Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 02:15   #4681
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52181611]Moje lakierowe życie to miłość do glitterów i wszelkich błyskotek na paznokciach. Już samo posiadanie takich lakierów mnie cieszy.
Ale holograficznych nie mam-kiedyś miałam Eveline, ale to było dawno temu. Może pora wrócić?
Tylko czy ja gdzieś znajdę holograficzne lakiery stacjonarnie i to w sieciówkach?



Strasznie mi się te nazwy kolorów podobają-są niebanalne, polskie, z humorem i po prostu jest to miły akcent-malujesz paznokcie Diskorelaksem, a nie 129.

Ładny ten lakier, choć nie mój typ.
Ale sobie pobuszowałam nieco i zobaczyłam Bamberkę. Z wrażenie omal się nie posikałam, taki piękny, cudowny, chcem, chcem, chcem.
Mówiłam Wam, że kocham zielenie?

I jeszcze ten.

Internety to zło, tylko kuszą Cię do złego wydawania pieniędzy i dobrego kupowania coraz to nowych i pięknych lakierów.

Siostrze pokażę swatche Maltanki, aby zmącić jej sumienie, bo uwielbia niebieskie lakiery(na urodziny obiecałam jej niebieski piasek Lovely, bo jak zobaczyła swtache to się zakochała) i jak zobaczy Maltankę to nie zaśnie spokojnie.

Chyba mi się kciuk nadłamał, ale nie panikuję, bo na kciukach złamania przeżywam dużo mniej dramatycznie-są dla mnie dosyć łatwe do opanowania.[/QUOTE]



Miss sporty ma teraz lakiery co się zwą holographic, nie wiem ile w nich z holograficzności. Mam różowy mogę ci podesłać zdjęcie na paznokciach ale i tak nie wygląda tak samo jak na zywo
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 05:48   #4682
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale kiedyś tu marudziłam na rozdwajające się pazury, pomimo regularnego, codziennego olejowwania. I wiecie co było winne? Kształt paznokci! Uparłam się na kwadraty, a gdy spiłowałam na okrągło problem zniknął
Gratulacje
Czasem trzeba sobie dobrać odpowiedni kształt

Kwadraty są "trudne w utrzymaniu" Te rogi są czasem niemożliwe to upilnowania

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52181611]Moje lakierowe życie to miłość do glitterów i wszelkich błyskotek na paznokciach. Już samo posiadanie takich lakierów mnie cieszy.


Strasznie mi się te nazwy kolorów podobają-są niebanalne, polskie, z humorem i po prostu jest to miły akcent-malujesz paznokcie Diskorelaksem, a nie 129.

[/QUOTE]

Mam identyczne preferencje haha
Ma się błyszczeć a do nazw mam słabość...
Mam lakiery, które powinnam oddać w świat, bo nie nie pasują ale nazwa tak mi się podoba, że trzymam
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 10:16   #4683
katatoniaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Tymczasem wracam, po dłuższej przerwie
Zaraz będę nadrabiać to, co mnie ominęło
Dołączam lipcową aktualizację:
przed zmyciem lakieru czyli z odrostem i niestety skórkami, "surowe"(no i czemu one są takie przezroczyste ), po zmyciu lakieru, no i trochę kolorowego szaleństwa
Zazdroszczę! Zdradzisz czym i jak długo olejujesz?
katatoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 11:17   #4684
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Wróciłam do zmywacza Inglota, przyrost uratowany Paznokcie zmywam raz w tygodniu, więc ta duża butla zapewne wystarczy mi na długo.

Olejuję sumiennie paznokcie u stóp (zawsze na noc, czasem też w dzień, jak mnie najdzie ochota) i są pierwsze efekty - nie są takie suche, a na maluchach przestała mi nachodzić taka sucha błonka.

Loonita, masz migdałki zapierające dech.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 13:50   #4685
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Też zaczęłam tydzień temu olejować, zobaczymy, jak efekty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 14:02   #4686
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wróciłam do zmywacza Inglota, przyrost uratowany Paznokcie zmywam raz w tygodniu, więc ta duża butla zapewne wystarczy mi na długo.

Olejuję sumiennie paznokcie u stóp (zawsze na noc, czasem też w dzień, jak mnie najdzie ochota) i są pierwsze efekty - nie są takie suche, a na maluchach przestała mi nachodzić taka sucha błonka.

Loonita, masz migdałki zapierające dech.
Upssssss ja się trochę zapomniałam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 14:36   #4687
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jak widzę holograficzne lakiery z Colorowo, to mózg mi płonie "Lej te colę" też jest na mojej liście chciejstw. Jak i z pięć innych. Też poluję na darmową dostawę. Może umówmy się, że która ją odkryje pierwsza, ta pierwsze co robi, to daje tu o tym znać? Za koszta przesyłki zawsze można kupić jeden lakier więcej

Właśnie skracam paznokcie, bo już są za długie. Jak ja tego nie lubię
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 15:20   #4688
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez katatoniaa Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Zdradzisz czym i jak długo olejujesz?
Przyrządzam mieszankę z oleju migdałowego, kokosowego i trochę alterry z papają , po czym kremuję dłonie, żeby olej się zemulgował Co do regularności, to różnie z tym bywa, jest czas, że olejuję kilka razy dziennie a czasem przez kilka dni zdarza mi się nie poolejować, także to burzliwy "związek"
Mam jeszcze jeden myk, o którym Dziewczyny jakiś czas temu pisały, no i postanowiłam spróbować a mianowicie, to...malowanie odżywką "na zakładkę", czyli smyram pod spodem i potwierdzam, że to jak najbardziej pomaga! sama odżywka, też jest niczego sobie


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Pjerniczek- Dzięki
btw, to mój pierwszy raz z migdałkami Do tej pory nosiłam zaokrąglone prostokąty, które zdecydowanie gorzej było utrzymać :/
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-07-24 o 15:22
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 16:19   #4689
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja dzisiaj strasznie złamałam duży paznokieć u stopy... wyszłam z domu w sandałkach i 'potrącił' mnie osobnik w glanach. Boli jak, za przeproszeniem, cholera. Nie bardzo wiem, co z tym teraz zrobić.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 16:35   #4690
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja nie umiem u stóp nosić innych jak obcięte na goło, choć dla przyrostu staram się nosić choć troszkę dłuższe końcówki. Kiedyś miałam długie u stóp(po co?) i jak nocą trzasnęłam stopą w taboret(idąc po omacku do łazienki) to wolę tego nie pamiętać.

Zastrzały już mnie nie bolą(bilans ostateczny-siedem zastrzałów i nauczka, że trzeba patrzeć na terminy przydatności), ale nadal są opuchnięte, ile to będzie trwać?

Loonita, też mam tą odżywkę.
I jestem z niej zadowolona, bo chyba coś robi z moimi paznokciami, a w odżywki(takie w formie lakieru) przestałam wierzyć dawno.

Co do kształtu-ja noszę kwadraty i nie umiem się przerzucić na migdały, choć te pierwsze są trudne w utrzymaniu(strzępiące się boki). Poza tym na kciukach nadal mam okrągłe paznokcie(które regularnie kwadracę co nie jest łatwe po latach noszenia okrągłych), a są tak samo upierdliwe jak kwadraty-tam też zdarzy się złamanie oraz inne uszkodzenia/problemy z płytką.
U mnie uszkodzenie płytki to kwestia błędnego ruchu, urazu przy pracy(bo np. przy pracy najbardziej wykorzystuję palce środkowe(nie, nie pokazuję) i zauważyłam, że tam mi się najczęściej łamią, zaś np. nigdy nie miałam złamania paznokcia u palca małej ręki, które przy pracy są najrzadziej przeze mnie używane), a nie kształtu.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 17:13   #4691
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Nie mam wcale jakichś długich paznokci tam, bo nie lubię, ale dostałam od przodu i trochę słabo chodzę z plasterkiem. Z kolei podziwiam osoby, które olejują paznokcie u stóp. Mnie nawet u dłoni czasem się nie chce.

W kwestii kształtów jakoś nigdy mi się nie podobały i nadal nie podobają migdały najbardziej lubię kwadraty, ale faktycznie są dość trudne w utrzymaniu.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 17:37   #4692
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja nie umiem u stóp nosić innych jak obcięte na goło, choć dla przyrostu staram się nosić choć troszkę dłuższe końcówki. Kiedyś miałam długie u stóp(po co?) i jak nocą trzasnęłam stopą w taboret(idąc po omacku do łazienki) to wolę tego nie pamiętać.

Zastrzały już mnie nie bolą(bilans ostateczny-siedem zastrzałów i nauczka, że trzeba patrzeć na terminy przydatności), ale nadal są opuchnięte, ile to będzie trwać?

Loonita, też mam tą odżywkę.
I jestem z niej zadowolona, bo chyba coś robi z moimi paznokciami, a w odżywki(takie w formie lakieru) przestałam wierzyć dawno.

Co do kształtu-ja noszę kwadraty i nie umiem się przerzucić na migdały, choć te pierwsze są trudne w utrzymaniu(strzępiące się boki). Poza tym na kciukach nadal mam okrągłe paznokcie(które regularnie kwadracę co nie jest łatwe po latach noszenia okrągłych), a są tak samo upierdliwe jak kwadraty-tam też zdarzy się złamanie oraz inne uszkodzenia/problemy z płytką.
U mnie uszkodzenie płytki to kwestia błędnego ruchu, urazu przy pracy(bo np. przy pracy najbardziej wykorzystuję palce środkowe(nie, nie pokazuję) i zauważyłam, że tam mi się najczęściej łamią, zaś np. nigdy nie miałam złamania paznokcia u palca małej ręki, które przy pracy są najrzadziej przeze mnie używane), a nie kształtu.
Czasem spontaniczny zakup, jak w moim przypadku, tej odzywki, czasem popłaca Najważniejsze, że zastrzały już mnie bolą, czyli wszystko jest na dobrej drodze


---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nie mam wcale jakichś długich paznokci tam, bo nie lubię, ale dostałam od przodu i trochę słabo chodzę z plasterkiem. Z kolei podziwiam osoby, które olejują paznokcie u stóp. Mnie nawet u dłoni czasem się nie chce.

W kwestii kształtów jakoś nigdy mi się nie podobały i nadal nie podobają migdały najbardziej lubię kwadraty, ale faktycznie są dość trudne w utrzymaniu.
W myśl zasady "dla każdego coś miłego "
O tak, olejowanie u stóp to zupełnie inna historia
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 18:32   #4693
Sagitta134514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Już 3 miesiące minęło jak olejuję paznokcie i chciałam się pochwalić zdjęciami Pierwsze jak zaczynałam, nie przestraszcie się połamańców, tak mi zawsze krzywo rosły Drugie z dzisiaj, w trakcie olejowania dlatego się świecą.
Czyszczę sobie opakowanie po błyszczyku. Idzie tj buteleczkę po lakierze. Trzeba nalać zmywacza odstawić na trochę i co jakiś czas potrząsać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05.05.15.jpg (107,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11774424_879943002074463_1138569147_n.jpg (8,3 KB, 79 załadowań)
Sagitta134514 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 18:53   #4694
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a ja sobie sprawiłam taki lakier za całe 5,69 zł :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (74,7 KB, 84 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 19:01   #4695
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Sagitta134514 Pokaż wiadomość
Już 3 miesiące minęło jak olejuję paznokcie i chciałam się pochwalić zdjęciami Pierwsze jak zaczynałam, nie przestraszcie się połamańców, tak mi zawsze krzywo rosły Drugie z dzisiaj, w trakcie olejowania dlatego się świecą.
Czyszczę sobie opakowanie po błyszczyku. Idzie tj buteleczkę po lakierze. Trzeba nalać zmywacza odstawić na trochę i co jakiś czas potrząsać
Widać olbrzymią zmianę, na plus oczywiście.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52193144]a ja sobie sprawiłam taki lakier za całe 5,69 zł :p[/QUOTE]

Ładniusi, zdradź markę.
Ale masz zgrabne pazurki.

Ja też mam taki kolor-z Sensique. Uważam, że takie bordo z shimmerem jest bardzo kobiece i powinno znaleźć się w kolekcji każdej pazurkomaniaczki.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 19:10   #4696
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52193230]


Ładniusi, zdradź markę.
Ale masz zgrabne pazurki.
[/QUOTE]

dziękuję a kolorek to Lovely Gloss Like Gel, nr 235
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 20:54   #4697
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość

W myśl zasady "dla każdego coś miłego "
Dokładnie tak najlepiej dobrać kształt, który będzie wygodny i pasujący do płytki u siebie sobie nie wyobrażam migdałów, na te szponiaste się wzdrygam, te bardziej zaokrąglone czasem uważam za ładne, o ile nie są za długie. W ogóle jakoś nie lubię bardzo długich paznokci ale tu znowu - moje osobiste preferencje.

Mam zamiar zacząć emulgować olejki kremem do rąk, może wtedy olejowanie zacznie być mniej kłopotliwe np. w pracy.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 22:37   #4698
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kształt paznokcia powinno dobierać się do płytki ja mam malutką szeroką płytke i nie wyobrażam sobie kwadratów takich szerokich łopat migdał wysmukla, jak się ma dużą płytke bardzo podobają mi się kwadraty takie nie za długie.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 08:30   #4699
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jak widzę holograficzne lakiery z Colorowo, to mózg mi płonie "Lej te colę" też jest na mojej liście chciejstw. Jak i z pięć innych. Też poluję na darmową dostawę. Może umówmy się, że która ją odkryje pierwsza, ta pierwsze co robi, to daje tu o tym znać? Za koszta przesyłki zawsze można kupić jeden lakier więcej

Właśnie skracam paznokcie, bo już są za długie. Jak ja tego nie lubię
Tak tak dajmy




Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Przyrządzam mieszankę z oleju migdałowego, kokosowego i trochę alterry z papają , po czym kremuję dłonie, żeby olej się zemulgował Co do regularności, to różnie z tym bywa, jest czas, że olejuję kilka razy dziennie a czasem przez kilka dni zdarza mi się nie poolejować, także to burzliwy "związek"
Mam jeszcze jeden myk, o którym Dziewczyny jakiś czas temu pisały, no i postanowiłam spróbować a mianowicie, to...malowanie odżywką "na zakładkę", czyli smyram pod spodem i potwierdzam, że to jak najbardziej pomaga! sama odżywka, też jest niczego sobie


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Pjerniczek- Dzięki
btw, to mój pierwszy raz z migdałkami Do tej pory nosiłam zaokrąglone prostokąty, które zdecydowanie gorzej było utrzymać :/

Codziennie dajesz odżywkę na zakładkę czy tylko np przed pomalowanie paznokci?
O tak tak dajmy sobie znać ;D




Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Widać olbrzymią zmianę, na plus oczywiście.



Ładniusi, zdradź markę.
Ale masz zgrabne pazurki.

Ja też mam taki kolor-z Sensique. Uważam, że takie bordo z shimmerem jest bardzo kobiece i powinno znaleźć się w kolekcji każdej pazurkomaniaczki.
Mam takie bordo z Wibo śliczny jest.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 09:56   #4700
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jak widzę holograficzne lakiery z Colorowo, to mózg mi płonie "Lej te colę" też jest na mojej liście chciejstw. Jak i z pięć innych. Też poluję na darmową dostawę. Może umówmy się, że która ją odkryje pierwsza, ta pierwsze co robi, to daje tu o tym znać? Za koszta przesyłki zawsze można kupić jeden lakier więcej

Właśnie skracam paznokcie, bo już są za długie. Jak ja tego nie lubię
Też tego nie lubie brrr!!!





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52191730]Ja nie umiem u stóp nosić innych jak obcięte na goło, choć dla przyrostu staram się nosić choć troszkę dłuższe końcówki. Kiedyś miałam długie u stóp(po co?) i jak nocą trzasnęłam stopą w taboret(idąc po omacku do łazienki) to wolę tego nie pamiętać.

Zastrzały już mnie nie bolą(bilans ostateczny-siedem zastrzałów i nauczka, że trzeba patrzeć na terminy przydatności), ale nadal są opuchnięte, ile to będzie trwać?

Loonita, też mam tą odżywkę.
I jestem z niej zadowolona, bo chyba coś robi z moimi paznokciami, a w odżywki(takie w formie lakieru) przestałam wierzyć dawno.

Co do kształtu-ja noszę kwadraty i nie umiem się przerzucić na migdały, choć te pierwsze są trudne w utrzymaniu(strzępiące się boki). Poza tym na kciukach nadal mam okrągłe paznokcie(które regularnie kwadracę co nie jest łatwe po latach noszenia okrągłych), a są tak samo upierdliwe jak kwadraty-tam też zdarzy się złamanie oraz inne uszkodzenia/problemy z płytką.
U mnie uszkodzenie płytki to kwestia błędnego ruchu, urazu przy pracy(bo np. przy pracy najbardziej wykorzystuję palce środkowe(nie, nie pokazuję) i zauważyłam, że tam mi się najczęściej łamią, zaś np. nigdy nie miałam złamania paznokcia u palca małej ręki, które przy pracy są najrzadziej przeze mnie używane), a nie kształtu. [/QUOTE]

Dobrze ze z pazurkami lepiej A co do pazurkow u stop tez nienawidze choc odrobine dluzszych. Jak wloze w pelne buty to mnie az palce bolą.


Noo ja powrocilam nadal do migdalkow. Moze przez to mi sie tak rozdwajaja. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki bo opadlam z sil i jakos mi brak motywacji do olejowania

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale kiedyś tu marudziłam na rozdwajające się pazury, pomimo regularnego, codziennego olejowwania. I wiecie co było winne? Kształt paznokci! Uparłam się na kwadraty, a gdy spiłowałam na okrągło problem zniknął
Ja tez tak zrobiłam. Mialam migdalki to byly mocne nie rozdwajaly sie. Nie mialam z nimi problemów. Jak zmieniłam na kwadraty to olaboooga!!! Paskudne W sensie slabe Wiec wracam do migdalkow z nadzieja ze bedzie ok!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:17   #4701
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Jak widzę holograficzne lakiery z Colorowo, to mózg mi płonie "Lej te colę" też jest na mojej liście chciejstw. Jak i z pięć innych. Też poluję na darmową dostawę. Może umówmy się, że która ją odkryje pierwsza, ta pierwsze co robi, to daje tu o tym znać? Za koszta przesyłki zawsze można kupić jeden lakier więcej

Właśnie skracam paznokcie, bo już są za długie. Jak ja tego nie lubię
Jak wyhaczę to dam znać
Ja się czaję na lakiery do stempl z colorowo, ale nie chcę iż aż tak, żeby kupować teraz
A jak zaoszczędzę na przesyłce to się skuszę

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj strasznie złamałam duży paznokieć u stopy... wyszłam z domu w sandałkach i 'potrącił' mnie osobnik w glanach. Boli jak, za przeproszeniem, cholera. Nie bardzo wiem, co z tym teraz zrobić.
Ojejku, biedactwo :/

I chyba każdy ma na koncie przygodę z uderzeniem paznokciem u nogi o jakąś np. szafkę po ciemku.
Jeny jak to boli

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52191730]Ja nie umiem u stóp nosić innych jak obcięte na goło, choć dla przyrostu staram się nosić choć troszkę dłuższe końcówki. Kiedyś miałam długie u stóp(po co?) i jak nocą trzasnęłam stopą w taboret(idąc po omacku do łazienki) to wolę tego nie pamiętać.

Zastrzały już mnie nie bolą(bilans ostateczny-siedem zastrzałów i nauczka, że trzeba patrzeć na terminy przydatności), ale nadal są opuchnięte, ile to będzie trwać?



Co do kształtu-ja noszę kwadraty i nie umiem się przerzucić na migdały, choć te pierwsze są trudne w utrzymaniu(strzępiące się boki). Poza tym na kciukach nadal mam okrągłe paznokcie(które regularnie kwadracę co nie jest łatwe po latach noszenia okrągłych), a są tak samo upierdliwe jak kwadraty-tam też zdarzy się złamanie oraz inne uszkodzenia/problemy z płytką.
U mnie uszkodzenie płytki to kwestia błędnego ruchu, urazu przy pracy(bo np. przy pracy najbardziej wykorzystuję palce środkowe(nie, nie pokazuję) i zauważyłam, że tam mi się najczęściej łamią, zaś np. nigdy nie miałam złamania paznokcia u palca małej ręki, które przy pracy są najrzadziej przeze mnie używane), a nie kształtu. [/QUOTE]

Też ne wyobrażam sobie dłuższych u stóp niż na zero
Czułabym się dziwnie, całe życie noszę mega króciaki

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52193144]a ja sobie sprawiłam taki lakier za całe 5,69 zł :p[/QUOTE]

Lakier jest prześliczny i zazdroszczę płytki o wymarzonej dla mnie szerokości

Ale chyba wlało Ci się trochę na skórki - próbowałaś stosowac do czyszczenia zwykłe patyczki kosmetyczne?
Albo wąski pędzelek Pazury wyjdą jak od linijki

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dokładnie tak najlepiej dobrać kształt, który będzie wygodny i pasujący do płytki u siebie sobie nie wyobrażam migdałów, na te szponiaste się wzdrygam, te bardziej zaokrąglone czasem uważam za ładne, o ile nie są za długie. W ogóle jakoś nie lubię bardzo długich paznokci ale tu znowu - moje osobiste preferencje.

Mam zamiar zacząć emulgować olejki kremem do rąk, może wtedy olejowanie zacznie być mniej kłopotliwe np. w pracy.

Nieważna długość, każde będą wyglądać szałowo jak są zadbane

Mimo, że kocham długaaaśne pazury to uczciwie muszą przyznać że niektóre ciemne lakiery np. bordo wyglądają najlepiej na krótkich pazurkach
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:22   #4702
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
Mam zamiar zacząć emulgować olejki kremem do rąk, może wtedy olejowanie zacznie być mniej kłopotliwe np. w pracy.
No pewnie!
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:31   #4703
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tak tak dajmy
Codziennie dajesz odżywkę na zakładkę czy tylko np przed pomalowanie paznokci? .
przed malowaniem to zawsze, a codziennie niekoniecznie Przed każdą warstwą wycieram patyczkiem do uszu, zanurzonym w zmywaczu, bo odżywka "łuszczy się" i nie wygląda to ładnie, więc wolę każdą warstwę kłaść na "czysty" paznokieć Nie chcę codziennie smyrać zmywaczem
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:31   #4704
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja zawsze mam tak, że nim się obejrzę to moje pazury już są niemiłosiernie długie(czyt. końcówka dłuższa jak różowa część) i trzeba skracać, a ja tego nie cierpię-takie przeciąganie pilnikiem, a i tak nie widzę zmiany i jeden paznokieć skracam z kilka minut.
Uroki szybkorosnących paznokci.

Ja mam chyba farta, bo mam dosyć wąskie i regularne płytki(znaczy się takiej samej szerokości na każdym etapie długości różowej części), które dobrze wyglądają w kwadratach. Moje siostra ma rozszerzające się ku końcówce i ciężko dobrać dla niej kształt.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:41   #4705
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52198162]Ja zawsze mam tak, że nim się obejrzę to moje pazury już są niemiłosiernie długie(czyt. końcówka dłuższa jak różowa część) i trzeba skracać, a ja tego nie cierpię-takie przeciąganie pilnikiem, a i tak nie widzę zmiany i jeden paznokieć skracam z kilka minut.
Uroki szybkorosnących paznokci. ::[/QUOTE]

Jezu mam identycznie jak ty, tez tego nie cierpię
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:45   #4706
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Widać olbrzymią zmianę, na plus oczywiście.



Ładniusi, zdradź markę.
Ale masz zgrabne pazurki.

Ja też mam taki kolor-z Sensique. Uważam, że takie bordo z shimmerem jest bardzo kobiece i powinno znaleźć się w kolekcji każdej pazurkomaniaczki.
O tak, to prawda! Dla mnie to taki "świąteczny" kolor, uwielbiam w okresie około-bożonarodzeniowym. Osobiście mam z Wibo. A propos "świątecznych" kolorów, to jeszcze taka głęboka zieleń, metaliczna
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 18:04   #4707
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Holograficzne lakiery miażdżą mi zawsze tyłek, nie mogę się doczekać, aż będę miała je w kolekcji. I uwielbiam w ogóle holograficzne rzeczy, takie zboczenie

Co do kształtów, to właściwie jestem otwarta na wszystkie oprócz szpiców. Nie znoszę ich wręcz. Kwadraty są świetne, tylko trochę trzeba uważać na kanty, bo uwielbiają się łamać i szybko ściera się z nich lakier
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 19:09   #4708
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Holograficzne lakiery miażdżą mi zawsze tyłek, nie mogę się doczekać, aż będę miała je w kolekcji. I uwielbiam w ogóle holograficzne rzeczy, takie zboczenie

Co do kształtów, to właściwie jestem otwarta na wszystkie oprócz szpiców. Nie znoszę ich wręcz. Kwadraty są świetne, tylko trochę trzeba uważać na kanty, bo uwielbiają się łamać i szybko ściera się z nich lakier
Heh doswiadczylam tego i nigdy wiecej kwadratów Ale u kogos baardzo mi sie podobają!


A holo mozna dostac np w Rossku czy w Naturze? Ja przez te moje beznadziejne paznokcie zaczelam dalej skubac skorki
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 19:26   #4709
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
No pewnie!
Nie pomyślałam, żeby mieszać w pracy olejek z kremem.
Chyba tez coś sobie zorganizuję do pracy

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52198162]Ja zawsze mam tak, że nim się obejrzę to moje pazury już są niemiłosiernie długie(czyt. końcówka dłuższa jak różowa część) i trzeba skracać, a ja tego nie cierpię-takie przeciąganie pilnikiem, a i tak nie widzę zmiany i jeden paznokieć skracam z kilka minut.
Uroki szybkorosnących paznokci.
[/QUOTE]

Ojeny, też tak mam.
Jak się ociągam z piłowaniem to później zajmuje mi to godzine :/
Aż kusi żeby zacząć w obie strony bo szybciej
Nudzi mi się wtedy strasznie i musze robić przerwy

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Holograficzne lakiery miażdżą mi zawsze tyłek, nie mogę się doczekać, aż będę miała je w kolekcji. I uwielbiam w ogóle holograficzne rzeczy, takie zboczenie

Co do kształtów, to właściwie jestem otwarta na wszystkie oprócz szpiców. Nie znoszę ich wręcz. Kwadraty są świetne, tylko trochę trzeba uważać na kanty, bo uwielbiają się łamać i szybko ściera się z nich lakier
Holo są super
Kiedyś nie znosiłam, teraz jestem w nich zakochana
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 22:12   #4710
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

popatrzcie jakie zarąbiaszcze https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...f6&oe=56424355
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.