Pachnące osoby ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 18:16   #121
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Tak to taka zwykla sephorowa perfumetka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:19   #122
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Tak to taka zwykla sephorowa perfumetka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 12:56   #123
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj niebieski silan i cały czas myślę, czy Wyśta nie mówiły o lenorze
Nie chcę psuć klimatu, ale wiecie, że te płyny są pożywką dla bakterii i grzybów? też wewnątrz pralki
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:11   #124
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie chcę psuć klimatu, ale wiecie, że te płyny są pożywką dla bakterii i grzybów? też wewnątrz pralki
Nie łapię, a proszki? Przecież też rozpuszczają się w wodzie i robi się z nich a'la płyn... Czy o składniki chodzi?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:44   #125
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nie łapię, a proszki? Przecież też rozpuszczają się w wodzie i robi się z nich a'la płyn... Czy o składniki chodzi?
Chyba chodzi o składniki. Nie zauważyłaś, nigdy czarnego nalotu czy 'szlamu ' na szufladce do płynu zmiekczajacego? A co jest w środku pralki, tylko pozostaje dla wyobraźni.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:51   #126
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
No i olejki do włosów (Amla, Sesa, Vatika), czuję na włosach do trzeciego mycia, chociaż za każdym razem włosy myję dwa razy i nakładam odżywkę.
oo mam tak samo przedwczoraj wieczorem nałożyłam Amle, potem zmyłam ją dwa razy + odżywka, wczoraj też myłam głowę przed wyjściem z domu i ponownie odżywka, a nadal czuję Amlę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:17   #127
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o składniki. Nie zauważyłaś, nigdy czarnego nalotu czy 'szlamu ' na szufladce do płynu zmiekczajacego? A co jest w środku pralki, tylko pozostaje dla wyobraźni.
No właśnie nie, bo przynajmniej raz na dwa tyg. wyjmuję ją i dokładnie płuczę pod bieżącą wodą. Daję też do prania kapsułki anty-kamień, ale nie wiem, czy to coś pomaga.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 18:16   #128
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No właśnie nie, bo przynajmniej raz na dwa tyg. wyjmuję ją i dokładnie płuczę pod bieżącą wodą. Daję też do prania kapsułki anty-kamień, ale nie wiem, czy to coś pomaga.
Ale rur w środku nie płuczesz Sprawdź też miejsce , gdzie wchodzi ta wyjmowana kieszonka (anty-kamień to nie anty-grzyb )
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 07:25   #129
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Pachnące osoby ;)

To prawda z tą pożywką, niestety...
Ja zawsze myłam tylko tą szufladkę z pralki, ale wczoraj zerknęłam tam do środka... Matko Bosko Kochano, jak ja to zobaczyłam to się o mało nie przekręciłam. K O S Z M A R. Dzisiaj będę z wybielaczem tam wojować.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 07:38   #130
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ale rur w środku nie płuczesz Sprawdź też miejsce , gdzie wchodzi ta wyjmowana kieszonka (anty-kamień to nie anty-grzyb )
Posprawdzam Swoją drogą to rzeczywiście obrzydliwe...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 08:13   #131
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
To prawda z tą pożywką, niestety...
Ja zawsze myłam tylko tą szufladkę z pralki, ale wczoraj zerknęłam tam do środka... Matko Bosko Kochano, jak ja to zobaczyłam to się o mało nie przekręciłam. K O S Z M A R. Dzisiaj będę z wybielaczem tam wojować.
można nalać trochę wybielacza do spryskiwacza i spryskać

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:39
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 08:51   #132
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Pachnące osoby ;)

Ja używam pralek w akademiku, wiec sa tak czy inaczej w stanie takim se więc te płyny mnie nie ruszają. Nic mnie juz po tych pralkach nie rusza


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.

Edytowane przez Mitsukki
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:52
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 08:51   #133
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
To prawda z tą pożywką, niestety...
Ja zawsze myłam tylko tą szufladkę z pralki, ale wczoraj zerknęłam tam do środka... Matko Bosko Kochano, jak ja to zobaczyłam to się o mało nie przekręciłam. K O S Z M A R. Dzisiaj będę z wybielaczem tam wojować.
Ale gdzie dokładnie zajrzałas? Bo aż sama sprawdze
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 10:52   #134
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
www.mariannan.costume.fi


Kupiłam sephorową wodę toaletową Pachnie jak firanki i puder. Dużo pudru, ale firanki też czuć. Podoba mi się
cieszę się!!! ja jeszcze zawsze mam ich mleczko z tej serii bo ja sie nim wysmaruje to potem wszystkie ubrania mi nim przechodza i skora dlugo pachnie taką świezoscia
haha firanki juz slyszalam ze różowa sephora pachnie czystoscia, praniem, obrusem, morzem, wiatrem teraz jeszcze doszły firanki to prawda niektore nosy wyczuja pudry, np ta moja jedyna kolezanka, ktora nie trawi tego zapachu czuje w nim wlasnie pudrową babcie, ja akurat fuksiara pudru nie wyczuwam

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o składniki. Nie zauważyłaś, nigdy czarnego nalotu czy 'szlamu ' na szufladce do płynu zmiekczajacego? A co jest w środku pralki, tylko pozostaje dla wyobraźni.
ja tak raz na miesiac wlaczam pusta pralke albo wrzucam jakas ściereczke zeby tak zupelnie pusto nie bylo i w miejsce na proszek wsypuje kwasek cytrynowy a w miejsce plynow do plukania ocet jabłkowy i pralka jak nowa, wszystko oczyszczone i blyszczące

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Annnia20 Pokaż wiadomość
Poproszę o link do Marianny
post o rozowej sephorze był zamieszczony kiedys przy okazji zakupow...2 lata temu wiec nie moge znalezc dokladnego linku ale jesli o ogolnie blog to
mariannan.costume.fi

tak off topic to bardzo lubię skandynawskie blogerki, polecam jeszcze
leneorvik.no
kenzas.se
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc

Edytowane przez klaustrofobia007
Czas edycji: 2014-11-06 o 10:54
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 11:31   #135
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ja tak raz na miesiac wlaczam pusta pralke albo wrzucam jakas ściereczke zeby tak zupelnie pusto nie bylo i w miejsce na proszek wsypuje kwasek cytrynowy a w miejsce plynow do plukania ocet jabłkowy i pralka jak nowa, wszystko oczyszczone i blyszczące
Postaw buteleczkę z otwartym octem jabłkowym i zostaw na tydzień, zobaczysz, jak szybko pokryje się piękną pleśnią Ocet i kwasek zwalcza kamień, nie drobnoustroje Oczywiscie ja też czasem puszczam z octem (spirytusowym) ale to niczego poza kamieniem nie usunie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:03   #136
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Pachnące osoby ;)

Najprościej to puścić program na niską temperaturę z Domestosem, albo czymś w tym stylu. Domestos działa po 15 minutach, u mnie program na 20 stopni, biała bawełna + pranie wstępne + płukanie to 1 godz. 40 min. więc raczej będzie działać.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:09   #137
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Pachnące osoby ;)

Trochę bym się bała tego Domestosa, że się nie wypłucze do końca i zniszczy ubrania. Octu też się boję, że zapach nie wywietrzeje, ale chyba się przekonam, bo jednak kamień trzeba usunąć (czajnik muszę często odkamieniać, więc boję się co siedzi w pralce).
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:29   #138
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Ocet nie zostawia zapachu w pralce Domestosa też bym się bała lać, że zniszczy jakąś gumę czy coś...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:46   #139
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ocet nie zostawia zapachu w pralce Domestosa też bym się bała lać, że zniszczy jakąś gumę czy coś...
Nie zniszczy, nie wylewa się go bezpośrednio na gumę, poza tym to nie ma być pół butelki na pranie a łyżka, albo dwie Zresztą pralka cały czas jest w ruchu. Po tym można puścić jeszcze jedno pusto pranie (można z octem, na kamień) i tyle, można prać
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 16:47   #140
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Pachnące osoby ;)

A nie lepiej po prostu puścić pustą pralkę na 90°C? Wysoka temperatura wszystko wytłucze

A co do tematu wątku: Ja też niestety nigdy nie czuję, żebym pachniała tak sama z siebie żadne żele czy balsamy nic nie dają, nawet Le Petit Marseillas nie pachnie na mnie, chociaż reklama jasno sugeruje, że zapach zostaje na skórze... Czuję tylko perfumy, akurat pod wpływem tego wątku poleciałam spryskać się Green Tea i posmarować się balsamem o tej samej nucie zapachowej natomiast pociesza mnie to, że chociaż nie śmierdzę, bo mój wyczulony na zapachy TŻ by ze mną nie był tak BTW nie wiem jak on to robi, ale on zawsze ładnie pachnie....

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2014-11-06 o 16:51
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 19:02   #141
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie zniszczy, nie wylewa się go bezpośrednio na gumę, poza tym to nie ma być pół butelki na pranie a łyżka, albo dwie Zresztą pralka cały czas jest w ruchu. Po tym można puścić jeszcze jedno pusto pranie (można z octem, na kamień) i tyle, można prać
Ja puszczam czasem pustą z wybielaczem, co do którego jestem pewniejsza i ma ten sam podchloryn sodu.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;48828408]A nie lepiej po prostu puścić pustą pralkę na 90°C? Wysoka temperatura wszystko wytłucze
[/QUOTE]
Wiele wytłucze ale nie wszystko I nie wszędzie w pralce jest ta temperatura, woda, która leci do podajnika na proszek np jest chyba zimna tak samo woda do płukania Ale to fakt powinno się puszczać co najmniej raz w tygodniu na 90st, zawsze to coś.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 19:44   #142
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Kupiłam wczoraj tą polecaną wodę toaletową z Sephory (kwiat bawełny). Akurat jest promocja -15% na wszystko, także zapłaciłam około 16zł.
Jest piękna Pachnie jak krem Nivea, świeże pranie, tak czysto. Bardzo mi się podoba i jest trwała. Szkoda, że jest tylko wersja 7ml.

Wychodzi na to, że 50ml tej wody kosztowałoby 135zł, a 100ml - 271zł (cena regularna: 19zł)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 20:12   #143
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Pachnące osoby ;)

a nie można do tego pojemnika wlać gorącej wody albo wrzątku np z sodą oczyszczoną?
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:11   #144
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Pachnące osoby ;)

Którego niebieskiego Lenora używacie? Bo widzę, że są dwa rodzaje i nie wiem, o którym była mowa.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:14   #145
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj tą polecaną wodę toaletową z Sephory (kwiat bawełny). Akurat jest promocja -15% na wszystko, także zapłaciłam około 16zł.
Jest piękna Pachnie jak krem Nivea, świeże pranie, tak czysto. Bardzo mi się podoba i jest trwała. Szkoda, że jest tylko wersja 7ml.

Wychodzi na to, że 50ml tej wody kosztowałoby 135zł, a 100ml - 271zł (cena regularna: 19zł)

No wlasnie ja juz prawie wypsikalam dlatego teraz chyba wykorzystam te promocje i kupie balsam, tylko nie wiem czy balsam z pompka czy maslo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:53   #146
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
No wlasnie ja juz prawie wypsikalam dlatego teraz chyba wykorzystam te promocje i kupie balsam, tylko nie wiem czy balsam z pompka czy maslo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z pompką jest połowę tańszy, ale ponoć nie nawilża. Także jeśli chcesz dla zapachu to może z pompką?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 14:15   #147
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Z pompką jest połowę tańszy, ale ponoć nie nawilża. Także jeśli chcesz dla zapachu to może z pompką?

Tak chyba zrobie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 09:42   #148
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pachnące osoby ;)

Polecam ten z pompka, ja go traktuje jak mgiełke zapachowa w formie mleczka po prostu. ładnie trzyma zapach a pewnie niewymagajace skory nawet nawilzy. masła nie miałam bo cena mnie przerasta od lat czekam z utęsknieniem na wieksza wersje tej wody. moze teraz jak zapach bedzie miał wiecej fanek cos sie uda
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:26   #149
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pachnące osoby ;)

Jeżeli chodzi o trwałość zapachu, to polecam balsamy perfumowane Yves Rocher (ja mam chyba So Elixir) Jak posmaruję się na noc (raz na ruski rok), to piżama pachnie do momentu prania.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 10:48   #150
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o trwałość zapachu, to polecam balsamy perfumowane Yves Rocher (ja mam chyba So Elixir) Jak posmaruję się na noc (raz na ruski rok), to piżama pachnie do momentu prania.
Uwielbiam kosmetyki z Yves Rocher, ale tego akurat nie miałam, na pewno zakukam jak będę u nich w sklepie następnym razem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 19:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.