ) Oby tylko sie nie potluklo w transporcie!
Dorosle siostry (z mezami): jedna dostaje posciel i fartuszek do gotowania, wszystko z rysunkami Mleczki (wersje beztekstowe, bo nie znaja polskiego) a druga zabawny kubek (siostra posiada 4 psy i 2 kucyki, kocha zwierzeta i ma oryginalne poczucie humoru) z rysunkiem psa (sama namalowalam), TZ dokupi cos dla jej TZta juz na miejscu, bo skonczyla mi sie inwencja i pieniadze...
Wczesniej kupowalam produkty Erisa, bo u nich sa drogie
W zeszlym roku Mama TZ dostala ode mnie angielskie tlumaczenia wierszy Szymborskiej (baaardzo jej sie podobaly!) a Tata ksiazke Normana Daviesa o Powstaniu Warszawskimm - oni tam zdecydowanie za bardzo wierza w Rosje, trzeba ich podedukowac
Dzieci klasycznie: a to lampa puszczajaca bable (wiecie, taka oldskulowa) jakis zdalnie sterowany czolg, fajny album na pamietnik (to dla dziewczynki), cos z Harrym Potterem.Klasyka.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.