Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 18:28   #961
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Jezusie slodki a co to za kólko wzajemnej adoracji? chcesz to pisz , nie chcesz nie pisz . prosze tylko, zeby teraz kazdemu do glowy nie przyszlo pytac czy moze tu pisac, sie zacznie 40 głosów za 20 przeciw bedzie tu taki bajzel ze szkoda gadac. jednak gdzie jest za duzo dziewczyn tam jest kłotnia, dlatego ja mam prawie samych kolegów
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:30   #962
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
Jezusie slodki a co to za kólko wzajemnej adoracji? chcesz to pisz , nie chcesz nie pisz . prosze tylko, zeby teraz kazdemu do glowy nie przyszlo pytac czy moze tu pisac, sie zacznie 40 głosów za 20 przeciw bedzie tu taki bajzel ze szkoda gadac. jednak gdzie jest za duzo dziewczyn tam jest kłotnia, dlatego ja mam prawie samych kolegów
Tylko pozazdrościć....
__________________
Życie jest piękne jak się ma dla kogo żyć !!!!
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:34   #963
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika
Jak chcesz snuć teorie dotyczące Adrii i Pawła, analizować ich zachowanie to rób to na pw, ok?
Nie każdy ma ochotę to czytać. Z całym szacunkiem.
.... do czego ty teraz pijesz? Pokaż mi gdzie ja analizowałam ich zachowanie?
Jak nie masz ochoty czytać, to nie czytaj. Po to jest ten wątek by analizować tę sprawę w przeciwieństwie do ciągłego kłócenia się i zaśmiecania wątku - to się robi na pw
Widzę, że ubodło cię to, że prawie wszyscy opowiedzieli się po stronie burgund
Bez sensu był ten atak. EOT
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:36
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:35   #964
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
Tylko pozazdrościć....

klaustrofobia mowi miedzy innymi o mnie hahahahhahaha
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:35   #965
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
Ręce opadają Kimikika jak zwykle sieje zamęt ale cóż i tacy ludzie muszą istnieć.....
Witaj Dolores
Mi równiez miło Cie widzieć

Oczywiście,że sieję zamęt,w końcu nie wnoszę do tego wątku teorii wyssanych z palca, nie?

Ale za to postram się równie trafnie analizować Twoje, burgund i może kogoś jeszcze wypowiedzi, tak jak Wy trafnie analizujecie Adrię i Pawła.

Nie powinniście się na to gniewac,w końcu takie teorie i podejrzenia to nic złego, prawda?

Czekam niecierpliwie na posty z kolejnymi teoriami. Zajrzę pewnie w weekend, ale obiecuję że wszystko nadrobię i mam nadzieję że znajdę coś co trafi w mój gust
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:39   #966
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
.... do czego ty teraz pijesz? Pokaż mi gdzie ja analizowałam ich zachowanie?
Jak nie masz ochoty czytać, to nie czytaj. Po to jest ten wątek by analizować tę sprawę w przeciwieństwie do ciągłego kłócenia się i zaśmiecania wątku - to się robi na pw
Widzę, że ubodło cię to, że prawie wszyscy stoją bardziej za burgund
Bez sensu był ten atak.
Noi widzisz, sama sobie odpowiedziałaś na swoje prośby. Nie chcesz to nie czytaj.

Co do burgund to bardzo dużo osób chciało się jej stąd pozbyć. Dlatego sama stanęłam w jej obronie i najpierw prosiłam na pw, aby tego nie robic,potem nawet zamieściłam apel w wątku.

Jak widać poskutkowało,bo wciąz tu jest.

Mi tam nie zależy żeby jej się pozbyc.

A analizowanie to jednak co innego niż rzucanie podejrzeń,oskarżeń bez żadnych dowodów.
Naprawdę nie dostrzegasz różnicy?

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:41
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:40   #967
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Witaj Dolores
Mi równiez miło Cie widzieć

Oczywiście,że sieję zamęt,w końcu nie wnoszę do tego wątku teorii wyssanych z palca, nie?

Ale za to postram się równie trafnie analizować Twoje, burgund i może kogoś jeszcze wypowiedzi, tak jak Wy trafnie analizujecie Adrię i Pawła.

Nie powinniście się na to gniewac,w końcu takie teorie i podejrzenia to nic złego, prawda?

Czekam niecierpliwie na posty z kolejnymi teoriami. Zajrzę pewnie w weekend, ale obiecuję że wszystko nadrobię i mam nadzieję że znajdę coś co trafi w mój gust
Kochana pokaż mi choć jednego mojego posta gdzie pisze na temat Adrii czy Pawła nie mnie ich oceniać dopóki nie mam żadnych dowodów więc proszę Cię nie pisz takich rzeczy tylko po to żeby komuś dowalić.....
__________________
Życie jest piękne jak się ma dla kogo żyć !!!!
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:46   #968
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
ahaaa no co racja to racja. sam zadawalem sobie to pytanie ale na tym sie nieznam.hmm moze pani iwona uznala ze skoro ma policja to wie co z tym rozbic... wiesz jej samej niewiele by to dalo a tylko by wiedziala o polaczeniech. sadze ze w jakis tam sposob zaufala organom. moge sie mylic ale kto wie
Też to sobie tak tłumaczę ale zawsze może próbować dzwonić na te numery i pytać z kim ma do czynienia

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Kimikika czy ty mi robisz jakąś łaskę, że mogę tu pisać?

Sama też napadłaś na Robsona za jego pytania do Janusza nie pamietasz?
Dlaczego uważasz, że tylko Ty masz prawo do krytyki?

Vison już do mnie nic nie ma a to najbardziej jej się ode mnie oberwało to czemu ty się czapiasz?

Kurdę nie będę się tłumaczyć, bo to nie jest forum o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Skoro nie podobają Ci się teorie użytkowników nie czytaj ich i już.

A pisanie, że obrabiamy d..... znajomym Iwony i krytykowanie przez to większości osób to nie jest obrażanie?

Odniosłaś się niegrzecznie do Janusza.

Zmień ten pretensjonalny ton księżniczki jak to ktoś zauważył.

I DO CHOLERY ODCZEP SIĘ ODE MNIE!!!!!!
NIE ROBIĘ CI NIC ZŁEGO ANI NIKOMU INNEMU.

NIE PROWOKUJ MNIE I WIĘCEJ NA TWOJE POSTY NIE ODPISUJE.
Możę moje teorie są wg Ciebie ale z jedną z nich zgadza się mama Iwony.
W jednej kwestii myśli tak jak ja.
bla bla bla, kochanie, dużo miłości i snu ja cię rozumię ale serio, olac to i robić dalej swoje!
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:46   #969
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Też to sobie tak tłumaczę ale zawsze może próbować dzwonić na te numery i pytać z kim ma do czynienia

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


bla bla bla, kochanie, dużo miłości i snu ja cię rozumię ale serio, olac to i robić dalej swoje!

prawda tylko niewiem czy ten ktos by sie nie wystraszyl. wiesz nieznany numer w podejrzanej sytuacji. niewiem wiesz..
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:47   #970
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Wolę wypowiadać się jak "księżniczka" niż jak jakiś ...., który zamiast argumentami rzuca wyzwiskami
Miłość, dużo miłości no i snu
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:48   #971
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
Kochana pokaż mi choć jednego mojego posta gdzie pisze na temat Adrii czy Pawła nie mnie ich oceniać dopóki nie mam żadnych dowodów więc proszę Cię nie pisz takich rzeczy tylko po to żeby komuś dowalić.....
Złotko jesli tego nie robiłas to oczywiście przepraszam, widocznie coś mi się pomyliło.

A tak serio dziewczyny.Nie chcę się kłócic (choć trzeba przyznac, że ruch na wątku jest), ale proszę, zastanówcie się zanim będziecie pochopnie oskarżać.
Z Adrią nie jest dobrze.
Napisałam do koleżanki Iwony z nk i wiem,że Adria przeżywa to bardzo. Różni ludzie ją zaczepiaja, niektórzy groża jej. To nie jest fajne, można naprawdę w ten sposób doprowadzić do tragedii. Zastanówcie się zanim wyślecie takiego posta. Macie podejrzenia- napiszcie do janusza na pw.Ale nie róbcie tego publicznie, bardzo Was proszę.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:50
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:51   #972
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
Olej to, polecam się wyspać lub iść na spacer z psem a jutro lub pojutrze tu wrócić i nadal robić swoje, ale kulturalnie
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:52   #973
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Noi widzisz, sama sobie odpowiedziałaś na swoje prośby. Nie chcesz to nie czytaj.

Co do burgund to bardzo dużo osób chciało się jej stąd pozbyć. Dlatego sama stanęłam w jej obronie i najpierw prosiłam na pw, aby tego nie robic,potem nawet zamieściłam apel w wątku.

Jak widać poskutkowało,bo wciąz tu jest.

Mi tam nie zależy żeby jej się pozbyc.

A analizowanie to jednak co innego niż rzucanie podejrzeń,oskarżeń bez żadnych dowodów.
Naprawdę nie dostrzegasz różnicy?
Właśnie w moim przypadku chcę czytać (jak większość zresztą) ale wątek jako dyskusję, a nie ciągłe prztyki i wycieczki osobiste.
Gdybyście przeszły na PW, nie trzeba by było przebijać sie przez kilkadziesiąt postów kłótni, których nikt czytać nie chce.

Nie zauważyłam też żeby ktoś rzucał oskarżenia, są tylko różne teorie, własne hipotezy i analizy. Nikt jeszcze nie napisał - to na pewno basia, ela czy hela, zamknąć ja do pierdla! Daj spokój
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:52   #974
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kimikika Pokaż wiadomość
złotko jesli tego nie robiłas to oczywiście przepraszam, widocznie coś mi się pomyliło.

A tak serio dziewczyny.nie chcę się kłócic (choć trzeba przyznac, że ruch na wątku jest), ale proszę, zastanówcie się zanim będziecie pochopnie oskarżać.
Z adrią nie jest dobrze.
Napisałam do koleżanki iwony z nk i wiem,że adria przeżywa to bardzo. Różni ludzie ją zaczepiaja, niektórzy groża jej. To nie jest fajne, można naprawdę w ten sposób doprowadzić do tragedii. Zastanówcie się zanim wyślecie takiego posta. Macie podejrzenia- napiszcie do janusza na pw.ale nie róbcie tego publicznie, bardzo was proszę.



jako ze ja jako pierwszy oskarzylem wymienione osoby proponuje innym forumowiczom aby nastepnym razem nie uzywac imion a pisac albo "kolezanka" "kolega" badz wykorzystac pelną game alfabetu i uzywac literki do konkretnej osoby. Dziekuje za uwage peace
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:54   #975
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
prawda tylko niewiem czy ten ktos by sie nie wystraszyl. wiesz nieznany numer w podejrzanej sytuacji. niewiem wiesz..
Whatever, zawsze jak odbierze, jeśli odbierze może usłyszeć miłe , tu pani Iwona, mama tej i tamtej, w tej i tamtej sprawie :P
nie ma się czego bać.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:56   #976
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
Właśnie w moim przypadku chcę czytać (jak większość zresztą) ale wątek jako dyskusję, a nie ciągłe prztyki i wycieczki osobiste.
Gdybyście przeszły na PW, nie trzeba by było przebijać sie przez kilkadziesiąt postów kłótni, których nikt czytać nie chce.

Nie zauważyłam też żeby ktoś rzucał oskarżenia, są tylko różne teorie, własne hipotezy i analizy. Nikt jeszcze nie napisał - to na pewno basia, ela czy hela, zamknąć ja do pierdla! Daj spokój
Zapweniam Cie,że słowa"podejrzewam, że ona jest w to zmieszana" bolą tak samo jak stwierdzenie.

Po co chcesz czytać takie analizy? Nie rozumiesz że takimi analizami możesz zniszczyć drugiego człowieka?
Naprawdę uważasz że Adria na to zasługuje,żeby zniszczyć jej życie i psychikę tylko dlatego że koleżanka się obraziła i poszła sobie?

Chciałabyś żeby Ciebie ktoś tak analizował i snuł na Twój temat teorie i hipotezy?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:01   #977
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Zapweniam Cie,że słowa"podejrzewam, że ona jest w to zmieszana" bolą tak samo jak stwierdzenie.

Po co chcesz czytać takie analizy? Nie rozumiesz że takimi analizami możesz zniszczyć drugiego człowieka?
Naprawdę uważasz że Adria na to zasługuje,żeby zniszczyć jej życie i psychikę tylko dlatego że koleżanka się obraziła i poszła sobie?

Chciałabyś żeby Ciebie ktoś tak analizował i snuł na Twój temat teorie i hipotezy?

dzieki analizom, kombinowaniu, mysleniu, sledzeniu watkow, rozmawianiu czy dyskutowaniu forumowicze miedzy innymi doszli do tego ze isnieje drugi numer telefonu iwony.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:01   #978
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika
Macie podejrzenia- napiszcie do janusza na pw.Ale nie róbcie tego publicznie, bardzo Was proszę.
W sumie masz rację ale co z tego, że osoby tutaj przestaną snuć domysły, jak w necie jest mnóstwo innych forów, gdzie są takie same dyskusje...? Jasne, możemy być "lepsze" (choć jak już pisałam nikt nikogo tu jawnie nie oskarżył) i przestać ale czy to coś zmieni?
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:02   #979
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
A tak serio dziewczyny.Nie chcę się kłócic (choć trzeba przyznac, że ruch na wątku jest), ale proszę, zastanówcie się zanim będziecie pochopnie oskarżać.
Z Adrią nie jest dobrze.
Napisałam do koleżanki Iwony z nk i wiem,że Adria przeżywa to bardzo. Różni ludzie ją zaczepiaja, niektórzy groża jej. To nie jest fajne, można naprawdę w ten sposób doprowadzić do tragedii. Zastanówcie się zanim wyślecie takiego posta. Macie podejrzenia- napiszcie do janusza na pw.Ale nie róbcie tego publicznie, bardzo Was proszę.
No właśnie tak się nad tym zastanawiałam żeby nie doprowadzic do kolejnej tragedii a dla tak młodej osoby niestety takie oskarżenia czy nawet podejrzenia mogą się okazac na miarę życia lub śmierci, więc może faktycznie postawmy się w jej sytuacji i ja pisałam że podejrzewam znajomych i szczerze uważam że powinnam przeprosic za to
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 19:02   #980
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
Tylko pozazdrościć....
hehe to ułatwia zycie pracuje z samymi mezczyznami wiec tak jakos wyszlo, ale spoko luz kolezanki tez mam

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
klaustrofobia mowi miedzy innymi o mnie hahahahhahaha
to prawda hehe te Twoje róże Robsonku sa genialne
Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Witaj Dolores
Mi równiez miło Cie widzieć

Oczywiście,że sieję zamęt,w końcu nie wnoszę do tego wątku teorii wyssanych z palca, nie?

Ale za to postram się równie trafnie analizować Twoje, burgund i może kogoś jeszcze wypowiedzi, tak jak Wy trafnie analizujecie Adrię i Pawła.

Nie powinniście się na to gniewac,w końcu takie teorie i podejrzenia to nic złego, prawda?

Czekam niecierpliwie na posty z kolejnymi teoriami. Zajrzę pewnie w weekend, ale obiecuję że wszystko nadrobię i mam nadzieję że znajdę coś co trafi w mój gust
Ja Cie Kimikiko bardzo lubię, uważam ze madrze sie wypowiadasz, jestes sprawiedliwa, stonowana, mam bardzo podobny poglad do Twojego jesli chodzi o znajomych, tez ciezko mi uwierzyc , ze to mogl byc ktos z czwórki (obym sie nie myliła ) i tez boje sie co moze sie stac z tymi mlodymi, oskarzanymi z kazdej strony ludźmi.
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:06   #981
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
dzieki analizom, kombinowaniu, mysleniu, sledzeniu watkow, rozmawianiu czy dyskutowaniu forumowicze miedzy innymi doszli do tego ze isnieje drugi numer telefonu iwony.
Dokładnie.

Poza tym, dopóki sprawa się nie wyjaśni, to nie ma co się dziwić, że wszyscy, którzy mieli kontakt z Iwoną w dniu zaginięcia są brani na tapetę...
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:07   #982
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Mi tez jest bardzo przykro , ze iwony niema juz od dwoch miesiecy i mama jej strasznie cierpi jak i jej rodzina.
Mnie tez jest przykro , ze masa ludzi zaangazowala sie w jej poszukiwania i iwonki nadal niema.
Mi tez jest przykro , ze mama iwonki musi sie chwytac wszelkich sposobow aby corke odnalesc.
Mi tez jest przykro, ze musi czytac artykul szkalujacy jej corke.

Jest mi przykro tak od serca
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:10   #983
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
dzieki analizom, kombinowaniu, mysleniu, sledzeniu watkow, rozmawianiu czy dyskutowaniu forumowicze miedzy innymi doszli do tego ze isnieje drugi numer telefonu iwony.
robson ale co daja analizy i hipotezy dotyczące Adrii?

Czy nie lepiej napisać raz a konkretnie - uważam że należy ją sprawdzić - jej telefon, komputer, monitoring z osiedla,może wariograf (jak się zgodzi) i co tam jeszcze i napisać to do kogo się da?
I będzie z głowy - niech ją sprawdzą (rodzina, prawnik, Rutek,policja - tylko oni mogą coś zadziałać, nie my) i jesli jest winna to sprawca będzie złapany, a jeśli nie to odzyska swoje życie.
W tym momencie ona jest zaszczuwana.
Coś co jest dla Ciebie rozrywką i niewinnym gdybaniem dla niej jest życiem
Nie wiem jak to pogodzic z tym że na innych forach się ją oczernia.
Nie wiem, ale po prostu jest mi jej cholernie żal. I boję się że stanie się najgorsze, a potem sprawa Iwony się wyjaśni i okaże się że A była całkiem niewinna.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:15   #984
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
robson ale co daja analizy i hipotezy dotyczące Adrii?

Czy nie lepiej napisać raz a konkretnie - uważam że należy ją sprawdzić - jej telefon, komputer, monitoring z osiedla,może wariograf (jak się zgodzi) i co tam jeszcze i napisać to do kogo się da?
I będzie z głowy - niech ją sprawdzą (rodzina, prawnik, Rutek,policja - tylko oni mogą coś zadziałać, nie my) i jesli jest winna to sprawca będzie złapany, a jeśli nie to odzyska swoje życie.
W tym momencie ona jest zaszczuwana.
Coś co jest dla Ciebie rozrywką i niewinnym gdybaniem dla niej jest życiem
Nie wiem jak to pogodzic z tym że na innych forach się ją oczernia.
Nie wiem, ale po prostu jest mi jej cholernie żal. I boję się że stanie się najgorsze, a potem sprawa Iwony się wyjaśni i okaże się że A była całkiem niewinna.

Kimi ale ona jest w kregu znajomych i uczestnikiem wydarzen 16-17 lipca.( niemowie o ostatnich minutach)
dlatego dyskutuje o niej i jej zachowaniu i wogole. a co do oskarzen to malo tego ze ona ale dzis dopisuje jeszcze jedna osobe.:0 moja analiza, moje domysly moi bohaterowie
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:21   #985
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Zlitujcie się nade mną i nie offtopujcie,bo w weekend mnie praktycznie nie ma i nie chcę mieć w poniedziałek 30 stron do nadrobienia. ;P

Z góry dziękować za pomyślne rozpatrzenie mojej prośby.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:24   #986
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zlitujcie się nade mną i nie offtopujcie,bo w weekend mnie praktycznie nie ma i nie chcę mieć w poniedziałek 30 stron do nadrobienia. ;P

Z góry dziękować za pomyślne rozpatrzenie mojej prośby.

off course. ja sie wycofuje
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:32   #987
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Witam - jestem dosłownie na chwileczkę - choroba mnie złożyła więc hops zaraz do łóżeczka. Jutro ukaże się obszerny artykuł w GW - wszystko będzie tam opisane , również o was - Zapraszam do Lektury porannej i Dobranoc
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:38   #988
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Witam - jestem dosłownie na chwileczkę - choroba mnie złożyła więc hops zaraz do łóżeczka. Jutro ukaże się obszerny artykuł w GW - wszystko będzie tam opisane , również o was - Zapraszam do Lektury porannej i Dobranoc

dziekuje za info i zycze powrotu do zdrowia.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:47   #989
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Witam - jestem dosłownie na chwileczkę - choroba mnie złożyła więc hops zaraz do łóżeczka. Jutro ukaże się obszerny artykuł w GW - wszystko będzie tam opisane , również o was - Zapraszam do Lektury porannej i Dobranoc
GW nie czytam TVN nie oglądam ludzie innej gazety nie było ??
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:47   #990
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Na forum gp powstaje list pytań do Rutkowskiego. Rychu z Lublina ma się z nim kontaktować i je zadać.Wśród pytań jest m.in.pytanie o znajomych z imprezy- czy ich udział w sprawie jest wciąż brany pod uwagę, czy wykluczony całkowicie.

Mam nadzieję,że wreszcie doczekamy się oficjalnej informacji w tej sprawie.

Rozumiem,że siłą rzeczy sa powiązani ze sprawą i nie da się uniknąć ich tematu zupełnie,ale może jednak nie ograniczać się tylko do nich?
W końcu są również inne opcje.

Mógł to być ktoś przypadkowy, a może znajomy, ale spotkany przypadkiem? A kto mógłby się tam znaleźć przypadkiem? Ktoś kto mieszka w pobliżu?

Może pomysleć co może zrobić rodzina. Dla mnie mega dziwne jest że nie ma dostępu do bilingów Iwony. W jaki sposób można to załatwić? czy adwokat wnioskował już o dostęp do dotychczasowych informacji?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.