Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 17:33   #661
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Więc niestety Karro za daleko pogrzebała szukając informacji o tym turnieju

moze chodziło o ten turniej:
Cytat:
2010-07-15 10:41:28
Kolejne turnieje sportowe już w najbliższy weekend zostaną zorganizowane na plażach w Stegnie i Sztutowie. Wszyscy, niezależnie od wieku, mogą wziąć udział w zawodach. Są one bezpłatne.
W sobotę, w Stegnie (100 metrów w prawo od głównego zejścia na plażę) będzie można wystartować w otwartym turnieju siatkonogi plażowej. Dzień później odbędzie się otwarty turniej piłki nożnej plażowej. Obie imprezy będą rozgrywane o puchar starosty powiatu nowodworskiego. 
Z kolei na plaży centralnej w Sztutowie w te same dni także będzie można powalczyć o medale w zawodach sportowych. W sobotę odbędzie się otwarty turniej piłki nożnej plażowej. Natomiast w niedzielę Sztutowskie Lato zaprasza na otwarty turniej siatkówki plażowej drużyn rodzinnych.
Wszystkie turnieje, zarówno w Stegnie i Sztutowie, rozpoczynają się o godz. 11. Zapisy można składać od godz. 10.
http://nowydworgdanski.naszemiasto.p...dego,id,t.html

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:35
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:34   #662
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Poza tym taka inicjatywa powinna wyjść od nich albo od mamy Iwony. Gdyby nie byli brani pod uwagę w śledztwie to już dawno byśmy o tym wiedzieli. Tak jak o tym, że post lidii90 był kłamstwem.
Zaraz, zaraz, a jak to było z tą Lidią?
W przypadku policjanta było oficjalne dementi.
W przypadku Lidii, kiedy prasa rozpisywała się o alfonsie, prokuratura/policja w wywiadach podawała, że także tan wątek śledztwa jest brany pod uwagę.
Następnie deus ex machina Rutkowski wyskoczył z rewelacją, że od dziesięciu dni ma nagranie Lidii, w którym przyznaje się, że zmyśliła, że niejaki Mariusz jest alfonsem, a sam Mariusz zapowiedział, że będzie domagał się setek tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Jaka nieścisłość.
Media podają w jednym dniu, kiedy już wszyscy tym mówią częściej, niż o Panu Ręczniku, że przez policję brany jest pod uwagę wątek powiązania Iwony ze światkiem panienek, a następnego dnia Rutkowski podaje, że już od dziesięciu dni ma nagranie z Lidią.
Czyżby Rutkowski nie powiadomił policji o tak ważnym fakcie?
Świadomie pozwalał, by śledztwo brnęło w ślepą uliczkę?

Nie przypominam sobie, by ktokolwiek oficjalnie, jak to w przypadku policjanta, dementował powiązania Iwonki z tego typu towarzystwem.

Nie przypominam sobie także, by ktokolwiek, znów poza Rutkowskim, potwierdzał milion złotych nagrody.


To może poprosimy lublin.com.pl o wymuszenie na policji lub prokuraturze oficjalne dementi, tym razem już nie tylko ustami Rutkowskiego, dotyczące Adrii, Pawła, Lidii, Iwonki, i tak dalej?
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:38   #663
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Nie ma za co Słuchajcie, właśnie wyczytałam na oficjalnej stronie Iwony, że w najbliższy czwartek, czyli jutro Pani Iwona Kinda będzie gościem programu Pytanie na Śniadanie.
jak na złość idę wtedy do pracy ;/ grrr, ale na necie da się to nadrobić tak by nie musieć oglądać całego programu?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:39   #664
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ale chwila.. Dziewczynie chyba chodziło tylko o to, że Marcin O. gra w tym klubie i być może w dniu zaginięcia Iwonki miał też tam grać i to na ten mecz wybierały się dziewczyny. A to, że artykuł stary, to nieistotne.
Jeszcze napisała, że info o meczu tego konkretnego dnia nie znalazła. Chodziło o sam fakt, że on tam grał i gra być może dalej, takie moje zdanie. Jak jest inaczej, nich koleżanka sprostuje
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:43
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:39   #665
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, a jak to było z tą Lidią?
W przypadku policjanta było oficjalne dementi.
W przypadku Lidii, kiedy prasa rozpisywała się o alfonsie, prokuratura/policja w wywiadach podawała, że także tan wątek śledztwa jest brany pod uwagę.
Następnie deus ex machina Rutkowski wyskoczył z rewelacją, że od dziesięciu dni ma nagranie Lidii, w którym przyznaje się, że zmyśliła, że niejaki Mariusz jest alfonsem, a sam Mariusz zapowiedział, że będzie domagał się setek tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Jaka nieścisłość.
Media podają w jednym dniu, kiedy już wszyscy tym mówią częściej, niż o Panu Ręczniku, że przez policję brany jest pod uwagę wątek powiązania Iwony ze światkiem panienek, a następnego dnia Rutkowski podaje, że już od dziesięciu dni ma nagranie z Lidią.
Czyżby Rutkowski nie powiadomił policji o tak ważnym fakcie?
Świadomie pozwalał, by śledztwo brnęło w ślepą uliczkę?

Nie przypominam sobie, by ktokolwiek oficjalnie, jak to w przypadku policjanta, dementował powiązania Iwonki z tego typu towarzystwem.

Nie przypominam sobie także, by ktokolwiek, znów poza Rutkowskim, potwierdzał milion złotych nagrody.


To może poprosimy lublin.com.pl o wymuszenie na policji lub prokuraturze oficjalne dementi, tym razem już nie tylko ustami Rutkowskiego, dotyczące Adrii, Pawła, Lidii, Iwonki, i tak dalej?
w sumie trafne uwagi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:40   #666
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

hallo,hallo,ja nie po to wklejałam linka do tego artykułu żeby udowodnić rozegranie meczu w sobote,ten link był po to żeby pokazac,że w krakowcu graja bracia O. pisałam przecież,że nie znalazłam nic o meczu piłki nożnej plażowej w dniu 17 lipca 2010
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:41   #667
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Przemyślałam bardzo dokładnie, my stosujemy się do wszystkich próśb Janusza. Prosił żebyśmy pisały w wątku żeby sprawa nie ucichła to piszemy, prosi żebyśmy zapisywały się do mamy Iwonki - znalazło się kilka chętnych, prosił o reklamowanie salonu - zrobione. Dopiero po kolejnej prośbie powiedziałam basta. Nie mona tylko od nas oczekiwać a samemu na innym forum pokazywać że się nas nie szanuje.




Nie miałam nic niemego na myśli. Przecież tamto forum powstało wanie dlatego że u nich wszystkie posty autoryzuje mama Iwonki. Dlatego ich strona jest autoryzowana. (przynajmniej oni sami tak tłumaczyli powstanie tej kolejnej strony).
przyznaję, ze nie wiedzialam tego, teraz rozumiem

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
wiesz co.. też się nad tym zastanawiałam. Ale w sumie teraz sobie myśle tak- skąd Ona miała wiedzieć że się pokłóci?
Może planowała że wrócą wcześniej wszystcy razem taksówką do domu. Wówczas będąc już na przykład o 3 w domu miałąby troche czasu przespać się i ogarnąć...
w sumie tak, ale co tam moglo byc o tej siodmej, wlasnie rozmawialam z kolega on mi w ogole powiedzial, ze takie turnieje zwykle zaczynaja sie kolo 10-11, godzinke wczesniej jakies zbiórki zapisy, ale 7 ???
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:41   #668
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez madziullah Pokaż wiadomość
Obserwując zaangażowanie policji w sprawę , nie jestem juz pewna co zrobili a czego nie, co sprawdzili a o czym zapomnieli, a byc moze nie wzięli pod uwagę...
Od prasy piszącej o potrzebie zmiany komendanta (Gazeta Wyborcza), prezydenta Karnowskiego, Ministra Spraw Wewnętrznych, posła, a na premierze kończąc.
To ma być mały doping?
Niewystarczająca motywacja?
Nic nie robią? Zasuwają jak mrówki, wiedząc, że zostaną drobiazgowo rozliczeni.
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:42   #669
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Pzreciez lidia napisała swojego posta dużo wcześniej niż ukazały sie artykuły w mediach...Rutkowski mia duo czasu żeby sprawdzić ten trop.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:44   #670
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
Ale chwila.. Dziewczynie chyba chodziło tylko o to, że Marcin O. gra w tym klubie i być może w dniu zaginięcia Iwonki miał też tam grać, a to, że artykuł stary, to nieistotne. + Jej wypowiedź, że info o meczu tego konkretnego dnia nie znalazła.
a moze i tak było

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
hallo,hallo,ja nie po to wklejałam linka do tego artykułu żeby udowodnić rozegranie meczu w sobote,ten link był po to żeby pokazac,że w krakowcu graja bracia O. pisałam przecież,że nie znalazłam nic o meczu piłki nożnej plażowej w dniu 17 lipca 2010
no to się wyjaśniło
a jesteś pewna, że tego dnia ta drużyna brała udział e eliminacjach?
bo rzeczywiście nigdzie nie ma takiej informacji... z tego co czytam to pisał ktoś o tej drużynie dwa dni temu na forum gp24....

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:48
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:50   #671
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Być może prasa kłamała co do jej wieku....
A może prasa kłamała nie tylko w sprawie wieku Adrii?
W jakich sprawach prasa mogła jeszcze kłamać?!

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Można mieć prawo jazdy od 17 roku życia
Nie wiemy, jak to jest z tą kłamiącą prasą w sprawie wieku Adrii, ale na razie kłamie Titina.



W chwili obecnej kwestię tą reguluje Artykuł 90 Kodeksu drogowego, który określa wiek wymagany dla poszczególnych kategorii

* 16 - lat dla kategorii A1, B1, T [praktycznie mało kto jeździ tymi pojazdami (typu Smart), z wyjątkiem kierowców traktorów ]
* 18 - lat dla kategorii A, B, B+E, C, C+E, C1 lub C1+E
* 21 - lat dla kategorii D, D+E, D1 lub D1+E (wyjątkiem są żołnierze zasadniczej służby wojskowej z prawem jazdy kategorii B; mogą oni uzyskać prawo jazdy kategorii D lub D1 w wieku już19 lat - lecz od 2010 roku armia ma być zawodowa)

Wynika z tego jednoznacznie, że wymagane jest 18 lat dla kat. A i B.

Pewnym rozwiązaniem jest [za zgodą rodziców] rozpoczęcie kursu w wieku 17 lat i 9 miesięcy i zakończenie go egzaminem państwowym, dokładnie na swoje 18 urodziny.
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:50   #672
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, a jak to było z tą Lidią?
W przypadku policjanta było oficjalne dementi.
W przypadku Lidii, kiedy prasa rozpisywała się o alfonsie, prokuratura/policja w wywiadach podawała, że także tan wątek śledztwa jest brany pod uwagę.
Następnie deus ex machina Rutkowski wyskoczył z rewelacją, że od dziesięciu dni ma nagranie Lidii, w którym przyznaje się, że zmyśliła, że niejaki Mariusz jest alfonsem, a sam Mariusz zapowiedział, że będzie domagał się setek tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Jaka nieścisłość.
Media podają w jednym dniu, kiedy już wszyscy tym mówią częściej, niż o Panu Ręczniku, że przez policję brany jest pod uwagę wątek powiązania Iwony ze światkiem panienek, a następnego dnia Rutkowski podaje, że już od dziesięciu dni ma nagranie z Lidią.
Czyżby Rutkowski nie powiadomił policji o tak ważnym fakcie?
Świadomie pozwalał, by śledztwo brnęło w ślepą uliczkę?

Nie przypominam sobie, by ktokolwiek oficjalnie, jak to w przypadku policjanta, dementował powiązania Iwonki z tego typu towarzystwem.

Nie przypominam sobie także, by ktokolwiek, znów poza Rutkowskim, potwierdzał milion złotych nagrody.


To może poprosimy lublin.com.pl o wymuszenie na policji lub prokuraturze oficjalne dementi, tym razem już nie tylko ustami Rutkowskiego, dotyczące Adrii, Pawła, Lidii, Iwonki, i tak dalej?
Nie wiem skąd wzięłaś(wziąłeś?) informacje o tych 10 dniach,nic takiego nie było. Post lidii90(Meduzy) okazał się kłamstwem,na co Rutkowski ma dowód postaci przyznania się jej i nagrania tego na dyktafon.
Nie widzę sensu ponownej dyskusji na ten temat.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:50   #673
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

przepraszam móglby mi ktoś powiedzieć jak sie włacza ignora?
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:51   #674
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
jak na złość idę wtedy do pracy ;/ grrr, ale na necie da się to nadrobić tak by nie musieć oglądać całego programu?
Wygląda na to, że na stronie TVP nie umieszczają całego programu tylko filmiki z poszczególnymi reportażami więc miejmy nadzieję, że pojawi się tam też wywiad z mamą Iwony. Ktoś na pewno wrzuci tu linka jak tylko wywiad będzie dostępny.
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:52   #675
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Robson, jaką brykę kupujesz z tego miliona nagrody?
Chyba lepszą, niż te cabrio tego cienkiego Rutka?
Bo te marne 20 tysięcy od Karnowskiego pójdzie na waciki.

Jednak na wszelki wypadek, jeszcze przed wypłatą, zadeklaruj publicznie, że z całą rodziną będziecie się strzygli u matki Iwony.
To tak na wszelki wypadek, gdybyś nie trafił z oskarżeniami.

Przez tę ciężką atmosferę podejrzeń wszystkich i każdego z osobna kobieta bankrutuje (prawie nikt z dawnych klientów nie chce chodzić do jej salonu).
wiesz co po przeczytaniu tego co napisałaś mam tylko jedno do powiedzenia
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:53   #676
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
przepraszam móglby mi ktoś powiedzieć jak sie włacza ignora?
wchodzisz na czyjś profil, klikasz "dodaj do..." i tam masz opcję: dodaj do ignorowanych
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:54   #677
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dziekuje
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:56   #678
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
a czy to znaczy, że NIE POWIEDZIELI NIC?
widzisz koleżanko bezuczuciowa nie mogę znaleźc tego cytatu o który mi konkretnie chodzi, ale szukam , szukam, a tak wogóle to wpadło mi na myśl teraz coś innego bo jeśli policja wie to albo dlaczego specjalnie nie mówi jej mamie o co poszło ?? i tu widzę dwie opcje
po 1 wiedzą że jest to ważna sprawa i wnosi coś do śledztwa
po2 jeśli byłaby to błahostka (jak utrzymują znajomi) to raczej matce zrozpaczonej już tą sytuacją by powiedzieli
daj mi chwilę znajdę ten cytat

mam pytanie może mi ktoś powiedziec jak wyszukac posty konkretnej osoby w wątku??

znalazłam\:
"Do tej pory nie wiem, o co Iwona pokłóciła się ze swoimi znajomymi. Moim zdaniem to może być kluczowe dla sprawy. Gdyby pokłócili się o jakąś bzdurę (tak twierdzi policja - przyp. red.), to na pewno nie poszłaby sama do domu. Miała do przejścia aż sześć kilometrów!"

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-09-22 o 18:25
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:58   #679
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
w sumie tak, ale co tam moglo byc o tej siodmej, wlasnie rozmawialam z kolega on mi w ogole powiedzial, ze takie turnieje zwykle zaczynaja sie kolo 10-11, godzinke wczesniej jakies zbiórki zapisy, ale 7 ???
nie mam bladozielonego pojęcia dlaczego tak wcześnie.. :/
podejrzewam też że Kasia nie wypowiadała się na ten temat? w sensie że nie mówiła o tym spotkaniu z rana..
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 18:00   #680
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
zapewne od p. Janusza, który już tu wcześniej się na ten temat wypowiadał...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

a wy nie macie tak czasem, że jak dzwonicie do kogoś kto znów nie odpowiada albo komórę ma wyłączoną to nie mówicie do telefonu przykładowo 'kurde, Iwona gdzie Ty jesteś...'

poza tym mogła mieć pocztę
- Iwona, wiesz co, jak włączysz telefon, oddzwoń do mnie rano. Adria, cześć.


Eeee tam, kiepskie, zwyczajne.

Adria dzwoniąca do wynajętych zbirów, meldująca wykonanie zadania jest lepsze!

To jakby porównywać tiramisu ze zwyczajnym chlebem z salcesonem.

Wolimy tiramisu, no nie?
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:10   #681
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a moze i tak było

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



no to się wyjaśniło
a jesteś pewna, że tego dnia ta drużyna brała udział e eliminacjach?
bo rzeczywiście nigdzie nie ma takiej informacji... z tego co czytam to pisał ktoś o tej drużynie dwa dni temu na forum gp24....
no własnie tego nie jestem pewna..pamiętałam po prostu,że dziewczyny wybierały się na mecz plażowej piłki noznej i skojarzłyam,że marcin O gra w jakiejś drużynie,bo ktoś pisał o tym na gp24 i obiecałam Melissie,że się przekopie przez gp24 i dam znać konkretnie,zainteresowało mnie to też ze względu na jedną "z wizji" z zamkniętego już " forum dla wizjonerów""....sprawca lub osoba zamieszana jest "graczem"..." ale o tym tez już wspominałam...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:12   #682
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No właśnie to czytałam
Hmm... było o tym, że jest graczem, było tez o tym, że Iwonę uratuje kobieta w ciąży albo matka... kurde... niech ją już znajdą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:13   #683
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
- Iwona, wiesz co, jak włączysz telefon, oddzwoń do mnie rano. Adria, cześć.


Eeee tam, kiepskie, zwyczajne.

Adria dzwoniąca do wynajętych zbirów, meldująca wykonanie zadania jest lepsze!

To jakby porównywać tiramisu ze zwyczajnym chlebem z salcesonem.

Wolimy tiramisu, no nie?
Nie wiemy co dokładnie mówiła Adria i do kogo więc może bez zbędnych ironii, hm?
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:14   #684
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
jedynym wytłumaczeniem tej sprawy może być takie, ze laska wołając Adrię doczekała sie innej koleżanki a adria jednak pozostała w tyle za nami, no i nielegalnie prowadziła audi
Adria urodziła się z genami świetnego kierowcy. Już w przedszkolu wygrywała pierwsze wyścigi na gokartach.
Kiedy miała osiem lat tata pierwszy raz posadził ją za kierownicą prawdziwego samochodu.
W pierwszej klasie gimnazjum już odwoziła dorosłych po zakrapianych imprezach.
Przez te wszystkie lata spędzone za kierownicą nabyła takiej wprawy w prowadzeniu auta, że teraz, już siedemnastoletniej pannie nikt nie boi się powierzyć nawet "wypasionej i drogiej" audicy.

Nie ważne, że jeździłaby "nielegalnie". Ważne, że jeździłaby tak dobrze, że na pewno nie stuknęłaby tego auta.

Bo przecież nikt z was nie dałby kluczyków dziecku do drogiego samochodu, które nigdy nie siedziało za kierownicą?
A może dalibyście? Niech sobie pojeździ po kurorcie i się polansuje.
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:14   #685
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
widzisz koleżanko bezuczuciowa nie mogę znaleźc tego cytatu o który mi konkretnie chodzi, ale szukam , szukam, a tak wogóle to wpadło mi na myśl teraz coś innego bo jeśli policja wie to albo dlaczego specjalnie nie mówi jej mamie o co poszło ?? i tu widzę dwie opcje
po 1 wiedzą że jest to ważna sprawa i wnosi coś do śledztwa
po2 jeśli byłaby to błahostka (jak utrzymują znajomi) to raczej matce zrozpaczonej już tą sytuacją by powiedzieli
daj mi chwilę znajdę ten cytat

mam pytanie może mi ktoś powiedziec jak wyszukac posty konkretnej osoby w wątku??
klikasz na górze watku w "przeszukaj ten wątek"--> "szukanie zaawansowane"-->"szukaj wedlug nazwy uzytkownika"
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:16   #686
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, a jak to było z tą Lidią?
W przypadku policjanta było oficjalne dementi.
W przypadku Lidii, kiedy prasa rozpisywała się o alfonsie, prokuratura/policja w wywiadach podawała, że także tan wątek śledztwa jest brany pod uwagę.
Następnie deus ex machina Rutkowski wyskoczył z rewelacją, że od dziesięciu dni ma nagranie Lidii, w którym przyznaje się, że zmyśliła, że niejaki Mariusz jest alfonsem, a sam Mariusz zapowiedział, że będzie domagał się setek tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Jaka nieścisłość.
Media podają w jednym dniu, kiedy już wszyscy tym mówią częściej, niż o Panu Ręczniku, że przez policję brany jest pod uwagę wątek powiązania Iwony ze światkiem panienek, a następnego dnia Rutkowski podaje, że już od dziesięciu dni ma nagranie z Lidią.
Czyżby Rutkowski nie powiadomił policji o tak ważnym fakcie?
Świadomie pozwalał, by śledztwo brnęło w ślepą uliczkę?

Nie przypominam sobie, by ktokolwiek oficjalnie, jak to w przypadku policjanta, dementował powiązania Iwonki z tego typu towarzystwem.

Nie przypominam sobie także, by ktokolwiek, znów poza Rutkowskim, potwierdzał milion złotych nagrody.


To może poprosimy lublin.com.pl o wymuszenie na policji lub prokuraturze oficjalne dementi, tym razem już nie tylko ustami Rutkowskiego, dotyczące Adrii, Pawła, Lidii, Iwonki, i tak dalej?
ale to nie Mariusza O. posądzała o bycie alfonsem tylko Krystiana-jakiegoś tam, Mariusz O. to biznessmen u którego Iwona miała niby bywać na kilkudniowych imprezach...Jednak te plotki zostały zdementowane a lidia ma podobno za to beknąć-sprawa w sądzie itp
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:18   #687
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
widzisz koleżanko bezuczuciowa nie mogę znaleźc tego cytatu o który mi konkretnie chodzi, ale szukam , szukam, a tak wogóle to wpadło mi na myśl teraz coś innego bo jeśli policja wie to albo dlaczego specjalnie nie mówi jej mamie o co poszło ?? i tu widzę dwie opcje
po 1 wiedzą że jest to ważna sprawa i wnosi coś do śledztwa
po2 jeśli byłaby to błahostka (jak utrzymują znajomi) to raczej matce zrozpaczonej już tą sytuacją by powiedzieli
daj mi chwilę znajdę ten cytat

mam pytanie może mi ktoś powiedziec jak wyszukac posty konkretnej osoby w wątku??
rozumiem Ciebie i moje osobiste odczucia są podobne, jednak nie wiemy czy nie powiedzieli nic...
to, że nadal nie znamy przyczyny kłótni nie oznacza, że nic na jej temat nie wie policja. bo jak sobie wyobrażasz to na przesłuchaniu... policja zadaje pytania o kłótnie, a Ty mówisz im, że to nieważne, a oni do tematu nie wracają... przecież to się nie trzyma kupy.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:19   #688
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a własnie mialam o to pytac czy Was to nigdy nie zdziwiło, ja bym sie nie zebrała na mecz plażowy na 7 rano nigdy w zyciu, co to za godzina?? jeszcze w wakacje?? po imprezie i 2 godzinach snu?? nigdy w zyciu. a w ogole o ktorej ten turniej mial sie zaczac, zwykle te wszelkie mecze zaczynaja sie o 9, co wiec takiego waznego bylo na tej plazy o 7? ciekawe czy ktos kiedys Kasie o to zapytał. chyba, ze wlasnie mi to przyszlo na mysl, wtedy byly takie piekielne upaly moze specjalnie to przesuneli na wczesniej, ale mimo wszytsko bym nie wstala
Na plaży niekoniecznie musiały być o 7;00, może o tej godzinie miały się spotkać a na samą plażę miały kawałek drogi (Stogi tak?, z tego co pamiętam to dojazd tam jest dokuczliwy więc i długi).
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:20   #689
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Adria urodziła się z genami świetnego kierowcy. Już w przedszkolu wygrywała pierwsze wyścigi na gokartach.
Kiedy miała osiem lat tata pierwszy raz posadził ją za kierownicą prawdziwego samochodu.
W pierwszej klasie gimnazjum już odwoziła dorosłych po zakrapianych imprezach.
Przez te wszystkie lata spędzone za kierownicą nabyła takiej wprawy w prowadzeniu auta, że teraz, już siedemnastoletniej pannie nikt nie boi się powierzyć nawet "wypasionej i drogiej" audicy.

Nie ważne, że jeździłaby "nielegalnie". Ważne, że jeździłaby tak dobrze, że na pewno nie stuknęłaby tego auta.

Bo przecież nikt z was nie dałby kluczyków dziecku do drogiego samochodu, które nigdy nie siedziało za kierownicą?
A może dalibyście? Niech sobie pojeździ po kurorcie i się polansuje.
marna prowokacja.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:21   #690
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
z tego co poszperałam w necie to mecz się miał o 10:00 zacząć.
Czy przenieśli na wcześniejszą godzinę to nie mam pojęcia...

Osobiście powiem tak - musiałoby mi bardzo zależeć (na meczu, na grającym tam chłopaku itp.) aby po imprezie o 7 rano wstać i jeszcze gdzieś jechać


grał skoro jest na liście graczy, którzy zajęli pierwsze miejsce w tym turnieju
ALBo one były takie fanki futbolu czy czegoś tam, albo fanki Marcina
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.