Gynalgin - pytanie osobiste - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 08:27   #1
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284

Gynalgin - pytanie osobiste


Witam!

Wiem, że pytania na temat tego leku były już zadawane, ale mam nadzieję, że otrzymam tutaj konkretną poradę.

Otóż, to jest mój ósmy lek odkąd zaczęłam leczenie "nie wiem czego" - wg ginekologa po prostu infekcji. Niestety, leczenie jest skomplikowane, bo dodatkowo jestem w ciąży...

Wczoraj zaaplikowałam sobie pierwszą tabletkę. Od rana odczuwam dość nieprzyjemne pieczenie i podrażnienie przedsionka pochwy i warg sromowych. Wiem z ulotki, że takie skutki uboczne mogą wystąpić. Tylko czy wynika z tego, że skoro już wystąpią, trzeba lek odstawić czy można go spokojnie stosować nadal, mimo tych podrażnień? Może to głupie pytanie, ale nie wiem, co dalej robić.

Niedawno podobny problem miałam z Dafneginem - w nocy po włożeniu globulki miałam sen, że ktoś wypala mi pochwę. Jak mnie ten ból wybudził, wyprułam pod prysznic jak błyskawica, tak piekło i paliło. Wzięłam wtedy tylko trzy globulki, bo więcej nie dałam rady.

Z Gynalginem nie jest aż tak tragicznie, ale podrażnienie jest spore
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:29   #2
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Gynalgin - pytanie osobiste

Cytat:
Napisane przez flammis Pokaż wiadomość
Witam!

Wiem, że pytania na temat tego leku były już zadawane, ale mam nadzieję, że otrzymam tutaj konkretną poradę.

Otóż, to jest mój ósmy lek odkąd zaczęłam leczenie "nie wiem czego" - wg ginekologa po prostu infekcji. Niestety, leczenie jest skomplikowane, bo dodatkowo jestem w ciąży...

Wczoraj zaaplikowałam sobie pierwszą tabletkę. Od rana odczuwam dość nieprzyjemne pieczenie i podrażnienie przedsionka pochwy i warg sromowych. Wiem z ulotki, że takie skutki uboczne mogą wystąpić. Tylko czy wynika z tego, że skoro już wystąpią, trzeba lek odstawić czy można go spokojnie stosować nadal, mimo tych podrażnień? Może to głupie pytanie, ale nie wiem, co dalej robić.

Niedawno podobny problem miałam z Dafneginem - w nocy po włożeniu globulki miałam sen, że ktoś wypala mi pochwę. Jak mnie ten ból wybudził, wyprułam pod prysznic jak błyskawica, tak piekło i paliło. Wzięłam wtedy tylko trzy globulki, bo więcej nie dałam rady.

Z Gynalginem nie jest aż tak tragicznie, ale podrażnienie jest spore
Ja tak miałam z gynalginem, mój lekarz kazał go odstawić i dostałam inny lek.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:34   #3
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: Gynalgin - pytanie osobiste

mnie mój gin do którego chodziłam leczył na wszytsko tym lekiem , jak zmieniłam lekarza okazało się że tylko mi pogorszył sytuację , ponieważ zaleczał infekcję na chwilę a ona w krótkim czasie wracała i stawała się silniejsza
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:25   #4
angel83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gynalgin - pytanie osobiste

A ja mam troszkę inne pytanie. Jestem w ciąży i mam infekcję i dostałam właśnie gynalgin. Wzięłam już 3 tabletki i nie wiem czy to od tego mam cały czas wrażenie, że chce mi się siku i wypływa mi powiedzmy dość wodnisty śluz o zapachu tabletki. Miałyście coś takiego?
angel83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 13:23   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Gynalgin - pytanie osobiste

Cytat:
Napisane przez angel83 Pokaż wiadomość
A ja mam troszkę inne pytanie. Jestem w ciąży i mam infekcję i dostałam właśnie gynalgin. Wzięłam już 3 tabletki i nie wiem czy to od tego mam cały czas wrażenie, że chce mi się siku i wypływa mi powiedzmy dość wodnisty śluz o zapachu tabletki. Miałyście coś takiego?
Uważam, że to normalne i nie powodu do obaw
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 14:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.