"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 11:59   #3991
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

To kilka fotek
Kilka mam też w albumie prywatnym (ale musisz mnie mieć w zaprzyjaźnionych aby je zobaczyć)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:03   #3992
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

i jeszcze kilka
Serio ciężko coś wybrać bo nie chce zbyt prywatnych publikować i w ogóle zapełniliśmy całą kartę 2 GB i ze 3/4 karty 4GB więc strasznie dużo tych fotek mamy...
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:03   #3993
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

ale mnie cos brzuch boli.. z nerwów.. a musze się wybrać na zakupki..

dziewczyny, mam pytanie, może będziecie wiedzieć..
mam zasądzone alimenty od 2 mc, ale ojciec dziecka się nie kwapi do płacenia i nie dał mi ani grosza. Wybieram się do komornika, ale z tego co wiem, musiałabym iść do takiego co się zajmuje rejonem w którym dłużnik mieszka. I w związku z tym moje pytanie: co jeśli nie wiem gdzie on teraz przebywa? co rusz się przeprowadza... i jestem w kropce. Poradzicie coś?
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:08   #3994
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziękuje Emalio za zainteresowanie moim tematem i za opinie no też tak myślałam że dam ja na próbe ale niestety tak zwlekałam że przyjęto inne dziecko i znowu musimy czekać na wolne miejsce-narazie może na pare godzin dam ją do żłobka prywatnego, a co do jedzenia to do tej pory jadła bardzo ładnie ostatnio zaczyna kaprysić ale idą jej pozostałe ząbki może dlatego ma mniejszy apetyt.
No i tyle sie poudzielałam bo już mnie Lila szarpie za nogawke
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:34   #3995
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiuuu... Ja też chcę!
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:10   #3996
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A tak popatrz np na mnie- ja gdzies tam w głebi duszy chce robic te cholerne filmiki na YT ale nie robie bo zastanawiam sie ze jak taki moj filmik znajdzie ktos znajomy to mnie wysmieje... a mam tu na mysli znajomych z którymi nawet nie utrzymuje kontaktow bo mnie olali jak wyjechałam za granice... I nie wiem od kiedy to ja sie tak martwie co ludzie powiedza, zawsze to miałam gdzies, a moze to była tylko maska twardziela???
mam to samo
coprawda nie kusza mnie jezcze filmiki ale chcialabym chociazby publikowac swoje zdjecia pokazywac makijaze, czyjas twarz to inaczej, ale wkleic swoja jest trudniej odwazylam sie pokazac tylko oczy :P
ciagle mam wrazenie, ze ktos mnie rozpozna i zacznie szydzic z tego co robie :0 nie doceniam sie i tyle


Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ok wrzucam kilka zdjęć Ja czesałam,makijażowałam i pstrykałam
pieknie ewesko! widze, ze studio hula

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
gioseppe ojej skoro jezykow sie uczylas i kochasz to tzn ,ze masz nieziemska pamiec i zdolnosci!pogratulowac i zazdraszczam!
tak, kiedys mialam łeb do jezykow
i wogole rewelacyjna pamiec
ale odkad skonczylam studia i juz sie tyle nie ucze to wszystko sie zmienilo i baaardzo kiepsko u mnie przede wszystkim z koncentracja ale tak jest, jesli sie nie cwiczy to wszystko wysiada
najbardziej widze to w tlumaczeniach, kiedys wszystko pamietalam a teraz czytam glupi artykul albo ogladam wiadomosci i co? i niestety strasznie szybko wylatuje mi to z glowy i nie pamietam o czym byl artykul :/ koszmar!


Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Mam pytanie: macie jakis szybki i łatwy przepis na zapiekanke- o taka z ziemniakami mi chodzi... ide na necie cos szukac bo mam smaka
ja robie zapiekanke z ziemniakow, jaj, cebulki, mieska lub salami lub innej kielbasy, troche majonezu i smietany lub bez smietany, przypraw, zapiekam na wierzch daje odrobine sera i gotowe. uwielbiam ja, narobilas mi ochoty!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Młoda fotki dawałam wczoraj tu na watek, ale na bloga pewnie też wrzucę
podzielisz sie linkiem do bloga?

fox22 fajna dzialalnosc
maraqjowa ja tez chce do takiego ciepelka
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:50   #3997
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam
Fox, nei wiem co CI poradzic w tej kwestii bo nie dzieciata, ale wez pod uwage tez to ze wiekszosc dzieci neichetnie chodzi do przedszkola,ale wydaje mi sie ze to kwestia czasu.. no chyba ze opiekunowie w ogole si enie staraja zeby to dziecko jakos zachecic.
tylkokasia swietne te zdjecia! ale CIii dobrze bylo pewnie opaaaalona jestes pięknie
emi- mowissz ze stracilas opcje na gotowanie, pewnie Ci sie juz znudzilo kiedyś wyroluj TŻ i powiedz zeby to on dla Ciebie cos przygowal

Młoda-obiecane zdjecie biżuteri dla Ciebie

Edytowane przez ssylvkaa
Czas edycji: 2010-05-19 o 13:53
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 13:55   #3998
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu ale fajnie miałaś ! A my tu się musimy z zimnem użerać Ja już chce żeby było cieplutko i słoneczko!
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:01   #3999
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu nie no zazdroszczę Piękne wakacje, fajnie tak oderwać się od rzeczywistości i wyjechać gdzieś gdzie jest ciepło, słoneczko No i farta jak nic miałaś z tym lotem ale dobrze, że się udało

Gioseppe link http://eweska.bloblo.pl/


Dobra ja na dzisiaj już wszystko pozałatwiałam, na pocieszenie zakupiłam sobie trzy bluzki i butki :P
Ale nałaziłam się dziś to moje, gdyby pogoda była lepsza to z chęcią bym jeszcze pospacerowała, a tak to zimno i nie za bardzo się chciało
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:11   #4000
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Wiecie co fajna ta nowa matura . Człowiek ma wieksze szanse bo moze nawet sie dosłownie wyuczyc na blaszke a poza tym idziesz i wiesz o czym mowisz...

Tylkokasia
super fotki, a tu wszyscy kciuki za Twoj szczesliwy wylot trzymali

Emalio o własnie o to mi chodziło do ust co teraz napisałas- ten wygładzacz. Ja nie wiedziałam czy on tak dziala jak chciała Dee ale wiedziałam ze masz cos takiego "dziwnego" do ust

Gioseppe a wiesz co podjełam decyzje- do odwaznych swiat nalezy, bede robic filmiki bo tego chce a jak ktos bedzie sie smiał to Jego problem prawda? Rozmawiałam dzis na ten temat z siostra, myslalam ze Ona bedzie pierwsza co mnie wysmieje a tu taki aplauz był ze szok, ze super, ze sama bedzie ogladac itd.
I Ciebie tez namawiam do popartzenia na siebie i olania innych, szczegolnie ze piszesz ze chciałabys... No i ja chce w koncu Twoje włosy zobaczyc .
Obiecaj mi ze wstawiasz zdjecie twarzy!!!!!!
Link do Eweskowego bloga: www.eweska.bloblo.pl

A z mojej zapieknaki nici, tak leje ze nie chce mi sie z domu wychodzic a nie mam produktów odpowiednich. Własnie frytki pieke, a zapiekanka poczeka... moze do piatku
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:15   #4001
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu, przepiękne zdjęcia a Ty promieniejesz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 14:26   #4002
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Hej dziewczyny, dawno już nie pisałam ale jestem z Wami na bieżąco, czasu jakoś mało, szybciej przeczytać i nadrobić stracone strony wątku niż naskrobać coś od siebie

Emalio
- nigdy bym nie przypuszczała że taka piękna kobieta tak w siebie nie wierzy. Twoje makijaże są zachwycające, tryskasz pomysłami, zawsze masz dobre słowo i dobrą radę dla każdego radzisz sobie doskonale z dziećmi, mężem i przeciwnościami losu - trzeba nie lada siły na takie wyzwania

Mloda, Gioseppe - też miałam identyczne odczucia co do pokazywania swoich zdjęć na MM. Na początku zaczęłam od makijażu oczu, później przemogłam się i poszło, ale do tej pory pamiętam że serce waliło mi jak oszalałe czy nic dziwnego z tego nie wyniknie, czy nikt mnie nie wyśmieje i nie będzie z tego kpić. Na tą chwilę wstawiam makijaże już bez takiego onieśmielenia, mam wsparcie w Tżcie i to dla mnie jest najważniejsze

Ewesko - boskie zdjęcia i makijaż masz talent kochana



A tak poza tym dzisiaj wieczorem mam pierwsze spotkanie w sprawie wolontariatu i trochę mi się nogi trzęsą
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:31   #4003
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu ależ widoczki!!!opaliłaś się
Anusia kurcze nie wiem-teraz się pozmieniało,bo kiedys był fundusz alimentacyjny-teraz obowiązek jest pzrez ojca-ale czub z niego-na dziecko nie płacić-wiem,że jeszcze ewentualnie można sciągac z dziadków jak ów tatus nie płaci-idź gdziekowiek niech ci info udzielą
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć!!!!!!!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:40   #4004
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiula - Ale super , i jakie widoooki Zazdroszczę
Misia-Będzie dobrze
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 14:58   #4005
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Młoda, przepis na sushi na zdjęciach dla Ciebie Mam nadzieję, że jakoś się w tym połapiesz Przepraszam za jakość zdjęć, jak zwykle nie umiem złapać ostrości w tym aparacie i są jakie są ale myślę, że dasz radę się doczytać
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:10   #4006
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Misia Ty wiesz co- ja nie miałam zadnych oporow wstawic zdjecia na MM choc ok nogi mi sie trzesły za 1 razem ze mnie tu zjada wszyscy, ale dopiero jakis dłuzszy czas pozniej jak była ta akcja z kradzieza fotek przez ikf to doszło do mnie ze przeciez te zdjecia moze zobaczyc kazdy... W kazdym razie tak to sobie tłumacze ze to jest forum tematyczne i zaden niezainteresowany tematem nie bedzie tu buszował

Kciuki trzymam

Sysiu poogladałam bizu i jeszcze raz poogladałam maka i uwazam ze bedziesz slicznie wygladac

Anusia
Ty taka dobra z niemieckiego jestes? Super, moze mnie podszkolisz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda, przepis na sushi na zdjęciach dla Ciebie Mam nadzieję, że jakoś się w tym połapiesz Przepraszam za jakość zdjęć, jak zwykle nie umiem złapać ostrości w tym aparacie i są jakie są ale myślę, że dasz radę się doczytać
Dziekuje
Poogladałam i dam rade odczytac i łapie sie itd
Bede robic sushi, bede robic sushi....
Najpierw na zakupy sie trzeba wybrac oczywiscie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:13   #4007
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Doszla do mnie paczka z kosmetykami z Fm, na 1 rzut oka jestem zdziwiona gramatura cieni- sa wielkie , i roz jest hmm..transparentny. Reszta wyjdzie w testach
Pierwsza fotka dla Was dziewczyny
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:22   #4008
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Młoda, jeśli masz dostęp i okazję to ja bym Ci polecała zakup od razu zestawu, takiego jak tutaj: http://allegro.pl/item1035270365_zes...ale_dobre.html
Wtedy do kupienia pozostaje już tylko wkład (warzywka, rybki) i wychodzi o wiele taniej, niż kupowanie oddzielnie wszystkiego po kolei
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:24   #4009
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

No Ishi czekamy na makijaz
Rozumiem ze wiecej o tych rzeczach znajde na blogu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda, jeśli masz dostęp i okazję to ja bym Ci polecała zakup od razu zestawu, takiego jak tutaj: http://allegro.pl/item1035270365_zes...ale_dobre.html
Wtedy do kupienia pozostaje już tylko wkład (warzywka, rybki) i wychodzi o wiele taniej, niż kupowanie oddzielnie wszystkiego po kolei
Tak tez chyba zrobie, wiec albo znajde tutaj zestaw, albo sushi poczeka do urlopu. Dzieki
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 15:28   #4010
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No Ishi czekamy na makijaz
Rozumiem ze wiecej o tych rzeczach znajde na blogu

dopiero w przyszlym tygodniu cos wiecej skrobne, narazie dni wielkich prób
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:24   #4011
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Kasiu ależ widoczki!!!opaliłaś się
Anusia kurcze nie wiem-teraz się pozmieniało,bo kiedys był fundusz alimentacyjny-teraz obowiązek jest pzrez ojca-ale czub z niego-na dziecko nie płacić-wiem,że jeszcze ewentualnie można sciągac z dziadków jak ów tatus nie płaci-idź gdziekowiek niech ci info udzielą
jest nadal fundusz, ale najpierw trzeba zaliczyć komornika... mam tylko problem z tym do którego iść, bo nie mam pojęcia gdzie on teraz mieszka. telefonu nie odbiera, odrzuca połaczenie albo w ogóle wyłącza.
Chyba się przejdę do pierwszego lepszego komornika i zapytam po prostu co robić..




Kasiu piękne zdjęcia!!!

Mloda niemiecki tylko jako tako znam, studiowałam pół roku germanistykę, lubię ten język nawet. Ale chyba lepiej jednak znam angielski - jest bardziej wszechobecny i słowka zapadają w pamięci

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-19 o 16:25 Powód: a bo coś nakręciłam...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:33   #4012
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

hejo
Młoda
, misiakasiulec ja wiem, ze powinnam to olać ale nie do końca jestem przekonana co do ujawniania sie do tego stopnia na forum
ciesze sie, ze siostra dodała Ci otuchy i sama chetnie bede ogladac Twoje filmiki

Eweska, dzieki za link do bloga

anusia-87 wspolczuje sytuacji z ojcem dziecka.. nigdy nie zrozumiem uciekania od odpowiedzialnosci...

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

chcialam cos jeszcze napisac ale zapomnialam

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-05-19 o 17:01
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:40   #4013
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość




anusia-87 wspolczuje sytuacji z ojcem dziecka.. nigdy nie zrozumiem uciekania od odpowiedzialnosci...


najlepsze jest to, że oczywiście przed innymi udaje super tatusia! a przyjeżdża do Zuzy raz na kilka miesięcy.. i jeszcze potrafi swoje mądrości wcinać...
ale jest dobrze ja swojego dopnę, nie ucieknie od odpowiedzialności. Zuzi się te pieniądze należą i tyle.


Wiecie co... byłam odwiedzić kilku znajomych w takim ośrodku i się dowiedziałam, że w weekend zmarł taki starszy pan, którym pomagałam się opiekować... rok czasu mieszkaliśmy ściana w ścianę i raptem go nie ma...

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-05-19 o 16:41
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:15   #4014
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Gioseppe ja i tak bede Cie namawiac na foty buzki (napisałas ze chcesz i podpisałas wyrok na siebie ). Jak nie chcesz od razu całej twarzy pokazac to wstaw np poł, albo zdjecie z profilu i tak małymi kroczkami dojdziemy do konca .... Albo np na poczatek wstaw tu- na plotkowy tylko my- zainteresowane tematem zagladamy , a ja chce Twoja fryzurke zobaczyc koniecznie!!!!!

Filmik chciałam dzis nagrywac, ale za ciemno na dworze, nic by nie było widac .
Za to zrobiłam wpis na bloga zachecona wpisem Ishi. "Zrób to sam- kasetka na cienie" zapraszam na blogaska

Anusia
ja Ci nie zazdroszcze tej sytuacji. Nie ma to jak taki typ co to w dupie ma własne dziecko wrrrr. Walcz o alimenty, z gardła Mu wyciagnij!!!
A wiesz co taka dobra przyjaciołka mojej Mamy miała podobny problem- walczyła o alimenty a ten dupek sie migał i Mama Jej podpowiedziała zeby na sprawie powiedziała ze w takim razie Jej nie stac na te dzieci (tam była 2) i zeby ojciec Je zabrał.
Oczywiscie babka szok: no co Ty, przeciez mi dzieci zabierze
Mama: zobaczysz ze nie zabierze, jakby Je chiał wychowywac to by o nie walczył...
Doszło do rozprawy, spotykaja sie po jakims czasie
Ona: Ty wiesz co, tak powiedziałam jak mi kazałas
Mama: no i?
Ona: no i oczywiscie sedzina zgodziła sie na to i zaczeła ustalac warunki przejscia dzieci, a On sie wtracił ze nie, ze On nie moze, ze nie ma warunkow, ze pracuje itd itd...
Od tamtej pory zawsze płacił alimenty na czas i tyle ile trzeba było
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:47   #4015
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Gioseppe ja też namawiam na wstawienie buzi ja też miałam opory, ale co tam raz się żyje szczególnie obawiałam się kpin - szczególnie po tej babie jadze (nie od dziewczyn, które są aktywnymi MM-owiczkami, tylko od osób, które zaglądają tu tylko czasem i piszą różne dziwne głupio mądre rzeczy, ale na szczęście nie zaobserwowałam dawno takiego zjawiska ). W regulaminie napisane jest, że po jakimś czasie można zdjęcia buzi usunąć, zostawiając tylko zbliżenia oczu czy ust
także do dzieła Kochana

Młoda fajny sposób, ale faktycznie bardzo odważny ja tyle odwagi nie mam nawet nie umiałabym chyba wykrztusić z siebie, żeby on ją wziął... ale kase to mu wydrę choćby z gardła.
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:51   #4016
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

dziewczyny czy aparat moze byc posuty,jak nie mozna zlapac ostrosci ? W sensie,ze tryb makro i odleglosc oraz brak poruszenia sa zachowane ?
Na 60 fotek....chyba 5 jest zdatnych do uzytku...reszta rozmazana lekko ;/
a wczesniej bylo ok wszytsko;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:57   #4017
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dziewczyny czy aparat moze byc posuty,jak nie mozna zlapac ostrosci ? W sensie,ze tryb makro i odleglosc oraz brak poruszenia sa zachowane ?
Na 60 fotek....chyba 5 jest zdatnych do uzytku...reszta rozmazana lekko ;/
a wczesniej bylo ok wszytsko;/
Winne moze byc jeszcze swiatło.
A powiedz mi Ty naciskasz od razu cały spust czy na poł?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:00   #4018
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Winne moze byc jeszcze swiatło.
A powiedz mi Ty naciskasz od razu cały spust czy na poł?
wlasnie roznie, robie "na czuja"....a dzisiaj jakich ustawien bym nie zrobila....no poruszone, leciutko...ale zawsze;/

btw. nie wytrzymalam, poprowalam te fm'ki.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:08
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:16   #4019
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wlasnie roznie, robie "na czuja"....a dzisiaj jakich ustawien bym nie zrobila....no poruszone, leciutko...ale zawsze;/

btw. nie wytrzymalam, poprowalam te fm'ki.
No to rob tak na poł- naciskasz troche- aparat sie dostraja i powinin Ci dac znac kiedy jest wszystko ok- wtedy dociskasz spust do konca i masz wyrazna fote
Ja tez czasami nie umiem zdjecia zrobic, wiec tak jak pisałam wczesniej to moze byc swiatło, to moze byc wszystko tak naprawde.
Idz gdzie indziej foty pstrykac

Kiedy makijaz? Kiedy, kiedy? Kiedy swatche?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:19   #4020
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No to rob tak na poł- naciskasz troche- aparat sie dostraja i powinin Ci dac znac kiedy jest wszystko ok- wtedy dociskasz spust do konca i masz wyrazna fote
Ja tez czasami nie umiem zdjecia zrobic, wiec tak jak pisałam wczesniej to moze byc swiatło, to moze byc wszystko tak naprawde.
Idz gdzie indziej foty pstrykac

Kiedy makijaz? Kiedy, kiedy? Kiedy swatche?
za jakies 2-30 min na blogu,ale taki wstepniak na szybko,tylko oko - a i tak poruszone lekko. Jakis wiekszy mejkap i opisowka za tydzien. Ale nie powiem, szajsu nie ma - ale wiadomo, dior to tez nie jest
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.