Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 19:27   #1
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288

Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?


Hej hej!

Od niedawna nutruje mnie pytanie, czy potrzebuję bezdotykowego aplikatora do mydła w swojej łazience Czy ktoś posiada? W prawdzie to nie duży koszt bo ok 30 zł plus kilka wkładów po 250 ml... ceramiczne dozowniki są w podobnych cenach ale niestety mi rdzewieją i źle wyglądają. Czy uważacie, że taki gadżecik w łazience to dobra inwestycja? pomyślałam, że najbardziej się przyda gdy ma się naprawdę brudne rączki dla dużego i małego mieszkańca nie jestem zwolenniczką mydeł w kostkach....
Najbardziej interesuje mnie fakt, czy owe wkłady można uzupełniać czy wkłady są jednorazowe..Kochane, czy któraś z Was posiada takie cacko?

Buziaki
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 20:39   #2
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

sama zastanawialam sie nad zakupem tego cacka ale jakos do mnie to nie przemawia.
jesli chodzi o samo urzadzenie i wklady. urzadzenie nie jest drogie jak na taki gadzet i podobno sprawdza sie. u mojej corki w przedszkolu dostali na wyprobowanie i panie chwalily ale jeden wklad musialby isc na dzien jak nie lepiej. jesli chodzi o wklady musisz uzywac orginalow bo one sa montowane do gory dnem i przebijane juz w urzadzeniu. ale koszt to 10 zł w promocji rosman wiec nie tak duzo. wygladaja ladnie i schludnie. jesli uwazasz ze przyda ci sie takie cacko to kupuj.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 21:56   #3
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

ja uważam to za zbędny gadżet.... używam mydła w płynie, nie sądzę, żeby było na nim aż tyle zarazków, że wymaga to automatyzacji jak sprzątam łazienkę to i jego wycieram- myślę, że to wystarczy
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 13:36   #4
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

Dla mnie to straszne naciągactwo- przecież nawet jeśli dotknę "zabakteriowanego" pojemniczka z mydłem, to chwilę później myję dłonie i już są czyste. Nie rozumiem idei tego urządzenia. Poza tym nadmierna czystość (czytaj- prawie dezynfekcja) też nie jest wskazana. O ile zdaję sobie sprawę, że ważne jest mycie rąk po przyjściu do domu, przed jedzeniem, itp, to jednak częste mycie nie ma sensu, bo za chwile bakterie już są z powrotem na naszych dłoniach- w końcu dotykamy wielu rzeczy (krzesła, lodówki, pilota, męża , itd.).
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 19:55   #5
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Dla mnie to straszne naciągactwo- przecież nawet jeśli dotknę "zabakteriowanego" pojemniczka z mydłem, to chwilę później myję dłonie i już są czyste.
z tym się zgadzam, oglądając tą reklamę nie mogłam pojąć tego, że dotykam brudnego ( chociaż w domu myję tydzień) dozownika a potem razem z mydłem zmywam ten brud..
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:40   #6
glertiespy
Raczkowanie
 
Avatar glertiespy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
z tym się zgadzam, oglądając tą reklamę nie mogłam pojąć tego, że dotykam brudnego ( chociaż w domu myję tydzień) dozownika a potem razem z mydłem zmywam ten brud..

Zgadzam się z tym, wciąż tego nie rozumiem. Jak wychodzę z łazienki to dotykam na przykład klamki, po myciu. A przed myciem, jak już mam i tak brudne ręce nie mogę dotknąć dozownika? Zbędny gadżet moim zdaniem
__________________
"Jeśli jesteś psem i twój właściciel zaproponuje ci włożenie gustownego sweterka - zasugeruj mu gustowny ogonek"
Fran Lebowitz
glertiespy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 11:41   #7
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

Cytat:
Napisane przez glertiespy Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, wciąż tego nie rozumiem. Jak wychodzę z łazienki to dotykam na przykład klamki, po myciu. A przed myciem, jak już mam i tak brudne ręce nie mogę dotknąć dozownika? Zbędny gadżet moim zdaniem
Mam taką samą opinię. Pojąć tej reklamy nie potrafiłam...
No chyba, że ktoś pracuje gdzieś często w domu w warsztacie , garażu, ogrodzie i ma notorycznie brudne ręce. No to wtedy rozumiem - po prostu, żeby nie zabrudzać za każdym razem dozownika.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 22:31   #8
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Bezdotykowy aplikator do mydła- potrzebny?

Oj tam, podstawowa reguła marketingu - jak masz produkt, którego nie możesz sprzedać, to wmów głupiemu klientowi, że mu ten twój produkt do szczęścia potrzebny.
Więcej korzyści zdrowotnych niż ten bezdotykowiec da Ci raz na tydzień wytarcie wszystkich klamek w mieszkaniu. Bo żeby wejść do łazienki, to drzwi najpierw otwierasz tymi brudnymi rękami co to idziesz je myć, potem szorujesz, a potem już umytymi rączkami zamykasz drzwi i dotykasz tej samej klamki. I żyjesz, nie chorujesz.

No nie dajmy się zwariować
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.