Kto finansuje antykoncepcję? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 07:09   #31
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość


Nikt nie mówił o dokładnym wyliczaniu do dwóch liczb po przecinku. Są różne tabletki, są różne metody. Facet też może się zainteresować antykoncepcją, w końcu on też korzysta. Co innego kiedy para ma wspólne konto, z którego każde wybiera ile chce.
My co prawda wspólnego konta nie mamy, ale wspólne pieniądze owszem. Płaci ten kto ma portfel na wierzchu i kasę przy sobie, raz on a raz ja. I za normalne zakupy i za antykoncepcję (45 zł miesięcznie).

Wcześniej, jak mieszkaliśmy osobno to ja kupowałam antykoncepcję ale wtedy on płacił za coś innego. Gdyby to trwało dłużej to pewnie zasugerowałabym mu żeby się dokładał ale wtedy nie robiło mi to różnicy, a później zamieszkaliśmy razem.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 14:52   #32
Kornela007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 85
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Nigdy nie myślałam o tym, żeby prosić mojego o dołożenie się do tabletek, nawet mi przez myśl nie przeszło. Oweszem, te które ja biorę są drogie, na 3 miesiące wychodzi 240 złotych, ale to ja podjęłam decyzję, aby zacząć brać tabletki, a co najważniejsze, to ja chcę zadbać o to, żeby w ciąże nie zajść, zatem, sama pokrywam ten koszt. Nawet gdyby zaproponował dołożyć się do wydatku, to bym kazału mi się w głowę puknąć
Kornela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:37   #33
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez Kornela007 Pokaż wiadomość
Nigdy nie myślałam o tym, żeby prosić mojego o dołożenie się do tabletek, nawet mi przez myśl nie przeszło. Oweszem, te które ja biorę są drogie, na 3 miesiące wychodzi 240 złotych, ale to ja podjęłam decyzję, aby zacząć brać tabletki, a co najważniejsze, to ja chcę zadbać o to, żeby w ciąże nie zajść, zatem, sama pokrywam ten koszt. Nawet gdyby zaproponował dołożyć się do wydatku, to bym kazału mi się w głowę puknąć
Twojemu facetowi ciaza moze byc obojetna?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:37   #34
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Ja pamiętam jeszcze jak byłam w szkole średniej i na studiach z jednym partnerem to narzuciłam mu to, aby dokładał się do tabletek. Niby drogie nie były, bo tylko 20zł na miesiąc, ale chciałam, aby miał tą świadomość, że antykoncepcja to nasz wspólna decyzja. Pamiętam, że na dodatek, zawsze do mnie dzwonił o stałej porze przyjmowania tabletek i się pytał czy na pewno łyknęłam pigułkę. A jak gdzieś jechaliśmy to zawsze było pytanie: czy wzięłaś hormony? Po wizytach u ginekologa zawsze się pytał czy wszystko w porządku etc. Nawet chciał mi się dokładać do dodatkowych badań czy leków na receptę, taką sieczkę z mózgu mu zrobiłam
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:53   #35
Kornela007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 85
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Twojemu facetowi ciaza moze byc obojetna?
On by się cieszył gdybym zaszła w ciąże.
Kornela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 21:56   #36
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Generalnie nie mam ciśnienia żeby facet się dokładal (w przypadku osobnych finansów bo jak wspólne to co innego) ale jeśli by sam to zaproponował to bym nie protestowała.

30-40 zł miesięcznie to może nie majątek życia ale w skali roku wychodzi ponad 300 zl a za to już wiele fajnych rzeczy można sobie kupić wiec nie powiedziałabym ze to takie nic.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:41   #37
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

U mnie nie ma takiego problemu bo biorę tabletki. Czyli de facto ja finansuje
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 08:02   #38
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

U nas różnie, ostatnie opakowania kupowałam ja, teraz kupił je Tż. Cena około 20zł za paczkę
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:51   #39
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Mamy wspólne konto więc płacimy za nie oboje Wcześniej ja sama sobie kupowałam
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 16:29   #40
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Zawsze kupowałam za swoje i nigdy nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby prosić TŻ o dorzucenie się do pigułek. To nasza wspólna decyzja, ale to ja je łykam, więc ja je kupuję. Moje zdrowie- moje pigułki- moje wydane na nie pieniądze
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 20:42   #41
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Hmm jestem trochę zdziwiona.
Antykoncepcja dotyczy dwojga ludzi, więc nie wiem skąd u niektórych oburzenie że inni się składają Każdy robi jak chce, kwestia wspólnych ustaleń, ale ja się nie oburzam że ktoś sobie sam kupuje np.

Dzielimy się na pół, wykupuję receptę na pół roku więc nie jest to "rozliczanie się z 15zł" Tak oboje jesteśmy zadowoleni bo nie wydajemy dużej kwoty a jest spokój na długo.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 17:36   #42
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No właśnie, jak to jest u was? Same płacicie za swoje tabletki, czy może z facetem na pół? Czy tylko facet kupuje prezerwatywy, a wy się do tego nie dokładacie?
I czy wg was wypada prosić faceta o kupno /dołożenie się do plastrów /tabletek? Zapraszam do dyskusji
Mam wkładke antykoncepcyjną srebrną na 3 lata , założona po porodzie .
Jej koszt to 600zl z zalozeniem(prywatnie) i poszlo to z naszych wspolnych pieniedzy (jestesmy malzenstwem) , choc głównie zarabia mąż.
I to duzo więcej , ja przebywam na macierzyńskim.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 20:05   #43
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

A mój ginekolog zawsze mi powtarza: "Na pół? Błąd, błąd. Twoje naczynia, twoja wątroba, jego kasa!"
__________________
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 11:38   #44
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Kikimorka, po przeczytaniu twojej wypowiedzi oraz tego co uważa twój ginekolog zrobiłam oczy jak ten zwierz twoim avatarze.
Naprawdę ciekawe podejście Jajcarz z twojego ginekologa
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 13:57   #45
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Sama sobie zapłaciłam za wkładkę hormonalną, ale mój tż ma problemy finansowe i trudno byłoby go prosić o dołożenie się, bo był to niebagatelny wydatek jak na jeden raz. W normalnych okolicznościach złożylibyśmy się po połowie, ale nie chciałam czekać.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 23:21   #46
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

skoro tabletki po połowie to paliwo i wyjścia też. Zabawne oburzenie dam które przeliczają ile to by mogły zaoszczędzić i przewalić na szmaty ze sklepu, takie są kobiety.

Wisi mi to 30 zł, jak były gumki to kupowałem 100 sztuk dla świętego spokoju, przyszła zmiana na tabletki to od 30 zł nie zbiednieje.

A poczucie że to wspólna decyzja, również zabawne. Jak wspólna jak to kobieta je zażywa i na nią działają, przyjemność dla obojga, bezpieczeństwo większe dla obojga.

Co innego przypomnieć, i martwić się o stan zdrowia dziewczyny.
Dziwnie bym się poczuł jakby przyszła i "daj połowe na tabletki bo to wspólna decyzja a dla mnie sporo forsy przeliczając na cały rok ".
Jakby nie miała to i zapas na rok kupię, ale patrzenie gdzie by tu zaoszczędzić na lepsze szmaty każdą złotówkę to śmieszne i śmierdzi skąpstwem.

Z paliwa nigdy nie przyszło mi rozliczać dziewczyny nawet jak miałem mniejsze zarobki i tankowałem za 20 zł a żyd świecił po oczach cały rok.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 23:28   #47
Sophia12
Raczkowanie
 
Avatar Sophia12
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

My stosujemy naturalne metody czyli pomia temeratury i gestości śluzu. Finansowe koszty są żadne ale moj tż wstawał ze mna co rano i zapisywał wyniki. teraz juz nic nie zapisuje ale jak nie mozemy sie kochac to sa koszty w postaci jakis zajec np. wyjscie do kina itp. te koszty dzielimy na pół chociaz na ogół jak gdzies wychodzimy to on płaci
Sophia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 23:58   #48
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
skoro tabletki po połowie to paliwo i wyjścia też. Zabawne oburzenie dam które przeliczają ile to by mogły zaoszczędzić i przewalić na szmaty ze sklepu, takie są kobiety.

Wisi mi to 30 zł, jak były gumki to kupowałem 100 sztuk dla świętego spokoju, przyszła zmiana na tabletki to od 30 zł nie zbiednieje.

A poczucie że to wspólna decyzja, również zabawne. Jak wspólna jak to kobieta je zażywa i na nią działają, przyjemność dla obojga, bezpieczeństwo większe dla obojga.

Co innego przypomnieć, i martwić się o stan zdrowia dziewczyny.
Dziwnie bym się poczuł jakby przyszła i "daj połowe na tabletki bo to wspólna decyzja a dla mnie sporo forsy przeliczając na cały rok ".
Jakby nie miała to i zapas na rok kupię, ale patrzenie gdzie by tu zaoszczędzić na lepsze szmaty każdą złotówkę to śmieszne i śmierdzi skąpstwem.

Z paliwa nigdy nie przyszło mi rozliczać dziewczyny nawet jak miałem mniejsze zarobki i tankowałem za 20 zł a żyd świecił po oczach cały rok.
Tak, wyczaiłeś nas. Chcemy składać się na tabsy, bo kasy na fatałaszki nam brakuje. Taka już nasza, babska natura. Co zrobisz jak nic nie zrobisz
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:40   #49
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
skoro tabletki po połowie to paliwo i wyjścia też. Zabawne oburzenie dam które przeliczają ile to by mogły zaoszczędzić i przewalić na szmaty ze sklepu, takie są kobiety.

Wisi mi to 30 zł, jak były gumki to kupowałem 100 sztuk dla świętego spokoju, przyszła zmiana na tabletki to od 30 zł nie zbiednieje.

A poczucie że to wspólna decyzja, również zabawne. Jak wspólna jak to kobieta je zażywa i na nią działają, przyjemność dla obojga, bezpieczeństwo większe dla obojga.

Co innego przypomnieć, i martwić się o stan zdrowia dziewczyny.
Dziwnie bym się poczuł jakby przyszła i "daj połowe na tabletki bo to wspólna decyzja a dla mnie sporo forsy przeliczając na cały rok ".
Jakby nie miała to i zapas na rok kupię, ale patrzenie gdzie by tu zaoszczędzić na lepsze szmaty każdą złotówkę to śmieszne i śmierdzi skąpstwem.

Z paliwa nigdy nie przyszło mi rozliczać dziewczyny nawet jak miałem mniejsze zarobki i tankowałem za 20 zł a żyd świecił po oczach cały rok.
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 15:44   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
skoro tabletki po połowie to paliwo i wyjścia też. Zabawne oburzenie dam które przeliczają ile to by mogły zaoszczędzić i przewalić na szmaty ze sklepu, takie są kobiety.

Wisi mi to 30 zł, jak były gumki to kupowałem 100 sztuk dla świętego spokoju, przyszła zmiana na tabletki to od 30 zł nie zbiednieje.

A poczucie że to wspólna decyzja, również zabawne. Jak wspólna jak to kobieta je zażywa i na nią działają, przyjemność dla obojga, bezpieczeństwo większe dla obojga.

Co innego przypomnieć, i martwić się o stan zdrowia dziewczyny.
Dziwnie bym się poczuł jakby przyszła i "daj połowe na tabletki bo to wspólna decyzja a dla mnie sporo forsy przeliczając na cały rok ".
Jakby nie miała to i zapas na rok kupię, ale patrzenie gdzie by tu zaoszczędzić na lepsze szmaty każdą złotówkę to śmieszne i śmierdzi skąpstwem.

Z paliwa nigdy nie przyszło mi rozliczać dziewczyny nawet jak miałem mniejsze zarobki i tankowałem za 20 zł a żyd świecił po oczach cały rok.
Aha, a na jakiej podstawie uznałeś, że zaoszczędzone pieniądze idą akurat na szmaty?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 17:13   #51
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Mogą iść na dobre piwo dla mojego faceta (bo lubię mu kupować regionalne, które są drogie). Albo na koszulkę dla niego. Albo na obiad na mieście.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 18:50   #52
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Jak jeszcze sie uczylam a kieszonkowego nie bylo to sie z tz skladalismy. Roznie bywalo czasem cale opakowanie tz kupowal czasem dokladal dyche. Mial prace wiec nie mialam wyrzutow sumienia i wolalam poprosic o brakujaca dyche niz nie brac tabletek. Teraz to bez znaczenia bo kasa jest wspólna
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:06   #53
Wilczaa
Rozeznanie
 
Avatar Wilczaa
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 600
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

U nas na początku znajomości już brałam tabletki no, ale wiadomo gumki miałam i ja i TŻ. Teraz jak już jesteśmy razem przez dłuższy czas to Ja kupuję tabletki za swoje, ale też czasami TŻ jeździ do apteki więc on wtedy kupuje. Nie mamy podziału typu kupujemy na pół czy Ja kupiłam tym razem to Ty innym.
__________________
Jestem tu nowa.

14.07.2012r - dobrze że Cie mam.

14.07.2014 r - powiedziałam TAK
Wilczaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:58   #54
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Ja tabletki, on gumki (obie formy, bo tabletki i tak muszę na pcos, a bez gumek się boję przez wahania hormonów)
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:32   #55
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ale masz prawo! Antykoncepcja to nie sprawa wyłącznie kobiety. Nie trzeba stawiać od razu "oddaj mi za tabsy ty sknero", ale ustalić. Raz za receptę płaci jedna strona, raz druga. To zalezy co komu pasuje. Jak pisałam, nie przyszło do głowy aby tego wymagać od faceta, ale jeśli kobieta nie chce ponosić tych kosztów sama, to nie musi.
Hahahhaha
Aż się zasmarkalam ze śmiechu 😂
" oddaj mi za tabsy, ty sknero "
Hahaha made my day xD

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Mnie do głowy by nie przyszło składać się na pół.
Zaskoczyło mnie bardzo że wogole taki watek jest.
I że taki temat jest realny i faktyczny.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 06:18   #56
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

My nie stosujemy, a jak już coś to tż. Ja nigdy nie kupowałam.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 06:30   #57
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
I że taki temat jest realny i faktyczny.


Domyślam się, że taki problem to mają młode osoby, które nie pracują jeszcze, albo dorywczo albo studiują.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 06:37   #58
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Mam na obecną chwilę21 lat, studiuje,nie pracuje i antykoncepcja jest opłacana tylko przeze mnie.
Gdy miałam Tzta z którym zaczęłam wspolzycie, w życiu się tym nawet nie interesował.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:40   #59
bivalvia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 130
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Kiedy brałam tabletki, to różnie było z tym kupowaniem - szła ta osoba, która akurat miała bliżej do apteki Zresztą to było tylko 7 zł za opakowanie, więc nawet kupując kilka opakowań ciężko mówić o wielkim wydatku.
Teraz używamy prezerwatyw i zazwyczaj kupuje ta osoba, która zauważy, że się kończą
bivalvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:03   #60
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Kto finansuje antykoncepcję?

Pomyłka.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 01:00:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.