balsam zmiejszający potrzebę depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 17:12   #1
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331

balsam zmiejszający potrzebę depilacji


Ostatnio dostałam gratis do mleczka do demakijażu balsam johnsona opóźniający potrzebę depilacji. Czytałam jego recenzje i jego skuteczność jest tak pół na pół oceniana pozytywnie, ale skoro mnie nic nie kosztował to czemu nie wypróbować.
Mam w związku z tym pytanie: najczęściej balsamy używam na całe ciało, bo skórę mam dość suchą i nie chce mi się używać różnych balsamów na raz. Czy mogę taki balsam stosować na całe ciało czy muszę tylko na te partie ciała (łydki, pachy oraz okolice bikini), które golę? A może muszę stosować tylko na łydki?
A tak w ogóle to czy orientujecie się w jaki sposób działają te balsamy? Na opakowaniu jest napisane, że zmiękczają odrastające włoski, ale czy coś jeszcze dają??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:29   #2
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Ja nigdy balsamu takowego nie miałam, ale myślę, że napewno można stosować na całe ciało (tym bardziej że to Johnson).
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:42   #3
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Cytat:
Napisane przez Rena
Ostatnio dostałam gratis do mleczka do demakijażu balsam johnsona opóźniający potrzebę depilacji. Czytałam jego recenzje i jego skuteczność jest tak pół na pół oceniana pozytywnie, ale skoro mnie nic nie kosztował to czemu nie wypróbować.
Mam w związku z tym pytanie: najczęściej balsamy używam na całe ciało, bo skórę mam dość suchą i nie chce mi się używać różnych balsamów na raz. Czy mogę taki balsam stosować na całe ciało czy muszę tylko na te partie ciała (łydki, pachy oraz okolice bikini), które golę? A może muszę stosować tylko na łydki?
A tak w ogóle to czy orientujecie się w jaki sposób działają te balsamy? Na opakowaniu jest napisane, że zmiękczają odrastające włoski, ale czy coś jeszcze dają??
Dzisiaj z ciekawości oglądałam jeden z takich kremów w sklepie, i na opakowaniu pisało... że krem idealnie wygładza naskórek, dzięki czemu depilacja jest dokładniejsza, a skóra pozostaje gładsza na dłużej... coś w tym stylu
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:34   #4
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Jezeli na opakowaniu balsamu wyraznie jest napisane, ze jest przeznaczony po depilacji a jego celem jest opoznienie odrostu wlosow to mysle, ze nalezaloby sie tego trzymac. Balsamy takie lagodza podraznienia mogace powstac po depilacji, regeneruja plaszcz wodno-lipidowy naskorka a przede wszystkim zawieraja kompleks wyciagow najczesciej roslinnych, ktore maja opozniac odrost wlosa, wiecej na ten temat tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/nisim/kalo_test/kalo.php
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 17:50   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Cytat:
Napisane przez agnieszka_mirek
Jezeli na opakowaniu balsamu wyraznie jest napisane, ze jest przeznaczony po depilacji a jego celem jest opoznienie odrostu wlosow to mysle, ze nalezaloby sie tego trzymac. Balsamy takie lagodza podraznienia mogace powstac po depilacji, regeneruja plaszcz wodno-lipidowy naskorka a przede wszystkim zawieraja kompleks wyciagow najczesciej roslinnych, ktore maja opozniac odrost wlosa, wiecej na ten temat tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/nisim/kalo_test/kalo.php
Dzieki za link - chetnie poczytam.

Co do pytania to, chodzilo mi o to, czy moge taki balsam uzywac na czesci ciala nie golone? - pytanie tym bardziej mi sie nasunelo, ze balsam nie ma opinii super skutecznego.

Czy mozna stosowac taki balsam w rejonie bikini (tam tez sie gole)?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:17   #6
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Stosowałam kilka różnych preparatów tego typu i mogę powiedzieć, że efekty są mierne. Pewne wartości pielęgnujące pewnie mają, ale jakoś nie opóźniły mi specjalnie odrostu włosków. Pozdrawiam
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:54   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Ja używałam Johnsona i balsamu z Avonu na całe ciało, na miejsca nieogolone też.

Dla mnie to i tak ściema z tym opóźnienien odrastania włosów. To są zwykłe balsamy, a "opóźnienie odrastania włosków" to tylko chwyt reklamowy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 19:30   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja używałam Johnsona i balsamu z Avonu na całe ciało, na miejsca nieogolone też.

Dla mnie to i tak ściema z tym opóźnienien odrastania włosów. To są zwykłe balsamy, a "opóźnienie odrastania włosków" to tylko chwyt reklamowy.
Dzieki ja chyba tez tak bede.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 22:22   #9
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Mam ten balsam Johnsona i podzielam opinie wizażanek - chwyt reklamowy :/ Do tego brzydko pachnie i ma dziwną konsystencję, jakąś taką nie kremową :P Szkoda mi go wyrzucić i z konieczności od czasu do czasu się nim smaruje.
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 07:44   #10
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Też używałam tego balsamu i to dosc dlugo, bo caly czas ludzielam sie ze pomoze niestety nie jest to rewelacyjny srodek
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 13:08   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: balsam zmiejszający potrzebę depilacji

Cytat:
Napisane przez ewelink_a
Mam ten balsam Johnsona i podzielam opinie wizażanek - chwyt reklamowy :/ Do tego brzydko pachnie i ma dziwną konsystencję, jakąś taką nie kremową :P Szkoda mi go wyrzucić i z konieczności od czasu do czasu się nim smaruje.
Jak dla mnie zapach jest mily (to rzecz gustu) i konsystencja w porzadku (lubie takie wodniste).

Wlasnie go uzywam juz 1 tydzien i wloski rosna tak samo szybko tylko miększe.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.