Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 09:45   #331
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a ja zamawiam cynamonowo-pomarańczowe z Savon du Midi.
Jak tylko przetestuję podzielę się opinią i dodam do KWC
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:31   #332
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a możecie polecic jakies mydełko o działaniu nawilżajacym? mam problem z zapaleniem mieszków włosowych na ramionach.. żadne peelingi ani maści z mocznikiem mi nie pomagają myślę, że sls w żelach do mycia może byc sprawcą poglębienia sie problemu..

i czy.. myjece twarz mydłami? obiło mi sie o uszy, że nie powinno sie tego robić ze względu na różne pH.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:00   #333
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:35   #334
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
a możecie polecic jakies mydełko o działaniu nawilżajacym? mam problem z zapaleniem mieszków włosowych na ramionach.. żadne peelingi ani maści z mocznikiem mi nie pomagają myślę, że sls w żelach do mycia może byc sprawcą poglębienia sie problemu..

i czy.. myjece twarz mydłami? obiło mi sie o uszy, że nie powinno sie tego robić ze względu na różne pH.

może alleppo z 100% zawartością oliwy albo mydło marsylkie.
Na allegro na pewno znajdziesz cos w dobrej cenie, zobacz tez w sklepie Kosmetyki Natury.

Ja aktualnie twarz myję mydłem marsylkim bo skonczył mi się zel, ale mam wrażenie ze trochę za bardzo mi natluszcza skórę, a mam cerę tłustą więc dla mnie jest nie dobre. Może dla Ciebie będzie ok.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:47   #335
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mam prośbę do dziewczyn, które zamawiały mydełka w mydlarni Tuli.

1. Jak wygląda tam sprawa z kosztami przesyłki (list polecony)?

Bo albo nie doczytałam na ich stronie, albo nie jest dokładnie napisane.

2. Czy dokonałam dobrego wzboru mydeł?

-mydło z węglem
-mydło dla alergików
-mydło glinka czerwona

Cerę mam tłustą, parę zaskórników i przebarwień, a skórę głowy swędzącą i czasem pojawia się łupież. Włosy mam bardzo suche i wypadają.

Jeśli któraś z Was zna odp., proszę napiszcie
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:12   #336
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:52   #337
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziękuję Ci
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 14:25   #338
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

zaintrygowało mnie to mydło z węglem to jakieś naturalne mydło?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:42   #339
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

czy waszym zdaniem opłaca się zamawiac miniatury mydeł z Tuli? http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?p...mart&Itemid=49
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:27   #340
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Moim zdaniem się opłaca.
Ale ja miałam wielki dylemat, na które się zdecydować i dzięki tym miniaturom mogłam wypróbować więcej mydełek. Gdybym miała kupować od razu duże mydła to na pewno wzięłabym mniej i nie potrzebnie miałabym dużą kostkę mydła kokosowego, które mi zupełnie nie podeszło a myślałam że będzie super.
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:30   #341
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem się opłaca.
Ale ja miałam wielki dylemat, na które się zdecydować i dzięki tym miniaturom mogłam wypróbować więcej mydełek. Gdybym miała kupować od razu duże mydła to na pewno wzięłabym mniej i nie potrzebnie miałabym dużą kostkę mydła kokosowego, które mi zupełnie nie podeszło a myślałam że będzie super.
hm, a co ci w nim nie pasowało?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 18:48   #342
hyzia
Raczkowanie
 
Avatar hyzia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 103
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Zamówiłam kilka mydełek Tuli i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z mydła z glinką multani mitti świetne do mojej tłustej, wrażliwej buzi, super oczyszcza ale nie podrażnia i nie wysusza napewno już nie wrócę do tradycyjnych żeli do mycia twarzy.
Fajne też jest do ciała mydło super tłuste.
hyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:08   #343
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Kupiłam dziś mydła Alterra:

z naturalną maślanką: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, sine adipe lac, sodium chloride, tetrasodium, etidronate, benzyl alcohol, CI 77891

z naturalnym zelem aloesowym: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, aloe barbadensis, leaf juice, persea gratissima fruit oil, sodium chloride, tetrasodium etidronate, CI 47005, CI 74160, CI 77891,

Jak oceniacie skład tych mydeł?

W Rossmanie było jeszcze jakieś mydło marsylskie (ok 10 zł), ale nie przyglądałam się.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:28   #344
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś mydła Alterra:

z naturalną maślanką: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, sine adipe lac, sodium chloride, tetrasodium, etidronate, benzyl alcohol, CI 77891

z naturalnym zelem aloesowym: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, aloe barbadensis, leaf juice, persea gratissima fruit oil, sodium chloride, tetrasodium etidronate, CI 47005, CI 74160, CI 77891,

Jak oceniacie skład tych mydeł?

W Rossmanie było jeszcze jakieś mydło marsylskie (ok 10 zł), ale nie przyglądałam się.

Konserwowane i perfumowane syntetycznie. Poza tym są w porządku.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 10:40   #345
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
hm, a co ci w nim nie pasowało?
u mnie akurat powodowało że po kąpieli, skóra była taka tępa w dotyku i ściągnięta. Wolę inne mydełka Tuli
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:54   #346
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a ja chciałam Was przestrzec przed sklepem natura24 sprzedają na allegro i mają też swój sklep internetowy. Sprzedaja między innymi mydła Savon du Midi.

Dzowniłam zapytać o kilka rzeczy dotyczących mydeł, Pan gburowaty na maksa (może siku mu się chcialo i się spieszył) na moje pytanie dotyczące składu mydeł powiedział, że wszystko jest na stronie i mam sobie poczytać bo tam jest wyraźnie napisane.

Na pytanie ile czeka sie na przesyłkę powiedział ze to zalezy i odłożył słuchawkę... jestem w cięzkim szoku.
Na pewno nic tam nie kupię!
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:14   #347
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a ja chciałam Was przestrzec przed sklepem natura24 sprzedają na allegro i mają też swój sklep internetowy. Sprzedaja między innymi mydła Savon du Midi.

Dzowniłam zapytać o kilka rzeczy dotyczących mydeł, Pan gburowaty na maksa (może siku mu się chcialo i się spieszył) na moje pytanie dotyczące składu mydeł powiedział, że wszystko jest na stronie i mam sobie poczytać bo tam jest wyraźnie napisane.

Na pytanie ile czeka sie na przesyłkę powiedział ze to zalezy i odłożył słuchawkę... jestem w cięzkim szoku.
Na pewno nic tam nie kupię!


Wlaśnie też tak pomyślalam, że w firmie panuje chaos, a konsultanci są nieuprzejmi, bo poczytalam ich opinie na allu. Nic ciekawego, potrafią odburknać czlowiekowi w bardzo nieprzyjemny, chamski sposób. Wybralam więc sklep z mniejszą ofertą, ale przynajmneij dostalam masę próbek i rabat 5% (kosmetyki natury) oraz milą obslugę. Ja mam chyba zmysl jakiś do sprzedawców na allegro, czasem nie podoba mi się już sam sposób wyrażania na stronie "o mnie" i już wiem, że w danej firmie niczego nie zamówię. Traktują nie raz klientów jak z laski, jak za komuny. Jeszcze dużo czasu uplynie, zanim dotrze, że "klient, nasz pan".
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:27   #348
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a ja chciałam Was przestrzec przed sklepem natura24 sprzedają na allegro i mają też swój sklep internetowy. Sprzedaja między innymi mydła Savon du Midi.

Dzowniłam zapytać o kilka rzeczy dotyczących mydeł, Pan gburowaty na maksa (może siku mu się chcialo i się spieszył) na moje pytanie dotyczące składu mydeł powiedział, że wszystko jest na stronie i mam sobie poczytać bo tam jest wyraźnie napisane.

Na pytanie ile czeka sie na przesyłkę powiedział ze to zalezy i odłożył słuchawkę... jestem w cięzkim szoku.
Na pewno nic tam nie kupię!
brak mi słów
choć na Allegro chyba i tak nikt nie przebije "zachowania" Alexa24h
Jej komentarze i hasła jakie rzuca klientom aż dziwią, że tacy ludzie dostają pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.
Pieniędze nie potrafią wyplewić z człowieka "buractwa"
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:41   #349
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
brak mi słów
choć na Allegro chyba i tak nikt nie przebije "zachowania" Alexa24h
Jej komentarze i hasła jakie rzuca klientom aż dziwią, że tacy ludzie dostają pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.
Pieniędze nie potrafią wyplewić z człowieka "buractwa"


Rzeczywisćie chamidlo!! W dodatku klamliwe.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 09:32   #350
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
a możecie polecic jakies mydełko o działaniu nawilżajacym? mam problem z zapaleniem mieszków włosowych na ramionach.. żadne peelingi ani maści z mocznikiem mi nie pomagają myślę, że sls w żelach do mycia może byc sprawcą poglębienia sie problemu..

i czy.. myjece twarz mydłami? obiło mi sie o uszy, że nie powinno sie tego robić ze względu na różne pH.
Jestem pewna że pomoże Ci żel do włosów i ciała Hipp. Mi bardzo pomógł, a miałam chyba właśnie takie zapalenie....
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:02   #351
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a ja chciałam Was przestrzec przed sklepem natura24 sprzedają na allegro i mają też swój sklep internetowy. Sprzedaja między innymi mydła Savon du Midi.

Dzowniłam zapytać o kilka rzeczy dotyczących mydeł, Pan gburowaty na maksa (może siku mu się chcialo i się spieszył) na moje pytanie dotyczące składu mydeł powiedział, że wszystko jest na stronie i mam sobie poczytać bo tam jest wyraźnie napisane.

Na pytanie ile czeka sie na przesyłkę powiedział ze to zalezy i odłożył słuchawkę... jestem w cięzkim szoku.
Na pewno nic tam nie kupię!
Jednak moja pochopna ocena na ich temat była słuszna. Kupiłam tylko jedno mydełko, ponieważ składy mydeł Savon du Midi są takie same, więc się nie skusiłam na mydła tej firmy, a na FENigrana. Zaciekawiła mnie oferta firmy Tuli, więc na pewno więcej nie kupię w natura24.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
brak mi słów
choć na Allegro chyba i tak nikt nie przebije "zachowania" Alexa24h
Jej komentarze i hasła jakie rzuca klientom aż dziwią, że tacy ludzie dostają pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.
Pieniędze nie potrafią wyplewić z człowieka "buractwa"
przeczytałam.
Jestem w szoku, gdy czytam wypowiedzi takich użytkowników. Ile oni mają lat? Bo aż nadziwić się nie mogę, że są to dorośli ludzie. Prowadzi sprzedaż a nie umie formalnie prowadzić rozmowy, za taką nieuprzejmość powinno się blokować.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2011-03-07 o 14:16
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 08:18   #352
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Tak myślę, że są to może młode osoby bez dośwadczenia, a praca w handlu nie jest dla nich i traktują ją tylko jako taką przejściową i mają w nosie klientów.


A co to są za mydełka Tuli? naturalne? Ja z Savon du Midi jestem zadowolona, na szczęcie kosmetyki natury mają ją w ofercie i tam będę kupować. Mydełka są w sam raz na moje problemy skórne bo nie wysuszają mi dłoni.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:56   #353
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mi sprzedawcy wykręcili taki numer - jakoś tam przeoczyli moje zamówienie, więc na przeprosiny przesłali mi produkt gratis. Tylko, że ten gratis był przeterminowany czy zepsuty!

Luksja ma wprowadzić mydła marsylskie; ciekawie, czy bez edty:
http://www.libertygroup.pl/?action=n...ls&pozycja=207
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:23   #354
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A co to są za mydełka Tuli? naturalne? Ja z Savon du Midi jestem zadowolona, na szczęcie kosmetyki natury mają ją w ofercie i tam będę kupować. Mydełka są w sam raz na moje problemy skórne bo nie wysuszają mi dłoni.
Tak naturalne.
Można poczytać o nich na stronie:
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...mart&Itemid=49

Mnie do zakupu tych mydełek przekonało kilka aspektów:
- Pani , która zajmuję się produkcją tych mydełek prowadzi blog na którym można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o mydłach. Widać, że zna się na rzeczy i mydełkami zajmuję się z pasją.
Zanim zdecydowałam się na zakup pomęczyłam Panią kilkoma mailami z pytaniami i za każdym razem otrzymałam szybką i rzetelną odpowiedź.

- Mydełka są produkcji polskiej i myślę, że trzeba wpierać i reklamować to co Polskie i dobre wolę kupować mydełka domowej roboty i wspierać małe firmy niż wielkie koncenry.
- poza tym po wypróbowaniu kilku miniaturek stwierdzam, że te mydełka faktycznie są dobre dla mojej skóry.
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:56   #355
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:38   #356
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Tak naturalne.
Można poczytać o nich na stronie:
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?o...mart&Itemid=49

Mnie do zakupu tych mydełek przekonało kilka aspektów:
- Pani , która zajmuję się produkcją tych mydełek prowadzi blog na którym można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o mydłach. Widać, że zna się na rzeczy i mydełkami zajmuję się z pasją.
Zanim zdecydowałam się na zakup pomęczyłam Panią kilkoma mailami z pytaniami i za każdym razem otrzymałam szybką i rzetelną odpowiedź.

- Mydełka są produkcji polskiej i myślę, że trzeba wpierać i reklamować to co Polskie i dobre wolę kupować mydełka domowej roboty i wspierać małe firmy niż wielkie koncenry.
- poza tym po wypróbowaniu kilku miniaturek stwierdzam, że te mydełka faktycznie są dobre dla mojej skóry.
szkoda że nie podają składów przy każdym mydełku to mnie zniechęca do zakupu bo poźniej na opakowaniu masa chemi...
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:56   #357
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
szkoda że nie podają składów przy każdym mydełku to mnie zniechęca do zakupu bo poźniej na opakowaniu masa chemi...
Można wysłać e-maila z zapytaniem jak produkowane są mydła. A na stronie jest napisane jakie są wykorzystane oleje.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 13:35   #358
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
szkoda że nie podają składów przy każdym mydełku to mnie zniechęca do zakupu bo poźniej na opakowaniu masa chemi...
jak nie ma składów jak są. Ja kliknęłam 2 pierwsze z brzegu mydła i jest skład podany
http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?p...mart&Itemid=49

http://mydlarnia-tuli.pl/index.php?p...mart&Itemid=49
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:02   #359
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

czy za brak składów INCI nie ma żadnej "kary urzędowej"? Chyba potrzebne są jakieś zezwolenia na sprzedaż takich produktów jak mydła z Syrii czy inne ręcznie wyrabiane?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:15   #360
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

skład INCI jest podany na opakowaniu mydła a na stronie jest napisane łopatologicznie z jakich olejów zostało wykonane mydło i czy zawiera i jakie olejki zapachowe lub inne substancje dodatkowe jak aktywny węgiel, czy mleko.
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.