Makijaz wieczorowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-08, 14:43   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Makijaz wieczorowy


Jestem jasna blondynka, mam niebieskie oczy, karnacja taka raczej srednia, ani jasna, ani ciemna. Chcialabym aby ktoras z Was moze moglaby mi doradzic w doborze makijazu wieczorowego, na cos takiego jak jakis bal np. Bardzo mi na tym zalezy. Jesli mialybyscie jakies przykladowe zdjecia z opisaniem jak to zrobic bylabym strrasznie wdzieczna [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrufka ! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-08, 19:46   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Makijaz wieczorowy

Jakby Aga miała chwilę, żeby odpowiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img] to się podpisuję pod pytaniem, z jedną małą korektą - cera b. jasna (na tle ściany nie do odróżnienia [img]icons/icon12.gif[/img] )
Chociaż to akurat chyba nie jest aż tak istotne.

Powiem tylko, że dotychczas używałam cieni w kolorze niebieskim, brązowym, fioletowym (śliwka) i ciemnym szarym (dwa ostatnie raczej na wieczór). Całkiem mi dobrze w tych kolorach, ale mogłabym poszerzyć gamę [img]icons/icon7.gif[/img]
Acha i powiem jeszcze, że np w różowym jest okropnie - zawsze na zdjęciach dobrze to wygląda - ale ja mam blond naturalny i jasną cerę do tego i taka kombinacja z różowym wygląda tragicznie - przynajmniej na mnie [img]icons/icon10.gif[/img]
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-09, 08:43   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaz wieczorowy

Poszukam jakiś ładnych zdjęć i spróbuję dokładniej je opisać. Tylko proszę o odrobinę cierpliwości, bo ze wszystkim si enie wyrabiam. I moja prośba do wszystkich Wizażanek. Jak macie jakieś ładne zdjęcia czy propozycje na ten temat to wkładajcie to już teraz [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-09, 09:04   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Makijaz wieczorowy

poczekamy, nie śpieszy się [img]icons/icon7.gif[/img] Do karnawału jeszcze daleko [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-09, 13:03   #5
olaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 16
Re: Makijaz wieczorowy

A jesli by byla mozliwosc, to ja bym byla strasznie wdzieczna jak by to bylo jak najszybciej, tzn tak do tygodnia, bo w nastepna sobote mam imprezke wiec same rozumiecie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
olaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-09, 13:44   #6
olaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 16
Re: Makijaz wieczorowy

Aha i chcialam jeszcze dodac, ze bede ubrana na czarno- czarna sukienka, buty, do tego wlosy pokrecone z opaska taka ze swiecacymi kamyczkami. Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
olaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-11, 21:33   #7
olaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 16
Re: Makijaz wieczorowy-pomozcieeee dziewczyny ! :)

Impreza sie zbliza.. a ja chcialabym moze wczesniej cos kupic, jesli czegos nie bede miala. W miare mozliwosci baaardzo prosze o pomoc !
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
olaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-12, 09:35   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaz wieczorowy

Hej Olu [img]icons/icon7.gif[/img]
Znalzłam kilka ciekawych makijaży. Część z nich są wybitnie wieczorowe a część z powodzenim może być makijażem wieczorowym.
Starałam si ewybierać makijaże pod Twój typ urody. Z wyjątkiem 5 zdjecia, gdzie masz dość ciekawy przyklad podkreślenia dodatkowo oka.

Możesz tak np. : podkreslic oczko odrobiną brokatu, czy mocno polyskliwym cieniem.

Nie wiem w jakich makijazach czujesz sie najlepiej, ale pamietaj , ze nie musza one swiecic i blyszczec. Wystarczy, ze uzyjesz mocniejszego koloru - podkreslajac np. usta ( tak jak na zdj. przedostatnim) czy tez same oczy.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] i życze wspaniałej zabawy [img]icons/icon10.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (38,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (31,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (29,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (21,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (32,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (27,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (28,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (24,0 KB, 10 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 11:00   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Makijaz wieczorowy

Widzę tutaj, że chyba nie zmienię jednak moich kolorków - bo mniej więcej "trzymałam" dotychczas tę tonację [img]icons/icon10.gif[/img] (chodzi o cienie). Nie lubię za to aż tak intensywnych kolorów pomadek - bo na naturalnej blondynce nie wygląda to najlepiej [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki Agnieszko za ostatnie zdjęcie [img]icons/icon7.gif[/img] To jest doskonały pomysł, aby tak podkreślić oczy jednocześnie "gasząc" usta jaśniejszą pomadką. Bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że mi to będzie pasować, bo jestem tak samo biała jak ta kobieta na zdjęciu, tylko brwi mam też b. jasne - bo ona jest chyba farbowana.
Ale nic to - przy następnych zakupach rozejrzę się za jakąś jasną szminką
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 14:24   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Makijaz wieczorowy

Ojej dziekuje dziekuje slicznie ! Na pewno ktoras wykorzystm tylko sie jeszcze nie zdecydowalam na jaka [img]icons/icon7.gif[/img]
ALE DZIEKUJE SLICZNIE !
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.