czerwone włosy, ale czym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 12:13   #1
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia

czerwone włosy, ale czym?


Drogie wizażanki, chciałam się was poradzić jaka farba będzie najlepsza do uzyskania czerwonego koloru włosów. Otóż marzy mi się zmiana, najpierw zastanawiałam się nad ścięciem, ale w przypływie natchnienia stwierdziłam, że pofrabuję się na czarno czerwono. Naturalny kolorek włosów mam ciutkę jaśniejszy od tego na załączonym zdjęciu , tak więc oczywiste, że do czerwonego bez rozjaśniania ani rusz. Na drugim zdjęciu jest mniejwięcej kolor jaki bym chiała uzyskać...ogólnie rzecz biorąc czerwony ^^
I teraz zastanawiam sie czy do takiego efektu potrzebna jest farba o rzeczywiście czerwonym kolorze, jak z firmy Manic Panic, która oferuje tylko takie szalone kolorki jak czerwiń, różowy, niebieski etc. Czy wystarczyłaby zwykła farba do włosów w jakimś tam odcieniu czerwieni. Z tego co się orientuję to Joanna ma w swojej palecie ciekawe odcienie czerwieni, ale czy one rzeczywiście wychodzą czerwone? Różnica cenowa między farbami z Manic Panic a zwykłymi jest dość znaczna, więc głównie dlatego jestem ciekawa w tym co byłoby lepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_0bdac5dc7503cd6cb7a40c7fd8c90c5c.jpg (29,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dir-En-Grey-Die-02.jpg (62,3 KB, 23 załadowań)
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:44   #2
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: czerwone włosy, ale czym?

ja dość długo byłam czerwonowłosa, farbowałam się Safirą i 100%Color niestety, ciężko powiedzieć jak te farby wyglądałyby u Ciebie bo dużo zależy od wyjściowego koloru włosów (mój naturalny to taki średni brąz) na rozjaśnianych na pewno wychodzą jaskrawsze i intensywniejsze kolory, ale i szybko się spłukują więc przemyśl jeszcze tą dekoloryzację
proponuję żebyś przestudiowała palety z próbkami włosów pofarbowanych danymi farbami - te włosy to właśnie farba położona na biały włos, więc po dekoloryzacji powinnaś otrzymać efekt bardzo do nich zbliżony

ogólnie mam nadzieję, że nie zamotałam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:53   #3
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: czerwone włosy, ale czym?

benito_mruffkolini dziękuję za odpowiedź ^^ I wcale nie jest ona zamotana Wniosek taki, że nie muszę się wykosztowywać na ekstrawagancka farbę, tylko coś zwykłęgo w odcieniu czerwieni. Jutro się wybiorę na poszukiwania ^^
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 19:22   #4
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: czerwone włosy, ale czym?

a mnie zastanawia jak Wiśniewski robi tak że ma zawsze tak intensywnie czerwony kolor włosów
byg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:01   #5
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: czerwone włosy, ale czym?

Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość
benito_mruffkolini dziękuję za odpowiedź ^^ I wcale nie jest ona zamotana Wniosek taki, że nie muszę się wykosztowywać na ekstrawagancka farbę, tylko coś zwykłęgo w odcieniu czerwieni. Jutro się wybiorę na poszukiwania ^^
a nie ma za co
ja też dość długo poszukiwałam idealnej czerwieni i bawiłam się w farby profesjonalne ostatecznie stwierdziłam, że szkoda na to czasu i nerwów bo niemal taki sam efekt uzyskam zwykłą farbą z drogerii - może mają trochę mniej intensywne odcienie ale za to w takich naturalniejszych po prostu lepiej się wygląda

Cytat:
Napisane przez byg Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia jak Wiśniewski robi tak że ma zawsze tak intensywnie czerwony kolor włosów
mnie akurat efekt u Michasia nie powala... wygląda jakby miał perukę
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.