Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-06-05, 06:20   #1411
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Poka¿ wiadomo¶æ
Acha mam jeszcze bardzo wa¿ne pytanie, które szamponetki s± najmniej uczulaj±ce (jestem alergikiem, wiêc siê pytam).
Ogólnie uczulaj± najmniej, ale zrób sobie, polecan± przez ich autorów, próbê alergiczn±. Ale szamponetka nie powinna uczuliæ.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 13:42   #1412
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

Ludwik czyli chodzi ci o plyn do mycia naczyn czy o co¶ innego?? heh a w ogule to jak go "stosowaæ" bo chyba to jest nowatorski sposób uzycia :P na³o¿yæ na w³osy i zaczekaæ a¿ trosze kolor sci±gnie a potem sp³ukaæ czy jak? a ile razy trzeba uzyæ ludwika zeby wyp³ukaæ kolor?
__________________
!!!Zapuszczam w³osy!!!

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 19:22   #1413
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

Ludwik to w tym wypadku jak najbardziej p³yn do naczyñ.

Potrzebowa³am go, kiedy jako nastolatka próbowa³±m rozpl±taæ cieniutkie warkoczyki przy pomocy wazeliny Poszlam do fryzjera, i po kilkunastu myciach szamponami stwierdzi³ w koñcu, ¿ebym posz³± kupiæ Ludwika. Wazelina zesz³a, niechciany kolor te¿. Powiedzia³ mi wtedy, ¿e dawniej je¶li klientka od razu po farbowaniu byla niezadowolona to my³o sie nim w³osy i farba bardzo czêsto schodzi³a.

Jak go u¿ywaæ? tak jak szamponu. Rozcieñczyæ, na³o¿yæ, do¶æ dobrze "wyszorowaæ" i sp³ukaæ. Mi kolor zszed³ po jednym myciu, wazelina zreszt± te¿ :P

Gwarancji nie dam, ¿e pomo¿e, ale chyba wart spróbowaæ, skoro jest nadzieja
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-06, 13:55   #1414
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

a jak bardzo zniszczy³y ci sie w³osy? moje s± do¶æ krótkie (7-8cm) wiêc chyba wielkich szkód mi to nie powinno zrobiæ...albo przynajmnie nie bêdzie ich tak widaæ.. chcialabym zeby mahoñ(bo taki kolorek chce zrobiæ na wakcje) zszed³ mi przed powrotem do szko³y... co do odzywek to mam w domu vaxa
chyba powinien wystarczyc..
__________________
!!!Zapuszczam w³osy!!!

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-06, 19:58   #1415
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

Witam!

Jaki¶ czas temu zrobi³am sobie w³oski kasztanowym Palette na 24 mycia, a dok³adnie by³o to 28 kwietnia, dzi¶ mamy 6 czerwca a kolor jaki by³ taki jest...=/ w sumie to my¶la³am o na³o¿eniu na nowo poniewa¿ lekko tylko zblad³, a chcia³am mieæ b³yszcz±ce, ale kupi³am inny kolorek szamponu na 24 mycuia z firmy Joanna...
Ah, no i dodam, ¿e ja codziennie myjê g³owê, wiêc tym bardziej powinien dawno zej¶æ, bo o dziwo te Palette na 6 myæ schodz± z terminem...=)
__________________

"Trudno jest z³apaæ wiatr,
braæ na ¿arty ten szalony ¶wiat.
Trudno jest, przecie¿ wiem,
wierzyæ w bajki, jeszcze w ¿ycie wplataæ je..."



"To, czego tylko chcê - ja z Tob± w ch³odnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-06, 20:39   #1416
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

hmmm...a to ciekawe...ja stosuje te szampony do¶æ czêsto i to tylko dlatego, ¿e...bardzo szybko siê zmywaj±!! myje w³osy codziennie tak wiêc ju¿ po miesi±cu nie mam nawet ¶ladu po jakimkolwiek farbowaniu- a dodam, ¿e raczej stosuje drastyczne zmiany tzn z blondu na mahonie czy tycjany...wiêc nie wiem od czego mo¿e to zale¿eæ...wydaje mi siê, ¿e je¶li do tej pory szampony ci tak d³ugo trzyma³y to po³o¿enie nowego tylko utrwali ten efekt...
sandrina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 12:31   #1417
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

Cytat:
Napisane przez Yin113 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak bardzo zniszczy³y ci sie w³osy? moje s± do¶æ krótkie (7-8cm) wiêc chyba wielkich szkód mi to nie powinno zrobiæ...albo przynajmnie nie bêdzie ich tak widaæ.. chcialabym zeby mahoñ(bo taki kolorek chce zrobiæ na wakcje) zszed³ mi przed powrotem do szko³y... co do odzywek to mam w domu vaxa
chyba powinien wystarczyc..
Prawie w ogóle nie zniszczy³ - przecie¿ u¿ywa siê go takj, ¿e ma kontakt ze skór± (i w³osami na rêach ). Ja mia³am wtedy d³ugie, jak Ty masz króciótkie to przypuszczam, ¿e nawet ró¿nicy nie zauwa¿ysz.

Wax po wszystkim na pewno wystarczy.
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 14:09   #1418
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

my³am ludwikiem i stan w³osó sie nie pogorszyl... kolor moze i troche sie zmyl ale calego mi nie sci±gnelo...
KINIOLEK91 a czy ta joanna sp³ukala cis ie z wlosów? ja chce teraz nalozyæ sobie na wlosy wi¶niowa czerwieñ z joanny izastanawiams ie jak dlugo moze sie trzymaæ...
__________________
!!!Zapuszczam w³osy!!!

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 15:42   #1419
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 407
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

jak pisa³am, nie dajê gwarancji, mówiê co mi pomog³o.

Joanny te¿ u¿ywa³am, zmy³a siê bardziej ni¿ palette, ale te¿ nie ca³kiem. Tyle, ¿e tym razem mi to ju¿ nie przeszkadza³o, bo po jakim¶ czasie zrobi³am hennê.
rudeee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-07, 19:16   #1420
Yin113
Raczkowanie
 
Avatar Yin113
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

to tym razem spróbuje joann±. a jak kolor nie bêdzie schodzi³ to bêde sei tym amrtwiæ póxniej
__________________
!!!Zapuszczam w³osy!!!

3cm------->12, 13, 14, 15, 16 ... cm
Yin113 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-08, 18:54   #1421
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: POMOCY!!! szampon do 24 myc - kolor nie chce zej¶æ..

Trudno mi powiedzieæ czy kolorek shcodzi szybciej czy te¿ nie, poniewa¿ na³o¿y³am go jakie¶ 2 dni temu... Jedyne co zauwa¿y³am to to, ¿e woda po zmyciu g³owy jest strasznie zabarwiona tym szamponem =/ w przypadku Palette nie mia³am tak...
__________________

"Trudno jest z³apaæ wiatr,
braæ na ¿arty ten szalony ¶wiat.
Trudno jest, przecie¿ wiem,
wierzyæ w bajki, jeszcze w ¿ycie wplataæ je..."



"To, czego tylko chcê - ja z Tob± w ch³odnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 20:58   #1422
bizuamatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3
Question Dot.: szamponetki...

Mam pytanko. Mam wlosy brazowe.. Nie jest to ani ciemny, ani jasny braz... Taki sredni. Nigdy nie robilam nic z kolorem wlosow. Jest w 100% naturalny. Chcialabym w wakacje zrobic koncowki lub pasemka czerwone szamponetka. Czy kolor sie u mnie przyjmie i zejdzie? Myje wlosy codziennie. Ale w 2 miesiace musza zejsc koniecznie, bo w szkole zostane zamordowana przez dyrektorke, albo bede musisala sciac wloski, czego bardzo nie chce.
bizuamatorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 11:23   #1423
madziorrrka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: szamponetki...

POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robiæ.. mia³am b. jasny naturalny blond i odbi³o mi ¿eby pomalowaæ siê na mahoñ;( i w³osy wysz³y mi ró¿owe by³a to szamponetka na 4 mycia ja myje ju¿ 16 raz i ci±gle jest to samo;( wygl±dam strasznie! mo¿e znacie jakie¶ domowe sposoby ¿eby pozbyæ siê tego obrzydliwego kolory? jutro muszê i¶æ do szko³y a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.
zdaje sobie ze ju¿ o tym mog³y¶cie pisaæ ale jednak tyle stron mo¿na siê pogubiæ;(
madziorrrka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 12:29   #1424
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomo¶ci: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez madziorrrka91 Poka¿ wiadomo¶æ
POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robiæ.. mia³am b. jasny naturalny blond i odbi³o mi ¿eby pomalowaæ siê na mahoñ;( i w³osy wysz³y mi ró¿owe by³a to szamponetka na 4 mycia ja myje ju¿ 16 raz i ci±gle jest to samo;( wygl±dam strasznie! mo¿e znacie jakie¶ domowe sposoby ¿eby pozbyæ siê tego obrzydliwego kolory? jutro muszê i¶æ do szko³y a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.
zdaje sobie ze ju¿ o tym mog³y¶cie pisaæ ale jednak tyle stron mo¿na siê pogubiæ;(

Na pocz±tku w±tku dziewczyny pisa³y, ze szamponetka schodzi po myciu szamponem przeciw³upie¿owym
miniaczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 16:08   #1425
madziorrrka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: szamponetki...

dziêkujê;*
madziorrrka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 16:34   #1426
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez madziorrrka91 Poka¿ wiadomo¶æ
POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robiæ.. mia³am b. jasny naturalny blond i odbi³o mi ¿eby pomalowaæ siê na mahoñ;( i w³osy wysz³y mi ró¿owe by³a to szamponetka na 4 mycia ja myje ju¿ 16 raz i ci±gle jest to samo;( wygl±dam strasznie! mo¿e znacie jakie¶ domowe sposoby ¿eby pozbyæ siê tego obrzydliwego kolory? jutro muszê i¶æ do szko³y a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.
zdaje sobie ze ju¿ o tym mog³y¶cie pisaæ ale jednak tyle stron mo¿na siê pogubiæ;(
Mo¿esz te¿ spróbowaæ p³ukanki octowej. Zmieszaj ocet z wod± [ proporcje 1:5 ] i p³ucz w tym w³osy. Kolor powinien zej¶æ. A je¿eli nie zejdzie to przynajmniej bêdziesz mia³a b³yszcz±ce w³osy (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 20:54   #1427
bizuamatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3
Question Dot.: szamponetki...

Hmm... A co moja sprawa?? ma ktos jakis pomysl??
bizuamatorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 21:22   #1428
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez madziorrrka91 Poka¿ wiadomo¶æ
POMOCY!!
Dziewczyny nie wiem co mam robiæ.. mia³am b. jasny naturalny blond i odbi³o mi ¿eby pomalowaæ siê na mahoñ;( i w³osy wysz³y mi ró¿owe by³a to szamponetka na 4 mycia ja myje ju¿ 16 raz i ci±gle jest to samo;( wygl±dam strasznie! mo¿e znacie jakie¶ domowe sposoby ¿eby pozbyæ siê tego obrzydliwego kolory? jutro muszê i¶æ do szko³y a mam strasznie nietolerancyjnych nauczycieli.
zdaje sobie ze ju¿ o tym mog³y¶cie pisaæ ale jednak tyle stron mo¿na siê pogubiæ;(

Obawiam siê, ¿e nawet je¶li troche uda siê zmyæ t± szamponetkê, to napewno zostan± jej "pob³yski" na w³osach. Najlepsze co mo¿esz teraz zrobic to moim zdaniem, albo przetrzymac jako¶ ten kolor i czekaæ a¿ siê wymyje (w ci±gu jednego wieczoru raczej siê nie zmyje nawet je¶li my³aby¶ w³osy kilkana¶cie razy), albo pokryc w³osy szamponem koloryzuj±cym w jakim¶ spokojniejszym, bardziej naturalnym kolorze, np. Wella Soft Color ¶redni blond
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 21:32   #1429
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez bizuamatorka Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko. Mam wlosy brazowe.. Nie jest to ani ciemny, ani jasny braz... Taki sredni. Nigdy nie robilam nic z kolorem wlosow. Jest w 100% naturalny. Chcialabym w wakacje zrobic koncowki lub pasemka czerwone szamponetka. Czy kolor sie u mnie przyjmie i zejdzie? Myje wlosy codziennie. Ale w 2 miesiace musza zejsc koniecznie, bo w szkole zostane zamordowana przez dyrektorke, albo bede musisala sciac wloski, czego bardzo nie chce.
Producenci zwykle twierdz±, ¿e szamponetka schodzi po kilku myciach - moim zdaniem to nie jest prawda, zawsze jaki¶ poblask tego koloru zostaje. CO prawda 2 miesi±ce, wydaje siê, ¿e to d³ugo, ale pamiêtaj, ¿e kolor jaki wybra³a¶ (czerwony) mo¿e pozostawiæ trwa³y (rudy lub ró¿owy po³ysk) na ³usce w³osa.
I jeszcze jeden minus szamponetek - podczas ka¿dego kolejnego mycia w³osów, kolor sp³ywa i farbuje miêdzy innymi rêczniki
Tak¿e, decyzja nalezy do Ciebie, ale ja siê ju¿ wyleczy³am z eksperymentów szamponetkowych
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 10:10   #1430
bizuamatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: szamponetki...

Dzieki. Chyba wolê zaszalec z ciêciem, za to mnie przynajmniej ze szko³y nie wyrzuc± xD.
bizuamatorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 17:10   #1431
madziorrrka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: szamponetki...

zrobi³am p³ukankê octow± i umy³am kilka razy w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i zesz³o!! dziêkujê;*
madziorrrka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 19:46   #1432
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: szamponetki...

Nasz³o mnie na zrobienie sobie rudych w³osów... Niestety nie moge znale¼æ zadnej rudej szamponetki no nic zero... [czerwonej nie chce, bo raz zrobi³am i po pierwszym myciu zrobi³y mi sie rozowe...]
Wogóle s± rude szamponetki? Dziewczyny widzialyscie jakie¶?
__________________
NomadSoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 05:24   #1433
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka¿ wiadomo¶æ
Nasz³o mnie na zrobienie sobie rudych w³osów... Niestety nie moge znale¼æ zadnej rudej szamponetki no nic zero... [czerwonej nie chce, bo raz zrobi³am i po pierwszym myciu zrobi³y mi sie rozowe...]
Wogóle s± rude szamponetki? Dziewczyny widzialyscie jakie¶?
Pewnie, ¿e s±. Np. firmy Marion i Delia. Szamponetki Delii powinna¶ dostaæ w ka¿dym Rossmannie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 08:06   #1434
lani17
Raczkowanie
 
Avatar lani17
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Unhappy Zmywanie farby, szamponu kol.[nie dekoloryzacja] - porady

No i sta³o siê - zachcia³o mi siê zafarbowaæ w³osy. Mój naturalny kolor to jasny szatyn, chcia³am jasny br±z a wyszed³ - ciemny rudy!! Wygl±da to okropnie i nie pasujedo mojej karnacjii. ...To moje pierwsze w ¿yciu farbowanie dlatego te¿ s³ysza³am, ¿e farba ³atwiej schodzi.Tylko co robiæ? Czy farba sama siê sp³uka? Proszê o szybk± odpowied¼.
Z góry dziêkujê .

PS Dopiero teraz naprawdê doceni³am piêkny naturalny kolor w³osów.Troche jednak za pó¿no...

Edit: szuka³am tego tematu w innych postach ale wszêdzie by³y pro¶by o porady dot. dekoloryzacjii u kobiet d³ugo farbuj±cych w³osy. Za powtórkê - przepraszam
__________________
.|.
lani17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 08:49   #1435
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: pomocyy! zmycie farby!

Ka¿da farba trochê siê zmyje, jednak nie licz na to, ¿e ca³kowicie.
1. Kolor szybciej wyp³ukuje siê po szamponach przeciw³upie¿owych.
2. Je¿eli chesz wróciæ do swojego koloru, a ten rudy kolor jest ja¶niejszy ni¿ Twój naturalny, to mo¿esz zafarbowaæ po raz kolejny farb± w najbardziej zbli¿onym do naturalnego odcieniu
3. Mo¿esz i¶æ do fryzjera zrobiæ dekoloryzacjê i ufarbowaæ jeszcze raz na kolor, który bêdzie do Ciebie pasowa³
4. Nie robiæ nic Kolor po jakim¶ czasie wyblaknie, a mo¿e wcale nie wygl±dasz w nim tak ¼le, jak my¶lisz.
Pozdrawiam
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 14:06   #1436
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: szamponetki...

No w³asnie by³am juz w 4 rossmanach i nie ma...
__________________
NomadSoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 14:11   #1437
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Poka¿ wiadomo¶æ
No w³asnie by³am juz w 4 rossmanach i nie ma...
To popytaj o szamponetki w kioskach ruchu. Czêsto maj± (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 16:45   #1438
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: szamponetki...

popytam. dzieki.
__________________
NomadSoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 18:55   #1439
asia151515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4
szamponetka

Witam Mój naturalny kolor w³osów to hmm... ciemny blond albo jasny br±z :P dok³adnie nie umiem okre¶liæ... i mam blond pasemka zwyk³± farb±. Chcia³abym zafarbowaæ w³osy szamponetk± i mam pytanie. Czy po zafarbowaniu bêdzie widaæ te blond pasemka? my¶la³am o wybraniu szamponetki w jakim¶ odcieniu blondu lub br±zu(z tych ja¶niejszych). Proszê o wyra¿enie opini pozdrawiam

Edytowane przez asia151515
Czas edycji: 2008-06-17 o 19:26
asia151515 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-17, 19:47   #1440
asia151515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4
szamponetka

Witam Mam kolor w³osów hmm... ciemny blond lub jasny br±z... ciê¿ko dok³adnie okre¶liæ. I mam blond pasemka zwyk³± farb±. Chcia³abym przefarbowaæ w³osy szamponetk±. I mam pytanie. Czy szamponetka zakryje blond pasemka? Chcia³abym wybraæ co¶ z odcieni blondu lub br±zu(tych ja¶niejszych). Proszê o opinie
asia151515 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.