Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 23:07   #1321
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i super bo naprawdę Ci służy

Ja już kochane uciekam, rano wejdę się przywitać jak zwykle i do pracy Powiem Wam, że muszę iść od przystanku ok 10-12min i trochę mi się to nie podoba Bo to jest taka ulica hmm tam bardziej takie magazyny są wszędzie, hurtownie, nikt nie chodzi (a niby centrum) ale taka skitrana i nie lubię tamtędy chodzić Choć za to biura są duuużo fajniejsze i mamy przystojnego Pana ochroniarza
Dobra mykam dobranoc
dobranoc

papa Ślicznotki ja też już idę spać
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:33   #1322
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Czekoladowo, Snow i Enchanted dziękuję za radę

Bunny dziękuję, czyli jutro kupuję Vikikng
kochana, nie przejmuj się, wiem, że łatwo mówic, ale naprawdę zanim podejmiesz jaką kolwiek decyzję zastanów się dwa razy

Dziewczyny ten skandynawski to wiem, że tylko na odrost, a ten Viking to dac na odrost a potem przeciągnąc na całośc czy tylko na koniec zmalaksowac??
P.S. jeszcze myślę o tym co Snow zawsze używała Stockholm
bezpieczniej wziąc Vikinga
ja po skandynawskim daję L'Orealka na żółtko na 20 minut, później na resztę 10 min, i 5 minut malaksuję
aha.. i przed farbowaniem lekko zwilżam włoski
pochwal się jak wyszło

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja dodam że spróbowałam c12 na pasemku i wyszła d.pa. Wkleję Wam fotki zaznaczyłam mniej więcej gdzie dałam farbę ale tak mniej więcej tylko, same dojrzycie.
Kochana..a może po prostu źle proporcje dobrałaś?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja teraz też już mam ogromną poprawę i to nie po aż tak długim czasie. Foto z niebieskimi gumkami robione było po 5 miechach od założenia grilla. Tylko jeszcze muszę założyć dół, żeby się właśnie dopasowały.
Różnica ogromna

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mój sąsiad ma jorka to jak wychodzi na dwór to tak obszczeka wszystko i wszystkich, że wiadomo kto wychodzi na dwór a jak ja wychodzę albo TŻ z sierściuchem to tamten tak się rzuca jakby był nie wiadomo jaki wielki i jaki groźny
czasem bywają pyskliwe
Córka mojej sąsiadki też ma yorka i jak jestem w domku to zawsze wiem, kiedy odwiedza swoją mamę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Daję zdjęcia
Pewnie z czasem lekko mi ściemniały, bo podobno z czasem ciemieją.
jaka Agatka malutka

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
weźcie sobie do mojego albumu załączyłam foto ale wiadomo skanowane więc jakość pozostawia wiele do życzenia
hehe wyglądałaś na taką grzeczniutką

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja już kochane uciekam, rano wejdę się przywitać jak zwykle i do pracy Powiem Wam, że muszę iść od przystanku ok 10-12min i trochę mi się to nie podoba Bo to jest taka ulica hmm tam bardziej takie magazyny są wszędzie, hurtownie, nikt nie chodzi (a niby centrum) ale taka skitrana i nie lubię tamtędy chodzić Choć za to biura są duuużo fajniejsze i mamy przystojnego Pana ochroniarza
Dobra mykam dobranoc
cicho, bo TŻ przeczyta
ale teraz, jak jest ciepełko, to można pochodzic ten kawałek spacerkiem gorzej będzie zimą
dobranoc


Dziewczyny, ale u mnie wiatrzycho okropne aż uszy mnie bolą z tego szumu
i jak tu spac w takich warunkach?
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-04-07 o 23:36
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 06:04   #1323
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dzień dobry Blondyneczki

Snow no pewnie, że się pochwalę, dzisiaj daje skandynawski a jutro viking

Enchanted dziękuję na pewno wkleję fotki mam nadzieję, że pokryje żółtko i nie wyjdzie za ciemno
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 06:30   #1324
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
bezpieczniej wziąc Vikinga
ja po skandynawskim daję L'Orealka na żółtko na 20 minut, później na resztę 10 min, i 5 minut malaksuję
aha.. i przed farbowaniem lekko zwilżam włoski
pochwal się jak wyszło


Kochana..a może po prostu źle proporcje dobrałaś?


Różnica ogromna


czasem bywają pyskliwe
Córka mojej sąsiadki też ma yorka i jak jestem w domku to zawsze wiem, kiedy odwiedza swoją mamę


jaka Agatka malutka


hehe wyglądałaś na taką grzeczniutką


cicho, bo TŻ przeczyta
ale teraz, jak jest ciepełko, to można pochodzic ten kawałek spacerkiem gorzej będzie zimą
dobranoc


Dziewczyny, ale u mnie wiatrzycho okropne aż uszy mnie bolą z tego szumu
i jak tu spac w takich warunkach?
pozory mylą zawsze byłam dobrym ziółkiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 07:57   #1325
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

asia, to ja Ci podpowiem nie ścinaj, bo nie jestes pewna. Ja Wam powiem ze zaczynam odrobinke załowac. Wolałabym, zeby były z 4cm dłuzsze jednak. To nieduzo, no ale :P 2 miesiace i beda w sam raz
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 08:26   #1326
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak naprawdę to one latem rudziały a zimną szare takie i weź zrozum włosy ale troszkę ciemniej niż w rzeczywistości na tym foto mam z tych włosów warkocz gdzieś w domu więc jak go znajdę to sfotografuję jakie były naprawdę
Zupełnie jak u mnie - nie rozumiem tych włosów naprawdę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja już kochane uciekam, rano wejdę się przywitać jak zwykle i do pracy Powiem Wam, że muszę iść od przystanku ok 10-12min i trochę mi się to nie podoba Bo to jest taka ulica hmm tam bardziej takie magazyny są wszędzie, hurtownie, nikt nie chodzi (a niby centrum) ale taka skitrana i nie lubię tamtędy chodzić Choć za to biura są duuużo fajniejsze i mamy przystojnego Pana ochroniarza
Dobra mykam dobranoc
Aj no masakra z tym chodzeniem i to w takiej okolicy.. też bym się cykała
No ale pewnie uśmiech Pana ochroniarza na wejściu Ci wynagradza ten spacer

Kurcze faktycznie.. latem to pół biedy jak to się mówi, ale zimą w ten śnieg i mróz taki kawał się toczyć - współczuję

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta zresztą dziwne te włosy tu niby takie ciepłe i ciemne mi się wydają i pewnie Wam też a widziałyście odrost taki szary chłodny więc ni jak się do nich ma jak się pojawi to wkleję odrost może ja już OSIWIAŁAM ?

moje postanowienie : jak nie znajdę bucików przynajmniej jednej pary z tych dwóch które planuje kupić szpilki albo koturny do końca weekendu to się wieszam
tak no już - osiwiałaś

Butami się nie przejmuj, ja też nie kupiłam, albo mi się nie podobają albo nie ma rozmiaru.. ciągle coś.. ale się nie przejmuje bo jak dla mnie to jeszcze za zimno jest więc i tak nie miałabym kiedy ich założyć i leżałyby w pudełku.. Póki co się nie martwię
Prędzej bym się martwiła, że Kitkulka jakieś buty dorwie wrzuci na blog - a jak mnie by się spodobały to pewnie już rozmiaru by nie było Jakaś trauma chyba po ostatnim razie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale u mnie wiatrzycho okropne aż uszy mnie bolą z tego szumu
i jak tu spac w takich warunkach?
Straszny - tak wieje, takie odgłosy przy tym wydaje - aż przeraźliwe

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Blondyneczki

Snow no pewnie, że się pochwalę, dzisiaj daje skandynawski a jutro viking

Enchanted dziękuję na pewno wkleję fotki mam nadzieję, że pokryje żółtko i nie wyjdzie za ciemno
Nie wyjdzie za ciemno możesz być spokojna - pamiętaj, że ja na moje włosy robiłam wbis kopenhagę (czyli poziom 8) i to w dodatku zmniejszałam wodę by przyciemniło - a i tak się nie przyciemniło
To jak zrobisz Vikinga (poziom 9) z oryginalną wodą tylko odrost by podkład ochłodzić i resztę zmalaksować to będzie akurat
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 08:47   #1327
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Oj tak..mam go dopiero parę dni i już milion pytań bez odpowiedzi.
Np. jak się bawimy to on mnie gryzie (tak delikatnie oczywiście), a ja nie mam pojęcia czy mu a to pozwalać,czy nie...albo w jaki sposób go ukarać-bo przecież nie uderzę, a na głośne i stanowcze NIE nie reaguję.
Ciężko...


Bunny, mogłabyś ocenić poziom moich włosków?


Aha i odnośnie loczków-znowu kupa mi wyszła. :<
wloski masz poziom9 z przeblyskami 10.
loczki wyjda w koncu, to dopiero 3 podejscie...
a co do pieska w zadnym wypadku nie pozwalaj mu na gryzienie- zeby po wymianie kolo 5 miesiaca- zauwazysz bo bedzie szczerbaty jakis czas sa mega ostre- ja sie przekonalam...
jak cie gryzie to sciskasz mu pyszczek- zeby sam siebie lekko ugryzl i trzymasz az przestanie walczyc i zapiszczy. wtedy puszczasz i koniecznie! przerywasz zabawe- odwracaj sie plecami doniego najlepiej i nie reaguje na zaczepki.
jak odpuscito mozesz zaczac zabawe od nowa i znow domomentu jak zechce podgryzc.
to nudne i trzeba duzo czasu ale lola juz nie gryzie- tylko traca nosem i ewentualnie lapie reke w zeby i trzyma tak w japie ale nigdy nie gryzie!
to trening treserow
w zadnym wypadku nie wolno psa bic, on tego nie rozumie.
no i jak łapiesz ten pyszczek i sciskasz to mow stanowczo NIE.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Rodzice kręcą nosami jak o tym wspominam :/
Chociaż, jak ostatnio kuzynki córka przyszła do nas z małą kuleczką biało-czarną, to mama się w niej prawie zakochała
Ale malutka miała parwowirozę i nawet jakbym się uparła na nowego domownika, to przez jakiś czas nie ma opcji przez te zarazki


minie minie
mojemu już minęło, chyba dziś przyszedł do mnie do pracy w odwiedzinkach


u mnie na razie dwa zalążki się pokazały



sorry bunny, że to napiszę, ale - wkurza mnie on strasznie!!!
nie pokazuj mu kochana, że ta cała sytuacja Cię rusza, nie płakaj ani się nie smuć (wiem, że to trudne, ale postaraj się)..
miej go w nosie i posiedź sobie tutaj z nami
dzieki dziewczyny za pocieszenie! noc byla spokojna i juz sie troche wyluzowalam...

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Kochanie przeczytaj to co napisałam do Bunny i weź sobie też do serca, a o żadnych drastycznych posunięciach proszę mi nie myśleć jeśl.i faktycznie masz tak czarne myśli to idź do psychiatry i piszę to absolutnie bez nawet krztyny złośliwości, uważam że depresja to bolesna choroba i trzeba ją leczyć

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



piękne

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



Kochana nie szukaj sobie dodatkowych zmartwień, jutrzejszy dzień sam zatroszczy się o siebie, teraz widzisz wszystko w ciemnych barwach, ale to tak jak nie przymierzając z robieniem zdjęć włosom - różne światło różny wynik

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



masz chociażby swoją siostrę, która na pewno Cię kocha i masz NAS i jesteś potrzebna nam i wszystkim tym zagubionym blondaskom, które czytają Twój blog i na pewno jest jeszcze wiele osób,które nie wyobrażają sobie życia bez Ciebie, a Ty nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------



AMEN
Ojej dziekuje! akurat moja sis jest od tego ze pojawia sie tylko raz w mcu jak chce sie zrobic...
ale fajnie wierzyc ze sa ludzie ktorzy mnie potrzebuja...

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
blond bunny to ciezka sytuacja. Wiem bo moj tata tez ma problemy z alko i wiem jak to jest. Wydaje mi sie ze dacie rade ale musisz szczerze z nim porozmawiac i niestety ale postawic go pod sciana. Daj mu do zrozumienia ze jak nic ztym nie zrobi to od niego odejdziesz, moze cos zrozumie. Jesli tak jest na dzien dzisiejszy jak piszesz to sytuacja wyglada zle i jesli nie pojdzie sie leczyc to bedzie pil coraz czesciej i coraz wiecej. Namow go na terapie. Jesli nie zrozumie tego co robi teraz to prawdopodobnie ocknie sie dopiero po tym jak Cie straci...Noi dobrze by bylo jakbys zastanowila sie od kiedy to sie zaczelo to jego upijanie sie od czasu do czasu. To musi miec jakies podloze.
rozmowy nic juz od dawna nie daja- on nie chce o tym rozmawiac. nie widzi ze mnie krzywdzi- to jemu ma byc dobrze... egoista cholerny!

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
blondbunny jutro w ross kupie ta farbe co mowilas http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...alizujacy.aspx AKURAT JEST PROMOCJA ale nie wiem czy juz przed swietami moge robic bo ja tak jak pisalam farbowalam 25 marca ostatnio i nie chce tak za bardzo ich meczyc tym farbowaniem a chetnie bym sobie przed swietami poprawila kolorek ta farba. nie mam odrostu jeszcze tylko mam zolto rudy refleks na odroscie
spokojnie mozesz farbe przed swietami nalozyc, przeciez to miesiac odstepu!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ajj Brutus (to nie ja wymyśliłam to idiotyczne imię) siedzi codziennie już sam od 8 do 14 około. I chyba załapał sikanie na matę. Kupala też w domu nie robi, bo go często wyprowadzam jak w domku jestem.
Ale charakterek to psisko ma.. liczyłam na jakiegoś potulnego Misia, a tu mały wariat!
ma to po tobie psy latwo ucza sie czystosci, tylko trzeba z poczatku regularnie i stanowczo na kazde siurku je tam nosic.
niebawem sam bedzie smigal na ta mate- a ty go podgladaj i chwal za kazde dobrze zrobione.
potem jest tylko klopot przestawic z maty na wychodzenie zawsze na dwor, ale to za pare miesiecy- na razie za czesto leje i nie ma sensu- lola potrafila mi sikac po 15x na dobe! i nie byla chora
i zmienilo sie to do 5 razy dopiero jak skonczyla 9 miesiecy po cieczce...
tyle ze ja zapitalalam tyle na dwor z nia coz... jestem za miekka

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
tzn to jest taka zwykła mata i nie ma żadnych kropli. Na początku jak psiurek czaił się do sikania to się go szybko zabierało i jep na matę i się jakoś nauczył, chyba .
powoli dawaj mu szanse- stawiaj kolo maty i patrz czy sam wlezie na nia i zrobi- jak tak to nauczyl sie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
a ja wiem czy pożółkły? szczerze mowiac nawet się nad tym nie zastanawiałam
Wydaje mi się że jest jak bylo ale juz sama nie wiem.

snowhitee
trzymałam 30 min.

Yatamanka
A może ja mam swoje czarne włosy i mi dlatego farby nie łapią Ciekawa hipoteza, chyba pozapuszczam odrost żeby się przekonac. Bo coś z nim jest nie tak.

To rudy złapie mi idealnie jakby co, nie bedzie wychładzania itd

Olewam już ten kolor, zrobie sie na inny i już
Agatko ale c12 trzyma sie 45 min. minimum! nie dziwie sie ze masz lekko rude ja po pol godzinie tez takie mam ale ja trzymam 55min.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 09:24   #1328
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
asia, to ja Ci podpowiem nie ścinaj, bo nie jestes pewna. Ja Wam powiem ze zaczynam odrobinke załowac. Wolałabym, zeby były z 4cm dłuzsze jednak. To nieduzo, no ale :P 2 miesiace i beda w sam raz
te Marudka jest ślicznie ja tam jestem zakochana w Twoich włoskach

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Straszny - tak wieje, takie odgłosy przy tym wydaje - aż przeraźliwe
masakra z tym wiatrem słońce piękne aż się chce iść na dwór, a na dworze głowę urywa tak jest w całej Polsce teraz czy tylko północ ma takiego farta??

hehe przyznam Wam się Dziewczyny do słodkiego nicnierobienia właśnie sobie nadrabiam wątek i jem śniadanie... a na śniadanie mam resztke wczorajszego obiadu (makaron penne z samorobnym sosem serowym... mniam ) tuczące to jak diabli, no ale ćśśś przecież nikt nie widzi co jem
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-08 o 09:29
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:34   #1329
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
te Marudka jest ślicznie ja tam jestem zakochana w Twoich włoskach

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



masakra z tym wiatrem słońce piękne aż się chce iść na dwór, a na dworze głowę urywa tak jest w całej Polsce teraz czy tylko północ ma takiego farta??

hehe przyznam Wam się Dziewczyny do słodkiego nicnierobienia właśnie sobie nadrabiam wątek i jem śniadanie... a na śniadanie mam resztke wczorajszego obiadu (makaron penne z samorobnym sosem serowym... mniam ) tuczące to jak diabli, no ale ćśśś przecież nikt nie widzi co jem
Smacznego kochana! oj tam, raz w czas mozna zjesc cos ekstra tuczacego i niezdrowego jadzis aby przegnac depresje robie na obiad kotlety z piersi kurczaka i frytki plus oczywiscie suroweczka a co sobie bede zalowala
humor mi poprawilyscie jak was od rana poczytalam zdystansowalam sie do calej sytuacji i jest juz ok, tylko nie wiem czemu nadal nie mam @ ?
u nas tez tak strasznie wieje w lubelskim, rano padalo... teraz slonce wyszlo. a ja musze pojsc na mini zakupy do biedro... zbieram sie ale trzeba sie ruszyc w koncu, ech...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:34   #1330
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a co do pieska w zadnym wypadku nie pozwalaj mu na gryzienie- zeby po wymianie kolo 5 miesiaca- zauwazysz bo bedzie szczerbaty jakis czas sa mega ostre- ja sie przekonalam...
jak cie gryzie to sciskasz mu pyszczek- zeby sam siebie lekko ugryzl i trzymasz az przestanie walczyc i zapiszczy. wtedy puszczasz i koniecznie! przerywasz zabawe- odwracaj sie plecami doniego najlepiej i nie reaguje na zaczepki.
jak odpuscito mozesz zaczac zabawe od nowa i znow domomentu jak zechce podgryzc.
to nudne i trzeba duzo czasu ale lola juz nie gryzie- tylko traca nosem i ewentualnie lapie reke w zeby i trzyma tak w japie ale nigdy nie gryzie!
to trening treserow
w zadnym wypadku nie wolno psa bic, on tego nie rozumie.
no i jak łapiesz ten pyszczek i sciskasz to mow stanowczo NIE.

Ojej dziekuje! akurat moja sis jest od tego ze pojawia sie tylko raz w mcu jak chce sie zrobic...
ale fajnie wierzyc ze sa ludzie ktorzy mnie potrzebuja...
święta racja psa nie wolno bić i nie wolno mu się dawać gryźć

Kochana zawsze są ludzie, którzy nas potrzebują to tylko nam jak mamy gorszy czas wydaje się, że jest inaczej
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:37   #1331
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

katie, no moze marudze, bo jest łądnie, ale chce te 2-4cm wiecej. W sumie to mam znow co robic, obcinam i zapuszczam, zapuszcze, to ścinam i tak bez przerwy, przynajmniej nie jest nudno
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 09:39   #1332
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Smacznego kochana! oj tam, raz w czas mozna zjesc cos ekstra tuczacego i niezdrowego jadzis aby przegnac depresje robie na obiad kotlety z piersi kurczaka i frytki plus oczywiscie suroweczka a co sobie bede zalowala
humor mi poprawilyscie jak was od rana poczytalam zdystansowalam sie do calej sytuacji i jest juz ok, tylko nie wiem czemu nadal nie mam @ ?
u nas tez tak strasznie wieje w lubelskim, rano padalo... teraz slonce wyszlo. a ja musze pojsc na mini zakupy do biedro... zbieram sie ale trzeba sie ruszyc w koncu, ech...
dzięki, właśnie skończyłam, zamiotłam z talerza hehe pewnie trzeba sobe czasem podogadzać
fajnie, że masz już lepszy nastrój co do @ czasem stres powoduje przesunięcia (mi się przy stresie potrafił nawet o prawie mc spóźniać i gin powiedział, że to normalne jak ktoś jest uczuciowy ), a jeśli się tym denerwujesz to marsz do apteki po test, one działaja tak, że jeśli minęła już data kiedy normalnie powinno być @ to o każdej porze dnia powinny z prawdopodobieństwem ok. 99% wskazać czy coś się dzieje (chociaż wiadomo najlepiej test zrobić z samego rana).

a do biedry im szybciej pójdziesz tym szybciej wrócisz
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:39   #1333
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Witajcie Niestety na zachodzie też wieje, mało głowy nie urwie a ja do pracy ubrałam się jak wariatka, krótki rękawek i cieniutki płaszczyk. Na sniadanie mialam tylko sok marchwiowo-jabłkowy....ja dziś postnie
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:44   #1334
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
katie, no moze marudze, bo jest łądnie, ale chce te 2-4cm wiecej. W sumie to mam znow co robic, obcinam i zapuszczam, zapuszcze, to ścinam i tak bez przerwy, przynajmniej nie jest nudno
hehe dobrze powiedziane nie gniewaj się, mi po prostu bardzo się podoba co masz na główce i szkoda czytać, że nie potrafisz się tym nacieszyć...

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie Niestety na zachodzie też wieje, mało głowy nie urwie a ja do pracy ubrałam się jak wariatka, krótki rękawek i cieniutki płaszczyk. Na sniadanie mialam tylko sok marchwiowo-jabłkowy....ja dziś postnie
to możemy się umówić, że ja zjadłam za Ciebie będę miała mniejsze wyrzuty sumienia
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:45   #1335
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Heloł pamiętacie moje rudo-żółte włosy po rozjaśniaczu ? Poszłam do salonu (tak jak pisałam) i jestem meeega zadowolona, mam piękny blond bez oznak zniszczenia włosów i rudo-żółtych odcieni, wyglądają bardzo naturalnie. Także spotkanie ze stylistą uważam za bardzo udane, pójdę tam też na odrosty
Pozdrawiam blondasy!
PS> Jakoś lepiej się w blondzie czuję świat piękniejszy hehe
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:47   #1336
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

katie, wiem że mam z tym problem, nie gniewam się . Niestety duzy, bo ja zupełnie siebie nie akceptuje. Moja radosc zwykle nie trwa dłuzej niz 1dzien. Musze z tym walczyc. Cały czas sobie mowie, ze włosy to tylko dodatek. Mam wiecej tych złych dni niz dobrych. Nie wiem z czego to wynika, bo wszyscy wokól akceptuja mnie taka jaka jestem i mam w nich oparcie- mysle o rodzinie. Kiedys wszytskie problemy załatwiałam odchudzaniem sie. Gdy wreszcie z tego wyszłam, dostaje sie włosom..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:51   #1337
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Heloł pamiętacie moje rudo-żółte włosy po rozjaśniaczu ? Poszłam do salonu (tak jak pisałam) i jestem meeega zadowolona, mam piękny blond bez oznak zniszczenia włosów i rudo-żółtych odcieni, wyglądają bardzo naturalnie. Także spotkanie ze stylistą uważam za bardzo udane, pójdę tam też na odrosty
Pozdrawiam blondasy!
PS> Jakoś lepiej się w blondzie czuję świat piękniejszy hehe
pokażesz nam się?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:54   #1338
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokażesz nam się?
Nie ma problemu Tylko kurcze dzisiaj już chyba nie zdążę się wyrobić, ale obiecuję że wstawię foty na dniach
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:00   #1339
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

mysia m mam dokładnie to samo, ostatnio jesli chodzi o włosy:-( Idealnie jest tylko pierwszego dnia, a potem w ruch idzie lusterko, oglądam włosy w różnym świetle i z minuty na minutę coraz mniej mi się podobają, zaczynam mysleć nad następną farbą. Potem zwycięża zdrowy rozsądek a następnie...wracam do punktu wyjścia
Myślałam, że jak wróce do blondu to przystopuję, ale...nic z tego.
Katie hihi żeby tak można było bez konsekwencji, to ja mogłabym za Was wszystkie jeść
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 10:13   #1340
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja teraz też już mam ogromną poprawę i to nie po aż tak długim czasie. Foto z niebieskimi gumkami robione było po 5 miechach od założenia grilla. Tylko jeszcze muszę założyć dół, żeby się właśnie dopasowały.
nooo rzeczywiście od razu widać poprawę, opłaciło się trochę pomęczyć
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Patrz ja nawet nie wiedziałam, że takie cuda są - jak kiedyś jakiś maluch się w domu pojawi to zapamiętam i skorzystam z rady
a są są, i z yorkiem to fajnie, bo on zawsze mały, więc może robić na tę pieluchę all the time
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie no jaki czarny przecież widać Twój blond po prostu masz oporne włosy i tyle mi też się zdaję że Ci troszeńkę kolor pożółkł po całości
a używasz tej maski ochładzającej kolor? Ja Ci powiem, ze po tym szamponie shine blonde mam kolor jak zaraz po farbowaniu no tylko, że odrost już spory widać ale gdyby nie to to nie musiałabym farbować a daję kropelkę dosłownie, mieszam z shaumą extra owoc bo jej akurat teraz używam (swoją drogą bardzo fajna)
ooo a co to za ochładzacz? ten Lorealowy?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wakacyjna zmiana
Ale do wakacji mam 2mce nie chcę teraz straszyć na uczelni
nie ró tego rudego w blondzie Ci najlepiej, będziesz żałować zobaczysz
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
weźcie sobie do mojego albumu załączyłam foto ale wiadomo skanowane więc jakość pozostawia wiele do życzenia
ale słodka dziewuszka ale ładnie Ci było w takich włoskach
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

moje postanowienie : jak nie znajdę bucików przynajmniej jednej pary z tych dwóch które planuje kupić szpilki albo koturny do końca weekendu to się wieszam
a na deezee coś patrzyłaś?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zdystansowalam sie do calej sytuacji i jest juz ok, tylko nie wiem czemu nadal nie mam @ ?
u nas tez tak strasznie wieje w lubelskim, rano padalo... teraz slonce wyszlo. a ja musze pojsc na mini zakupy do biedro... zbieram sie ale trzeba sie ruszyc w koncu, ech...
może ze stresów nie ma jeszcze @ ? tak bywa + przesilenie...
u mnie wieje od wczoraj, ale nie pada, jest piękne słońce
Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Nie ma problemu Tylko kurcze dzisiaj już chyba nie zdążę się wyrobić, ale obiecuję że wstawię foty na dniach
czekamy na fotki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:20   #1341
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
katie, wiem że mam z tym problem, nie gniewam się . Niestety duzy, bo ja zupełnie siebie nie akceptuje. Moja radosc zwykle nie trwa dłuzej niz 1dzien. Musze z tym walczyc. Cały czas sobie mowie, ze włosy to tylko dodatek. Mam wiecej tych złych dni niz dobrych. Nie wiem z czego to wynika, bo wszyscy wokól akceptuja mnie taka jaka jestem i mam w nich oparcie- mysle o rodzinie. Kiedys wszytskie problemy załatwiałam odchudzaniem sie. Gdy wreszcie z tego wyszłam, dostaje sie włosom..
może się to uspokoi, jak kiedyś pogodzisz się z tym, że nikt nigdy do ideału nie dojdzie, można jedynie dążyć, ale nie ma co się katować tym, że nie jest dokładnie tak jak tego byśmy chcieli
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:20   #1342
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

nooo rzeczywiście od razu widać poprawę, opłaciło się trochę pomęczyć

a są są, i z yorkiem to fajnie, bo on zawsze mały, więc może robić na tę pieluchę all the time

ooo a co to za ochładzacz? ten Lorealowy?

nie ró tego rudego w blondzie Ci najlepiej, będziesz żałować zobaczysz

ale słodka dziewuszka ale ładnie Ci było w takich włoskach

a na deezee coś patrzyłaś?

może ze stresów nie ma jeszcze @ ? tak bywa + przesilenie...
u mnie wieje od wczoraj, ale nie pada, jest piękne słońce

czekamy na fotki
chciałabym je mieć z powrotem

patrzyłam kochaniutka i wzięłabym sobie od nich koturny ale nie podoba mi się to wiązanie taką sznurówką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:20   #1343
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Nie ma problemu Tylko kurcze dzisiaj już chyba nie zdążę się wyrobić, ale obiecuję że wstawię foty na dniach
wstawiaj wstawiaj szybciutko bo ciekawość nas skręca
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:21   #1344
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Nie ma problemu Tylko kurcze dzisiaj już chyba nie zdążę się wyrobić, ale obiecuję że wstawię foty na dniach
to czekamy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:21   #1345
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Katie hihi żeby tak można było bez konsekwencji, to ja mogłabym za Was wszystkie jeść
oj tam oj tam
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:22   #1346
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zupełnie jak u mnie - nie rozumiem tych włosów naprawdę



Aj no masakra z tym chodzeniem i to w takiej okolicy.. też bym się cykała
No ale pewnie uśmiech Pana ochroniarza na wejściu Ci wynagradza ten spacer

Kurcze faktycznie.. latem to pół biedy jak to się mówi, ale zimą w ten śnieg i mróz taki kawał się toczyć - współczuję



tak no już - osiwiałaś

Butami się nie przejmuj, ja też nie kupiłam, albo mi się nie podobają albo nie ma rozmiaru.. ciągle coś.. ale się nie przejmuje bo jak dla mnie to jeszcze za zimno jest więc i tak nie miałabym kiedy ich założyć i leżałyby w pudełku.. Póki co się nie martwię
Prędzej bym się martwiła, że Kitkulka jakieś buty dorwie wrzuci na blog - a jak mnie by się spodobały to pewnie już rozmiaru by nie było Jakaś trauma chyba po ostatnim razie



Straszny - tak wieje, takie odgłosy przy tym wydaje - aż przeraźliwe



Nie wyjdzie za ciemno możesz być spokojna - pamiętaj, że ja na moje włosy robiłam wbis kopenhagę (czyli poziom 8) i to w dodatku zmniejszałam wodę by przyciemniło - a i tak się nie przyciemniło
To jak zrobisz Vikinga (poziom 9) z oryginalną wodą tylko odrost by podkład ochłodzić i resztę zmalaksować to będzie akurat
osiwiałam
dziękuje za pocieszenie co do bucików
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:23   #1347
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Blondyneczki
Snow no pewnie, że się pochwalę, dzisiaj daje skandynawski a jutro viking
Enchanted dziękuję na pewno wkleję fotki mam nadzieję, że pokryje żółtko i nie wyjdzie za ciemno
nie wyjdzie za ciemno
nie marudź już Ewcia tylko działaj i wklej zdjęcia po zabiegu

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pozory mylą zawsze byłam dobrym ziółkiem
hehe diablica

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Butami się nie przejmuj, ja też nie kupiłam, albo mi się nie podobają albo nie ma rozmiaru.. ciągle coś.. ale się nie przejmuje bo jak dla mnie to jeszcze za zimno jest więc i tak nie miałabym kiedy ich założyć i leżałyby w pudełku.. Póki co się nie martwię
Prędzej bym się martwiła, że Kitkulka jakieś buty dorwie wrzuci na blog - a jak mnie by się spodobały to pewnie już rozmiaru by nie było Jakaś trauma chyba po ostatnim razie
też jeszcze żadnych butków nie kupiłam
jedne mi się spodobały, ale tylko został ostatni rozmiar - 38 za duże
zawsze byłam wybredna, ale teraz to się zrobiłam wybitnie wybredna

Cytat:
Straszny - tak wieje, takie odgłosy przy tym wydaje - aż przeraźliwe
dzisiaj to samo.. aż się nie chce z domku wychodzic

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
masakra z tym wiatrem słońce piękne aż się chce iść na dwór, a na dworze głowę urywa tak jest w całej Polsce teraz czy tylko północ ma takiego farta??
pogoda południowej Polski też nie oszczędza
słoneczka nie ma, zimno i wiatrzycho okropne :/

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Smacznego kochana! oj tam, raz w czas mozna zjesc cos ekstra tuczacego i niezdrowego jadzis aby przegnac depresje robie na obiad kotlety z piersi kurczaka i frytki plus oczywiscie suroweczka a co sobie bede zalowala
humor mi poprawilyscie jak was od rana poczytalam zdystansowalam sie do calej sytuacji i jest juz ok, tylko nie wiem czemu nadal nie mam @ ?
mmm jaki obiadek wykwintny
a @ się nie przejmuj.. bywają różne powody opóźnionego cyklu. przeważnie winowajcą bywa stres - a w Twoim przypadku może tak byc jak najbardziej..
niebawem przyjdzie pewnie niebawem

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Nie ma problemu Tylko kurcze dzisiaj już chyba nie zdążę się wyrobić, ale obiecuję że wstawię foty na dniach
będziemy czekały na fotki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:23   #1348
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chciałabym je mieć z powrotem
no przecież jeszcze nic straconego
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:24   #1349
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Bunny kochana spojrzysz do mojego albumu i mi powiesz jaki mam poziom włosów to moje naturalne na tym zdjęciu za młodu tylko troszkę to zdjęcie przekłamuje ale chciałabym wiedzieć chociaż tak
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:24   #1350
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chciałabym je mieć z powrotem

patrzyłam kochaniutka i wzięłabym sobie od nich koturny ale nie podoba mi się to wiązanie taką sznurówką
no to może coś jednak wyrwiesz na mieście, nie poddawaj się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.