Mega kryjący podkład i puder - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-12, 08:05   #1
Karolinka3322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1

Mega kryjący podkład i puder


hej, piszę i powoli jestem zdesperowana. Szukam podkładu z najmocniejszym możliwym kryciem. Niestety jestem osobą wstydliwą i każde zawstydzenie objawia się u mnie intensywnym burakiem na całej twarzy. Widać to jak cholera bo wciąż słyszę "ale się zrobiłaś czerwona" Mam dermacol ale mam wrażenie że on nie daje mi super krycia mimo że dość sporo go nakładam. Czy jest coś jeszcze lepszego na rynku? Chcę żeby to był pewniak, bo kilka z tych niby kryjących podkładów przerobiłam i wcale tak kryjące nie są. Do tego przydałby się jeszcze dodatkowo kryjący i bardzo trwały puder. Help
Karolinka3322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 15:43   #2
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 122
Dot.: Mega kryjący podkład i puder

Może raczej dieta przeciwzapalna (niskohistaminowa), praca nad kondycją. Jako osoba z trądzikiem różowatym mogę potwierdzić, że jak mam dobrą kondycję, to moja skóra na twarzy nie jest tak reaktywna, nie rumienię się od dosłownie byle czego. I latem się człowiek mniej poci, dla mnie brak buraka na twarzy i brak mokrej koszulki to większy motywator do ćwiczeń niż jakieś fity-srity, sylwetka i takie tam

Bo zakrycie podkładem to prawie niemożliwe jest... A nawet jak uda ci się znaleźć taki podkład, to pewnie będzie wyglądał jak tynk lub gęsta farba olejna. No i mimo że rumienienia nie będzie widać, to ty będziesz to czuła, nie będziesz się czuć komfortowo, palące policzki będą siadały na nastrój, psychikę... Sporo lat tkwiłam w tym miejscu również szukając jak najbardziej kryjących kosmetyków, gęsty korektor na całą twarz praktycznie.
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 15:07   #3
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: Mega kryjący podkład i puder

Czerwona buzia brzmi jak trądzik różowaty, ale ogólnie poszłabym do dermatologa by sprawdził czy są jakieś problemy większe z naczynkami.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.