Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 19:11   #751
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

Kurde mam takie deja vu jakbym już słyszała wywiad z tą kobietą (pisarką). Nie było wcześniej na Wizażu o tym dyskusji i jakiejś takiej audycji lub czegokolwiek??
Raczej nie

Ciekawe o kogo chodziło tej pisarce która mówiła o chłopaku który się utopił że niby cicho o nim było. O Łukasza czy o Patryka?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:14
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:24   #752
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Póki co jest rozmowa z pisarką Małgorzatą Wardą o jej nowej książce "Nikt nie widział, nikt nie słyszał".

http://warda.bloog.pl/id,6393356,tit...l?ticaid=6b1a4

Opowiada o 3 kobietach,które zostały porwane,ale ich historie mają szczęśliwe zakończenie (Natascha Campush - porwana jak miała 10 lat i przez 8 lat była przetrzymywana w domu porywacza).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Natascha_Kampusch

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Raczej nie

Ciekawe o kogo chodziło tej pisarce która mówiła o chłopaku który się utopił że niby cicho o nim było. O Łukasza czy o Patryka?
Ja zrozumiałam,że o Łukasza Fortuniaka,bo powiedziała,że zaginął chyba 2 tygodnie po Iwonie i potem okazało się,że się utopił.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:25
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:30   #753
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

Ja zrozumiałam,że o Łukasza Fortuniaka,bo powiedziała,że zaginął chyba 2 tygodnie po Iwonie i potem okazało się,że się utopił.
Też zrozumiałam że o Łukasza, ale ona powiedziała że zaginął a po dwóch tygodniach znaleziono jego ciało, a Łukasza znaleziono po dwóch dniach. Więc ja sie nie dziwię że przez dwa dni ta sprawa aż tak bardzo się nie nagłośniła, a plakatów Łukasza w Trójmieście było wicej niż Iwony.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:39   #754
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Też zrozumiałam że o Łukasza, ale ona powiedziała że zaginął a po dwóch tygodniach znaleziono jego ciało, a Łukasza znaleziono po dwóch dniach. Więc ja sie nie dziwię że przez dwa dni ta sprawa aż tak bardzo się nie nagłośniła, a plakatów Łukasza w Trójmieście było wicej niż Iwony.
Ja zrozumiałam,że te 2 tygodnie odniosły się do czasu pomiędzy zaginięciem Łukasza a Iwony, czyli,że Łukasz zaginął 2 tygodnie po Iwonie.

Ciekawe spostrzeżenie w audycji,że prawie zawsze porywaczami są mężczyźni.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:47   #755
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ja zrozumiałam,że te 2 tygodnie odniosły się do czasu pomiędzy zaginięciem Łukasza a Iwony, czyli,że Łukasz zaginął 2 tygodnie po Iwonie.

Ciekawe spostrzeżenie w audycji,że prawie zawsze porywaczami są mężczyźni.
Ale ogólnie odnoszę wrażenie że ta pisarka słabo orientuje się w temacie porwań. Posługuje się stereotypami.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:54   #756
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zaraz będzie mama Iwony.

A prowadząca powiedziała,że Iwona została PORWANA 17 lipca. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:55   #757
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

Ciekawe spostrzeżenie w audycji,że prawie zawsze porywaczami są mężczyźni.
To fakt, niewiele jest takich, jak Rosemary West (albo jest ich wiecej, tyle, ze o nich nie wiemy). Tamta dzialala razem z partnerem.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:56
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:13   #758
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mama Iwony mówi,że dostaje smsy i maile z całej Europy,a nawet i ze świata (np. Stany Zjednoczone) - chodzi o słowa wsparcia i otuchy.

Mówi,że nie miała nic przeciwko wychodzeniu Iwony na dyskoteki.

Nawet się troszkę uśmiecha,więc nie jest smutno. ;]

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Potwierdza,że Iwona była tego dnia pierwszy raz w "Dream Clubie".

Mówi,że Adrię zna,ale innych osób,które tego wieczoru się z bawiły z Iwoną,nie (Pawła poznała więc zapewne dopiero po zaginięciu). I że według jej obliczeń,Iwona znała się z tymi chłopakami od około 3 miesięcy (wcześniej była chyba mowa o miesiącu - chyba w artykule w "Gazecie Wyborczej").

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:15
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:18   #759
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

cześć Kochane, nie bylo mnie juz wieki ale caly czas Was czytam, tylko siedzę cicho ale własnie cos takiego mi sie przydarzyło, ze musze napisac. ok. godz 20:05 przeczytalam tu na watku przypomnienie o programie w Radiu Plus, weszlam na strone radia, kliknelam na sluchaj online, chwile posluchałam ale okazalo sie, ze Pani iwona bedzsie dopiero o 21, wiec wlaczylam pauze, okno z radiem schowalam i zaczelam ogladac film na komputerze o audycji zapomnialam. o 21 stalo sie cos, co sprawilo, ze mnie zatkało....film mi sie wylaczyl, sam, po prostu zgasł, a wlaczyło sie radio....doslownie w chwili kiedy prezenterka mowila :" w studio witam panią Iwonę Kinde"
a zapomnialabym zupelnie o audycji bo mnie komedia wciagnela...wlasnie slucham, musi sie znaleźć!!!
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:22   #760
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mama Iwony mówi,że zgłaszając zaginięcie na policji w Sopocie poszła tam z tymi znajomymi,którzy jej powiedzieli,że Iwony nie ma (więc chyba Adria,Kasia i Paweł i może jeszcze tamta dwójka chłopaków).

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:25
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:27   #761
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
cześć Kochane, nie bylo mnie juz wieki ale caly czas Was czytam, tylko siedzę cicho ale własnie cos takiego mi sie przydarzyło, ze musze napisac. ok. godz 20:05 przeczytalam tu na watku przypomnienie o programie w Radiu Plus, weszlam na strone radia, kliknelam na sluchaj online, chwile posluchałam ale okazalo sie, ze Pani iwona bedzsie dopiero o 21, wiec wlaczylam pauze, okno z radiem schowalam i zaczelam ogladac film na komputerze o audycji zapomnialam. o 21 stalo sie cos, co sprawilo, ze mnie zatkało....film mi sie wylaczyl, sam, po prostu zgasł, a wlaczyło sie radio....doslownie w chwili kiedy prezenterka mowila :" w studio witam panią Iwonę Kinde"
a zapomnialabym zupelnie o audycji bo mnie komedia wciagnela...wlasnie slucham, musi sie znaleźć!!!
zdarzają się czasem takie dziwne rzeczy i człowiek sie potem zastanawia jak to możliwe że to zbieg okoliczności
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:33   #762
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Teraz mówi o relacjach Iwony z jej siostrą Martą,że były bardzo zżyte,że Marta pomagała Iwonie przygotowywać się do matury.

Mówi,że Iwona jest charakterna i że jest dobrą obserwatorką - jak widzi słaby punkt to go wykorzystuje.

Mówi,że codziennie przechodzi koło Restauracji "Sanatorium",gdzie Iwonę zarejestrował pierwszy monitoring.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:34   #763
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Eh... Tez slucham audycji....
Bardzo chcialaby zeby iwona sie odnalzla....
Czy kiedykolwiek to nastapi ?
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:42   #764
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Teraz mówi o relacjach Iwony z jej siostrą Martą,że były bardzo zżyte,że Marta pomagała Iwonie przygotowywać się do matury.

Mówi,że Iwona jest charakterna i że jest dobrą obserwatorką - jak widzi słaby punkt to go wykorzystuje.

Mówi,że codziennie przechodzi koło Restauracji "Sanatorium",gdzie Iwonę zarejestrował pierwszy monitoring.
ojej to ta siostra jest starsza? zawsze myslalam, ze Iwona ma jakąś małą siostrzyczkę

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
zdarzają się czasem takie dziwne rzeczy i człowiek sie potem zastanawia jak to możliwe że to zbieg okoliczności
tak to prawda, no ja byłam w szoku o tej 21:00
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:42   #765
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mówi,że założyła stronę internetową (??!!) (mówi także o Panu Januszu,ale nie wymieniając jego imienia,ale można się domyślić,że to o nim).

Pomysł o zatrudnieniu detektywa pojawił się od razu (jednak z dalszej części rozmowy wynika,że dopiero po kilku dniach,kiedy policja źle prowadziła poszukiwania). Mówi,że czasami u niej w domu przebywało nawet 30 znajomych Iwony. Na początku chciała zatrudnić jakiegoś detektywa z Trójmiasta,ale wszyscy odmawiali ze względu na czas urlopowy. Wtedy też zrodził się pomysł zatrudnienia Rutkowskiego (kolega Iwony do niego zadzwonił - wnioskuję,że Paweł). Dzwonił z domu Iwony, w obecności jej mamy.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:55   #766
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

bardzo ciepły, dający nadzieję wywiad, a teraz piękna piosenka
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:55   #767
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mówi,że pierwszą iskierką nadziei był pierwszy monitoring. Później drugi monitoring. I że bardzo jej się dłużył czas pomiędzy odnalezieniem jednym a drugim.

Mówi,że nie zarejestrował Iwony kolejny monitoring (ode mnie: nie ma mowy który to monitoring, domyślam się,że kolejny działający po Jelitkowie,bo podobno tego dnia jakieś monitoringi nie działały).

Mówi,że ma swoje podejrzenia,ale nie chce o nich mówić. Ale powiedziała o swoich przypuszczeniach policji i prokuratorze. Redaktorka pyta: Czy ma Pani na myśli mężczyznę?? Mama Iwony w tym momencie się zacięła (niezręczne sekundy ciszy),potem się roześmiała i powiedziała,że nie chce o tym mówić.

Mówi,że Iwona miała charakterystyczny nos (z malutkim garbkiem i lekko zaokrąglony). Ciemne brązowe oczy. Szczupła budowa ciała. 162-164 cm wzrostu (tyle co jej mama). Miała malutki kolczyk po prawej stronie nad wargą (że wygląda jak pieprzyk). Ciemna oprawa brwi (były one dość szerokie).

Po raz pierwszy chyba zwraca się bezpośrednio do Iwony (za namową dziennikarki). Miłym,takim wręcz "radosnym" głosem mówi: "Iwona wracaj do nas, do domu, wszyscy jesteśmy ciekawi co robiłaś tyle czasu".

No i koniec audycji. ;] Przyjemnie się słuchało muszę przyznać.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:57   #768
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

jeśli wierzyć w "prawo przyciągania" to Iwona z pewnością się znajdzie
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:07   #769
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ja niestety nie slyszalam calej audycji bo ciagle cos mi sie przycinalo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 21:17   #770
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
cześć Kochane, nie bylo mnie juz wieki ale caly czas Was czytam, tylko siedzę cicho ale własnie cos takiego mi sie przydarzyło, ze musze napisac. ok. godz 20:05 przeczytalam tu na watku przypomnienie o programie w Radiu Plus, weszlam na strone radia, kliknelam na sluchaj online, chwile posluchałam ale okazalo sie, ze Pani iwona bedzsie dopiero o 21, wiec wlaczylam pauze, okno z radiem schowalam i zaczelam ogladac film na komputerze o audycji zapomnialam. o 21 stalo sie cos, co sprawilo, ze mnie zatkało....film mi sie wylaczyl, sam, po prostu zgasł, a wlaczyło sie radio....doslownie w chwili kiedy prezenterka mowila :" w studio witam panią Iwonę Kinde"
a zapomnialabym zupelnie o audycji bo mnie komedia wciagnela...wlasnie slucham, musi sie znaleźć!!!
No to niezła sytuacja,taka dziwna.

To Ty się udzielaj tak jak to robiłaś wcześniej,a nie tylko nas podczytujesz. ;P

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ojej to ta siostra jest starsza? zawsze myslalam, ze Iwona ma jakąś małą siostrzyczkę
Ja zrozumiałam,że to ta młodsza,która mieszka z Iwoną. Bo jest jeszcze starsza,która mieszka w Hiszpanii,do której Iwona miała jechać w sierpniu.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja niestety nie slyszalam calej audycji bo ciagle cos mi sie przycinalo
Ja starałam się pisać na bieżąco w trakcie słuchania najważniejsze rzeczy,więc jak przeczytasz moje posty to będziesz wiedziała o czym była ta audycja.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Jeszcze pisząc wcześniejszy post tak się zastanawiałam czy ten kolczyk u Iwony to na pewno jest po prawej stronie tak jak powiedziała mama Iwony,bo ze zdjęć wynika,że jest po lewej. Chociaż muszę przyznać,że jak mama Iwony mówiła o tym kolczyku,to sama się na chwilę zamyśliła. Ale odpowiedziała,że po prawej stronie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:23   #771
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jeszcze pisząc wcześniejszy post tak się zastanawiałam czy ten kolczyk u Iwony to na pewno jest po prawej stronie tak jak powiedziała mama Iwony,bo ze zdjęć wynika,że jest po lewej. Chociaż muszę przyznać,że jak mama Iwony mówiła o tym kolczyku,to sama się na chwilę zamyśliła. Ale odpowiedziała,że po prawej stronie.
wpisałam Iwona Wieczorek w Google grafika i na wszystkich fotkach kolczyk jest po lewej no ale chyba matka wie lepiej gdzie córka miała kolczyk może fotki są odwrócone
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:33   #772
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
wpisałam Iwona Wieczorek w Google grafika i na wszystkich fotkach kolczyk jest po lewej no ale chyba matka wie lepiej gdzie córka miała kolczyk może fotki są odwrócone
No właśnie ja tez widzę na zdjęciach,że po lewej ma. No ale mama mogła się pomylić. Tak jak napisałam - zanim powiedziała po której stronie to się na chwilkę zamyśliła (tak jak przy zastanawianiu się).

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Aaa...i co ważne i co zauważyłam. Mama Iwony nie wymieniała praktycznie żadnych imion. Tylko na początku padły imiona dwóch koleżanek Iwony - Doroty i Kasi (że często z nimi przebywała,że jak Iwona nie miała nic na koncie to wysyłała od nich smsy). Ta Dorota pierwszy raz się pojawia. No i imię siostry Iwony - Marta. Również chyba po raz pierwszy. I żadne więcej imię nie zostało wypowiedziane (ani Adria, ani Paweł, ani Janusz).

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

I to jeszcze mi nie daje spokoju - pamiętacie te zdjęcia z imprezy,które któraś z nas znalazła na jakimś portalu imprezowym (była tam Iwona, bodajże z Adrią, na drugim albo i trzecim planie). To nie było w "Dream Clubie"?? Bo mama Iwona potwierdziła znowu,że Iwona była tam pierwszy raz,a mi się wydaje,że tak nie było.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:33   #773
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

czy Iwona miała 2 siostry melissa ??? bo ty coś takiego napisałaś ja myślałam że tylko Martę która mieszka w Hiszpani
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:43   #774
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
czy Iwona miała 2 siostry melissa ??? bo ty coś takiego napisałaś ja myślałam że tylko Martę która mieszka w Hiszpani
Ja zrozumiałam,że jeszcze młodszą ma,która mieszka z nimi w Gdańsku (coś było takiego,że ona zauważyła,że ktoś założył w imieniu Iwony konto na facebooku, ta siostra powiedziała to mamie i kazali to konto usunąć). Więc wygląda na to,że ma dwie siostry.
Może któraś to przyrodnia (w końcu jej mama wyszła ponownie za mąż),nie mam pojęcia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:43   #775
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
No właśnie ja tez widzę na zdjęciach,że po lewej ma. No ale mama mogła się pomylić. Tak jak napisałam - zanim powiedziała po której stronie to się na chwilkę zamyśliła (tak jak przy zastanawianiu się).
dziewczyny, nie musiało jej się nic mylić
mogła powiedzieć, że chodzi o "jej (Iwony) lewą stronę" - przeciez jak patrzymy na kogoś to dla nas jest to prawa strona..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:47   #776
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

przyznam szczerze że ja 1 raz słyszę o tej młodszej siostrze

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------
Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie musiało jej się nic mylić
mogła powiedzieć, że chodzi o "jej (Iwony) lewą stronę" - przeciez jak patrzymy na kogoś to dla nas jest to prawa strona..
ja tak nie mam, widzę że ktoś ma rozmazane lewe oko to mowie, że ma rozmazane lewe oko a nie moje prawe
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:04   #777
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie musiało jej się nic mylić
mogła powiedzieć, że chodzi o "jej (Iwony) lewą stronę" - przeciez jak patrzymy na kogoś to dla nas jest to prawa strona..
Powiedziała wyraźnie,że ma kolczyk nad górną wargą, po prawej stronie (który może dla niektórych wydawać się,że to pieprzyk). Jakby Iwona miała lewą rękę w gipsie to jej mama by chyba nie powiedziała,że ma prawą?? Dla mnie to po prostu nic nie znacząca pomyłka.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Kojarzy ktoś gdzie było napisane/powiedziane,że Iwona zna tych kolegów od około miesiąca (że zapoznała ich ze sobą Kasia)?? W Wyborczej tego nie ma.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
czy Iwona miała 2 siostry melissa ??? bo ty coś takiego napisałaś ja myślałam że tylko Martę która mieszka w Hiszpani
Przeglądając artykuł z Wyborczej znalazłam o Iwonie: "Wkrótce ma jechać z siostrą na wakacje do Hiszpanii.". Ja już się pogubiłam. ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:10   #778
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

oglądam właśnie program pt "detektywi z 6 zmysłem" o jasnowidzach pomagających policji, ciekawe ile taki Colin Fry bierze za usługę
Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

Przeglądając artykuł z Wyborczej znalazłam o Iwonie: "Wkrótce ma jechać z siostrą na wakacje do Hiszpanii.". Ja już się pogubiłam. ;/
może siostra miała przyjechać do Polski i miały razem jechać do Hiszpanii, a może gazeta coś przekręciła

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:13
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:14   #779
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
czy Iwona miała 2 siostry melissa ??? bo ty coś takiego napisałaś ja myślałam że tylko Martę która mieszka w Hiszpani
Mama Iwony ma tylko dwie córki Iwonkę młodszą i M. starszą pozdrawiam
Siostra nie mieszka w Hiszpanii - do kuzynki zdaje się miały jechać ale , tego nie jestem na 100% pewien

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:15
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:16   #780
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość


Kojarzy ktoś gdzie było napisane/powiedziane,że Iwona zna tych kolegów od około miesiąca (że zapoznała ich ze sobą Kasia)?? W Wyborczej tego nie ma.
W "Celowniku" też o tym nie ma. ;/ Było na pewno o tym,że Paweł to kolega Kasi ze szkoły i że to Kasia zapoznała Iwonę z Pawłem i tam mi się wydaje,że było napisane,że znali się od miesiąca,a nie od trzech. Pomoże ktoś to znaleźć??

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Mama Iwony ma tylko dwie córki Iwonkę młodszą i M. starszą pozdrawiam
Siostra nie mieszka w Hiszpanii - do kuzynki zdaje się miały jechać ale , tego nie jestem na 100% pewien
Czyli ta Marta jest starsza,tak?? (imię już wszyscy poznali w audycji)
To czemu mi się kojarzy,że miała też młodszą??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.