kosmetyki po solarium? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-04, 14:29   #1
michal20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3

Jaki kosmetyki do solarium??


Witam. Chcialbym sie zapytac jakie kosmetyki polecacie PO opalaniu w solarium? jest i troche i nie wiem ktore sa dobre. i czy jest sens stosowac jakies kremy przed opalaniem? z gory dzieki!
michal20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 19:27   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Jaki kosmetyki do solarium??

nie polecę konkretnych kosmetyków, ale warto łyknąć sporą dawkę przeciwutleniaczy, np. preparat Selenium bonus czy coś w tym stylu
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 19:34   #3
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Jaki kosmetyki do solarium??

na pewno bron boze nie smarowac sie niczym z filtrami. te z solarium na slonce jeszcze mozna zastosowac ale nigdy na odwrot! A wogole to polecam zakupy w solariach. Czesto nie trzeba kupowac calego opakowania tylko np 5 ml za np 5 zlotych i mozna wyprobowac ktory ci pasuje.
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 19:34   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Jaki kosmetyki do solarium??

Michał [img]icons/icon7.gif[/img] czesc [img]icons/icon7.gif[/img] poszukaj artykułu Beatki o opalaniu w solarium [img]icons/icon7.gif[/img] wyszukiwarka - publikacje- opalanie.

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 16:55   #5
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
kosmetyki po solarium?

Chciałabym zapytac jakie kremy poleca Pania do skóry po opalaniu w solarium. Korzystam z solarium raz w tygodniu ok. 10 minut i pomimo tego ze zakładam okulary zauważyłam ,że skóra pod oczami jest żle napieta i przesuszona.Używałam kremy pod oczy po 25 roku zycia,ale sa zbyt słabe - może zna Pani bardziej odpowiednie?
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 21:07   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyki po solarium?

Przede wszystkim radziłabym zmniejszyć częstotliwość opalania. Solarium bardzo wysusza i niszczy skórę.
Do opalania w solarium dobre kosmetyki ma Soleo (są takie specjalnie przeznaczone do twarzy),Exclusive Bronze,polecam także Sea Bronze - do opalania w solarium najlepiej stosować kosmetyki specjalnie przeznaczone do solarium.
Natomiast do pielęgnacji skóry wokół oczu możesz wypróbować kosmetyki o silniejszym działaniu regenerującym (na całą twarz i szyję ,oraz okolice oczu polecam ampułki New Age z czystą witaminą C - są bardzo skuteczne i już po tygodniu stosowania widać efekt wygładzonej ,dobrze nawilżonej skóry - wypróbowałam na sobie - trzeba uważać aby nic nie dostało się do oka), z kremów możesz używać wszystkie o gęściejszej, dość tłustej konsystencji (nie zaskodzą te dla skóry dojrzałej, przeciwzmarszczkowe), są też dostępne plasterki piękności - nasączone są odżywczym ,tłustym preparatem ,polecam także dłuższą kurację wit.A+E (zawartość kapsułki nakładana na skórę), nie zapomnij o uzupełnianiu diety witaminami, polecam także olej z wiesiołka (zewnetrznie i wewnętrznie). Jeżeli nie ograniczysz opalania w solarium nie spodziewaj się poprawy wyglądu skóry.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 08:37   #7
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
Re: kosmetyki po solarium?

Bardzo dziekuję za odpowiedz na moje pytanie. Na pewno sie zastanowie poważnie nad ewentualna rezygnacja z solarium skoro moja skóra ma sie zbyt szybko zestarzeć. Jeszcze jedno pytanie: gdzie zrobić specjalne testy bądź uzyskać kompetentną poradę jakie kremy stosować (mam na myśli tzw. określenie wieku skóry)specjalnie dla mojej cery? Od czasu urodzenia dziecka mam stale kłopot z dobraniem odpowiednich kosmetyków.
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.