Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 11:18   #1171
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

tak dokładnie majrel
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:19   #1172
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny, chodzi mi o to że jakby robić odrost tym Stockholmem np w październiku-on wyjdzie zoltawy i nic z nim nie robić, a potem przy kolejnym farbowaniu odrostu w listopadzie "najechać" tez na ten odrost poprzedni, zoltawy to on powinien sie wybielić. I tak co miesiac, nie na cale wlosy, a poprawiać poprzedni odrost
To chyba mniej niszczy niż rozjasniacz po ktorym wlosy od razu wyjda zolto-białe
A Stockholm ma wodę 9% zdaje się. Jesli mam nature 7 popielatą, to on powinien dać mi 10 poziom.
Tak dywaguję sobie, póki co wiem jedno:chyba rezygnuje z rozjasniacza na dobre, owszem chcę mieć jasne włosy, ale przerzucam się albo na Nutrissy, albo Wellaton albo Stockholm. Ten rozjasniacz to mi chyba nie służy.

Film chyba widziałam, ale jak ja ogladam takie filmy to potem płacze kilka dni więc nie są one dla mnie, jestem za wrażliwa na takie sprawy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:31   #1173
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau tylko o1 do o3 maja wode 9 stockholm ma 6% wode
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:32   #1174
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

No ja się na ten film przypadkiem natknęłam, miał fajne komentarze to obejrzałam. Bardzo mi się podobało i płakało...

paula to napisz jak dziecięce szampony ci spasowały i jakie masz wrażenie po nich.

Agatau ja tak zawsze robię, zresztą nie sposób nałożyć farby żeby gdzieś lekko nie przeciągnąć
Pewnie, rezygnuj z rozjaśniacza, jakbym ja miała poziom 7 to bym go nigdy nie używała. Ale ja mam takie 5-6 i to ciężkie do rozjaśniania bo włosy cienkie i falowane...woda 9% na pewno u ciebie da radę. U mnie woda 12% klęka...
Ale odrost tylko lekko się wychłodzi po kilku razach- jeśli wychodzi ciepły po popielatej farbie to nie ma co śnić, w najlepszym wypadku po kilku razach da chłodny beż ale nigdy nie da popieli.
Ja osobiście wolę odrost beżowy niż skatowane włosy, żeby kolor był idealnie równy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:37   #1175
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

O juz sie dowiedziałysmy ze Stockholm ma wode 6%. Ale w takim razie powinien dawać na pewno 9, jak sie dluzej potrzyma może 10.
Ale mam problem czym zafarbuje za miesiąc
Fryzjer jak mi teraz robił tym Chantalem co mi takie jasne i zołtawe wyszły to wodę mial 6% i trzymał około 20min.

Dziewczyny, te reklamy Castingów sa takie cudowne widziałam na stronie Loreala.
A na watku o Castingach i o nowych odcieniach dziewczyny wklejaly zdjecia po tych Castingach to włosy w złym stanie, nie pisałam tego tam, ale widać gołym okiem. Moze zdjecia tak wyszły, ale na pewno blasku i wygładzenie tam nie ma.

blond bunny ciekawi mnie kiedy Ty farbujesz? Jak poradzisz sobie z odrostem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:44   #1176
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Castingi zawsze byly dobre do ciemnych odcieni. Na jasne zawsze dziewczyny nazekaly ze malo stabilny kolor i mocno nisza. Farbowalam wisniami i bylam wierna catsingowi az do teraz. Wlosy mialm blyszczace i bardzo zdrowe, cos sie nadbudowywalo na lodydze i mialam wlosy jak hinduska.

Agatau twoje dywagacje na temat sztokholma sprowadza mnie na zla droge... Juz mnie zwiodlas ta 10 hi hi hi
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-09-30 o 11:45
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:46   #1177
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ale co z tymi blondami? Mi jakoś posłuzyl, bo szarość zlikwidował.
Ale po zdjeciach dziewczyn widze ze jest kiepsko.

kiciamala a Ty czym farbujesz?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-30 o 11:47
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 11:47   #1178
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau ja farbuję w przyszłym tyg. chyba do środy bo w piątek mam imprezę a tu miesięczny odrost. I będę miała okres ale co mi tam
Ja przesądna nie jestem. A do ciepłego odrostu po prostu przywykłam.
W mcu zrobię jeszcze a10-bo impreza. a za miesiąc sprawdzę c12, a nóż lepiej sobie poradzi?
Jak nie to zostanę z a10 i będę mieć taki chłodny beż. Ja nie mam strasznego hopla że kolor nie wyjdzie jak z pudełka. Znam swoje włosy, są ciężkie i długie więc szkoda mi ich na eksperymenty. Zaakceptuję taki kolor jaki mam.

A jak woda jest 6 to niestety ale rozjaśni max o 1 ton. I przetrzymywanie nic nie da. Jak ktoś ma extra podatne to max 2 tony.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:49   #1179
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja pemiatam kiedyś zrobilam Stockholmem, le trzymałam krócej, nieprzepisowo.
Mimo to wyszło ładnie, nie zolto jak po rozjasniaczu, a ciepło, złotawo. Mysle ze ten kolor by sie wyrownal pozniej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:54   #1180
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Adzio w planach mam przyszły tydzień bo mam te dni teraz wiec poczekam.Mysle ze przyszły piatek,a co do farby nie moge sie zdecydowac o Vikingu tez myślałam,z stockholmem miałam do czynienia i włoski na odroście miały ciepły odcień.wellaton fajnie rozjasnił ale zżółkł wiec juz odpada.czasmi pisze tez na forum na kafeterii opisałam moje włosy i pewna fryzjerka poradziła mi zmieszanie tych dwóch farbek ze niby uzyskam taki bezowy blond sama niewiem.
To życzę aby ładnie wyszło.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau tylko o1 do o3 maja wode 9 stockholm ma 6% wode
Jesteś pewna ze stokcholm ma 6% wodę.Poczekamy na snowhitte ona nim robi może na powie jaka woda w niej siedzi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:00   #1181
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny, chodzi mi o to że jakby robić odrost tym Stockholmem np w październiku-on wyjdzie zoltawy i nic z nim nie robić, a potem przy kolejnym farbowaniu odrostu w listopadzie "najechać" tez na ten odrost poprzedni, zoltawy to on powinien sie wybielić. I tak co miesiac, nie na cale wlosy, a poprawiać poprzedni odrost
To chyba mniej niszczy niż rozjasniacz po ktorym wlosy od razu wyjda zolto-białe
A Stockholm ma wodę 9% zdaje się. Jesli mam nature 7 popielatą, to on powinien dać mi 10 poziom.
Tak dywaguję sobie, póki co wiem jedno:chyba rezygnuje z rozjasniacza na dobre, owszem chcę mieć jasne włosy, ale przerzucam się albo na Nutrissy, albo Wellaton albo Stockholm. Ten rozjasniacz to mi chyba nie służy.

Film chyba widziałam, ale jak ja ogladam takie filmy to potem płacze kilka dni więc nie są one dla mnie, jestem za wrażliwa na takie sprawy.
ja też chcę na dobre zrezygnować z rozjaśniacza
dziś byłam w rossmannie i widziałam farbkę Loreal Prference oo tę http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...x?code=HCo6_15
i doczytałam przed chwilą, że ma ona wodę 9%, czyli proszę powiedzcie, skoro majiblond z wodą 6 nie ruszył to czy ten Viking ruszy? Tak jak pisałam, mam włosy blond+pasemka. Aaa i czy na ciepłym odcieniu włosów wyjdzie popielaty czy nie koniecznie?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 12:02   #1182
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny znalazłam foto po lorealu exellence 10.21,schtokcholm to tez ma odpowiednik 10,21 ale inna poświatę.Zobaczcie jak mi odrost wzięło.Ale wtedy miałam dużo jaśniejsze włosy niż teraz.Co myślicie?A ost.foto to przykład jak farba farby nie rozjaśnia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:03   #1183
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snowhite Dzięki za pomoc wkleję zdjęcia jak sobie farbka poradziła
__________________
ilu jest prawdziwych przyjaciół.? Którzy z dnia na dzień nie zapomną.. bo 'na pokaz' umie każdy.


Pielęgnacja włosków

  • 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:04   #1184
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja też chcę na dobre zrezygnować z rozjaśniacza
dziś byłam w rossmannie i widziałam farbkę Loreal Prference oo tę http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...x?code=HCo6_15
i doczytałam przed chwilą, że ma ona wodę 9%, czyli proszę powiedzcie, skoro majiblond z wodą 6 nie ruszył to czy ten Viking ruszy? Tak jak pisałam, mam włosy blond+pasemka. Aaa i czy na ciepłym odcieniu włosów wyjdzie popielaty czy nie koniecznie?
A gdzie wyczytałaś ze ma wodę 9%?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:10   #1185
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A gdzie wyczytałaś ze ma wodę 9%?
tutaj kiciamała napisała https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1173 a ten odcień, który podałam ma numer 03. Czy źle zrozumiałam?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:15   #1186
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tutaj kiciamała napisała https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1173 a ten odcień, który podałam ma numer 03. Czy źle zrozumiałam?
Stocholm może tak ale Ty nam pokazałaś farbkę Viking.Ja tez nad nią myślę i muszę się dowiedzieć jaka wodę ma.A może by tak zadzwonić na infolinie loreala.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:20   #1187
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Stocholm może tak ale Ty nam pokazałaś farbkę Viking.Ja tez nad nią myślę i muszę się dowiedzieć jaka wodę ma.A może by tak zadzwonić na infolinie loreala.
tak mi chodzi o farbę Viking- ona na opakowaniu ma numer 03, więc dlatego tak wywnioskowałam.
Dzwoniłam na infolinie, Viking ma 6% a Z2 ma 9%, powiedzcie, Z2 to Stockholm prawda?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:30   #1188
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mysia mi ten balsam nivei podpasowal calkiem niezly byl. Tyle ze mialam juz ta nowsza wersje zmieniona.
a wlasnie jak dziala ten zel lniany?

Adzio nie wydaje mi sie zeby ci przyciemnil viking to co masz rozjasnione. Ja mam duzo ciemniejsze wlosy niz ty i mi mocno wysrebzyl i rozjanil. U mnie problemem bylo to ze nie ladnie rozjasnil moje naturalne.
mialas moze garnier birkin?

a ja nie farbuje bo mialam a tu nagle sie zjawila.... znak ze trzeba sie zastanowic

Laski dzien faceta dzisaj to trzeba byc milym
nigdy go nie próbowałam, czytałam tylko na kręconych, że jest lepszy niż jakakolwiek pianka i lepiej pielegnuje- nakłąda się tak, jak piankę czy żel przed stylizacją, ale najpierw trzeba to ugotowac i ostudzic. I ja to tak odbieram, jakbym miała budyn na włosy nakładac.. no i tak z jedzeniem chodzic.. ech. Dziewczyny do tego dodają zapach i np keratyne. Mazidłowo nie jest dla mnie.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Snowhitee mnie rowniez Twoje wlosy bardzo sie podobaja. Ciekawa jestem jak wygladaja w swietle dziennym, bo z lazienkowym swiatlem juz sa dosc jasne.

Mysia a moze spojrz na sklady tych wszystkich lakierow i zoabacz jaki maja wspolny skladnik, ktory moze Cie uczulac - moze istnieje cos bez tego skladnika, jakis lakier bio czy cus.

Hopemagda - na zdjeciu odrostu reszte wlosow masz w bardzo ladnym kolorze - jestes pewna, ze chcesz zmieniac? Ten nutris jest superrozjasniajacy, powinien dac rade z odrostem. U mnie ich nie ma, ale zwrocilam na nie juz jakis czas temu uwage i chcialabym sprobowac. Tylko uwazaj z przeciaganiem na calosc bo moze mocno wybielic na dlugosci, chyba ze dazysz do jeszcze wiekszego rozjasnienia.

Adzi mnie tez sie pare razy snilo, ze nie wiem jaka farbe wybrac. Moze za duza wage do tego przywiazujesz
hehe to jak szukac igły w stodu siana.. większosc składników się powtarza, ale przestudiuję piankę z lakierem, bo jeden i drugi muszą miec to cos niedobrego.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Stocholm może tak ale Ty nam pokazałaś farbkę Viking.Ja tez nad nią myślę i muszę się dowiedzieć jaka wodę ma.A może by tak zadzwonić na infolinie loreala.
viking ma 6% o ile dobrze kojarze, bo czaiłam się na nią kiedys i mi kolorystka z loreala odradziła, że to 6% to mi nic nie wyjdzie. Serie 01 02 itd sa na 9%


Nie wytrzymałam i kupiłam cos do włosów Dziecku szampon johnson&johnson z rumiankiem i będe mu podbierac a sobie odzywkę Lorys koktajl owocowy jako dżywkę do mycia. Niestety mam kłopot, bo własnie doczytałam, że tej odżywki nie nakłądamy na skóre głowy.. choc nie wiem czemu- skład ma sympatyczny - dużo wyciągów owocowych. Kosztowała 12zł za 1000ml, wiec mega duża. Wypróbuję jutro, choc kusi mnie okropnie, żeby juz dzis..
I jeszcze sie wkurzyłam, bo ten shampon ma jednak SLES, a myslałam, ze jest bez niego Nie doczytałam składu. Przeleciałam pierwsze 3 pozycje i nie było, to machnęłam do koszyka. No trudno.

a dobra. ide uzyc nowych przysmaków
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:37   #1189
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nigdy go nie próbowałam, czytałam tylko na kręconych, że jest lepszy niż jakakolwiek pianka i lepiej pielegnuje- nakłąda się tak, jak piankę czy żel przed stylizacją, ale najpierw trzeba to ugotowac i ostudzic. I ja to tak odbieram, jakbym miała budyn na włosy nakładac.. no i tak z jedzeniem chodzic.. ech. Dziewczyny do tego dodają zapach i np keratyne. Mazidłowo nie jest dla mnie.



hehe to jak szukac igły w stodu siana.. większosc składników się powtarza, ale przestudiuję piankę z lakierem, bo jeden i drugi muszą miec to cos niedobrego.



viking ma 6% o ile dobrze kojarze, bo czaiłam się na nią kiedys i mi kolorystka z loreala odradziła, że to 6% to mi nic nie wyjdzie. Serie 01 02 itd sa na 9%


Nie wytrzymałam i kupiłam cos do włosów Dziecku szampon johnson&johnson z rumiankiem i będe mu podbierac a sobie odzywkę Lorys koktajl owocowy jako dżywkę do mycia. Niestety mam kłopot, bo własnie doczytałam, że tej odżywki nie nakłądamy na skóre głowy.. choc nie wiem czemu- skład ma sympatyczny - dużo wyciągów owocowych. Kosztowała 12zł za 1000ml, wiec mega duża. Wypróbuję jutro, choc kusi mnie okropnie, żeby juz dzis..
I jeszcze sie wkurzyłam, bo ten shampon ma jednak SLES, a myslałam, ze jest bez niego Nie doczytałam składu. Przeleciałam pierwsze 3 pozycje i nie było, to machnęłam do koszyka. No trudno.

a dobra. ide uzyc nowych przysmaków
też używam Lorysów-aktualnie czosnkowego i Hidraker- polecam je, włosy sa po nich nawilżone i miękkie a co to szamponów to bez sls są Babydream (rossmann) oraz Hipp
wszystkie inne dziecięce które widziałam mają SLS.
A powiedz mi, mówisz że od 01-03 mają 9, a mogłabyś pokazać zdjęcia tych farb? Chętnie spojrzałabym na nie w sklepie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 12:40   #1190
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia m
mam do ciebie pytanko ofotopowe oczywiście nie wiem czy znasz sie na tabletkach...ale zapytam... biorę skrzypowite juz miesiąc i zauwarzyłam nadmierne wypadanie włosów... bardzoo duzooo.... nie wiem czy to wina skrzypowity czy szamponu z apteczki babuni na wypadanie... zaczeło sie to odkąd nim myje czyli od jakiś dwóch tygodni... proszę o pomoc,czy to ta skrzypowita a może ten cholerny szampon.... no nie wiem juz...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:40   #1191
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak mi chodzi o farbę Viking- ona na opakowaniu ma numer 03, więc dlatego tak wywnioskowałam.
Dzwoniłam na infolinie, Viking ma 6% a Z2 ma 9%, powiedzcie, Z2 to Stockholm prawda?
To ja już nie wiem co ja będę robić.Masakra jakaś.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nigdy go nie próbowałam, czytałam tylko na kręconych, że jest lepszy niż jakakolwiek pianka i lepiej pielegnuje- nakłąda się tak, jak piankę czy żel przed stylizacją, ale najpierw trzeba to ugotowac i ostudzic. I ja to tak odbieram, jakbym miała budyn na włosy nakładac.. no i tak z jedzeniem chodzic.. ech. Dziewczyny do tego dodają zapach i np keratyne. Mazidłowo nie jest dla mnie.



hehe to jak szukac igły w stodu siana.. większosc składników się powtarza, ale przestudiuję piankę z lakierem, bo jeden i drugi muszą miec to cos niedobrego.



viking ma 6% o ile dobrze kojarze, bo czaiłam się na nią kiedys i mi kolorystka z loreala odradziła, że to 6% to mi nic nie wyjdzie. Serie 01 02 itd sa na 9%


Nie wytrzymałam i kupiłam cos do włosów Dziecku szampon johnson&johnson z rumiankiem i będe mu podbierac a sobie odzywkę Lorys koktajl owocowy jako dżywkę do mycia. Niestety mam kłopot, bo własnie doczytałam, że tej odżywki nie nakłądamy na skóre głowy.. choc nie wiem czemu- skład ma sympatyczny - dużo wyciągów owocowych. Kosztowała 12zł za 1000ml, wiec mega duża. Wypróbuję jutro, choc kusi mnie okropnie, żeby juz dzis..
I jeszcze sie wkurzyłam, bo ten shampon ma jednak SLES, a myslałam, ze jest bez niego Nie doczytałam składu. Przeleciałam pierwsze 3 pozycje i nie było, to machnęłam do koszyka. No trudno.

a dobra. ide uzyc nowych przysmaków
Ok dziękuje za info.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:44   #1192
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

http://www.deonlinedrogist.nl/loreal...urce=affiliate

ale to sa trzy oddzielne odcienie z seri blondissimes... a moze one maja juz 12?


to ja tez juz nie wiem nic...
ale jak ten sztokcholm ma 9 to bylo by fantastiko

Adzio ladnie na tych zdjeciach wyszlo... troszke faktycznie zolto wszedl odrost... hmmm ale reszte mialas bardzo jasna.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-09-30 o 12:48
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:47   #1193
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m
mam do ciebie pytanko ofotopowe oczywiście nie wiem czy znasz sie na tabletkach...ale zapytam... biorę skrzypowite juz miesiąc i zauwarzyłam nadmierne wypadanie włosów... bardzoo duzooo.... nie wiem czy to wina skrzypowity czy szamponu z apteczki babuni na wypadanie... zaczeło sie to odkąd nim myje czyli od jakiś dwóch tygodni... proszę o pomoc,czy to ta skrzypowita a może ten cholerny szampon.... no nie wiem juz...
Ja mogę powiedzieć ze jak zaczyna się kuracje pokrzywa czy skrzypem to włoski mogą na początku więcej wypadać bo te które są słabe to i tak poleca za to w ich miejsce urosną zdrowsze i silniejsze.Ja od miesiąca pije pokrzywę i nie zauważyłam większego wypadania za to bardzo dużo nowych baby haer.Ale to tez może być u mnie spowodowane tym ze pije len a on bardzo wzmocnia włosy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:49   #1194
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m
mam do ciebie pytanko ofotopowe oczywiście nie wiem czy znasz sie na tabletkach...ale zapytam... biorę skrzypowite juz miesiąc i zauwarzyłam nadmierne wypadanie włosów... bardzoo duzooo.... nie wiem czy to wina skrzypowity czy szamponu z apteczki babuni na wypadanie... zaczeło sie to odkąd nim myje czyli od jakiś dwóch tygodni... proszę o pomoc,czy to ta skrzypowita a może ten cholerny szampon.... no nie wiem juz...
Kotka, jakbym słyszała siebie, biorę skrzypowitę 10 dni krócej niż Ty, a włosy lecą jak szalone... nie wiem czy to po niej, czy jakieś przesilenie jesienne w ogóle Dziewczyny zmierzyłam odrost dzisiaj bo w zeszłym tgodniu zaspałam i po 2 tygodniach od farbowania mam 9mm dla mnie szok!
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:50   #1195
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
http://www.deonlinedrogist.nl/loreal...urce=affiliate

ale to sa trzy oddzielne odcienie z seri blondissimes... a moze one maja juz 12?


to ja tez juz nie wiem nic...
ale jak ten sztokcholm ma 9 to bylo by fantastiko

Adzio ladnie na tych zdjeciach wyszlo... troszke faktycznie zolto wszedl odrost... hmmm ale reszte mialas bardzo jasna.
dziękuje za link
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:52   #1196
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
też używam Lorysów-aktualnie czosnkowego i Hidraker- polecam je, włosy sa po nich nawilżone i miękkie a co to szamponów to bez sls są Babydream (rossmann) oraz Hipp
wszystkie inne dziecięce które widziałam mają SLS.
A powiedz mi, mówisz że od 01-03 mają 9, a mogłabyś pokazać zdjęcia tych farb? Chętnie spojrzałabym na nie w sklepie
No własnie umyłam tym loryskiem i pychota, ładnie pachnie i włoski mięciutkie, zobacze jakie będa jak wyschną. Widziałam ten z czosnkiem i trochę się przeraziłam, że musi okropnie pachniec.. ale przeciez nikt by tego nie używał. Hippa własnie nie było, a rossmana u nas nie ma. Jeszcze, bo niby buduja, ale cos od roku zbudowac nie mogą.

Nie chce mi się ściągac zdjec na kompa i ich załaczac, wpisz sobie w googlu w zakłdce obrazy Loreal Recital Preference 01-03 i Loreal Exellence 01-03. 3 sa chyba ciepłe, 1 popielate a 2 neutralne, ale juz nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m
mam do ciebie pytanko ofotopowe oczywiście nie wiem czy znasz sie na tabletkach...ale zapytam... biorę skrzypowite juz miesiąc i zauwarzyłam nadmierne wypadanie włosów... bardzoo duzooo.... nie wiem czy to wina skrzypowity czy szamponu z apteczki babuni na wypadanie... zaczeło sie to odkąd nim myje czyli od jakiś dwóch tygodni... proszę o pomoc,czy to ta skrzypowita a może ten cholerny szampon.... no nie wiem juz...
nie wiem czy się znam, farmaceutką nie jestem ani lekarzem ale z tego, co wiem, to po skrzypovicie wielu osobom wypadają włosy w pierwszje fazie stosowania, to czesta reakcja na skrzyp. Słabe włoski ustępują miejsca nowym, silniejszym. U mnie bardzo na poczatku leciały po pokrzywie i jak zaczynałam vitapil, ale 2 tygodnie i juz nie ma problemu.

szampon to za słaba rzecz, zeby włosy po tym wypadały, no chyba że wywoła silną reakcję uczuleniową- taką że bedziesz w mega strupach- to wtedy moga sie włosy przy skórze pokruszyc.

nie denerwuj sie, powinno minac w przeciągu paru tygodni.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:52   #1197
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paula to napisz jak dziecięce szampony ci spasowały i jakie masz wrażenie po nich.
Narazie mogę tylko napisać, że po zwykłym Johnson's baby, którego używam do zmywania olejów (tak doradziły mi dziewczyny na "oleje i olejki do włosów") przynajmniej nie czuje, że włosy są przeciążone, ale plączą się, więc bez odżywki się nie obejdzie, i te też kupiłam w tym celu...

a dla tych dziewczyn, które chcą zrezygnować z rozjaśniacza może spróbowałybyście l'oreal feria preference bodajże odcień P01, powinien mocno rozjaśniać, na opakowaniu jak dobrze pamiętam pisało,że jest ultra-rozjaśniająca z jakąś technologią, ja użyłam jej pierwszy raz jakieś 2 lata temu, kiedy z ciemnobrązowych włosów zachciało mi się być blondynką, farba ta mega rozjaśniła mi włosy- odrosty były jaśniuteńkie, a reszta taka żółta, ale chyba wyglądały lepiej niż to co teraz mam na głowie i to po kilku już próbach...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:07   #1198
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja mogę powiedzieć ze jak zaczyna się kuracje pokrzywa czy skrzypem to włoski mogą na początku więcej wypadać bo te które są słabe to i tak poleca za to w ich miejsce urosną zdrowsze i silniejsze.Ja od miesiąca pije pokrzywę i nie zauważyłam większego wypadania za to bardzo dużo nowych baby haer.Ale to tez może być u mnie spowodowane tym ze pije len a on bardzo wzmocnia włosy.
ufff... poczułam sie lepiej dziękuje Andzi, i mysi

rabbitka no widać z tym skrzypem tak musi być... oby była poprawa....

ja tez włsanie pije len... moze ten szampon odstawie a przerzucę sie joanna rzepa
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-30 o 13:16
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:18   #1199
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mi się wydaje że Stockholm ma 9%, tak mi sie wydawało ale taki zamęt tu siejecie że sama nie wiem Dzwońmy na infolinie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:20   #1200
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
http://www.deonlinedrogist.nl/loreal...urce=affiliate

ale to sa trzy oddzielne odcienie z seri blondissimes... a moze one maja juz 12?


to ja tez juz nie wiem nic...
ale jak ten sztokcholm ma 9 to bylo by fantastiko

Adzio ladnie na tych zdjeciach wyszlo... troszke faktycznie zolto wszedl odrost... hmmm ale reszte mialas bardzo jasna.
No tak reszta mi się podobała ale wiecznie są problemy z tym odrostem.Mam mętlik w głowie.Moje włosy są teraz bezowe z chłodną poświatą.Dziś rano umyłam włoski,obejrzanym fotki zaraz po farbowaniu 8,13 na zdjęciach nawet mi się ten kolorek podobał do puki się nie wypłukał.Dziś wieczorem jadę na saunę i basen no i tam i tak będę musiała myc jeszcze raz.Wiedz postanowiłam ze zacznę teraz myc szamponem fioletowym.Ciekawe czy zbliży mnie do kolorku zaraz po farbowaniu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.