Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 14:49   #2551
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

joanna a jakim laserem miałas depilację że po 4 zabiegach nie ma efektu?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:30   #2552
Amaranthe
Przyczajenie
 
Avatar Amaranthe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem po czwartym zabiegu laserem diodowym mediostar xt (miałam go dzisiaj). Depilacje robiłam na całe ciało (opłacało się bardziej, niż na kilka partii) i generalnie jestem zadowolona z efektów. Najlepiej włosy zeszły pod pachami i na bikini, na rękach prawie wcale, ale tam były dość jasne. Zabiegi bolały okropnie, mimo że najbardziej wrażliwe miejsca miałam znieczulone. Ogólnie wydaje mi się, że warto było zainwestować te 3000 bo włosów zostało na prawdę nie wiele (aczkolwiek jestem ciemną brunetką). Jestem ciekawa, czy po dzisiejszym zabiegu zostanie mi jeszcze coś do golenia.
Amaranthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:14   #2553
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,
Czy ktoś był na zabiegu "Depilacja diodowym laserem Elos". Jest teraz oferta we Wrocławiu.
Wiem że laser diodowy jest dobry ale light sheer ale o tym nigdy nie słyszałam.
Czy ktoś miał z nim styczność i może coś powiedzieć o efektach?????
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:20   #2554
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jakby ktos w Poznaniu szukal duzej emli bez recepty, to sprzedaja na garbarach w aptece "przy grobli" kiedys sama tam kupowalam a dzis klientka mi potwierdzila ze nadal sprzedaja
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:27   #2555
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja mam pytanie natury 'technicznej" ..
Jestem już po paru sesjach depilacji laserem LS duet na różne partie ciała..
I ... włoski faktycznie wypadają, ale tylko jak je pociągnę .. i czy macie jakieś sprawdzone sposoby żeby się ich pozbyć ? bo jakoś nie uśmiecha mi się tak "skubać" na całym ciele (tzn.nogi, bikini i pachy) ..?
Polecacie jakieś peelingi .. ?
PS. Wiem - powinnam przejrzeć wątek - bo być może ten 'problem' był poruszany, ale prawdę powiedziawszy nie chce mi się wertować tych parudziesięciu stron ...
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 09:41   #2556
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez joanna2601 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych.
Nie Polecam salonu Parendi w Krakowie (na ul.Miłkowskiego)
Jestem po czterech zabiegach laserem w wykonaniu "kosmetyczek" z tego zakładu.
Nie warto wydawać pieniędzy.
To trzeba było wyrzucić pieniądze żeby się o tym przekonać?
Wystarczyło tylko troche przejrzeć forum, od dawna piszę (na różnych forach) że chińskie IPL (czy IPL RF) są nieskuteczne. Nie dajcie sie nabierać na promocję zabiegów o wartości 15.000 zł za 500 zł bo to będzie stracone 500 zł.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Amaranthe Pokaż wiadomość
Jestem po czwartym zabiegu laserem diodowym mediostar xt (miałam go dzisiaj).

Nie oceniaj efektów depilacji tuż po zabiegu... musisz odczekać przynajmniej pół roku, wtedy najwczesniej obiektywnie ocenisz skutezcność/trwałość depilacji. Moim zdaniem jeśli depilowałaś tym sprzętem efekty nie będą spektakularne... ale życzę Ci powodzenia.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:37   #2557
joanna2601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Miałam laserem IPL (powtórzę: 4 razy w Parendi Kraków - strata pieniędzy).
Jest tyle opinii w necie że trudno się rozeznać za co warto a za co nie zapłacić.
Teraz się sama przekonałam, że nie warto za IPL.
Wczoraj byłam na pierwszym zabiegu na pachy laserem diodowym.
Na razie nie wyrażę żadnej opinii - bo jest na to za wcześnie.
Powiem tylko, iż nie używałam maści emla.
Działanie laserem odczuwałam jak ukłucia igłą - w najgorszym razie.
joanna2601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 12:22   #2558
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ponawiam swoje pytanie.
Wiem ze laser diodowy jest dobry szczególnie light sheer ale czy inne lasery diodowe są równie dobre? chodzi mi o ten ELOS.....
Nie mogę znaleźć nigdzie opinii........
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 15:28   #2559
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie natury 'technicznej" ..
Jestem już po paru sesjach depilacji laserem LS duet na różne partie ciała..
I ... włoski faktycznie wypadają, ale tylko jak je pociągnę .. i czy macie jakieś sprawdzone sposoby żeby się ich pozbyć ? bo jakoś nie uśmiecha mi się tak "skubać" na całym ciele (tzn.nogi, bikini i pachy) ..?
Polecacie jakieś peelingi .. ?
PS. Wiem - powinnam przejrzeć wątek - bo być może ten 'problem' był poruszany, ale prawdę powiedziawszy nie chce mi się wertować tych parudziesięciu stron ...
peeling ciala bylby ok, ale nawet kapiel i pocieranie (ale bez przesady ) skóry gąbką powinno starczyć pzdr

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
ponawiam swoje pytanie.
Wiem ze laser diodowy jest dobry szczególnie light sheer ale czy inne lasery diodowe są równie dobre? chodzi mi o ten ELOS.....
Nie mogę znaleźć nigdzie opinii........
No mi ciezko sie wypowiedziec...ja generalnie nie spotkalam nikogo kto by stosowal inne diodowe niz LS...ja jakos jestem tylko przekonana do prototypow, ale moze faktycznie inne tez dzialaja...
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:53   #2560
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez futur Pokaż wiadomość
Ja nie znam się na depilacji wcale, ale mogę oceniać ją po efektach. Najlepszy efekt, jaki kiedykolwiek mogłam obserwować na swoich nogach był po wizycie w warszawskim gabinecie Studio Laser. Nie mam pojęcia czy to za sprawą dobrej obsługi, urządzenia, czy wprawy, ale uwierzcie byłam z wizyty w tym salonie najbardziej zadowolona.
Czy piszesz o Studio Laser w Al. Jerozolimskich?
Jeśli Tak, to bardzo się cieszę z opinii zadowolonej klientki. Właśnie TAM zapisałam się na depilację brody.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 17:27   #2561
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jestem kilka dni po depilacji LS i włoski mi odrastają - wiem że po 1 zabiegu i nie ma co sie przejmowac ale nie myślałam że juz po kilku dniach - tak samo jakbym sobie nogi maszynka ogoliła - w 80% widze juz odrost - czy one wypadna czy jak juz odrosły to po prostu odrosna i tyle?
MYslałam że po 1 zabiegu będzie ich mniej albo że odrosna troche później niż po kilku dniach..... tez tak miałyście?

ola a ta maść jest bez recepty? bo mi mówili że mała emla jest bez recepty a duża na receptę i że po otwarciu tylko 3 tyg mozna przechowywać?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 18:05   #2562
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja jestem kilka dni po depilacji LS i włoski mi odrastają - wiem że po 1 zabiegu i nie ma co sie przejmowac ale nie myślałam że juz po kilku dniach - tak samo jakbym sobie nogi maszynka ogoliła - w 80% widze juz odrost - czy one wypadna czy jak juz odrosły to po prostu odrosna i tyle?
MYslałam że po 1 zabiegu będzie ich mniej albo że odrosna troche później niż po kilku dniach..... tez tak miałyście?

ola a ta maść jest bez recepty? bo mi mówili że mała emla jest bez recepty a duża na receptę i że po otwarciu tylko 3 tyg mozna przechowywać?

Widze, ze nie jestes za bardzo zorientowana jak dziala laser. Wystarczy poczytac kilka stron tego watku lub jakakolwiek strone o depilacji laserowej. To jest normalne. Wloski wyrosna po laserze (ta czesc na ktora zadzialal laser jest uszkodzona i tak naprawde nie rosnie tylko wysuwa sie ze skory. reszta rosnie normalnie) Wiec...wloski beda odrastaly ale po pewnym okresie 1 tydzien do miesiaca (chyba) wypadna.

Jesli chodzi o emle to jest na recepte ale w niekotrych aptekach wydaja bez. zalezy na kogo sie trafi. Nie wiem ile mozna przechowywac ale z tego co kojarze to emli zuzywa sie dosc duzo-zwlaszcza jesli depiluje sie nogi. Nie wiem...mala emla starczy na bikini?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 18:24   #2563
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Widze, ze nie jestes za bardzo zorientowana jak dziala laser.

Nie wiem ile mozna przechowywac ale z tego co kojarze to emli zuzywa sie dosc duzo-zwlaszcza jesli depiluje sie nogi. Nie wiem...mala emla starczy na bikini?
czytałam czytałam - jestem tu od jakiegos czasu i czytam na bieżąco wiedziałam że włoski odrosną - pytałam tylko czy po wyrośnięciu wypadna czy zostana do kolejnego zabiegu...

Mi mała emla wystarczyła na całe bikini i pupę. Dużejn ie kupię bo mi pani kosmetyczka poiwedziała że po otwraciu 3 tyg mozna przechowywać, a na łydki nie potrzebuje bo az tak nie bolało a na samo bikini za dużo. Ciekawe ile kosztuje ja za małą w gabinecie płaciłam chyba 29 zł ale w aptece sa chyba tańsze.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 19:51   #2564
kaska0804
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie Dziewczyny!
Może któraś z Was korzystała z usług Ośrodka Medycyny Estetycznej w białymstoku? Bo aktualnie jest promocja na gruperze i tak czytam ale nie moge znaleźć informacji z jakich laserów oni korzystają i czy warto sie tam zgłosić. Moze któraś z Was skorzystała z ich usług i mogła by się podzielić informacjami?

http://gruper.pl/bialystok - tutaj jest ta promocja.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję
__________________

Tylko miłość potrafi zatrzymać czas

.
kaska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:22   #2565
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ja jestem kilka dni po depilacji LS i włoski mi odrastają - wiem że po 1 zabiegu i nie ma co sie przejmowac ale nie myślałam że juz po kilku dniach - tak samo jakbym sobie nogi maszynka ogoliła - w 80% widze juz odrost - czy one wypadna czy jak juz odrosły to po prostu odrosna i tyle?
MYslałam że po 1 zabiegu będzie ich mniej albo że odrosna troche później niż po kilku dniach..... tez tak miałyście?

ola a ta maść jest bez recepty? bo mi mówili że mała emla jest bez recepty a duża na receptę i że po otwarciu tylko 3 tyg mozna przechowywać?
no wlasnie tam sprzedaja bez recepty, ogolnie to nie wiem dlaczego ale sprzedaja po otwarciu wystarczy przechowywac w lodowce i dziala bez zarzutow, wyprobowane
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:31   #2566
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem ciekawa ile mi się utrzyma efekt,jeżeli zdecyduję się na dalsze serię depilacji,a byłam na jednej. Pach.
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:55   #2567
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
ponawiam swoje pytanie.
Wiem ze laser diodowy jest dobry szczególnie light sheer ale czy inne lasery diodowe są równie dobre? chodzi mi o ten ELOS.....
Nie mogę znaleźć nigdzie opinii........
ELOS to laser diodowy połączony z prądem wysokiej częstotliwości (technologia ELOS - Electro-Optical Synergy). ELOS jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry (Active Dermal Monitoring), z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. Dzięki temu proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany przez wykonującego zabieg.
System ten zapewnia również automatyczną kontrolę właściwego kontaktu aplikatora ze skórą.
Efekty zabiegów są bardzo dobre, pracuję na tym laserze od 2005 roku ( depilację laserową wykonuję od 2001r). Istnieje minimalne ryzyko poparzeń, nawet u osób z ciemną karnacją. Polecam!

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna2601 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych.
Nie Polecam salonu Parendi w Krakowie (na ul.Miłkowskiego)
Jestem po czterech zabiegach laserem w wykonaniu "kosmetyczek" z tego zakładu.
Nie warto wydawać pieniędzy.
Zabieg miało to być pełne (głębokie) bikini - (w ich mniemaniu pełne oznacza bez paseczka z przodu).
Po 4 zabiegach jak były włosy tak są (mam ciemne włosy - skóra nie opalana od roku).
Od 3 zabiegu laser jest ustawiony na maksymalną moc (przynajmniej tak mówią).
Jeśli ktoś będzie miał pytanie odnośnie tego "salonu" to odpiszę.
Pozdrawiam
Powiem szczerze,że jestem zaskoczona faktem,że zabiegi laserowe wykonują KOSMETYCZKI. Zawsze słyszałam, że lasery powinny obsługiwać osoby z wykształceniem medycznym,no ale tu pewnie liczy się pieniądz. Zastanawiam się jednak, czy kosmetyczka ma certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów laserem?
Przy ciemnych włosach po 4 zabiegach depilacji laserem diodowym na okolicy bikini średnia redukcja owłosienia to 40-60%.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy mogłybyście wypowiedziec się na temat tej promocji?http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...-krakow/226671
Zrozumiałam, że IPL nie polecacie. Ale co to IPL+RF? Chwalą się, że to najnowszy laser.
IPL, obojętnie czy z prądem RF, czy bez, TO NIE JEST LASER !!!!!
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:16   #2568
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kaska0804 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Może któraś z Was korzystała z usług Ośrodka Medycyny Estetycznej w białymstoku? Bo aktualnie jest promocja na gruperze i tak czytam ale nie moge znaleźć informacji z jakich laserów oni korzystają i czy warto sie tam zgłosić. Moze któraś z Was skorzystała z ich usług i mogła by się podzielić informacjami?

http://gruper.pl/bialystok - tutaj jest ta promocja.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję


Dołączam się do pytania...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:54   #2569
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kaska0804 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Może któraś z Was korzystała z usług Ośrodka Medycyny Estetycznej w białymstoku? Bo aktualnie jest promocja na gruperze i tak czytam ale nie moge znaleźć informacji z jakich laserów oni korzystają i czy warto sie tam zgłosić. Moze któraś z Was skorzystała z ich usług i mogła by się podzielić informacjami?

http://gruper.pl/bialystok - tutaj jest ta promocja.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję

dzwoniłam tam wczoraj i pytalam o laser- pani odpowiedziała dosc niewyraźnie ale na pewno nie było to LS ani LS duet. Poza tym pytałam o depilacje bikini w tej ofercie i dotyczy ona bikini standartowego a nie pogłębionego, więc podziękowałam za informacje, ale oferty nie wykupiłam.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 15:02   #2570
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
ELOS to laser diodowy połączony z prądem wysokiej częstotliwości (technologia ELOS - Electro-Optical Synergy). ELOS jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry (Active Dermal Monitoring), z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. Dzięki temu proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany przez wykonującego zabieg.
System ten zapewnia również automatyczną kontrolę właściwego kontaktu aplikatora ze skórą.
Efekty zabiegów są bardzo dobre, pracuję na tym laserze od 2005 roku ( depilację laserową wykonuję od 2001r). Istnieje minimalne ryzyko poparzeń, nawet u osób z ciemną karnacją. Polecam!

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------


Powiem szczerze,że jestem zaskoczona faktem,że zabiegi laserowe wykonują KOSMETYCZKI. Zawsze słyszałam, że lasery powinny obsługiwać osoby z wykształceniem medycznym,no ale tu pewnie liczy się pieniądz. Zastanawiam się jednak, czy kosmetyczka ma certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów laserem?
Przy ciemnych włosach po 4 zabiegach depilacji laserem diodowym na okolicy bikini średnia redukcja owłosienia to 40-60%.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



IPL, obojętnie czy z prądem RF, czy bez, TO NIE JEST LASER !!!!!
generalnie jesli chodzi o wykonywanie zabiegow depilacji to do obslugi lasera nie jest wymagane wyksztalcenie kierunkowe. Troche to niefajne, bo tak naprawde jesli np rzeznik kupi sobie LS i zrobi sobie szkolenie to tez moze robic depilacje...wg mnie w gabinecie w ktorym jest wykonywana depilacja w widocznym miejscu powinny sie znajdowac chociaz te certyfikaty...ja akurat jestem po kosmetologii na medycznej no ale przykre jest to ze te zabiegi moze wykonywac kazdy... a pozniej "ojejku, cos sie stalo"...no ale coz, zycie...
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 16:42   #2571
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
generalnie jesli chodzi o wykonywanie zabiegow depilacji to do obslugi lasera nie jest wymagane wyksztalcenie kierunkowe. Troche to niefajne, bo tak naprawde jesli np rzeznik kupi sobie LS i zrobi sobie szkolenie to tez moze robic depilacje...wg mnie w gabinecie w ktorym jest wykonywana depilacja w widocznym miejscu powinny sie znajdowac chociaz te certyfikaty...ja akurat jestem po kosmetologii na medycznej no ale przykre jest to ze te zabiegi moze wykonywac kazdy... a pozniej "ojejku, cos sie stalo"...no ale coz, zycie...
Wydaje mi się, że jest to też kwestia właściciela salonu/gabinetu zatrudniającego daną osobę. Ja jestem fizjoterapeutką, po studium medycznym i studiach na Akademii Medycznej, ale wiem, że np. sieć salonów IPL (ostatnio wiele ich w reklamie) zatrudnia osoby bez konkretnego wykształcenia (tak, tak mogą to być nawet, nikomu nic nie ujmując, robotnicy drogowi) i po około 2 dniowym szkoleniu przyjmują oni pierwszych klientów. IPL, to co prawda nie laser, ale przy nieumiejętnym doborze energii można mocno poparzyć skórę! Miałam klientkę, która po pierwszym zabiegu na okolicy bikini w innym szczecińskim gabinecie,miała poparzenia 2 stopnia. Po kilku dniach, na wizycie kontrolnej, usłyszała od Pani wykonującej zabieg, że ona bardzo przeprasza, ale to jest nowy laser (Light Sheer) i ona go ustawiła zgodnie z instrukcją (?! - a nie zgodnie z kolorem skóry i włosów), więc nie wie dlaczego są poparzenia!
Masakra jakaś!!!
Mam więc apel do wszystkich potencjalnych klientek (-tów) gabinetów epilacji laserowej: SPRAWDZAJCIE CERTYFIKATY ORAZ DOŚWIADCZENIE OSÓB WYKONUJĄCYCH TE ZABIEGI. DLA WŁASNEGO DOBRA!
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:10   #2572
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez joanna2601 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych.
Nie Polecam salonu Parendi w Krakowie (na ul.Miłkowskiego)
Jestem po czterech zabiegach laserem w wykonaniu "kosmetyczek" z tego zakładu.
Nie warto wydawać pieniędzy.
Zabieg miało to być pełne (głębokie) bikini - (w ich mniemaniu pełne oznacza bez paseczka z przodu).
Po 4 zabiegach jak były włosy tak są (mam ciemne włosy - skóra nie opalana od roku).
Od 3 zabiegu laser jest ustawiony na maksymalną moc (przynajmniej tak mówią).
Jeśli ktoś będzie miał pytanie odnośnie tego "salonu" to odpiszę.
Pozdrawiam
Ja niestety zakupiłam latem na gruperze dwa kupony na zabieg IPL w tym salonie.
Później doczytałam, że to mało skuteczne i nie wiem co zrobić - kupony ważne do końca lutego. W sumie zapisałam się na jedno bikini i na jedno fotoodmładzanie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:15   #2573
unicum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja również nie polecam salonu Parendi w Krakowie. Miałam zabieg IPL łydek. Zabieg chyba nie jest wykonywany dokładnie. Wydaje się, że sprzedali tak dużą liczbę kuponów na ten zabieg, że wykonują go teraz masowo i ekspresowo. Koleżanka miała mniej szczęścia i wyszła z zabiegu z poparzonymi nogami. Z jednej strony Panie są miłe i dbają o klientkę, z drugiej strony chyba nie mają przygotowania do wykonywania profesjonalnie tych zabiegów....
unicum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:10   #2574
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po 2 zabiegu duetem zostalo mi okolo 10% wloskow. Ale na bank bedzie powtorka sytuacji i odrosna wszystkie...Dlatego nawet sie nie ciesze.

Olu czy to jest normalne ze wloski wypadaja a po miesiacu-2 odrastaja?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:40   #2575
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT skąd jesteś ze śląska?? ja z mikołowa
jestem nowa na forum i nie do końca potrafię się tu obsługiwać więc proszę o wyrozumiałość

Dziewczyny jutro wybieram się na 1wszy zabieg depilacji Laserem Diodowym VELURE S800 do Chorzowa, kupiłam sobie kupon z Grupona.
Będę miała robione po 3 razy bikini, paszki, wąsik, parę włosków na brodzie i baczki, trochę się boję ale tylko tego że zgoliłam baczki żyletką a jak zabiegi nie usuną tych włosków to będę jak facet z bakami
Pociesza mnie tylko to że jest to laser diodowy, no ale zobaczymy... napiszę jak było a potem czy mi wypadają czy nie.
pozdrawiam
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:52   #2576
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Po 2 zabiegu duetem zostalo mi okolo 10% wloskow. Ale na bank bedzie powtorka sytuacji i odrosna wszystkie...Dlatego nawet sie nie ciesze.

Olu czy to jest normalne ze wloski wypadaja a po miesiacu-2 odrastaja?
po LS tak to wlasnie wyglada,wiec spokojnie zaraz po zabiegu owlosienie najczesciej odrasta, potem przez max2-3tyg wypada.przez jakis czas nie ma praktycznie wlosow, potem odrastaja pojedyncze, a potem coraz wiecej ale generalnie po kazdym zabiegu powinno ich byc mniej pzdr
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 15:34   #2577
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
TmargoT skąd jesteś ze śląska?? ja z mikołowa
jestem nowa na forum i nie do końca potrafię się tu obsługiwać więc proszę o wyrozumiałość

Dziewczyny jutro wybieram się na 1wszy zabieg depilacji Laserem Diodowym VELURE S800 do Chorzowa, kupiłam sobie kupon z Grupona.
Będę miała robione po 3 razy bikini, paszki, wąsik, parę włosków na brodzie i baczki, trochę się boję ale tylko tego że zgoliłam baczki żyletką a jak zabiegi nie usuną tych włosków to będę jak facet z bakami
Pociesza mnie tylko to że jest to laser diodowy, no ale zobaczymy... napiszę jak było a potem czy mi wypadają czy nie.
pozdrawiam
odpisałam na PW
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:20   #2578
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a laser LightSheer jest dobry,jak myślicie?
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:23   #2579
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
po LS tak to wlasnie wyglada,wiec spokojnie zaraz po zabiegu owlosienie najczesciej odrasta, potem przez max2-3tyg wypada.przez jakis czas nie ma praktycznie wlosow, potem odrastaja pojedyncze, a potem coraz wiecej ale generalnie po kazdym zabiegu powinno ich byc mniej pzdr

Dzieki Pocieszylas mnie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:23   #2580
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny, czy któraś z was korzystała z Gabinetu Bliss w Gdyni?
W internecie niewiele opinii na jego temat
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.