Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 08:17   #151
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dzisiaj użyłam pierwszy raz nowego macowego tuszu - In Dimension Extreme - to pierwszy tusz MAC-a, którym jestem póki co zachwycona. Daje naprawdę rzęsom inny wymiar
Głęboka, lśniąca czerń, wydłuzenie, objętość, podkrecenie aż po brwi, nic nie sklejał, nawet po kilku machnięciach szczotą - przeciwnie, cudnie rozczesywał - cud miód orzeszki.
A dla przykładu - testerem w sklepie operowało mi się strasznie źle - sklejał mi firanki, ale możliwe, ze to była kwestia ciągłej eksploatacji, jak to w sklepie. Mam nadzieje, ze z moim tak nie bedzie w trakcie używania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 15:16   #152
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez go chciałam na wymiankę dać, ale tak pięknie wygląda na buzi, że zrezygnowałam ze zbycia
O kurczę, to mam moment konsternacji, skoro tak mówisz...
Też się cały czas waham, ale mam jeszcze dwa niemal identyczne kolorki. A dwa kolejne różę do mnie lecą tylko już w chłodnej tonacji, którą ostatnio wolę. Tak wiec chciałam dla nich przygotować miejsce, ale, ale...jeszcze pomyślę
Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Poszalałam. Pięć cieni mineralnych (ale jakże było nie brać, skoro umalowana nimi zostałam i efekt - powalił), Porcelain Pink i Amber Glow, tudzież BB Cream. To już nie uzależnienie, ale obsesja

I niechże w najbliższym czasie MAC niczego ciekawego nie wypuści, bo zbankrutuje. I dobrze, ze Strenght tylko w Warszawie wchodzi...
Wcale nie dobrze, skoro zachorowałam na quad All Woman i nie wiem, jak go zdobyć
Cudownie! Zazdroszczę i gratuluję pięknych zakupów
Niestety tak to już jest, że po "promocyjnym" makijażu zachciewa się wszystkiego, dlatego przezornie na niego się nie piszę, bo muszę przyhamować z wydatkami. Byłam dwa razy i kupiłam większość rzeczy, którymi mnie wymalowano. Co za wspaniałe przeżycie

A powiedz, jak Amber Glow prezentuje się na buzi? Bardzo mnie kusi ten beżyk. Tylko boję się, że będzie za ciemny, krótkotrwały i brokat rozpyli się na całej twarzy.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam pierwszy raz nowego macowego tuszu - In Dimension Extreme - to pierwszy tusz MAC-a, którym jestem póki co zachwycona. Daje naprawdę rzęsom inny wymiar
Głęboka, lśniąca czerń, wydłuzenie, objętość, podkrecenie aż po brwi, nic nie sklejał, nawet po kilku machnięciach szczotą - przeciwnie, cudnie rozczesywał - cud miód orzeszki.
A dla przykładu - testerem w sklepie operowało mi się strasznie źle - sklejał mi firanki, ale możliwe, ze to była kwestia ciągłej eksploatacji, jak to w sklepie. Mam nadzieje, ze z moim tak nie bedzie w trakcie używania
O, ciekawa jestem, trafia na tuszową listę, na pozycję chyba setną I on całkiem spory jest, 13ml. Corii, a na ile starcza Ci tusz? Bo co i raz jakieś nowe cudeńka prezentujesz i daję się uwieść kuszeniu, kupuję, a i tak leżą i czekają na otwarcie, bo Doll Eyes męczę od wakacji i nadal pięknie maluje Chciałabym je szybko wykańczać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:10   #153
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
53 zł za wkład cienia stare paletki są nie do dostania?
Starych paletek już nigdzie nie ma Też dzwoniłam do salonów MACa w Wawie.
Nowe kosztują: paleta główna - 76 zł, wkład z przegródkami - 29 zł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:11   #154
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam pierwszy raz nowego macowego tuszu - In Dimension Extreme - to pierwszy tusz MAC-a, którym jestem póki co zachwycona. Daje naprawdę rzęsom inny wymiar
Głęboka, lśniąca czerń, wydłuzenie, objętość, podkrecenie aż po brwi, nic nie sklejał, nawet po kilku machnięciach szczotą - przeciwnie, cudnie rozczesywał - cud miód orzeszki.
A dla przykładu - testerem w sklepie operowało mi się strasznie źle - sklejał mi firanki, ale możliwe, ze to była kwestia ciągłej eksploatacji, jak to w sklepie. Mam nadzieje, ze z moim tak nie bedzie w trakcie używania
No to kuszenie się zaczyna ale byłam ciekawa Twoich wrażeń

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Starych paletek już nigdzie nie ma Też dzwoniłam do salonów MACa w Wawie.
Nowe kosztują: paleta główna - 76 zł, wkład z przegródkami - 29 zł
Dziękuję za info. W takim razie trzeba poszukać na alledrogo albo ebay
Dzwoniłam właśnie do MAC-a w Krakowie, nie ma starych paletek.
W sumie mogliby powiedzieć wcześniej, że planują coś takiego. Ja dowiedziałam się raczej pod koniec grudnia o tej akcji, a nie posądzam się o nieśledzenie co tam ten nasz mac wprowadza.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2013-01-08 o 17:14 Powód: .
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:28   #155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O kurczę, to mam moment konsternacji, skoro tak mówisz...
Też się cały czas waham, ale mam jeszcze dwa niemal identyczne kolorki. A dwa kolejne różę do mnie lecą tylko już w chłodnej tonacji, którą ostatnio wolę. Tak wiec chciałam dla nich przygotować miejsce, ale, ale...jeszcze pomyślę

Byłam dwa razy i kupiłam większość rzeczy, którymi mnie wymalowano. Co za wspaniałe przeżycie

A powiedz, jak Amber Glow prezentuje się na buzi? Bardzo mnie kusi ten beżyk. Tylko boję się, że będzie za ciemny, krótkotrwały i brokat rozpyli się na całej twarzy

O, ciekawa jestem, trafia na tuszową listę, na pozycję chyba setną I on całkiem spory jest, 13ml. Corii, a na ile starcza Ci tusz? Bo co i raz jakieś nowe cudeńka prezentujesz i daję się uwieść kuszeniu, kupuję, a i tak leżą i czekają na otwarcie, bo Doll Eyes męczę od wakacji i nadal pięknie maluje Chciałabym je szybko wykańczać
Jeśli sie dalej wahasz, to powiem, ze ja równiez mam podobne kolorystycznie róze, a mimo to już nie chcę się pozbyć tego rózu

Powiesz, czemu uległas z Apres Chic, czym Cię tak fajnie wymalowano?

Amber Glow jest jasniutki, to bardziej rozświetlacz niźli róż. Stopień jasności podobny jak Porcelain Pink. Tylko bladziochy jako róż go moga nosić. A jeśli damy go więcej dla przyciemnienia, to wtedy będzie za dużo brokatu na twarzy.

Wszystko zależy od tuszu, jeśli to szybko wysychający, to mam go ok. 4 miesiące, jesli nie to ok 8 miesięcy używam. Myślę, ze macowy spokojnie na rok wystarczy Bo macowe długo sa mokre

Ale prawda jest, ze bardzo sie ciesze z zakupu tego tuszu, dawno mnie tak żadnej nie zachwycił (ostatnio to był Armani ETK).

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No to kuszenie się zaczyna ale byłam ciekawa Twoich wrażeń
no ja sie zastanawiałam czy pisać Ci esa i zdać relację, ale stwierdziłam, ze i tak tu trafisz
Tak czy siak, to jeden z bardziej udanych zakupów kosmetycznych

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

I czy ktoś macał/kupił paletki korektorów? Bo ten produkt wydaje mi sie naprawdę ciekawy i warty uwagi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 01:25   #156
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Cudownie! Zazdroszczę i gratuluję pięknych zakupów
Niestety tak to już jest, że po "promocyjnym" makijażu zachciewa się wszystkiego, dlatego przezornie na niego się nie piszę, bo muszę przyhamować z wydatkami. Byłam dwa razy i kupiłam większość rzeczy, którymi mnie wymalowano. Co za wspaniałe przeżycie

A powiedz, jak Amber Glow prezentuje się na buzi? Bardzo mnie kusi ten beżyk. Tylko boję się, że będzie za ciemny, krótkotrwały i brokat rozpyli się na całej twarzy.
Ano - krakowskie MAC - ówki i MAC - owicz potrafi się posługiwać pędzelkami - takiego mistrzostwa sama nigdy nie osiągnę. Zapewne nawet słabymi cieniami potrafili by stworzyć cuda - a kiedy pracują na tak dobrym "materiale" - to nic, tylko kupować. A potem - o chlebie i wodzie do końca miesiąca.

Amber Glow jest bardzo delikatny - tak, jak pisze Corii tylko na bardzo jasnych cerach daje efekt różu (nawet bardziej morelowego, niż brzoskwiniowego, beżu się w nim dopatrzeć nie mogę i z lekkim jeno połyskiem, drobinki są subtelny, to żaden dyskotekowy brokat ), w przypadku ciemniejszych może służyć za rozświetlacz. A ja - jako że bladolica (NW 15 bywa dla mnie za ciemny) - prezentuję się w nim świetnie. Daje efekt świeżej, wypoczętej buzi.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:15   #157
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pędzel # 109 Fajny jest Wydaje się być dość precyzyjny. Myślę, że będzie dobry i do różu i do rozświetlacza.
Ja ostatnio odkryłam go na nowo do konturowania!! Jest BOSSSSSKI

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tam się cieszę, ze cokolwiek dają w zamian zadna inna firma nie gratyfikuje czymkolwiek za puste opakowania.
Oj przydałoby się.....
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 09:16   #158
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Ano - krakowskie MAC - ówki i MAC - owicz potrafi się posługiwać pędzelkami - takiego mistrzostwa sama nigdy nie osiągnę. Zapewne nawet słabymi cieniami potrafili by stworzyć cuda - a kiedy pracują na tak dobrym "materiale" - to nic, tylko kupować. A potem - o chlebie i wodzie do końca miesiąca.
Nie zgodze sie z tym raz byłam zadowolona z tego co mi na okach zrobiona, w pozostałych przypadkach laicko to wyglądało
Byla kiedy taka dyskusja i tez parę osób pisalo, ze było niezadowolonych z efektu, ze sami zrobiliby to lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:24   #159
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę, ze macowy spokojnie na rok wystarczy Bo macowe długo sa mokre
Ale prawda jest, ze bardzo sie ciesze z zakupu tego tuszu, dawno mnie tak żadnej nie zachwycił (ostatnio to był Armani ETK).
No jak porównujesz go do ETK to chyba rzeczywiście wart grzechu
Moje Plushlushe zawsze wytrzymywały ok 8 m-cy - także potwierdzam ,że tusze MACA są długowieczne
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:27   #160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No jak porównujesz go do ETK to chyba rzeczywiście wart grzechu
Moje Plushlushe zawsze wytrzymywały ok 8 m-cy - także potwierdzam ,że tusze MACA są długowieczne
dzisiaj drugi dzien uzytkowałam tusz i tym razem sprawdzalam extremalnie pod wzgledem sklejania - kilkanaście razy jechałam szczota, aby zobaczyć, czy sklei - nie na dodatek podkręca i wydluza jeszcze lepiej niz armani, a cene ma duzo bardziej akceptowalna, no i armani wysechl szybko. Mam nadzieje, ze ten in extreme nie jest limitką, bo gdy w koncu wyprodukowali rewelacyjny tusz, to fajnie by było, gdyby był dostepny w stałej ofercie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:30   #161
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dzisiaj drugi dzien uzytkowałam tusz i tym razem sprawdzalam extremalnie pod wzgledem sklejania - kilkanaście razy jechałam szczota, aby zobaczyć, czy sklei - nie na dodatek podkręca i wydluza jeszcze lepiej niz armani, a cene ma duzo bardziej akceptowalna, no i armani wysechl szybko. Mam nadzieje, ze ten in extreme nie jest limitką, bo gdy w koncu wyprodukowali rewelacyjny tusz, to fajnie by było, gdyby był dostepny w stałej ofercie
Mysle nad nim ... Armani sie konczy .. Znaczy zasycha powoli.. Moze Młodą znów poprosze )


Jak na razie zamowilam ten pedzel skosny do podkladu z RT i jutro podjade go odebrac )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 13:25   #162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mysle nad nim ... Armani sie konczy .. Znaczy zasycha powoli.. Moze Młodą znów poprosze )


Jak na razie zamowilam ten pedzel skosny do podkladu z RT i jutro podjade go odebrac )
Polecam Elizko, Armani przy nim wypada gorzej nawet. Ja w ogóle pierwszy raz widzę TAK spektakularny efekt tuszu na rzęsach

Ciekawam Twojej opinii co do pedzla. Jak go namiętnie wielbię, zaden mi tak dobrze podkładu nie rozprowadzi, jak ten.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:39   #163
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Polecam Elizko, Armani przy nim wypada gorzej nawet. Ja w ogóle pierwszy raz widzę TAK spektakularny efekt tuszu na rzęsach

Ciekawam Twojej opinii co do pedzla. Jak go namiętnie wielbię, zaden mi tak dobrze podkładu nie rozprowadzi, jak ten.
Jutro go odbiore bo dzis nie mam jak tam pojechac.. Nie bede sie tlukla autem w korku na 2gi koniec miasta
Musze obejrzec filmik, jak sie nim obslugiwac, bom takiego scietego nigdy nie miala

Dzis mam taki sam make up dzienny jaki ostatnio pokazywalas z pracy Ino kolor kreski insiejszy Ciekawe, zawsze sie malowalam bardzo mocno i moja pani dyrektor w pracy na mnie zezowala Teraz tak bede sie malowac A kreche zrobilam zwyklym pedzelkiem scietym


Młodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a, kupisz tusz elizce?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:42   #164
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jutro go odbiore bo dzis nie mam jak tam pojechac.. Nie bede sie tlukla autem w korku na 2gi koniec miasta
Musze obejrzec filmik, jak sie nim obslugiwac, bom takiego scietego nigdy nie miala

Dzis mam taki sam make up dzienny jaki ostatnio pokazywalas z pracy Ino kolor kreski insiejszy Ciekawe, zawsze sie malowalam bardzo mocno i moja pani dyrektor w pracy na mnie zezowala Teraz tak bede sie malowac A kreche zrobilam zwyklym pedzelkiem scietym


Młodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a, kupisz tusz elizce?
Nie trzeba ogladac zadengo filmiku, ja go nie ogladałam. Pędzel obsługuje sie intuicyjnie. Na filmik trafiłam niedawno.

Ja tez zawsze sie mocno malowałam, takei delikatne makijaże to u mnie ewenement, ale rano czasami nie mam ochoty, ani czasu na dłuzsze posiedzenia przed lusterkiem
A Pani Dyrektor przestanie na Ciebie zezować chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:49   #165
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie trzeba ogladac zadengo filmiku, ja go nie ogladałam. Pędzel obsługuje sie intuicyjnie. Na filmik trafiłam niedawno.

Ja tez zawsze sie mocno malowałam, takei delikatne makijaże to u mnie ewenement, ale rano czasami nie mam ochoty, ani czasu na dłuzsze posiedzenia przed lusterkiem
A Pani Dyrektor przestanie na Ciebie zezować chyba
Wracam w poniedzialek do pracy.. Mam nadzieje ze bede miala wzgledny luz...


A co do make upa to rzeczywiscie doceniam to, ze robi sie go szybciutko i ladnie wyglada
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:20   #166
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jutro go odbiore bo dzis nie mam jak tam pojechac.. Nie bede sie tlukla autem w korku na 2gi koniec miasta
Musze obejrzec filmik, jak sie nim obslugiwac, bom takiego scietego nigdy nie miala

Dzis mam taki sam make up dzienny jaki ostatnio pokazywalas z pracy Ino kolor kreski insiejszy Ciekawe, zawsze sie malowalam bardzo mocno i moja pani dyrektor w pracy na mnie zezowala Teraz tak bede sie malowac A kreche zrobilam zwyklym pedzelkiem scietym


Młodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a, kupisz tusz elizce?
A mam inne wyjście? kupię, ale wybiorę się dopiero w weekend bo niestety póki co mam krucho z czasem

Nie namawiajcie mnie tu na nowy tusz bo ja zbankrutuję z tego co wiem to raczej będzie ten tusz w stałej ofercie

A propos, zezowania szefowych to powiem Wam, że mam podobnie. Kobita jest do mnie nastawiona anty bo wyglądam lepiej od niej, paranoja jakaś, choć nie chodzę w niewiadomo czym i niewiadomo jak. A że wymalowana? jak mam czym i wiem jak to niby co z tego?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2013-01-09 o 17:23 Powód: .
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:28   #167
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A mam inne wyjście? kupię, ale wybiorę się dopiero w weekend bo niestety póki co mam krucho z czasem

Nie namawiajcie mnie tu na nowy tusz bo ja zbankrutuję z tego co wiem to raczej będzie ten tusz w stałej ofercie

A propos, zezowania szefowych to powiem Wam, że mam podobnie. Kobita jest do mnie nastawiona anty bo wyglądam lepiej od niej, paranoja jakaś, choć nie chodzę w niewiadomo czym i niewiadomo jak. A że wymalowana? jak mam czym i wiem jak to niby co z tego?
Kochana, kobita która wygląda gorzej od drugiej zawsze będzie patrzała na tą drugą wilkiem z zazdrości, samo życie. W pracy mam podobnie, główna księgowa, jak tylko mnie widzi, czuję, jak"wypala" mi zawsze wzrokiem dziurę w d****

Jak sie cieszę, ze ten tusz wchodzi do stałej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:45   #168
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, kobita która wygląda gorzej od drugiej zawsze będzie patrzała na tą drugą wilkiem z zazdrości, samo życie. W pracy mam podobnie, główna księgowa, jak tylko mnie widzi, czuję, jak"wypala" mi zawsze wzrokiem dziurę w d****

Jak sie cieszę, ze ten tusz wchodzi do stałej
Kiedyś mi moja szefowa powiedziała: "jak patrzę na twoje idealne kreski to wydaje mi się że wyglądam jak zombie"
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:57   #169
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Kiedyś mi moja szefowa powiedziała: "jak patrzę na twoje idealne kreski to wydaje mi się że wyglądam jak zombie"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 21:02   #170
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A mam inne wyjście? kupię, ale wybiorę się dopiero w weekend bo niestety póki co mam krucho z czasem

Nie namawiajcie mnie tu na nowy tusz bo ja zbankrutuję z tego co wiem to raczej będzie ten tusz w stałej ofercie

A propos, zezowania szefowych to powiem Wam, że mam podobnie. Kobita jest do mnie nastawiona anty bo wyglądam lepiej od niej, paranoja jakaś, choć nie chodzę w niewiadomo czym i niewiadomo jak. A że wymalowana? jak mam czym i wiem jak to niby co z tego?
aaa, kochana to nie ma co sie spieszyc. Myslalam ze limitka.. Jak wejdzie do stałej, to poczekam do lutego (bede miala wiecej kasy )
Dziekuje Młoda

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, kobita która wygląda gorzej od drugiej zawsze będzie patrzała na tą drugą wilkiem z zazdrości, samo życie. W pracy mam podobnie, główna księgowa, jak tylko mnie widzi, czuję, jak"wypala" mi zawsze wzrokiem dziurę w d****

Jak sie cieszę, ze ten tusz wchodzi do stałej


Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Kiedyś mi moja szefowa powiedziała: "jak patrzę na twoje idealne kreski to wydaje mi się że wyglądam jak zombie"
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:47   #171
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Kiedyś mi moja szefowa powiedziała: "jak patrzę na twoje idealne kreski to wydaje mi się że wyglądam jak zombie"
Dobrze, że sobie sama zdaje z tego sprawę.
Ja miałam w pracy lalę, która była miłośniczką cieni z bazarku, a potem godzinami zamęczała mnie pytaniami dlaczego moje cienie trzymają sie cały dzień a u niej znikają po 1/2 godzinie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:53   #172
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jeśli sie dalej wahasz, to powiem, ze ja równiez mam podobne kolorystycznie róze, a mimo to już nie chcę się pozbyć tego rózu

Powiesz, czemu uległas z Apres Chic, czym Cię tak fajnie wymalowano?

Amber Glow jest jasniutki, to bardziej rozświetlacz niźli róż. Stopień jasności podobny jak Porcelain Pink. Tylko bladziochy jako róż go moga nosić. A jeśli damy go więcej dla przyciemnienia, to wtedy będzie za dużo brokatu na twarzy.

Wszystko zależy od tuszu, jeśli to szybko wysychający, to mam go ok. 4 miesiące, jesli nie to ok 8 miesięcy używam. Myślę, ze macowy spokojnie na rok wystarczy Bo macowe długo sa mokre

Ale prawda jest, ze bardzo sie ciesze z zakupu tego tuszu, dawno mnie tak żadnej nie zachwycił (ostatnio to był Armani ETK).

(...)
Nie nie, ulegałam wcześniej, tym razem jestem chora, wyglądam koszmarnie i nie ma nawet mowy o robieniu makijażu, dodatkowo w tym strasznym świetle.

Eee, z tym tuszem, to myślałam, że masz jakiś magiczny sposób na zużywanie, albo że ja za długo trzymam i będę rozgrzeszona, jak szybko wywalę Mam jakąś taką manię wykańczania kosmetyków, jest to dla mnie równie przyjemne, jak kupowanie, natomiast samo używanie, choć też przyjemne i dające wiele możliwości, jest na końcu tej listy


Dziękuję za opisik różu Oczywiście poleciałam dzisiaj i kupiłam Amber Glow
Cudny, strasznie się cieszę, że go mam. Przekonało mnie ostatecznie to zdjęcie.

Jestem biała jak kartka, może taka bardziej ecru Więc u mnie bardziej jako róż i jest całkiem mocno widoczny, jeszcze jutro w świetle dziennym będę się nim bawić. W sztucznym wygląda jak u większości osób Peaches, co średnio mi się podoba. Ale może za dużo nałożyłam, albo wina światła. Pokombinuję na różne sposoby w dzień.

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Ano - krakowskie MAC - ówki i MAC - owicz potrafi się posługiwać pędzelkami - takiego mistrzostwa sama nigdy nie osiągnę. Zapewne nawet słabymi cieniami potrafili by stworzyć cuda - a kiedy pracują na tak dobrym "materiale" - to nic, tylko kupować. A potem - o chlebie i wodzie do końca miesiąca.

Amber Glow jest bardzo delikatny - tak, jak pisze Corii tylko na bardzo jasnych cerach daje efekt różu (nawet bardziej morelowego, niż brzoskwiniowego, beżu się w nim dopatrzeć nie mogę i z lekkim jeno połyskiem, drobinki są subtelny, to żaden dyskotekowy brokat ), w przypadku ciemniejszych może służyć za rozświetlacz. A ja - jako że bladolica (NW 15 bywa dla mnie za ciemny) - prezentuję się w nim świetnie. Daje efekt świeżej, wypoczętej buzi.
Dziękuję Jutro sobie zafunduję tą wypoczętą buzię i się okaże




Macałam dzisiaj ten nowy pędzelek do cieni/korektora z Apres Chic, 287. Fajny? Testowałyście może, albo macie?

Wygląda interesująco i kusi, tylko nie wiem, czy faktycznie jest przydatny do korektora pod oczami (póki co najlepiej nakłada mi się i wklepuje małym palcem) i cieni - włosie jest luźno ułożone, zastanawiam się, czy cień by się nie osypywał. W necie brak recenzji, jakąś jedną marną znalazłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 01:24   #173
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z tym raz byłam zadowolona z tego co mi na okach zrobiona, w pozostałych przypadkach laicko to wyglądało
Byla kiedy taka dyskusja i tez parę osób pisalo, ze było niezadowolonych z efektu, ze sami zrobiliby to lepiej
De gustibus . Ale w Krakowie Cią chyba raz tylko malował Pan Wojtek - i Ci się wówczas podobało. A moje oczęta zrobione w MAC - u widziałaś .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję Jutro sobie zafunduję tą wypoczętą buzię i się okaże
Koniecznie zdaj relację !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 07:37   #174
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję za opisik różu Oczywiście poleciałam dzisiaj i kupiłam Amber Glow
Cudny, strasznie się cieszę, że go mam. Przekonało mnie ostatecznie to zdjęcie.

Jestem biała jak kartka, może taka bardziej ecru Więc u mnie bardziej jako róż i jest całkiem mocno widoczny, jeszcze jutro w świetle dziennym będę się nim bawić. W sztucznym wygląda jak u większości osób Peaches, co średnio mi się podoba. Ale może za dużo nałożyłam, albo wina światła. Pokombinuję na różne sposoby w dzień.


Macałam dzisiaj ten nowy pędzelek do cieni/korektora z Apres Chic, 287. Fajny? Testowałyście może, albo macie?

Wygląda interesująco i kusi, tylko nie wiem, czy faktycznie jest przydatny do korektora pod oczami (póki co najlepiej nakłada mi się i wklepuje małym palcem) i cieni - włosie jest luźno ułożone, zastanawiam się, czy cień by się nie osypywał. W necie brak recenzji, jakąś jedną marną znalazłam.
Amber Glow jest naprawde boski i nawet na NC20 widać go użyty jako róż, oczywiście delikatnie bardzo, ale jednak widać. Efekt taki, że niby nie ma, a jednak buzia wygląda efektownie

287 jest idealny do nakładania cieni mienralnych 4
Czy do korektora, to tego już nie wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:18   #175
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dzisiaj drugi dzien uzytkowałam tusz i tym razem sprawdzalam extremalnie pod wzgledem sklejania - kilkanaście razy jechałam szczota, aby zobaczyć, czy sklei - nie na dodatek podkręca i wydluza jeszcze lepiej niz armani, a cene ma duzo bardziej akceptowalna, no i armani wysechl szybko. Mam nadzieje, ze ten in extreme nie jest limitką, bo gdy w koncu wyprodukowali rewelacyjny tusz, to fajnie by było, gdyby był dostepny w stałej ofercie
Corii, MAC za tak świetną reklamę powinien Ci podesłać kartę podarunkową lub kuferek pełny kosmetyków. Tusz brzmi jak ideał i koniecznie będę musiała go wypróbować!
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:33   #176
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Corii, MAC za tak świetną reklamę powinien Ci podesłać kartę podarunkową lub kuferek pełny kosmetyków. Tusz brzmi jak ideał i koniecznie będę musiała go wypróbować!
Nie miałabym nic przeciw Tylko ze mac nawet nie wie o moim istnieniu

A serio, póki co tusz dla mnie jest własnie ideałem Az sama jestem w szoku.Tak czy siak nie chce malowac firanek niczym innym Oby tak dalej się spisywał
I jeszcze jedno - majac ten tusz zalotki wszelakie mozna wyrzucić , w zyciu nie widziałam jeszcze takiego podkręcenia po tuszu do rzęs, szok po prostu. Ja w ogóle nie wiedziałam, ze jakikolwiek tusz, moze tak podkręcic.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-01-10 o 11:35
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:18   #177
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciw Tylko ze mac nawet nie wie o moim istnieniu

A serio, póki co tusz dla mnie jest własnie ideałem Az sama jestem w szoku.Tak czy siak nie chce malowac firanek niczym innym Oby tak dalej się spisywał
I jeszcze jedno - majac ten tusz zalotki wszelakie mozna wyrzucić , w zyciu nie widziałam jeszcze takiego podkręcenia po tuszu do rzęs, szok po prostu. Ja w ogóle nie wiedziałam, ze jakikolwiek tusz, moze tak podkręcic.
hoho teraz to i ja zaczynam ulegać pokusie
Myślę, że jak wykończę te, które mam w w u.życiu to kupię nowy macowy. Nie wiem tylko czy ta silikonowa szczoteczka mnie zadowoli. Wolę tradycyjne.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 12:42   #178
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hoho teraz to i ja zaczynam ulegać pokusie
Myślę, że jak wykończę te, które mam w w u.życiu to kupię nowy macowy. Nie wiem tylko czy ta silikonowa szczoteczka mnie zadowoli. Wolę tradycyjne.
Niby też jestem zwolennikiem szczotek tradycyjnych, ale ta przypadła mi bardzo do gustu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:10   #179
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niby też jestem zwolennikiem szczotek tradycyjnych, ale ta przypadła mi bardzo do gustu
to ląduje na mojej wishliście
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:10   #180
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Na mojej również, choć przyznam że boję się trochę tej szczoteczki.

Wczoraj przyszedł do mnie MSF Stereo Rose. Muszę powiedzieć że bardzo cieszę się z tego zakupu, choć po samych swatchach nie byłam całkowicie pewna, czy go chcę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.