Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 12:59   #2341
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a co bralas? gynalgin moze?
Gynalgin brałam ale to hmm w lutym?
Teraz gyno-femidazol mam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:59   #2342
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

chciałam żeby mi kuzyn kupił baleronki z atmosphere tak ze 2- 3 pary w różnych odcieniach ale nic z tego nie będzie bo rozmiar raz mam 37 a raz 38 więc nie wiadomo nie chcę ryzykować a on nie zmierzy na siebie bo ma stopę 46 ale co innego kupi
jeszcze nie zdradzę co to będzie bo jakby się okazało że nie znajdzie to lipa będzie dlatego nie chcę się napalać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:01   #2343
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no przeciez nie jem samego ryżu Pewnie że jem mięsko Mięsko musi byc Najczęściej kurczak, ktory mi sie juz troche przejadł niestety A warzywka to tak jak pisałam - najczesciej te kupne surówki z krótką data waznosci albo buraczki. Staram sie jesc codziennie ale nie zawsze wychodzi
A dwa dania u mnie by nie przeszly Za duzo na raz. Dlatego ja zawsze jak mam zupe to zazwyczaj zjem 1,5-2 talerze. No a "drugie danie" to normalnie


Juz słysze to marudzenie "o jezu ile to ma kalorii", "o matko ile tu oleju" Nie moge jej za cholere przetlumaczyc ze nie schudnie ze swoim jadłospisem. Że jedzenie slodyczy tylko w weekend nic jej nie daje bo jak sie dopada do tego slodkiego to je tego takie ilosci ze nadrabia za caly tydzien. I tlumacze jej że jakby zjadła sobie nawet codziennie jakies małe ciastko to lepiej by jej to wyszlo niz jak zje tyle tego w weekend
Tak samo z obiadami - ona nie zje bo jest juz za pozno, a musi pocwiczyc Ma powoli juz obsesje na punkcie odchudzania - ale jak sie jej zwroci uwage to mowi ze ona sie wcale nie odchudza bo lubi jesc

Też kiedys lubiłam ziemniaki i jadlam codziennie Ale teraz wlasciwie to w wiekszosci tylko w niedziele

O feee koperek, nie lubie też
A taka ciape tez sobie czasem lubie zrobic

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



na doz. pl jest sklad na pewno ;>
no wiem wiem, że nie samego ale chodziło mi z czym go łączysz bo mam kolezanke, ktora je ryz ze smietana i cukrem

ja uwielbiam kurczaka fajne sa te pomysły na, z woreczkami do pieczenia z piekarnika wychodzi mniej tłusty niz smażony gotowanego nie lubie

a mamie powiedz, zeby nie przesadzała z tym odchudzaniem!
moj wujek stosował diete Dukana i raz, ze schudł 17 kg i nagle twarz mu się zrobiła strasznie stara, taka zapadnięta, to dwa, że zeby mu sie czarne zrobily. Gdzies czytałam, ze ta dieta jest szkodliwa, bo nie zapewnia podstawowych skladnikow organizmowi..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:02   #2344
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No idealnie to u mnie pewnie nigdy nie bedzie Najbardziej chodzi mi o to ze slabo miejscami gasi ten stary odrost Ale nie mam pojecia dlaczego miejscami gasi a miejscami nie. W okolicach grzywki wlasnie najgorzej. Tak to by bylo prosto bo odrost wyjdzie rudy to sie go zgasi nastepnym razem. A c10 nie gasi Wogole pamietam ze wiekszosc tych popielatych farb byla albo niebieska, albo po czasie ciemniała na brazowo albo ciemno szaro. A ta nic, biała czy tam kremowa caly czas

Dobrze ze osłonowo bierzesz A jak z buźką,pomagaja ci te antybiotyki? ( czy cos pokrecilam i to nie na to? )

Ja ciagle na tej kuracji antybiotyków dowcipnych Juz bylo ok przez pare dni, tylko Lacibios brałam, a wczoraj tak czulam ze znowu cos... to tak jak mi lekarz mowil zaczełam od nowa brac te miejscowe i tak czulam po aplikacji ze mnie cos zapiekło, no ale po chwili przeszlo i poszlam spac. Ale rano to normalnie koszmar, globulki wiadomo - wypływają. I tak mnie bolało, piekło, swędziało, szczypało i wszystko na raz ze nie wiedzialam czy mam siedziec, stac, lezec czy sobie picze wyciac

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



Nie no ja nigdy nie robie tak zeby ociekało Olej z oliwą tylko troszke zeby sie nie przypalił kotlet czy coś i to wszystko.
Ja sie jeszcze sporo rzeczy musze nauczyc jesli chodzi o gotowanie, mama mnie nie nauczy bo sama nie umie Czasem jak tata jest przy sterach w kuchni to zawsze cos podpatrze, no ale tez gotuje tylko jak ma wolne
to planuj obiadki i pytaj nas
my ci podpowiemy co jak zrobic.
kazdy sie kiedys uczy ja tez z poczatku nic nie umialam gotowac jak poszlam w zlosci z domu z dnia na dzien...
ale babcia dala mi z 5 ksiag kucharskich i powiedziala ze moja matka zdatna mnie nauczyc to ze chociaz mi to pomoze.
i czytalam sobie wieczorami i jak mi jakis przepis podszedl to probowalam gotowac- zawsze jakos wyszlo- raz lepsze raz gorsze ale zjadliwe i nikt sie nie zatrul
a z czasem udoskonalalam smaki i wychodzilo przepyszne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:04   #2345
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no wiem wiem, że nie samego ale chodziło mi z czym go łączysz bo mam kolezanke, ktora je ryz ze smietana i cukrem

ja uwielbiam kurczaka fajne sa te pomysły na, z woreczkami do pieczenia z piekarnika wychodzi mniej tłusty niz smażony gotowanego nie lubie

a mamie powiedz, zeby nie przesadzała z tym odchudzaniem!
moj wujek stosował diete Dukana i raz, ze schudł 17 kg i nagle twarz mu się zrobiła strasznie stara, taka zapadnięta, to dwa, że zeby mu sie czarne zrobily. Gdzies czytałam, ze ta dieta jest szkodliwa, bo nie zapewnia podstawowych skladnikow organizmowi..
Nie no moja mama nie schudnie Bo źle sie za to łapie. Predzej albo narobi sobie problemów bo je niezdrowo, albo sie wrecz roztyje.
Juz pomine fakt ze nie ma z czego chudnac bo wazy ile... 51 kg moze? Fakt ze jest niziutka ale u niej tez sporo waza miesnie bo cwiczy regularnie.
Ale ona jest po prostu zakompleksiona i widzi tylko swoje wady A to cellulit a to to, a to tamto, a nie patrzy na to ze wyglada lepiej niz nie jedna 25-latka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:06   #2346
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Gynalgin brałam ale to hmm w lutym?
Teraz gyno-femidazol mam.
o masz! bralam to cholerne ☠☠☠☠☠☠☠☠
nigdy nie zapomne...
doszlam do polowy opakowania a z kazda noca pieklo coraz mocniej...
az doszlam do granicy swojej wytrzymalosci i myslalam placzac ze sobie tam butelke wody jakos wleje zeby to gowno wyplukac...
i przeszlo mi do konca na samej lacibiosfeminie, ale ja mialam jeszcze doustne...
ten lek powinni wyprowadzic z aptek, to krzywde taka robi...
mi sie czerwone pregi-rany robily i siedziec nawet nie moglam
takze uwazaj i jak cos to idz popros o zmiane leku na inny.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:08   #2347
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to planuj obiadki i pytaj nas
my ci podpowiemy co jak zrobic.
kazdy sie kiedys uczy ja tez z poczatku nic nie umialam gotowac jak poszlam w zlosci z domu z dnia na dzien...
ale babcia dala mi z 5 ksiag kucharskich i powiedziala ze moja matka zdatna mnie nauczyc to ze chociaz mi to pomoze.
i czytalam sobie wieczorami i jak mi jakis przepis podszedl to probowalam gotowac- zawsze jakos wyszlo- raz lepsze raz gorsze ale zjadliwe i nikt sie nie zatrul
a z czasem udoskonalalam smaki i wychodzilo przepyszne
No ja na pewno z glodu bym nie umarła Zawsze cos wymysle, czasem lepiej wyjdzie, czasem gorzej ale zawsze cos No ale dużo rzeczy nie umiem, albo mi nie wychodzi - o naleśniki np, nie umiem Niby to takie proste a mi sie zawsze albo zważy, albo rozwali, albo spali albo niewiadomo co jeszcze

A z takiego jedzenia obiadowego to chyba najbardziej lubie takie gulasze mięsno-warzywne Pychotka!


Wogóle to kochane jesteście, dziekuje za wszystkie rady
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:08   #2348
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to planuj obiadki i pytaj nas
my ci podpowiemy co jak zrobic.
kazdy sie kiedys uczy ja tez z poczatku nic nie umialam gotowac jak poszlam w zlosci z domu z dnia na dzien...
ale babcia dala mi z 5 ksiag kucharskich i powiedziala ze moja matka zdatna mnie nauczyc to ze chociaz mi to pomoze.
i czytalam sobie wieczorami i jak mi jakis przepis podszedl to probowalam gotowac- zawsze jakos wyszlo- raz lepsze raz gorsze ale zjadliwe i nikt sie nie zatrul
a z czasem udoskonalalam smaki i wychodzilo przepyszne
a mnie tata wysłał do szkoły żebym się nauczyła tylko w technikum to 80% to teoria była
ale jestem mu wdzięczna bo lubię coś upichcić i widzieć jak mnie o to proszą albo jak im smakuje i wszyscy zadowoleni dla mnie musi być smacznie ale musi też wyglądać apetycznie bo jak coś brzydko wygląda to ja nie zjem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:10   #2349
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o masz! bralam to cholerne ☠☠☠☠☠☠☠☠
nigdy nie zapomne...
doszlam do polowy opakowania a z kazda noca pieklo coraz mocniej...
az doszlam do granicy swojej wytrzymalosci i myslalam placzac ze sobie tam butelke wody jakos wleje zeby to gowno wyplukac...
i przeszlo mi do konca na samej lacibiosfeminie, ale ja mialam jeszcze doustne...
ten lek powinni wyprowadzic z aptek, to krzywde taka robi...
mi sie czerwone pregi-rany robily i siedziec nawet nie moglam
takze uwazaj i jak cos to idz popros o zmiane leku na inny.
O kurcze Ja to kiedys brałam, z 2 lata temu i wszystko było ok. I wlasnie po tym mialam bardzo dlugo spokoj z zapaleniami. Teraz jak brałam to tez brałam przez 10 dni i na poczatku fakt troszke piekło ale po 4 dniach tak przeszlo i bylo wszystko ok. I te pare dni sam lacibios brałam i tak czulam ze cos jest nie tak, ale dzisiaj to masakra... nawet płyn do intymnej z ziajki nie pomógł bo wszystko tak podraznione ze matko jedyna Nigdy jeszcze nie mialam czegos takiego
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:12   #2350
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

odbiegając od tematu-Kitkulka mam pytanie
bo nie mogę zczaić a zauważyłam, to też u innych blogerek
dlaczego, jak się prezentuje outfit to patrzy się w dół/bok albo zasłania się włosami??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:16   #2351
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
odbiegając od tematu-Kitkulka mam pytanie
bo nie mogę zczaić a zauważyłam, to też u innych blogerek
dlaczego, jak się prezentuje outfit to patrzy się w dół/bok albo zasłania się włosami??
ja tak robię, bo nie chcę za dużo pokazywać swojej mordy, w razie gdyby ktoś fotki zachachmęcił a inni to nie wiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:19   #2352
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

No z anemia nie ma tak łatwo.
A ja tam lubie watróbke, kaszane z grila, pasztety.
Ale moj problem to to ze nie gotuje zbyt wiele.

Lady
Czekam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:21   #2353
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No z anemia nie ma tak łatwo.
A ja tam lubie watróbke, kaszane z grila, pasztety.
Ale moj problem to to ze nie gotuje zbyt wiele.
ja kiedyś wątróbkę jadłam, nie to żebym lubiła, ale jak mama robiła, bo brat uwielbiał to zjadłam taką smażoną z cebulką, ale teraz nie tknę i od dawna już się u mnie w domu nie robi
kaszankę z grilla czasem zjem
pasztety lubię drobiowe jedynie takie z puszki z kogucikiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:22   #2354
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tak robię, bo nie chcę za dużo pokazywać swojej mordy, w razie gdyby ktoś fotki zachachmęcił a inni to nie wiem
obstawiałam, że tak się robi żeby uwagę widza skupić na stroju a nie na twarzy
a na niektórych blogach to laski mają dosłownie głowy w dół i tylko włosy widać

oo zobaczcie te dwa linki Mucha robiła coś z biustem a tak mowiła, że ma naturalne :P

http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd....7&u=anna+mucha

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=30479&b=1
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:23   #2355
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja kiedyś wątróbkę jadłam, nie to żebym lubiła, ale jak mama robiła, bo brat uwielbiał to zjadłam taką smażoną z cebulką, ale teraz nie tknę i od dawna już się u mnie w domu nie robi
kaszankę z grilla czasem zjem
pasztety lubię drobiowe jedynie takie z puszki z kogucikiem
Też kiedys jadłam te z puszki Do czasu jak nie spróbowałam tych takich na wage co sie kupuje normalnie, niebo w gebie A taki z ziołami mmm
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:25   #2356
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No z anemia nie ma tak łatwo.
A ja tam lubie watróbke, kaszane z grila, pasztety.
Ale moj problem to to ze nie gotuje zbyt wiele.

Lady
Czekam
jeszcze nie zmyłam Adzi to potrwa bo ja będę szorować a jeszcze chciałam skoczyć na brązujące
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:26   #2357
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
obstawiałam, że tak się robi żeby uwagę widza skupić na stroju a nie na twarzy
a na niektórych blogach to laski mają dosłownie głowy w dół i tylko włosy widać

oo zobaczcie te dwa linki Mucha robiła coś z biustem a tak mowiła, że ma naturalne :P

http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd....7&u=anna+mucha

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=30479&b=1
wiadomo było, że robiła coś z cyckami, bo jak się odchudza to cycki zwykle też chudną i nierzadko stają się mniej jędrne, a ona nie dość, że schudła sporo to jeszcze cycki jej sterczą jak anteny i są większe niż były kiedy była pulchniejsza idiotów chyba chciała z ludzi zrobić, tak samo jak Górniakowa mówiąc, że nie robiła operacji plastycznych a usta powiększyła sobie tylko raz na ślub
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:26   #2358
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
obstawiałam, że tak się robi żeby uwagę widza skupić na stroju a nie na twarzy
a na niektórych blogach to laski mają dosłownie głowy w dół i tylko włosy widać

oo zobaczcie te dwa linki Mucha robiła coś z biustem a tak mowiła, że ma naturalne :P

http://www.kozaczek.pl/fotki_gwiazd....7&u=anna+mucha

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=30479&b=1
Na pewno cos robila
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=29933
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:29   #2359
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiadomo było, że robiła coś z cyckami, bo jak się odchudza to cycki zwykle też chudną i nierzadko stają się mniej jędrne, a ona nie dość, że schudła sporo to jeszcze cycki jej sterczą jak anteny i są większe niż były kiedy była pulchniejsza idiotów chyba chciała z ludzi zrobić, tak samo jak Górniakowa mówiąc, że nie robiła operacji plastycznych a usta powiększyła sobie tylko raz na ślub
no to fakt, ale po tym niby schudnięciu było własnie dziwne, że biust jej został i w którymś wywiadzie się przyznała(czytałam!:P) , że miała odsysanie tłuszczu z nóg, brzucha, pleców, ramion..chyba ze wszystkich części ciała i nawet podała ile $ ją to kosztowało tak wiec biust jej został jaki był no ale teraz jest dużo większy.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:31   #2360
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O kurcze Ja to kiedys brałam, z 2 lata temu i wszystko było ok. I wlasnie po tym mialam bardzo dlugo spokoj z zapaleniami. Teraz jak brałam to tez brałam przez 10 dni i na poczatku fakt troszke piekło ale po 4 dniach tak przeszlo i bylo wszystko ok. I te pare dni sam lacibios brałam i tak czulam ze cos jest nie tak, ale dzisiaj to masakra... nawet płyn do intymnej z ziajki nie pomógł bo wszystko tak podraznione ze matko jedyna Nigdy jeszcze nie mialam czegos takiego
to po tym cholerstwie...
ja poszlam do gina i mowie jaka sprawa ze ja do konca tego nie wezme ze rady nie dam, on zeby sie rozebrac...
i jak zobaczyl jaka bylam popalona tym lekiem to oniemial
sluzowka zywcem mi zlazila
i kazal wszystko odstawic i sama woda sie podmywac i luzna przewiewna bielizna- tak mnie baran zalatwil
i ciagnelam lacibiosa zeby sie szybciej odbudowac ale tydzien to mialam nieprzespany i cuda robilam...
zreszta jak wpiszesz ten lek w google to ci wyskocza cuda jakie dziewczyny przechodzily na tym chlamie
wielki mi lek za 2zl
a potem leczenie po nim kosztuje duzo wiecej- dlatego ja i kotka bierzemy teraz stale co kilka dni lacibiosa profilaktycznie i odpukac ja mam rok spokoj kotka tez juz jakis czas.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:32   #2361
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no to fakt, ale po tym niby schudnięciu było własnie dziwne, że biust jej został i w którymś wywiadzie się przyznała(czytałam!:P) , że miała odsysanie tłuszczu z nóg, brzucha, pleców, ramion..chyba ze wszystkich części ciała i nawet podała ile $ ją to kosztowało tak wiec biust jej został jaki był no ale teraz jest dużo większy.
ale teraz ma efekt jojo
kiedyś ją lubiłam ale teraz to sodówa
i twarz ma okropną, a fe :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:40   #2362
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale teraz ma efekt jojo
kiedyś ją lubiłam ale teraz to sodówa
i twarz ma okropną, a fe :P
przesadza z solarką i powinna coś z tym czołem zrobić, bo ma za wysokie i upięte fryzury jej to bardziej eksponują
wygląd wyglądem, ale jej osoba sama w sobie mnie strasznie irytuje. Kiedyś przed tą całą metamorfozą w "seksbombę" wysmiewała takie celebrytki, a teraz sama się na nią kreuje

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

zobaczcie te lakiery
biore wszystkie

http://www.snobka.pl/artykul/11487/lakiery_celia_tropic
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:41   #2363
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
przesadza z solarką i powinna coś z tym czołem zrobić, bo ma za wysokie i upięte fryzury jej to bardziej eksponują
wygląd wyglądem, ale jej osoba sama w sobie mnie strasznie irytuje. Kiedyś przed tą całą metamorfozą w "seksbombę" wysmiewała takie celebrytki, a teraz sama się na nią kreuje
z czołem i z zębami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:43   #2364
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
z czołem i z zębami
ojj tak z zębami przede wszystkim!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:45   #2365
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

idę zmyć

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojj tak z zębami przede wszystkim!
wygląda jak kobyła i jeszcze szczerzy się ciągle
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:49   #2366
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wygląda jak kobyła i jeszcze szczerzy się ciągle
no niestety mogłaby oszczędzić tego widoku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:56   #2367
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Dobra Dziewczyny, lece sie czegos pouczyc
buziaki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:56   #2368
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cześc


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ładna figurka!
i jasne, że możesz chodzić w szortach i kiecuszkach, jak najbardziej a nawet koniecznie
może się w końcu przełamie
ale dzisiaj jest tak zimno, że chyba nawet kurtałkę odzieję na siebie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
pokażę Wam marynarkę którą kupiłam sobie fotka robiona na szybko
fajna fajna

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzisiaj było promo wszystko za połowę ceny i tak mam 3 łaszki za 18 zł
gorsecik z river island czarny w białe kropeczki
czarną zwykłą bluzkę z H&M z rękawkiem 3/4
i zwiewnątunikę chyba z 5 rozmiarów za dużą z new look
ja chyba też muszę kiedyś się wybrac do sh
czasem naprawdę można ładne rzeczy wyszukac

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki z dziś i wczoraj w albumie
ta fioletowa i w grochy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wklejam obiecane fotki Od razu mówie że ten odrost na prawde sie odznacza tylko moj aparat zjada kolory - tzn bardzo pojasnia te jasne wloski jak przy oknie stoje i to sie tak zlewa troche... Na ostatnim zdjeciu najbardziej kolor całosci widac.
Generalnie wyszlo wg mnie gorzej niz ostatnio, jakos mnie efekt nie zachwycił.Miejscami są takie szarawe pasemka, ale to w sumie, ani to szary, ani to popielaty, jakis takis no to jednak nie farba dla mnie... Ale pasa startowego nie ma wiec jest spokoj
nie jest źle kochana, mi się tam podoba
ale następnym razem spróbowałabym c12

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja wracam do łóżka od rana gdzieś latam.. a brzuch już któryś dzień daje mi popalić.. nie wiem co jest grane.. jadłam wczoraj ryż i dupa..


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zobaczcie te lakiery
biore wszystkie
http://www.snobka.pl/artykul/11487/lakiery_celia_tropic
jak gdzieś je znajdę, to też biorę!


Nadrobione, wiec mogę iśc się ogarniac
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:05   #2369
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
może się w końcu przełamie
ale dzisiaj jest tak zimno, że chyba nawet kurtałkę odzieję na siebie
u mnie cieeeeepło choć słoneczka nie ma

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

ja też już lecę, pora w końcu wyjść z domu

miłego dnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:12   #2370
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Lady
Oj to ja chyba dzis juz nie zobacze:ryczy:
Tz mnie zaraz zabiera w swe obroty
No nic jutro z rana bede miała co nadrabiać.
To oby sie wszystko udało

Kitkulka
A ja watróbke uwielbiam z bułeczka. Bo z ziemniakami jest gorzka
A tak w cebulce i w sosiku własnym pychota.
A najbardziej ze wszystkich mies uwielbiam miesko kaczki i karczunio
Chińczory robia dobra kaczke

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Kochane miłego popołudnia dla Was
Bede jutro kochane jak by co
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.