Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-20, 10:13   #1261
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³ ju¿ kto¶ czerni± z joanny?
Aktualnie mam farbowan e rudo w³osy ale zastanawiam sie jakbym wyglada³a w czarnych ale boje sie ze sie to nie zmyje do konca.Mo¿e juz ktos probowa³?

Ja co prawda nie u¿y³am czerni, ale orzechowy br±z. By³am jasniutk± farbowana blondynk±. Po uzyciu szamponetki wyszed³ taki kolor jak trzeba, by³a to szamponetka chyba na 4-5 myæ. Po tygodniu ponownie by³am blondynka bez sladów wcze¶niejszego eksperymentownia. Powiem jednak i¿ po ka¿dym myciu g³owy mia³am inny kolor w³osów póki siê wszystko nie zmy³o. W wakacje mozna zaszaleæ, ale jakbym mia³a chodziæ na zajêcia codziennie z innym odcieniem...

Moje eksperymenty zakoñczy³y sie stwierdzeniem ¿e lubie siebie w ciemniejszych i zrobi³am sie normaln± farba na ciemniej.
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-20, 10:50   #1262
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 509
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez naila Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jaka ró¿nica jest miêdzy szamponetk± a szamponem farbuj±cym?? Zawsze my¶la³am, ¿e to jedno i to samo, a Wy tu piszecie inaczej...

Mam jeszcze jedno pytanie <g³upie chyba> jak siê farbuje szamponetk±, to barwi ona jako¶ skórê i rêczniki? A jak potem siê myje w³osy to leci kolorowa woda?? Jak to jest z takimi w³osami na basenie, je¶li leci kolorem??

szamponetki - ok. 6 myc
szmpony koloryzujace - 24 mycia

no tu sa problemy zasadniczo. Woda leci kolorowa i barwi niestety rêcznik. Skóre barwi równie¿, ale to siê szybko zmywa, wiêc nie ma problemu. Na basenie,..ja sie balam deszczu na ulicy, ze mi woda czerwona po ramionach poleci o basenie to nie smiem myslec w ogole
__________________
.................
syntagma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-20, 14:35   #1263
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: szamponetki...

Ja mam ostatnio ochote zrobic sobie wloski szamponetka na kolor ciemnej czerwieni, wisni. Mam naturalne ciemny braz i boje sie ze mimo wsyztsko pozostana refleksy i nie zmyje sie do konca
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-20, 21:49   #1264
Paulinqa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1
Szampon koloryzuj±cy/farba bezpieczna dla znamion skórnych

Witam serdecznie Wszystkie Wiza¿anki,
mam na g³owie znamiona skórne, które bardzo podra¿nia ka¿da stosowana farba do w³osów, ka¿dy szampon koloryzuj±cy (my¶la³am, ¿e bêdzie bardziej bezpieczny), przetestowa³am ju¿ bardzo wiele z dostêpnych na rynku i ka¿da farba do w³osów, ka¿dy szampon koloryzuj±cy powodowa³ podra¿nienia, powiêkszenie znamion, stan zapalny. Bardzo proszê o pomoc i radê, który szampon koloryzuj±cy jest najbezpieczniejszy dla znamion, zmian skórnych i która farba do w³osów. Mam bardzo cienkie, wypadaj±ce w³oski siwomyszowate do br±zu.
Z góry bardzo serdecznie dziêkujê za wszelkie rady.
Pozdrawiam

Edytowane przez Paulinqa00
Czas edycji: 2007-09-20 o 22:45 Powód: Pogrubienie tytu³u
Paulinqa00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-21, 07:00   #1265
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Szampon koloryzuj±cy/farba bezpieczna dla znamion skórnych

Oj, niestety, je¶li chodzi o znamiona skórne to najm±drzej bêdzie udaæ siê do dobrej, do¶wiadczonej fryzjerki po poradê. Ewentualnie porozmawiaæ o tym z dermatologiem - najlepiej kobiet±, bo jest szansa, ¿e bêdzie siê orientowa³a w temacie. Sama sobie mo¿esz tylko zaszkodziæ. Na w³a¶ciwie ka¿dej instrukcji u¿ycia farby i szamponu koloryzuj±cego jest napisane, ¿e nale¿y zaniechaæ farbowania je¿eli ma siê uczulenie lub jakie¶ zmiany skórne na g³owie. Je¿eli te znamiona to tymczasowa sprawa to radzi³abym poczekaæ. Mo¿liwe, ¿e fryzjerka doradzi Ci farbowanie samych w³osów, z pominiêciem ich nasady. Oczywi¶cie to te¿ najlepiej zrobiæ w salonie fryzjerskim, a nie samemu.

Trochê mnie dziwi to, ¿e pomimo przeciwskazañ koniecznie chcesz nadal farbowaæ w³osy. Piszesz, ¿e jak dot±d ka¿da farba powoduje pogorszenie stanu skóry na Twojej g³owie. Naprawdê chcesz sobie dalej szkodziæ?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-24, 21:04   #1266
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¿ory
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: szamponetki...

A farbowa³a która¶ z was szamponem koloryzuj±cym marion mirabell miedzianym kasztanem? nie przera¿a mnie rudy po³ysk wrêcz przeciwnie
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-24, 22:59   #1267
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: szamponetki...

NIE POLECAM Szamponu Palette do 28 myc. Chcialam sobie zrobic na wakacje taki rudy cos a'la Rachel Hurd Wood z Pachnidla i wybralam machon. I "zszamponowalam" sie 20 lipca i dopiero gdzies tydzien temu mi sie zmyl,ale rudawy polysk jeszcze jest i odrosty jeszcze troche widac. Na szczescie nie bardzo ale jednak Kurcze bylam zla.....uwazajcie na to swinstwo.

Moge polecic Szampon-MARION do 8 myc. Nie niszczy wloskow i faktycznie trzyma sie do 8 myc. Jest O.K.
Juz nigdy nie kupie zadnych farb ani szamponow firmy Palette,takze ze wzgledu na to ze sa niebezpieczne dla zdrowia
Ankafanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 10:39   #1268
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomo¶ci: 7 712
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez syntagma Poka¿ wiadomo¶æ
szamponetki - ok. 6 myc
szmpony koloryzujace - 24 mycia

no tu sa problemy zasadniczo. Woda leci kolorowa i barwi niestety rêcznik. Skóre barwi równie¿, ale to siê szybko zmywa, wiêc nie ma problemu. Na basenie,..ja sie balam deszczu na ulicy, ze mi woda czerwona po ramionach poleci o basenie to nie smiem myslec w ogole
Oj, to jednak chyba w takim razie nie dla mnie .. lubiê chodziæ w deszczu Dziêkujê Syntagma za odpowied¼.. du¿o w±tpliwo¶ci mi wyja¶ni³a¶
__________________

Moje Impresje jestem równie¿ Zakosmetykowana
naila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-25, 10:50   #1269
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: szamponetki...

A ja juz wiele razy uzywalam szamponetek, szamponow koloryzujacych, zmywalnego balsamu z henny. Nic nigdy mi nie splynelo w deszczu, ani na basenie, a dodam, ze naprawde tego typu specyfiki szybko zmywaja mi sie z glowy!! Moze po prostu niektorzy nie splukuja dobrze wlosow po koloryzacji, albo to zalezy od koloru..
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-25, 12:01   #1270
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomo¶ci: 7 712
Dot.: szamponetki...

Lea, a jakie kolory mia³a¶?
__________________

Moje Impresje jestem równie¿ Zakosmetykowana
naila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-25, 12:18   #1271
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: szamponetki...

Potwierdzam to co napisa³a Lea.
U¿ywa³am w swoim ¿yciu wieeeelu szamponów i szamponetek, pocz±wszy od Palette (nie polecam, wysuszaj± w³osy, a szampony bynajmniej nie spieraj±c siê po 24 myciach.. okres wyp³ukiwania jest znacznie d³u¿szy) szamponetki z Delii Color (by³y oki, tylko wybór kolor ma³y) z Joanny (te z kolei z w³osami nie robi± za wiele, nie zyskasz na kolorze, ale i nie stracisz na zniszczeniu ) szamponetki z Marion (te akurat by³y oki).

Obecnie chcê jak najmniej przemêczaæ w³osy, jednocze¶nie nadaj±c im kolor + b³yszczenie, wiêc od kilku m-cy funduje sobie henne z Venity.
Znalaz³am jednak w konæu szampony24 z Marion Wiêc jak siê henna wyp³uczê, pewnie Marion pójdzie pod ocenê

Dodam, i¿ farbujê na ciemne kolory, wcze¶nie na ró¿ne odcienie borda, teraz te czerwone odcienie tak mi siê przejad³y, i¿ chcê w koñcu uzyskaæ jednolity ¶liczny br±z

I nigdy nie zdarzy³o mi siê, ¿eby po u¿yciu którejkolwiek z w/w szamponetek b±d¼ szamponów ¶cieka³a mi kolorowa woda po deszczu czy basenie. Oczywi¶cie nie biegnê na basen od razu nastêpnego dnia do farbowaniu... ale przecie¿ to podstawa, by w³osy po na³o¿eniu koloru dok³adnie sp³ukaæ.

Ale siê opisa³am Mama nadziejê, ¿e rozwiejê trochê Twoje w±tpliwo¶ci.
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 12:23   #1272
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 509
Dot.: szamponetki...

te do 6 myc splukuja sie strasznie. Do 24 myc, nie czarujmy sie zawsze cos tam na glowie zostaje i nie plucze sie, az tak bo jest trwalsze.

Moze to od wlosow zalezy? ale to w jakis sposob sie wyplukiwac musi, chyba, ze wam trzyma dluzej taka szamponetka do 6 myc..
__________________
.................
syntagma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-25, 16:44   #1273
joaa
Zakorzenienie
 
Avatar joaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 403
GG do joaa
Dot.: szamponetki...

Ja równie¿ zdecydowanie nie polecam Palette... przynajmniej je¶li kto¶ chce kolor rzeczywi¶cie na krótko. Mój czekoladowy br±z, mimo ¿e robiony w grudniu, trzyma siê nadal - tzn. jest sp³ukany bardzo, ale w³osy s± nadal ciemniejsze, ni¿ powinny byæ po 9 miesi±cach (czyli ponad 100 myciach w³osów)...
Ale mo¿e je¶li kto¶ chce mieæ w³osy jak farbowane, ale bez farbowania - czemu nie? Chyba, ¿e to rzeczywi¶cie tylko moje w³osy tak ten kolor trzymaj±.
__________________
bad decisions make good stories


volleyhead z lo¿y >£ONA FAJT?!<



If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-25, 21:24   #1274
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez naila Poka¿ wiadomo¶æ
Lea, a jakie kolory mia³a¶?
Zawsze uzywalam brazow, kasztanow itp.

Co do Palette to faktycznie trzyma sie u wiekszosci bardzo dlugo- chociaz u mnie, jak wszystko zmywa sie blyskawicznie :P
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 10:53   #1275
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: szamponetki...

A czy która¶ z Was u¿ywa³a szamponetki Joanna Multi Color Kawowy br±z ? Spiera siê na rudo ? Wychodzi ciemniejsza ni¿ na opakowaniu ? Mam w³osy koloru jasny br±z .Bêdê wdzieczna za wszelkie uwagi
__________________

su$ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-17, 07:37   #1276
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: szamponetki...

!!!!!!!!!!! (( Rany Boskie !!!!! zobilam sobie ciemny braz na rozjasnianych wlosach i po kilku zmyciach zrobil sie fioletowo go³ebi ! ;(
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-17, 10:03   #1277
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 910
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez su$ka Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Was u¿ywa³a szamponetki Joanna Multi Color Kawowy br±z ? Spiera siê na rudo ? Wychodzi ciemniejsza ni¿ na opakowaniu ? Mam w³osy koloru jasny br±z .Bêdê wdzieczna za wszelkie uwagi
Wychodzi piêkny ch³odny bardzo ciemny br±z Zmywa siê bardzo szybko, ale nie rudo
__________________
Mam na imiê Marta i jestem na³ogow± kosmetykoholiczk±.




Wymiana
pakosta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 15:08   #1278
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: szamponetki...

Dziewczyny, widze, ze znacie sie na rzeczy i jestescie w stanie mi doradzic. Prosze o pomoc!!!

Szukam szamponetki, ktora ma jakies ciemne brazy w palecie kolorow, ktora nie zniszczy wlosow i bedzie sie trzymac stosunkowo dlugo. tzn. dluzej niz 8 myc Lepsza bedzie Palette czy Marion?

Mialam rozjasniane wlosy. Obecnie zafarbowane sa na ciemny braz(moj naturalny kolor). Chce, zeby sobie odrastaly i regenerowaly sie, bo sa dosc mocno zniszczone, dlatego postanowilam zrezygnowac z farb. I teraz pytanie: czy jesli uzywalabym zalozmy szamponetki raz w tygodniu, to wlosom to zaszkodzi? Bo chetniej farbowalabym nawet co tydzien tylko majac pewnosc, ze dana szamponetka nie zniszczy mi wlosow ani troche...

Doradzcie mi cos, bo mam powazny dylemat, a tesknie za swoimi zdrowymi loczkami
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 15:16   #1279
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, widze, ze znacie sie na rzeczy i jestescie w stanie mi doradzic. Prosze o pomoc!!!

Szukam szamponetki, ktora ma jakies ciemne brazy w palecie kolorow, ktora nie zniszczy wlosow i bedzie sie trzymac stosunkowo dlugo. tzn. dluzej niz 8 myc Lepsza bedzie Palette czy Marion?

Mialam rozjasniane wlosy. Obecnie zafarbowane sa na ciemny braz(moj naturalny kolor). Chce, zeby sobie odrastaly i regenerowaly sie, bo sa dosc mocno zniszczone, dlatego postanowilam zrezygnowac z farb. I teraz pytanie: czy jesli uzywalabym zalozmy szamponetki raz w tygodniu, to wlosom to zaszkodzi? Bo chetniej farbowalabym nawet co tydzien tylko majac pewnosc, ze dana szamponetka nie zniszczy mi wlosow ani troche...

Doradzcie mi cos, bo mam powazny dylemat, a tesknie za swoimi zdrowymi loczkami
Ja u¿ywa³am szamponów koloryzuj±cych z Pallet na 24 mycia i jestem baardzo zadowolona. D³ugo siê trzyma, nie niszczy w³osów i daje przepiêkny, l¶ni±cy kolor. Aha, z koloru br±z wychodz± prawie czarne
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 15:50   #1280
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am szamponów koloryzuj±cych z Pallet na 24 mycia i jestem baardzo zadowolona. D³ugo siê trzyma, nie niszczy w³osów i daje przepiêkny, l¶ni±cy kolor. Aha, z koloru br±z wychodz± prawie czarne

Dziekuje Ci Moze jeszcze ktos sie wypowie??? Bede bardzo wdzieczna. Znalazlam tez Joanne Multi Efect do 8 myc...tez mi sie podoba. Co doradzacie nieniszczacego na moje wlosy????
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 16:06   #1281
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: szamponetki...

Ja raz u¿y³am Joanny szamponetki, chyba na 4 mycia. By³am zadowolona jak na wakacyjne eksperymentowanie(zupe³ni e sie ostatecznie zmy³o) Jednak na moich farbowanych wczesniej farbami w³osach po ka¿dym myciu wychodzi³ nieco inny odcieñ. W³osów sobie tym nie zniszczy³am, po koloryzacji maj± ³adny blask
yuki127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 16:17   #1282
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: szamponetki...

ja u¿ywa³am Joanny Multi Effect kawowy br±z i muszê przyznaæ ,¿e kolor wyszed³ przecudny dodam ,¿e wyj¶ciowo mia³am w³osy w kolorze naturalnym jasny br±z spiera³ siê absolutnie nie na rudo ,niestety wytrzyma³ tylko 6 myæ ,czyli stosunkowo niewiele ,ale o to mi chodzi³o
__________________

su$ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 16:35   #1283
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: szamponetki...

tak jak pisa³am wy¿ej- palette nie polecam, marion za to jak najbardziej
te z joanny natomiast s± bardzo delikatne, koloruj± ma³o intensywnie i na stosunkowo krótki okres (max. 6 myæ)
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 16:43   #1284
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: szamponetki...

Dziekuje dziewczyny!

Z Multi Effect podoba mi sie podobna szamponetka - kasztanowy braz. Skoro mowicie, ze jest najdelikatniejsza to chyba jednak na nia sie zdecyduje. Jestem gotowa malowac wlosy czesciej, byleby nic im nie bylo...Na przesuszenia i inne skutki uboczne nie moge sobie pozwolic, bo potrzebuja teraz nawilzania i regeneracji. Na razie kolor mam okej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze za 2 tygodnie bedzie juz w stanie krytycznym.

Czyli szamponetka jednak wplywa na wlos? Niszczy go chocby w malym stopniu? To moze jednak szampon do 24 myc zeby farbowac rzadziej? Oszaleje
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 16:57   #1285
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje dziewczyny!

Z Multi Effect podoba mi sie podobna szamponetka - kasztanowy braz. Skoro mowicie, ze jest najdelikatniejsza to chyba jednak na nia sie zdecyduje. Jestem gotowa malowac wlosy czesciej, byleby nic im nie bylo...Na przesuszenia i inne skutki uboczne nie moge sobie pozwolic, bo potrzebuja teraz nawilzania i regeneracji. Na razie kolor mam okej, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze za 2 tygodnie bedzie juz w stanie krytycznym.

Czyli szamponetka jednak wplywa na wlos? Niszczy go chocby w malym stopniu? To moze jednak szampon do 24 myc zeby farbowac rzadziej? Oszaleje
kasztanowy br±z zostawi rudawe refleksy. Ja obecnie tak¿e staram siê w³osom jak najmniej szkodziæ, ale nie umiem zrezygnowaæ z ³adnego koloru jakie taj± szampony koloryzuj±ce (farb nigdy nie u¿ywa³am ), wiêc idealnym rozwi±zaniem dla mnie jest u¿ywanie Henny z Venity, która nadaje po¿±dany kolor, a dodatkowo nie wp³ywa destrukcyjnie na w³osy. Wola³abym jednak, ¿eby trzyma³a siê d³u¿ej na w³osach.
Ogólnie to palette wysuszy³y mi w³osy, reszta szamponów i szamponetek jest w porz±dku.
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 18:24   #1286
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: szamponetki...

Joanna Multi Effect kasztanowy br±z, no có¿ kolor najpierw ³adny, ciep³y, ale potem nie chcia³ mi zej¶c, spra³ siê szybko na rudo takii bardzo wyblak³y nijaki eeeek!, dlatego raz na tydzieñ robi³am. Kawowy br±z, ³±dny ch³odny odcieñ, taki ciemny. Niestety te¿ siê spiera brzydko. Ale i tak zdecydowa³am ze lepiej mi w blondzie i musia³am pozbyc sie sladów po nich balejazem....
xxkaciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 18:29   #1287
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: szamponetki...

hey Dziewczyny mam pytanie. Czy je¶li mam Baleyage blond chwyci mnie szaponetka Mariona do 3,4 myæ? Chcê sobie zafarbowaæ na mied¼ lub br±z... Wyjdzie co¶ z tego?? Bede wdziêczna za odpowied¼. Pozdrawiam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-18, 19:06   #1288
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: szamponetki...

Wielkie dzieki Teraz czas na meska decyzje Nie boje sie rudawych refleksow - bede zamalowywac. I chcialam poeksperymentowac z cieplymi kolorami - po latach przekonania, ze jestem typem zimy(choc czasem wahaniami w strone jesieni) okazalo sie, ze jednak jesieni± Najwyzsza pora na zmiane kolora

A swoja droga - pamietacie szamponetki welli? Takie smieszne w srebrno-blekitnych opakowaniach..Zrobilam nim sobie ciemna sliwke w podstawowce i trzymala sie dluuuugo...Ehhh, to byly czasy!
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-28, 11:00   #1289
stokroteczka_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: szamponetki...

hejka! nie polecam szamponetek z firmy marion, a zw³aszcza na jasnych w³osach. Jestem a raczej by³am blondynk± do koñca lipca, ale co¶ strzeli³o mi ¿eby zmienic kolor w³osów. Szybko pobieg³am do sklepu i wybra³am szamponetkê z firmy marion odcieñ burgund czy jakos tak. Poczatkowy efekt koloryzacji by³ piorunuj±cy, ale po 2 tyg. stawa³am siê ruda. Kolor nie chce siê zmyæ! Obecnie mam w³osy koloru jasny rudy. Co mam zrobiæ, ¿eby zmyc ten kolor? Dorad¼cie co¶.
Pozdrawiam ;* prosze o odpowied¼
stokroteczka_16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-08, 12:16   #1290
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
A swoja droga - pamietacie szamponetki welli? Takie smieszne w srebrno-blekitnych opakowaniach..Zrobilam nim sobie ciemna sliwke w podstawowce i trzymala sie dluuuugo...Ehhh, to byly czasy!
ooo tak, ja wypróbowa³am chyba jako¶ na pocz±tku liceum kilka kolorów, ale zupe³nie nie pamiêtam ju¿ jakie
midzikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.