Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 09:30   #601
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie i widzę, że dyskutujecie o bazach pod lakier - ja ze swojej strony polecam bazę Poshe Fast Drying Basecoat nie zawiera f., DBP i toulenu, naprawdę szybko schnie i chroni przed odbarwieniem paznokci. Zużyłam niecałą połowę i jeszcze nie zgęstniała. Minus jest taki, że dostępność tylko w necie (tak myślę). Zastanawiam się nad topem z tej firmy, macie może z nim jakieś doświadczenia? w ogóle jakie top coaty stosujecie? Ja teraz seche vite miniaturkę, niby daje mega błysk i faktycznie przedłuża trwałość, ale ta gęsta konsystencja i pędzelek jakos mi nie leżą. Mam też top z golden rose, ale on na paznokciach zostawia takie mini kreski od pędzelka i nie wygląda to za fajnie...
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:33   #602
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kinnia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie i widzę, że dyskutujecie o bazach pod lakier - ja ze swojej strony polecam bazę Poshe Fast Drying Basecoat nie zawiera f., DBP i toulenu, naprawdę szybko schnie i chroni przed odbarwieniem paznokci. Zużyłam niecałą połowę i jeszcze nie zgęstniała. Minus jest taki, że dostępność tylko w necie (tak myślę). Zastanawiam się nad topem z tej firmy, macie może z nim jakieś doświadczenia? w ogóle jakie top coaty stosujecie? Ja teraz seche vite miniaturkę, niby daje mega błysk i faktycznie przedłuża trwałość, ale ta gęsta konsystencja i pędzelek jakos mi nie leżą. Mam też top z golden rose, ale on na paznokciach zostawia takie mini kreski od pędzelka i nie wygląda to za fajnie...
Też szukam fajnego topa(czy tylko mi się kojarzy słowo Top z sztukami? ) obecnie mam z Celi ale barwi niektóre kolory i już zgęstniał mimo, że dolewałam rozcięczalnika z Deli

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

http://www.inglot.pl/odzywki-i-bazy/...nokci-o2m.html ten ciekawy jest
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:44   #603
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witajcie Dziewczyny,
nie było mnie tu "ruski rok" i widzę ,że już druga część powstała i to całkiem pokaźna .Trochę mi zajęło nadrabianie, ale jestem już na bieżąco. Moje wiadomości na temat paznokci przez ten czas sporo się pogłębiły. Owszem olejuję paznokcie, pomaga to na pewno w ich odżywieniu i rewelacyjnie dba o skórki (obrąbek naskórkowy), ale nie zgodzę się co do przyrostu. Zostałam uświadomiona na zajęciach, że ten właśnie "przyrost" to hyponychium (obrąbek naskórkowy podpaznokciowy) - podpiera ono i zabezpiecza płytkę paznokcia przed oderwaniem od łożyska uszczelnia je, a jego grubość naturalnie dostosowuje się obciążeń jakim poddawana jest płytka. Najczęściej narasta w przypadku " noszenia" długich bądź przedłużanych paznokci, bowiem nie jest wtedy narażone na różnego rodzaju mikro urazy.
Pozdrawiam
__________________
Nic na siłę, wszystko młotkiem

Wybrałam elegancką Miss Marine!
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:08   #604
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kinnia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie i widzę, że dyskutujecie o bazach pod lakier - ja ze swojej strony polecam bazę Poshe Fast Drying Basecoat nie zawiera f., DBP i toulenu, naprawdę szybko schnie i chroni przed odbarwieniem paznokci. Zużyłam niecałą połowę i jeszcze nie zgęstniała. Minus jest taki, że dostępność tylko w necie (tak myślę). Zastanawiam się nad topem z tej firmy, macie może z nim jakieś doświadczenia? w ogóle jakie top coaty stosujecie? Ja teraz seche vite miniaturkę, niby daje mega błysk i faktycznie przedłuża trwałość, ale ta gęsta konsystencja i pędzelek jakos mi nie leżą. Mam też top z golden rose, ale on na paznokciach zostawia takie mini kreski od pędzelka i nie wygląda to za fajnie...
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też szukam fajnego topa(czy tylko mi się kojarzy słowo Top z sztukami? ) obecnie mam z Celi ale barwi niektóre kolory i już zgęstniał mimo, że dolewałam rozcięczalnika z Deli

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

http://www.inglot.pl/odzywki-i-bazy/...nokci-o2m.html ten ciekawy jest
Ja używam top coat firmy Poshe i jest bardzo fajny. Błyskawicznie wysycha i bardzo się błyszczy. Jedyny minus to to, że czasami potrafi mi delikatnie skurczyć lakier. Ostatnio zamówiłam też top coat z Sally Hansen (czerwony) i niedługo będe go testować
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 14:46   #605
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, skoro chwalicie się swoimi nabytkami, to i ja się pochwalę, a co, zwłaszcza, że jestem nieustannie zakochana w mojej letniej zdobyczy piasku Miss Sporty. Oczywiście aparat zjadł intensywność kolorów. Mam jeszcze czarny z tej serii, ale już nie robi mi tak dobrze Wybaczcie zalane skórki na jednym zdjęciu, ale paznokcie były przeznaczone do zmycia i piłowania, a to był tylko malunek sprawdzający.

Lavender08, też mam ten "skórkowy" lakier z Wibo, tylko czarny i moje odczucia są ambiwalentne. Raz mi się podoba, a raz nie. Ale jak wykończyłam go dla żartu topem matującym, wszystkie "zagniecenia" znikły i wyszedł przepiękny efekt, taki... kurcze, brakło mi słowa... noo... aksamitny? Matko, analfabetyzm wtórny się kłania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Miss Sporty piasek1.jpg (65,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Miss Sporty piasek2.jpg (40,0 KB, 110 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 15:27   #606
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skoro chwalicie się swoimi nabytkami, to i ja się pochwalę, a co, zwłaszcza, że jestem nieustannie zakochana w mojej letniej zdobyczy piasku Miss Sporty. Oczywiście aparat zjadł intensywność kolorów. Mam jeszcze czarny z tej serii, ale już nie robi mi tak dobrze Wybaczcie zalane skórki na jednym zdjęciu, ale paznokcie były przeznaczone do zmycia i piłowania, a to był tylko malunek sprawdzający.

Lavender08, też mam ten "skórkowy" lakier z Wibo, tylko czarny i moje odczucia są ambiwalentne. Raz mi się podoba, a raz nie. Ale jak wykończyłam go dla żartu topem matującym, wszystkie "zagniecenia" znikły i wyszedł przepiękny efekt, taki... kurcze, brakło mi słowa... noo... aksamitny? Matko, analfabetyzm wtórny się kłania
myślisz, że jak nałożę na niego odżywkę Eveline 8w1 to się wyrówna?

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Lavender kolejny dowód na to, że malowanie paznokci pomaga na przyrost !!
taak i strasznie się cieszę !!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Regista, śliczne masz paznokcie
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 15:27   #607
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć i czołem,
olejowanie rozpoczęte 8 maja, zdjęcia z tego dnia paznokci krótko obciętych vs dzisiejsze zdjęcia.
Olejować zaczęłam z nadzieją poprawy stanu rozdwajającej się, kruchej i łamliwej płytki (która stała się taką po odstawieniu Eveline) i przy okazji zawsze szorstkich, twardych skórek.
Od tego czasu pominęłam olejowanie łącznie może 10 razy.
Przyrostu nie widzę, w tym temacie skłonna jestem raczej wierzyć temu, co ktoś napisał kilka postów temu: że jest to coś, co skóra sama wyprodukuje w zależności od potrzeb (naprężeń działających na płytkę).
Miło by było gdyby się pojawił, póki co był pojedynczo pod niektórymi paznokciami na niedługi czas, ale nie jest to mój priorytet, bo i tak zawsze noszę pomalowane paznokcie.
Na pewno się utwardziły (ale wróciłam też do Eveline stosowanej zamiennie z innymi odżywkami jako bazę pod lakiery, działa na moje paznokcie wspaniale), nie łamią się nawet przy niezłych uderzeniach/zahaczeniach, mimo tego, że jak widać noszę znów moje ulubione wydłużone migdały i sporo stukam po klawiaturze.
Nie wiem jednak czy jest różnica wizualnie - widać coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140508_001.jpg (196,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140508_006.jpg (162,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141002_002.jpg (76,4 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141002_005.jpg (63,2 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141002_006.jpg (60,2 KB, 122 załadowań)
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 18:21   #608
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48374148]myślisz, że jak nałożę na niego odżywkę Eveline 8w1 to się wyrówna?

Regista, śliczne masz paznokcie [/QUOTE]

A nie wiem, ale właśnie miałam zmywać odżywkę, to wcześniej Ci sprawdzę różne warianty. Sama jestem ciekawa Wrzucę fotki później, jak lakier dobrze wyschnie.
Dziękuję za miłe słowa Ogólnie je lubię, ale są dni, kiedy twierdzę, że są paskudne, krzywe i w ogóle

971368423, masz bardzo ładną i długą różową część paznokcia Powiedz mi, czy przy takiej zapuszczonej długości płytka rośnie Ci do prosto, czy zaczyna schodzić w dół? A najlepiej pokaż swoje paznokcie bokiem

edit: Lavender, zrobię zdjęcia jutro przy dziennym świetle, bo teraz mój aparat sobie nie radzi i wychodzą cuda. Ale cokolwiek gładkiego na wierzchu niweluje efekt zagnieceń, tylko nie zawsze wystarczy jedna warstwa. A Eveline 8w1 zmienia trochę odcień lakieru, rozbiela go trochę.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-10-02 o 19:13
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 19:34   #609
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Lawender nie obraz sie na mnie ale ja nie widze u Ciebie róznicy w długosci rózowej czesci na zdjeciach tych kiedys i tych co teraz dałas szczególnie nie widac róznicy na tym zdjeciu srodkowym rózowa czesc jest dalej taka malutka jedynie co to ladnie zapusciłas białą czesc niestety ja mam tak samo nic się ta rózowa czesc u mnie nie powieksza miałas paznokcie pomalowane nie widziałas gołych jakis czas to tak sie wydaje ze ta płytka jest wieksza jak bys znowu nie malowała przyzwyczaiła bys sie i znowu bys nie widziała róznicy
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:25   #610
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja u lavender widzę znaczną różnice
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:54   #611
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ja u lavender widzę znaczną różnice
bo naprawdę różnica jest ale nie wiem czemu na jednym paznokciu biała część zniknęła po bokach :p a na środku trochę zostało o.o
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 22:45   #612
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

zmierzysz linijka paznokcie pózniej ponownie po miesiącu to bedziesz widziała czy róznica jest na tym drugim zdjeciu pazurki masz bardzo malutkie no to w takim razie ja niedowidze
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 22:50   #613
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też szukam fajnego topa(czy tylko mi się kojarzy słowo Top z sztukami? ) obecnie mam z Celi ale barwi niektóre kolory i już zgęstniał mimo, że dolewałam rozcięczalnika z Deli

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

http://www.inglot.pl/odzywki-i-bazy/...nokci-o2m.html ten ciekawy jest
Faktycznie ciekawy

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja używam top coat firmy Poshe i jest bardzo fajny. Błyskawicznie wysycha i bardzo się błyszczy. Jedyny minus to to, że czasami potrafi mi delikatnie skurczyć lakier. Ostatnio zamówiłam też top coat z Sally Hansen (czerwony) i niedługo będe go testować
właśnie to obkurczanie przy seche też mi się zdarzy, widocznie tak już jest z topami a jak z trwałością? myślę też nad essie good to go, ale póki co muszę zużyć seche do końca.
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 11:27   #614
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
A nie wiem, ale właśnie miałam zmywać odżywkę, to wcześniej Ci sprawdzę różne warianty. Sama jestem ciekawa Wrzucę fotki później, jak lakier dobrze wyschnie.
Dziękuję za miłe słowa Ogólnie je lubię, ale są dni, kiedy twierdzę, że są paskudne, krzywe i w ogóle

971368423, masz bardzo ładną i długą różową część paznokcia Powiedz mi, czy przy takiej zapuszczonej długości płytka rośnie Ci do prosto, czy zaczyna schodzić w dół? A najlepiej pokaż swoje paznokcie bokiem

edit: Lavender, zrobię zdjęcia jutro przy dziennym świetle, bo teraz mój aparat sobie nie radzi i wychodzą cuda. Ale cokolwiek gładkiego na wierzchu niweluje efekt zagnieceń, tylko nie zawsze wystarczy jedna warstwa. A Eveline 8w1 zmienia trochę odcień lakieru, rozbiela go trochę.
Na jednym ze zdjęć widać z boku paznokieć na lewym kciuki. Rośnie on nieco bardziej "do dołu" niż w przypadku kciuka prawej ręki. Ogólnie zależy od palca, wygięte nieco w dół są u mnie paznokcie na wskazówkach i palcach środkowych (na środkowych bardziej prawy niż lewy). Reszta rosnie prosto, ale nawet gdyby bylo inaczej - nie przeszkadzałoby mi to w zupełności
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 11:50   #615
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja używam top coat firmy Poshe i jest bardzo fajny. Błyskawicznie wysycha i bardzo się błyszczy. Jedyny minus to to, że czasami potrafi mi delikatnie skurczyć lakier. Ostatnio zamówiłam też top coat z Sally Hansen (czerwony) i niedługo będe go testować
Czytałam, że ten z Poshe jest o wiele lepszy od Seche
To czekam na małe porównanie, który lepszy
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:20   #616
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Na jednym ze zdjęć widać z boku paznokieć na lewym kciuki. Rośnie on nieco bardziej "do dołu" niż w przypadku kciuka prawej ręki. Ogólnie zależy od palca, wygięte nieco w dół są u mnie paznokcie na wskazówkach i palcach środkowych (na środkowych bardziej prawy niż lewy). Reszta rosnie prosto, ale nawet gdyby bylo inaczej - nie przeszkadzałoby mi to w zupełności
Dzięki za odpowiedź. Pytałam, bo moje wszystkie rosną w dół i mnie to akurat u mnie się nie podoba. No cóż...

Lavender08, dodaję obiecane zdjęcie. Ja widać, wczoraj pospieszyłam się z oceną, że cokolwiek się nałoży, niweluje zagniecenia. Jak lakiery dobrze wyschły, to okazało się, że tylko matujący daje radę ładnie wygładzić lakier. A Eveline zmieniło odcień czerni na taki bardziej granatowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141003_130430.jpg (68,1 KB, 120 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:06   #617
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

O właśnie mi topcoat z Celi też odbarwia kolory :/ np czarny na granatowy, biały na jakiś żółty taki jakiś "nie zadbany" muszę szukać innego topa(?) topu?
Chociaż jak chce granatowy(a nie mam takiego koloru) to jazda z Celią
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:18   #618
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Regista 8 warstw ? chyba należy Ci się rekord ginessa !



Aaaaa już kumam, na każdym palcu inny top
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś

Edytowane przez fartuch
Czas edycji: 2014-10-03 o 14:45
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 15:24   #619
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja też poszukuję dobrej bazy bez formaldehydu. Z tego, co kojarzę, Majowa Rosa stosuje Ridge Filler od Inglota. Sama rozważam też budżetową wersję, czyli np. jakąś odżywkę do paznokci z Miss Sporty. Niektóre odżywki Killys nie mają też formaldehydu, a sprawdzają się całkiem dobrze - ja kiedyś stosowałam żel z wapniem (tak naprawdę to zwykła odżywka) - szału nie robi, ale spełniał swoją funkcję
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
W może nowe odżywki Bielendy? Są bez f i czegoś jeszcze.I są 3kolory=inne funkcje
Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Używam właśnie tej Ridge Filler z Inglota i polecam. Przyjemnie się ją stosuje. Konsystencja jest rzadka, bardzo szybko wysycha i nie gęstnieje, tzn. pewnie zgęstnieje jak będę przy dnie, ale kupiłam ją rok temu i zużyłam połowe i nadal jest bardzo dobra.

Ale też rozważałam kupić nową odżywkę z Bielendy, ale nie było ich jeszcze jakiś czas temu w rossmannie.
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję

Generalnie formaldehydu się nie boję, dobrze działa na moje paznokcie. No chyba, że to on jest winowajcą wysuszenia. Dzięki, z chęcią potestuję Wasze propozycje.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 15:58   #620
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Regista 8 warstw ? chyba należy Ci się rekord ginessa !

Aaaaa już kumam, na każdym palcu inny top
Haha no tak, na każdym inny. Chciałam zobaczyć, czy któryś top z lakieru z efektem skóry zrobi zwykły, gładki. Dlatego też każdego topu, oprócz Eveline, nałożyłam, aż 3 warstwy, ale w przypadku błyszczącego i tak na niewiele to się zdało
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 16:46   #621
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odnośnie topów:
Na razie mam przetestowane dwa. Generalnie chodziło mi tylko i wyłącznie o przyspieszenie schnięcia i obydwa topy są pod tym względem idealne. Jeden to Wibo Matte top coat i jak sama nazwa mówi daje matowe wykończenie. Drugi Sally Hansen Insta Dri, wykończenie błyszczące, co mi trochę przeszkadza, bo o ile nie chcę lakieru matowić to lubię nosić fakturę taką jaka jest w oryginale (mam taki jeden piękny lakier z Delli Coral - http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...kier_27782.jpg, efekt lekko matowy z błyszczącymi drobinami, coś pomiędzy perłowym a matowym, cudo. I do tego tylko jedna warstwa wystarczy! Insta Dri psuje to tylko ).
Co do trwałości i przedłużania... Insta Dri jakoś specjalnie nie chroni przed blaknięciem, ale za to nie ściąga lakieru i rzeczywiście przedłuża trwałość. Matte szybko się ściera, satyna jest tylko przez 2 dni, przedłużenie trwałości w zależności od tego co się robi z dłońmi, ale raczej bez szału. Lekko rozjaśnia kolor.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 17:42   #622
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Odnośnie topów:
Na razie mam przetestowane dwa. Generalnie chodziło mi tylko i wyłącznie o przyspieszenie schnięcia i obydwa topy są pod tym względem idealne. Jeden to Wibo Matte top coat i jak sama nazwa mówi daje matowe wykończenie. Drugi Sally Hansen Insta Dri, wykończenie błyszczące, co mi trochę przeszkadza, bo o ile nie chcę lakieru matowić to lubię nosić fakturę taką jaka jest w oryginale (mam taki jeden piękny lakier z Delli Coral - http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...kier_27782.jpg, efekt lekko matowy z błyszczącymi drobinami, coś pomiędzy perłowym a matowym, cudo. I do tego tylko jedna warstwa wystarczy! Insta Dri psuje to tylko ).
Co do trwałości i przedłużania... Insta Dri jakoś specjalnie nie chroni przed blaknięciem, ale za to nie ściąga lakieru i rzeczywiście przedłuża trwałość. Matte szybko się ściera, satyna jest tylko przez 2 dni, przedłużenie trwałości w zależności od tego co się robi z dłońmi, ale raczej bez szału. Lekko rozjaśnia kolor.
Jak psuje ? Bo nie rozumiem
Czyli, że malujesz tym perłowym z Delii dajesz ten Insta Dri i kolor lakieru jest inny?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 19:23   #623
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jak psuje ? Bo nie rozumiem
Czyli, że malujesz tym perłowym z Delii dajesz ten Insta Dri i kolor lakieru jest inny?
Zamiast zmatowiałej perły jest błysk. Lakier wiele na tym traci. Akurat ten kolor lepiej się dla mnie prezentuje jak ma swoje 'oryginalne' wykończenie. Może kiedyś to pokażę, chwilowo mam za krótkie pazury
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 19:44   #624
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny jestem po zakupach

Byłam w paese, po olej jojoba ale już ich nie ma kupiłam olej avocado w przecenie za 14 złotych z 28zł
Dodatkowo odżywka, i lakier który polecała Majowa Rosa, jak pomaluję to napewno się pochwalę

Kupiłam jeszcze rożcieńczalnik w inglocie, bo część moich lakierów jest gęsta

Plus jeszcze dodatkowo piękny granatowy lakier

Szukałam wszędzie oleju jojoba, byłam w rossie, w super pharm, body shop... nigdzie zostaje chyba zamówić na allegro...
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 20:00   #625
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po zakupach

Byłam w paese, po olej jojoba ale już ich nie ma kupiłam olej avocado w przecenie za 14 złotych z 28zł
Dodatkowo odżywka, i lakier który polecała Majowa Rosa, jak pomaluję to napewno się pochwalę

Kupiłam jeszcze rożcieńczalnik w inglocie, bo część moich lakierów jest gęsta

Plus jeszcze dodatkowo piękny granatowy lakier

Szukałam wszędzie oleju jojoba, byłam w rossie, w super pharm, body shop... nigdzie zostaje chyba zamówić na allegro...
ja akurat mieszkam w Krakowie i jak w galerii krakowskiej nie było olejku jojoba na stanowisku Paese, to pojechałam do galerii kazimierz i tam już był. może zobacz czy w twoim mieście nie ma dwóch miejsc lub więcej gdzie sprzedają rzeczy Paese? albo zamów na stoisku, przecież mogą zamówić, że za kilka dni będzie
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 20:05   #626
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po zakupach

Byłam w paese, po olej jojoba ale już ich nie ma kupiłam olej avocado w przecenie za 14 złotych z 28zł
Dodatkowo odżywka, i lakier który polecała Majowa Rosa, jak pomaluję to napewno się pochwalę

Kupiłam jeszcze rożcieńczalnik w inglocie, bo część moich lakierów jest gęsta

Plus jeszcze dodatkowo piękny granatowy lakier

Szukałam wszędzie oleju jojoba, byłam w rossie, w super pharm, body shop... nigdzie zostaje chyba zamówić na allegro...
Kurde nie mogę znaleźć odżywek, które stosuje Majowa
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 20:50   #627
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Majowa nie stosuje odżywek, może troche żle się wypowiedziałam ale chodziło o lakier do paznokci

polonistka nigdy ze mnie nie była, ale za to mam dwie siostry w tym zawodzie
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 01:01   #628
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja tez latałam dzisiaj za olejkiem jojoba i nigdzie nie było obeszłam wszystkie sklepy kosmetyczne u siebie trzeba chyba bedzie poszukac w innych miastach
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 06:55   #629
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

W Łodzi wogole nie ma stoiska Paese

Dawno się nie udzielałam, ale czytam wszystkie posty na bieżąco. Olejuje mniej systematycznie, bez spektakularnych efektów. Paznokcie i skórki są w lepszym stanie ale przyrostu nadal brak
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 12:47   #630
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny jak myślicie - czy można zapuścić długie paznokcie w 3 miesiące? nie wiem co mnie wczoraj trafiło, że je obcięłam praktycznie tą białą część, bo się delikatnie mówiąc zdenerwowałam :P a 4 stycznia mam studniówkę i chciałabym mieć wtedy piękne długie naturalne paznokcie (a nie żelowe czy coś)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.