Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 16:40   #4441
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a te róże brzmią baaaaaaardzo apetycznie!
To kto ze mną obrabia bank? tylko ciiiiii żeby nikt się nie dowiedział


Ja ja ja !
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:59   #4442
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo cieplutko.
Fajnie dowiedzieć się ,że jest ktoś jeszcze kto jest fanem MAC.Bo muszę się przyznać iż ja się uzależniam ale pozytywnie.Moja przygoda z MAC trwa dopiero dwa miesiące a już z niecierpliwością czekam na kolejne nowości i jestem zła ile dobra i piękna mnie przez ten czas ominęło.Narazie przedzieram się przez 1 część wątku i mam oczopląs .Wściekłość mnie bierze że u nas w Polszy to dobro takie drogie ja chcę ceny z USA no dobra chociaż z z UK.
Witamy pięknie! Zapraszamy też do wątku swatchowego, możesz podzielić się swoją kolekcją, kilka fotek już tam jest

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja w pon jade po moj 217 w koncu . Na razie uzywam pedzli NARS i Smashbox - sa fajne, ale w koncu sie złamałam i kupie MACzka. A swoja droga absolutnie zakochałam sie w pigmaczu Vanilla - gdyby nie Wasze opisy pewnie bym go nie kupiła - dopiero na oku pokazuje swoje "prawdziwe oblicze"
217 to mistrz świata, na pewno będziesz zadowolona Ja Vanillę dalej rozgryzam

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Myszko

Ta kolekcja będzie w marcu, chcecie jakieś ceny? w biurze mam dossierkę, więc jutro mogę coś przepisać.
Estelka, hej Bardzo chcemy oczwiście
Na mnie Ombreblushe nie działają, jakoś wolę zwykłe, jednokolorowe, albo duo, te są za bardzo wymyślone
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:07   #4443
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

I Twoich i moich ( jak juz je dorwę). Ogólnie mam przesyt pigmentów i dlatego tak mi się łapki trzesą na cienie
ja mam chwilowy przesyt wszystkim.. patrzę na to wszystko i się zastanawiam po co mi to w takich ilościach.. chyba dzieciom (jak się kiedyś na nie zdecydujemy ) w spadku przepiszę

ale za chwilę zastanawiam się kiedy to wejdzie kolejna kolekcja i co tam ciekawego będzie

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
To musi być czad......a sukienka w jakim bedzie kolorze?
sukienka w kolorze śmietanki

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten sam efekt..... połowę tańszym kosztem
chętnie wypróbuję ale może najpierw zużyję 5 YSL, które mam kupione zapas

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Swego czasu obiecałam, że pokaże swoją kolekcję MACową, więc realizuję obietnicę, co prawda nie jest taka jak Marti czy Kamila, ale myślę, ze całkiem przyjemna dla oka. Na zdjęciach nie ma charmsa pigmentu Naval Blue i kilku sampli pigmentów

Swatche na życzenie

Od góry:
Quad Sweetie Cake,
Quad mój: Shale, Girlie
Orb, Swish
Quad 2: Paradisco, puste
Surreal, Beauty Marked
Mineralny Sea&Sky, Blue Flame
próbki pigmentów
Cienie od lewej: Fashion Groupie, Hypnotizing, Pincurl, Of Summer, Et tu Bouqet?
Paleta Fromal Black Cool eyes
Pigmenty: Push The Edge, Violet, Cornflower, Chartreuse, Naked, Your Ladyship, Shimmertime, Blonde's Gold, Mauvement, Reflects Teal, Kitchmas, Grape , Deep Blue Green
Blot, Uterely Disctreet, Steal My Heart, róż Well Dresses i Strada, Fluideline Blacktracks miniatura Zoom lash i Pearlglide Fly-by-blue

Enjoy
Myszko piękna kolekcja
i wcale nie taka mała.. nie przesadzaj

może jutro pokuszę się o obfocenie swojej

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Pojawiły się swatche pigmentów fioletowych z kolekcji Spring Forecast KLIK! Razem z quadem absolutny muszmieć

Kiedy one wchodzą do Polski ??
właśnie chwilę temu eustaszek mi ją pokazała.. piękna jest
to chyba jedna z niewielu kolekcji, która właściwie cała mnie zachwyca
chcę wszystkie róże i pigmenciaki i pewnie jakieś cienie tylko quady mnie nie kuszą, bo nie byłabym w stanie tego wszystkiego ogarnąć

kiedy dokładnie ona wchodzi? bo z salonów pewnie zniknie w tempie ekspresowym

do marca po moim MACowym przesycie nie powinno być już śladu

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Mam prośbę pędzel 168 mac czy jakiś inny dobry zamiennik sephora i kozłowski odpadają próbowałam może Inglot.
No dobra już idę zagłębiać sie w wątek maczkowy dalej
a czemu nie 168? jest naprawdę świetny

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość


Ja ja ja !
i ja i ja
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:16   #4444
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

koniecznie obfoć swoją kolekcję ja w sumie mam swoją sprzed aktualizacji

Widać w MACu na wiosnę poszaleli z tymi kolekcjami same cudeńka
poczekam na swatche to może moje chciejstwo się zmniejszy albo i nie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:18   #4445
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
koniecznie obfoć swoją kolekcję ja w sumie mam swoją sprzed aktualizacji
postaram się

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Widać w MACu na wiosnę poszaleli z tymi kolekcjami same cudeńka
poczekam na swatche to może moje chciejstwo się zmniejszy albo i nie
albo wręcz przeciwnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:35   #4446
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mi z tej kolekcji wiosennej podobają się 2 Blush Ombres i pewnie jeden będzie mój. Z All sexes też planuje kupic roz Wiosna będzie dla mnie wysypem róży, bo planuje conajmniej kupic 3-4

Madziu prosimy o ceny Jakbyś miała z All sexes cene rózu to tez poproszę
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:44
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 18:54   #4447
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wbrew pozorom korektor pod oczy mozna nakładać na kilka sposobów, i czasami minimalna ilość robi dobry efekt bez widoczności korektora, tylko ciężko opisać to na forum, może kiedyś zrobię fotki bo inaczej to nie ma sensu opoisywać




jak napisałem wcześniej, nie trzeba mieć wszystkich pędzli MAC, ale dobrze jest z nich zrobić bazę i dobierać inne, nie znam dobrych pędzli które średnio kosztowały mniej niż 40-50pln za sztukę (w takich cenach są Ingloty i Kryolan), poniżej tego raczej kupisz chłam, tzn sam pędzel może będzie dobry ale często te tanie sie rozklejają, ja miałem tak z duo-fiber z Coastal Scents, pędzel ok, ale po miesiącu się rozkleił moja koleżanka która nie rozumie że lepiej wydać więcej na dobre pędzle, kupiła chyba juz 3 set na allegro, i ciągle wierzy że ten kolejny będzie trwały, a pózniej połowa pędzli po roku sie rozkleja są osoby dla których pedzel za 20 pln będzie drogi, znamy realia polskich zarobków, ale to tak jak z samolotami, też wolałbym latać bussines class albo daj boże first class a latam low-costami i w economy - bo na takie mnie stać, ale wiem że BC czy FC jest lepsza i nikt mi nie powie że jest inaczej - i nie ma mozliwośći lecieć w tych klasach w cenie economy bo standart zupełnie inny, oczywiście w każdej klasie lecisz i nawet w takim samym czasie docierasz na miejsce ale wrażenia zupełnie inne, pędzlem za 10-20pln tez sie pomalujesz, i moze efekt będzie dobry, ale pedzlem za 50-100pln na pewno lepiej i wygodniej ale nie ma szan żeby ten lepszy kosztował 10-20pln.





O Kamilku kochany - prosze zrob jakas demonstracje nakladania korektora - proszeeeeeee
to naprawde moja zmora




A co do pedzli ( znowu), to moj 187 sie cos rozlazi wlosy z niego leca.
Dodam, ze kupiony byl n salonie - wiec to oryginal ....
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 18:57   #4448
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Śliczna kolekcja Myszołapko

Eh, te wiosenne kolekcje kuszą... i to bardzo
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 19:34   #4449
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Estelka, hej Bardzo chcemy oczwiście
Na mnie Ombreblushe nie działają, jakoś wolę zwykłe, jednokolorowe, albo duo, te są za bardzo wymyślone
o jakie tam od razu wymyślone!!
ja nie wiem ale wybitnie mnie kusi i na mnie działa wszystko co jest cieniowane... podobają mi się przejścia między kolorami tak bardzo, że na Blush Ombre skuszę się jeśli tylko i dla mnie go wystarczy!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja mam chwilowy przesyt wszystkim.. patrzę na to wszystko i się zastanawiam po co mi to w takich ilościach.. chyba dzieciom (jak się kiedyś na nie zdecydujemy ) w spadku przepiszę
hahhaha e tam! zużyje się zobaczysz!
Cytat:
ale za chwilę zastanawiam się kiedy to wejdzie kolejna kolekcja i co tam ciekawego będzie
czyli MACowy standard... z jednej strony uważam, że za często te kolekcje wychodzą, zdecydowanie... nie nadążę niedługo z zarabianiem hihii a z drugiej co jedne to piekniejsze a już wiosenną wzbili się na wyżyny bo imho jest w niej wszystko co na wiosnę być powinno i dla każdego coś miłego, i dla tych co lubują się w brązach, i dla fioletomaniaków itp

Cytat:
sukienka w kolorze śmietanki
mniammm żeby Cię TŻ z ciachem nie pomylił i nie schrupał (przynajmniej do nocy poślubnej )

Cytat:
chętnie wypróbuję ale może najpierw zużyję 5 YSL, które mam kupione zapas

a ja myślałam, że posiadanie jednego tuszu już na zapas kupionego w promocji jest z deczka dziwne...

Cytat:
do marca po moim MACowym przesycie nie powinno być już śladu
otóż to, dobry timing mają z tymi promocjami

Cytat:
i ja i ja
Karola, Marti, no to ekipę mamy teraz tylko plan i kostiumy i możemy rabować
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:01   #4450
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jak ktoś mi jeszcze raz powtórzy, że pisanie pracy mgr to pikuś, to zacznę mordować...

W ramach niedługo należnej mi nagrody (patrz wyżej) zamierzam coś kupić z MACa. Możliwe, że z kolekcji wiosennej Mi tam podoba się fioletowy quad, pigmenty już przeszły, jakieś takie 'chunky' są, za bardzo Kiczmasa przypominają...
No i dobra, niech będzie, jeden z róży Ombre mi się podoba. Ten brązowy. Ale że bronzerów mam duuuuu-uuuużo, to sobie podaruje
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:24   #4451
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak ktoś mi jeszcze raz powtórzy, że pisanie pracy mgr to pikuś, to zacznę mordować..
Pan Pikuś
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 20:24   #4452
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak ktoś mi jeszcze raz powtórzy, że pisanie pracy mgr to pikuś, to zacznę mordować...

W ramach niedługo należnej mi nagrody (patrz wyżej) zamierzam coś kupić z MACa. Możliwe, że z kolekcji wiosennej Mi tam podoba się fioletowy quad, pigmenty już przeszły, jakieś takie 'chunky' są, za bardzo Kiczmasa przypominają...
No i dobra, niech będzie, jeden z róży Ombre mi się podoba. Ten brązowy. Ale że bronzerów mam duuuuu-uuuużo, to sobie podaruje
z moich ust tego nie usłyszysz cały weekend a stworzone raptem niecałe 5stron.. w perspektywie około 80-90....

Pigmenty rzeczywiście średnio wyglądają, aczkolwiek na swatchach nie do końca Kiczmasowe...
HA! wiedziałam, że nie może to być do końca tak z tymi różami! mi się też podoba ten brązik... ale mam Sunkissed Clinique i troche mi podobnie wyglądają...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:27   #4453
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
chętnie wypróbuję ale może najpierw zużyję 5 YSL, które mam kupione zapas
Konkretny zapas!!!! Jesteś moją bohaterką
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:37   #4454
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Pan Pikuś
tia...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
z moich ust tego nie usłyszysz cały weekend a stworzone raptem niecałe 5stron.. w perspektywie około 80-90....

Pigmenty rzeczywiście średnio wyglądają, aczkolwiek na swatchach nie do końca Kiczmasowe...
HA! wiedziałam, że nie może to być do końca tak z tymi różami! mi się też podoba ten brązik... ale mam Sunkissed Clinique i troche mi podobnie wyglądają...

no na swatchach tak 50/50 kiczmasowo, jakoś mnie nie przekonują, musiałabym zmacać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:12   #4455
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o jakie tam od razu wymyślone!!
ja nie wiem ale wybitnie mnie kusi i na mnie działa wszystko co jest cieniowane... podobają mi się przejścia między kolorami tak bardzo, że na Blush Ombre skuszę się jeśli tylko i dla mnie go wystarczy!
Ja chcę brązowego
Martula mam nadzieję powalczy dla mnie o niego

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak ktoś mi jeszcze raz powtórzy, że pisanie pracy mgr to pikuś, to zacznę mordować...

W ramach niedługo należnej mi nagrody (patrz wyżej) zamierzam coś kupić z MACa. Możliwe, że z kolekcji wiosennej Mi tam podoba się fioletowy quad, pigmenty już przeszły, jakieś takie 'chunky' są, za bardzo Kiczmasa przypominają...
No i dobra, niech będzie, jeden z róży Ombre mi się podoba. Ten brązowy. Ale że bronzerów mam duuuuu-uuuużo, to sobie podaruje
Oj i mój plan legł w gruzach A już miałam Ci wysłac karnet na siłownie, żebyś wybiła konkurentki, a tu widzę musiałabyś sama ze sobą walczyc Ech... Dobrze, że w obwodzie mam jeszcze zimniaka Habibka jej ten róż chyba się nie podoba i może mi kupi albo sama sobie w Madrycie kupie? Kiedy ma byc ta kolekcja?


Zastanawiam się właśnie czy róż Personal Style z All sexes będzie się nadawał dla średnio jasnej cery ( nc 20) wydaje się jaśniutki, czy on będzie u mnie widoczny
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2010-01-17 o 21:16
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:15   #4456
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
z moich ust tego nie usłyszysz cały weekend a stworzone raptem niecałe 5stron.. w perspektywie około 80-90....

Pigmenty rzeczywiście średnio wyglądają, aczkolwiek na swatchach nie do końca Kiczmasowe...
HA! wiedziałam, że nie może to być do końca tak z tymi różami! mi się też podoba ten brązik... ale mam Sunkissed Clinique i troche mi podobnie wyglądają...
a ja sie bałam, że jedyna nie umiem się zabrać do pisania pracy

na zdjęciu róże wyglądają bardzo smakowicie, ale tak czy siak jakoś mnie nie przekonywują. Z pigmentów chciałabym połowę 4, ale na 99% odpuszczę sobie całość, jestem zbyt łakoma na all sexes.... skusiłby się ktoś na kupno na spółkę universal mix'u?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:16   #4457
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hahhaha e tam! zużyje się zobaczysz!
no ba kiedyś na pewno

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mniammm żeby Cię TŻ z ciachem nie pomylił i nie schrupał (przynajmniej do nocy poślubnej )
nie ma bara bara jak nieślubna para
choć potem już będzie ślubna.. więc mi nie wyszło

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a ja myślałam, że posiadanie jednego tuszu już na zapas kupionego w promocji jest z deczka dziwne...
no co na lotnisku sprzedają w dwupakach, więc ostatnio kupiłam 2, potem 1 i teraz znowu 1 czyli łącznie 8 1 dałam mamie, niech się kobieta umaluje drugi właśnie kończę, czyli zostało 5

ale po co ja to piszę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Karola, Marti, no to ekipę mamy teraz tylko plan i kostiumy i możemy rabować
co 3 głowy to nie jedna

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Konkretny zapas!!!! Jesteś moją bohaterką
hihi..

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
no na swatchach tak 50/50 kiczmasowo, jakoś mnie nie przekonują, musiałabym zmacać
nie macaj.. będzie więcej dla mnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:18   #4458
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Zastanawiam się właśnie czy róż Personal Style z All sexes będzie się nadawał dla średnio jasnej cery ( nc 20) wydaje się jaśniutki, czy on będzie u mnie widoczny
według mnie może wyglądać bardzo ładnie na jasnej skórze, taki delikatny akcent, który budzi całą twarz
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:07   #4459
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a ja sie bałam, że jedyna nie umiem się zabrać do pisania pracy

na zdjęciu róże wyglądają bardzo smakowicie, ale tak czy siak jakoś mnie nie przekonywują. Z pigmentów chciałabym połowę 4, ale na 99% odpuszczę sobie całość, jestem zbyt łakoma na all sexes.... skusiłby się ktoś na kupno na spółkę universal mix'u?
Zabrać już się musiałam, bo czasu mało, ale co z tego, jak mi nie chce iść pisanie...
Ja bym chciała uniwersała połówkę! A może udałoby się jakoś taniej? Przez Kamila, albo jakoś zagranicznie...?

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja chcę brązowego
Martula mam nadzieję powalczy dla mnie o niego



Oj i mój plan legł w gruzach A już miałam Ci wysłac karnet na siłownie, żebyś wybiła konkurentki, a tu widzę musiałabyś sama ze sobą walczyc Ech... Dobrze, że w obwodzie mam jeszcze zimniaka Habibka jej ten róż chyba się nie podoba i może mi kupi albo sama sobie w Madrycie kupie? Kiedy ma byc ta kolekcja?


Zastanawiam się właśnie czy róż Personal Style z All sexes będzie się nadawał dla średnio jasnej cery ( nc 20) wydaje się jaśniutki, czy on będzie u mnie widoczny
Ja Ombresów nie chcę, więc luz, mogę ci kupić, jak dasz kasę

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

nie macaj.. będzie więcej dla mnie
Nie kupię to chociaż zMACam...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 22:28   #4460
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Karola, Marti, no to ekipę mamy teraz tylko plan i kostiumy i możemy rabować
i ucharakteryzować się same już umiecie, jednak nasze kosmetyki są niezbędnę
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:31   #4461
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
martaboy
Witamy pięknie! Zapraszamy też do wątku swatchowego, możesz podzielić się swoją kolekcją, kilka fotek już tam jest
Postaram się zrobić to jak najszybciej ale moje maczki to skromizna przy waszych Zbiorach


Cytat:
eustachy
Witaj w gronie MACoholików
Moim zdaniem nie ma dobrego zamiennika dla 168 przynajmniej ja o takim nie czytałam używałam tego typu pędzli no name i z sephory, inglota nie maiłam okazji potestować a na swoją 168 czekam dla mnie wykonanie dobrego konturowania jest dość trudne i tu bym nie oszędzała na pędzlu
Cytat:
martiryb
a czemu nie 168? jest naprawdę świetny
Dziękuję za odpowiedz
Też się zmagam z trudami konturowania nie jestem wzażystką ale potrzebuję pędzelka który by mi ułatwił moją pasję makijażową.
To co kolejny wydatek no ale polegam na waszym zdaniu i już się zdecydowałam na kupno te uzależnienia i pasje .Myślę jeszcze o 188 ,219 no i 239 ale to w dalszej przyszłości( niestety muszę troszeczkę pooszczędzać .
A czy mogę prosić o pomoc w ich zakupie kogoś z poza naszych granic nie będzie to zbyt duża śmiałość z mojej strony tym bardziej że jestem tu nowa .Czytałam (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) że korzystacie z takich pomocy.

Ach te nowości różowe już o nich śnię
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:34   #4462
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Zabrać już się musiałam, bo czasu mało, ale co z tego, jak mi nie chce iść pisanie...
Ja bym chciała uniwersała połówkę! A może udałoby się jakoś taniej? Przez Kamila, albo jakoś zagranicznie...?
przez Kamila już chyba za późno, zresztą chyba jeszcze nie ma tej kolekcji w Anglii... Ja niestety nie mam żadnych wtyków za granicą, więc nic tu nie wskuram... Chyba, że uśmiechniemy się do Marty ()...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:56   #4463
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
przez Kamila już chyba za późno, zresztą chyba jeszcze nie ma tej kolekcji w Anglii... Ja niestety nie mam żadnych wtyków za granicą, więc nic tu nie wskuram... Chyba, że uśmiechniemy się do Marty ()...
Martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii!!! Uśmieeeechaaaaaaaamyyyyy sięęęęęę!!! ups, to nie ta ikonka...
:ro za::lov e:kla ski:k laski:

:pro si:

(może podziała... )
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:05   #4464
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii!!! Uśmieeeechaaaaaaaamyyyyy sięęęęęę!!! ups, to nie ta ikonka...
:ro za::lov e:kla ski:k laski:

:pro si:

(może podziała... )
hahaha.. ale o co chodzi? o którą kolekcję, bo się pogubiłam już
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:18   #4465
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić to jak najszybciej ale moje maczki to skromizna przy waszych Zbiorach





Dziękuję za odpowiedz
Też się zmagam z trudami konturowania nie jestem wzażystką ale potrzebuję pędzelka który by mi ułatwił moją pasję makijażową.
To co kolejny wydatek no ale polegam na waszym zdaniu i już się zdecydowałam na kupno te uzależnienia i pasje .Myślę jeszcze o 188 ,219 no i 239 ale to w dalszej przyszłości( niestety muszę troszeczkę pooszczędzać .
A czy mogę prosić o pomoc w ich zakupie kogoś z poza naszych granic nie będzie to zbyt duża śmiałość z mojej strony tym bardziej że jestem tu nowa .Czytałam (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) że korzystacie z takich pomocy.

Ach te nowości różowe już o nich śnię

Ja zawsze sluze pomoca
O ile to sie oplaci z kosztami przesylki to nie ma sprawy
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:18   #4466
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a ja sie bałam, że jedyna nie umiem się zabrać do pisania pracy
mi ciężko strasznie idzie, ale zaczęłam, więc nie jest źle
Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
i ucharakteryzować się same już umiecie, jednak nasze kosmetyki są niezbędnę
otóż to
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:27   #4467
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
otóż to
a dobry kamuflaż to połowa sukcesu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:31   #4468
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
hahaha.. ale o co chodzi? o którą kolekcję, bo się pogubiłam już
All sexes, races, faces, czy coś... na stronie UK jeszcze nie ma chyba... A kiedy będziesz w Polsku w najbliższym czasie?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:36   #4469
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
All sexes, races, faces, czy coś... na stronie UK jeszcze nie ma chyba... A kiedy będziesz w Polsku w najbliższym czasie?
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:40   #4470
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
All sexes, races, faces, czy coś... na stronie UK jeszcze nie ma chyba... A kiedy będziesz w Polsku w najbliższym czasie?
już wiem Kasia mnie na gadu oświeciła

dziewuszki, ja do MACa mogę lecieć.. noł problem.. ze mną jak z dzieckiem ale musiałabym znać dokładne daty wejścia kolekcji co by się nie spóźnić i co by nie było wszystko 'sold out'

ewentualnie mogę Wam zamówić na stronie MACa, oni wyślą do mojej koleżanki do Anglii, ona wyśle to do mnie i ja Wam przywiozę do Polszy

na pewno będę chciała polecieć na Springa

w Polsku będę ok 5ego lutego.. potem w marcu.. kwietniu.. maju.. i czerwcu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.