Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 08:12   #451
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula a jak kolor podkładu ?
Odważyłam się nałożyć dziś mineralny Alverde do pracy i jak na razie jest ok. Pod spodem mam cieniutko olej arganowy i filtr Sorai . Podkład dobrze się rozsmarował . No ale ja sucharek jestem
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:13   #452
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja oczywiście też wczoraj poleciałam do Lidla i wzięłam sobie 2 kremy do rąk na zapas

i dzięki waszym poradom nałożyłam wczoraj olej na mokrą twarz i faktycznie szybko się wchłonął a rano buzia ładna
Zdjęcia gdzie?

Sekretny Ty chyba tez nam jakieś zdjęcia wisisz

Grazka - kolor wydaje sie być bardzo dobry wprawdzie musze to jeszcze potwierdzić w świetle dziennym (bo rano jak sie szykuję do pracy to ciemności sa ), ale bardzo ładnie wtopił mi sie w paszczę fachowe oko przy wyborze koloru robi swoje
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-29 o 08:16
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:19   #453
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zdjęcia gdzie?
oj takie drobiazgi mam fotografować
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:33   #454
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka - kolor wydaje sie być bardzo dobry wprawdzie musze to jeszcze potwierdzić w świetle dziennym (bo rano jak sie szykuję do pracy to ciemności sa ), ale bardzo ładnie wtopił mi sie w paszczę fachowe oko przy wyborze koloru robi swoje
Aj tam fachowe oko- innych żółtków poprostu nie ma . Pooglądałam się przed chwilką i teraz w śiwtle dziennym (za oknem niebieskie niebo i piękne sloneczko) wydaje się za mało żółty .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 08:37   #455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
oj takie drobiazgi mam fotografować

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aj tam fachowe oko- innych żółtków poprostu nie ma . Pooglądałam się przed chwilką i teraz w śiwtle dziennym (za oknem niebieskie niebo i piękne sloneczko) wydaje się za mało żółty .
Zauważyłam, że za żółty nie jest, ale rano wydawało mi sie, że ładnie sie wtapaia w kolor twarzy. Ważne, że nie ma w sobie różu, jest typowy neutralny beż. Sprawdzę za dnia
Ale i tak najbardziej póki co kocham lauressa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:03   #456
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula w Essential Care nie znalazłam nic interesującego. W sumie miałam trzy zestawy(cytrusowy, różany i dla niemowląt) + szampon chyba ziołowy. Kosmetyki drogie, a nie robiły nic, a niektóre podrażniały. Najbardziej beznadziejne jak dla mnie (o ile dobrze pamiętam) były tonik cytrusowy, olejek dla bobasków, mleczko z różanego zestawu i ten krem na noc. Po szamponie miałam ważenie, że mam niedomyte włosy. Jedyny w miarę pozytywny produkt to balsam dla niemowląt.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:18   #457
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula w Essential Care nie znalazłam nic interesującego. W sumie miałam trzy zestawy(cytrusowy, różany i dla niemowląt) + szampon chyba ziołowy. Kosmetyki drogie, a nie robiły nic, a niektóre podrażniały. Najbardziej beznadziejne jak dla mnie (o ile dobrze pamiętam) były tonik cytrusowy, olejek dla bobasków, mleczko z różanego zestawu i ten krem na noc. Po szamponie miałam ważenie, że mam niedomyte włosy. Jedyny w miarę pozytywny produkt to balsam dla niemowląt.
Dzięki za odpowiedź.
No widzisz - ja uwielbiam ich szampony , mleczko pierwsza pomoc i balsam regenerujący dla niemowląt. Miałam tez próbke kremu różanego i też mi się podobał.
Delikatne są też szampony faith in nature. Ja swojej Małej kupiłam rozmarynowy (bo wyczytałam, że dla rekonwalescentów ) i bardzo jest fajny.
Szampony alepii też fajne, ale nie każdy je lubi ja miałam miodowy i był świetny, ale np. 40% laurie w ogóle nie nadawał sie do stosowania w roli szamponu - natomiast był świetnym żelem pod prysznic!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 09:40   #458
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
No widzisz - ja uwielbiam ich szampony , mleczko pierwsza pomoc i balsam regenerujący dla niemowląt. Miałam tez próbke kremu różanego i też mi się podobał.
Delikatne są też szampony faith in nature. Ja swojej Małej kupiłam rozmarynowy (bo wyczytałam, że dla rekonwalescentów ) i bardzo jest fajny.
Szampony alepii też fajne, ale nie każdy je lubi ja miałam miodowy i był świetny, ale np. 40% laurie w ogóle nie nadawał sie do stosowania w roli szamponu - natomiast był świetnym żelem pod prysznic!!!
Dziękuję za informacje. Widzisz a ja teraz używam Alverde i jestem zadowolona, a mają gorszy skład. Czasami coś zaswędzi, ale to już niestety jest praktycznie przy każdym szamponie. Szukam więc dalej ideału
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:12   #459
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

tez lubie ten kolor... a jesienia to juz w ogole - pasuje do drzew

waxa mam tego, ktorego okresla sie tu chyba jako "zagraniczny", czyli z SL(e?)S w skladzie. wersja do wlosow oslabionych, wypadajacych. mama mi kupila, jak zobaczyla moja lysinke teraz jak bede na swieta w domu, to moze skocze do apteki i kupie sobie ze dwa kubly tego polskiego waxa przeciw wypadaniu, podobno lepszy... juz sam fakt, ze tobie pasuje i ze nie ma wlasnie tych SLSow i temu podobnych syfow, to sobie go sprawie
dalam taka spora lyzke normalnej henny. czyli tej, co farbuje wlosy na rudo (a kolor ma jak dziecieca kupka po szpinaku ). to zalalam odrobina goracej wody, po chwili chlusnelam troche octu jablkowego (cytryny mi zal bylo, bo do pierniczkow potrzebowalam) i kopiasta lyzke waxa. zaleta tego wszystkiego: mysle, ze przez dodatek henny wzmacniam dzialanie maski, ktora to zawiera bialko z henny i ono ma wbudowac sie we wlos. po drugie wydaje mi sie, ze henna jakos tak lepiej sie w ten wlos wpije przy pomocy maski. daje jej niewiele, a efekt kolorystyczny jest calkiem fajny, nie przesadzony, no i sie praktycznie nie wyplukuje (juz nie wspomne, ze latwiej papke z wlosow zmyc ). jak bede miala waxa bezsyfowego, to bede mogla dluzej potrzymac na glowie. tego SLS-owego sie boje, wiec po godzinie bylo zmywanie (a i tak sie obawiam, ze to dosc dlugo...)
Ja mam waxa do ciemnych włosów iten z proteinami mlecznymi Lubie je bardzo ale kładę tak 1 raz w tyg. bo jak za często to trochę włosy mam oklapnięte. Także słyszałam że ten do wypadających jest dobry ale muszę te zużyć aby tamten kupić Bardzo mi sie podoba Twój kolor włosów i pewnie by mi pasował tylko jakoś nie mam odwagi na studiach natomiast namiętnie farbowałam włosy egzotyczną czerwienią i kolor wychodził taki rudo bordowy-myślę że mi pasował bo ludzie chwalili a później to już nuda...brązy, brązy, brązy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje nowe piekności z alverde
Nic jeszcze nie używałam, świezutkie nówki,nieruszane
stojące:
- pianka i lakier do włosów
- dwufazowy płyn do demakijazu
- krem tonujący
- baza do cieni do powiek
- maseczka odżywcza z avokado
- fuid do cery problematycznej
leżące:
- podkład
- tusz pogrubiający
- eyeliner
- tusz do rzęs
- pedzelek do cieni
Strasznie Ci zazdroszczę tych cudów ciekawa jestem podkładu i fluidu do cery problematycznej , a i pianki i lakieru do włosów-przede wszystkim czy nie sklejają

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A ja się martwię o siebie,bo....nie mam zamiaru nic kupować w DDD-nic mi się nie marzy

Mam mydełka i świece z lfCórcia na pierwszy ogień wybrała sobie owsianego bobasa,a ja plaster miodu.Do rąk dałam cedrowe mydło i wydaję mi się ono takie kremoweZgadnijcie jak często dzisiaj łapy myłam?
Ja mam podobnie z DDD przeglądałam sklepy i nie wiem...nic nie wpadło mi w oko-aż głupio normalnie
Ja też myje ostatnio często rączki

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O super! Ja już robię się nudna moim zachwytem LF. U nas aktualnie w mydelniczce kawałek owsianego bobasa i miodowego plastra. (kawałek bo dzielę mydełka na mniejsze części ) Ostatnio moje ręce (po sprzątaniu bez rękawiczek) uratował twardy balsam. Kolejne zamówienie już złożone - szaleństwo
Też sobie dzielę mydełkażeby móc kilka używać na raz Mi twardy balsam bardzo odpowiada, żałuje że wzięłam tylko jeden....ale będzie okazja żeby zrobić kolejne zamówienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiecie co?Zapaliłam swoją świeczkę waniliową i nie czuć jejnic,a nic zapachu nie wyczuwam
Ja mam kwietną łąke i czuję zapach, szczególnie jak się nachylę ale jak wyszłam z pokoju i wróciłam to naprawdę czułam różnicę i tżtowi sie bardzo podoba-szczególnie napis na świeczce:"Można masować nią ciało"

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Patrzcie co będzie na Lawendowej Farmie

http://lawendowafarma.blogspot.com/2...ce-krazki.html
O wow

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Moje skromne zakupki z ostatnich dni
Skoro mówisz że te oleje z lidla dobre na włosy to zobaczę czy u mnie jeszcze będą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:19   #460
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja mam kwietną łąke i czuję zapach, szczególnie jak się nachylę ale jak wyszłam z pokoju i wróciłam to naprawdę czułam różnicę i tżtowi sie bardzo podoba-szczególnie napis na świeczce:"Można masować nią ciało"
Ja mam waniliową świeczkę i też czuję zapach. Co do smarowania, nawet fajnie się sprawuje. Wczoraj przy odkładaniu świeczki trochę wosku wylało się na moją rękę. Wtarłam wosk i miałam wrażenie, że jestem posmarowana kremem do rąk Tylko jak tu się masować takim gorącym woskiem...musiałby zdecydowanie przestygnąć
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:35   #461
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja mam waniliową świeczkę i też czuję zapach. Co do smarowania, nawet fajnie się sprawuje. Wczoraj przy odkładaniu świeczki trochę wosku wylało się na moją rękę. Wtarłam wosk i miałam wrażenie, że jestem posmarowana kremem do rąk Tylko jak tu się masować takim gorącym woskiem...musiałby zdecydowanie przestygnąć
A ja lubię się gorącym woskiem bawić
A widziałyście miękkie balsamy w LF tutaj
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 10:36   #462
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kliknęlam dwa ostatnie mydełka Kleopatry na Lawendowej Farmie Oczywiście nie były to jedyne mydełka , które zamówiłam . Czy używałyście Orzeźwiające maroko ? Zamówiłam trądzikowym siostrzeńcom - dobre bedzie ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:38   #463
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mam wszystko czego potrzebuję do szczęścia - duuużo mydełek, którym muszę zrobić zdjęcie, z 5 olejów do twarzy, jakieś 2 hydrolaty, 3 kremy do rąk (właśnie idzie do mnie 4), ze 3 pomadki i jeszcze jakieś błyszczyki, krem do twarzy, maseczkę, szampon i 2 odżywki, oliwki dwie, czego jeszcze potrzebuję? bo chyba nie tych 3 masek i dwóch kremów które dodałam do zakładek i kolejnego tłuściocha do twarzy. bo płyn do intymniej odrzuciłam skoro kiepski (a to jedyna rzecz rzeczywiście istotna na liście). jak nic pora na przerwę i zużywanie zapasów (co zajmie mi przynajmniej ze 3 miesiące)
zrob zdjecia mydelkom, zrob!!! ja mam jeszcze pelno zapasow nienaturalnych... te naturalne da sie ogarnac i zuzywam je chetnie, wiec sie wyrobie. moze porozdaje co nieco... w kazdym razie w przyszlym tyg. mam urlop, wiec porzadki zrobie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a jaki to środek?
dzisiaj rano chciałam się zrobić na bóstwo i nałożyłampodkład - ale pogryzły sie z kremem i musiałam z myc pewnie będzie tak samo jak ze wszystkimi podkładami - musze go nałożyć na goły pyszczek, bez kremu
anula, nie bede tu smiecic... i poza tym nie chcialabym, zeby ktos "na slepo" to bral. wiec jesli ktos podejrzewa u siebie lysienie androgenowe, to polecam przeczytac minimum kilkanascie pierwszych stron watku "znalazlam skuteczny sposob na wypadanie wlosow". i w razie pytan mozna do mnie na pw
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie, ale ja w ogóle ze dwa razy w życiu włosy farbowałam i to zawsze jednorazówką
Szkoda mi trochę i włosów, i własnego koloru, szczególnie, że u nas rodzinne jest wczesne siwienie, wiec tak czy tak, za jakieś dwa lata będę musiała farbować. Póki co cieszę się własnym futrem i wzdycham do innych pięknych kolorów
Poza tym akurat tak jasny rudy nie wyglądałby chyba u mnie dobrze, ponieważ mam dość ciemną oprawę oczu, a w rozjaśnianie brwi bawić mi się nie chce
to jest wlasnie to ryzyko... rudy nie kazdemu pasuje. jak juz bedziesz miala siwuski, to sobie sprobuj z henna - ale raczej cos z brazowych kolorow moja babcia pol zycia hennowala wlosy i nie widzialam u niej ani jednego siwego wlosa. do dzisiaj ma zdrowe wlosy i bujna fryzure
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja mam waxa do ciemnych włosów iten z proteinami mlecznymi Lubie je bardzo ale kładę tak 1 raz w tyg. bo jak za często to trochę włosy mam oklapnięte. Także słyszałam że ten do wypadających jest dobry ale muszę te zużyć aby tamten kupić Bardzo mi sie podoba Twój kolor włosów i pewnie by mi pasował tylko jakoś nie mam odwagi na studiach natomiast namiętnie farbowałam włosy egzotyczną czerwienią i kolor wychodził taki rudo bordowy-myślę że mi pasował bo ludzie chwalili a później to już nuda...brązy, brązy, brązy
mysle, ze raz na tydzien wystarczy z tymi waxami a jesli sie boisz zbyt ostrego efektu, to wlasnie "moja" metoda powinna byc ok... mozesz dodac na poczatek tylko plaska lyzke henny. albo pomieszac brazowa z ruda... mi sie zlapal taki jasniejszy rudy, bo wlosy na dlugosci mam ciensze i troche jednak zniszczone. planuje je porzadnie podciac i zaladowac sobie na nie jakis zimowy kolor, moze wlasnie czysty brazowy... ale tez same roslinki nie bede niszczyc moich igielek
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:05   #464
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

[QUOTE=vea7;30787048]A myślisz, że baza 1-1-3 z ZSK też by się nadała?

Wystarczy za pomocą dowolnej łyżeczki odmierzyć składniki w proporcjach 1 część bazy +1 część oleju i 3 części wodne (np. hydrolat, panthenol, hialuron, kolagen z elastyną itp.itd.) z opisu ZSK wygląda, że można, ale ja nigdy jej nie stosowałam więc jak w praktyce sie spisuje nie wiem. Używam tej z Ecospa.

Co do szamponów z Alterry to dzisiaj zrobiłam sobie (z jednej porcji do mycia) szampon oczyszczający i też się sprawdził.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:26   #465
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja lubię się gorącym woskiem bawić
A widziałyście miękkie balsamy w LF tutaj
Wow!!! Nie widziałam tego cuda - zapowiada sie bosko
Oczywiście dam znaka jak użyje pianki i lakieru alverdy do włosów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:34   #466
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oj jak ta Lawendowa Farma kusi

Co do lakieru Alverde, mogę napisać, że jest całkiem fajny. Ogólnie nie lubię lakierów, więc nie używam, a niech tam sobie włoski latają Nie mam więc w tym temacie doświadczenia. Wiadomo jednak, że czasami trzeba włoski zmusić do jakiejś fryzury. Lakierem Alverde zmuszałam moje włosy raz i nawet się wszystko trzymało, jakoś tragicznie nie sklejał. Mimo to nie lubię lakierów
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 13:11   #467
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Fajne rzeczy ma ta LF

Proszę , zerknijcie na skład, wydaje mi się OK, ale wolę bardziej fachowego spojrzenia
Inika Liquid Foundation, którym zostałam obdarowana. W kolorze beige. Jeszcze nie otwierałam, bo jak coś nie teges, to pojdzie dalej
Cytat:
Aloe Vera (Aloe Barbadensis) Leaf Juice*; Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*; Macadamia (Macadamia Ternifolia) Nut Oil*; Coconut (Cocos Nucifera) Oil*; Lecithin (non GMO); Cocoa Butter (Theobromo Cacoa)*; Vegetable Glycerin*; Rosehip (Rosa Canina) Oil*; Calendula (Calendula Officinalis) Extract*; Cetearyl Glucoside (Vegetarian); Natural Grain Alcohol*; Pomegranate (Punica Granatum)Oil*; Tamanu (Calophyllum Inophyllum)Oil*; Sea Buckthorn Berry (Hippophae Rhamnoides) Oil*; Green Tea (Camellia Sinensis )* & Chamomile (Anthemis Nobilis) Extracts*; Evening Primrose (Oenothera Biennis) Oil*; Borage (Borago Officinalis) Oil*; Kukui Nut (Aleurites Moluccana) Oil*; Hemp Seed (Cannabis Sativa) Oil*; Carrot Seed (Daucus Carota) Oil*; Vitamin E (d-alpha Tocopherol Acetate); Sclerotium Gum; Grapefruit(Citrus Grandis) Seed Extract; Mica (CI 77019); May contain (+/-) Titanium Dioxide (CI 77891); Zinc Oxide (CI 77947); Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499); Ultramarines (CI 77007).
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:14   #468
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ale, jak mi wykupicie olej to
sklep: zdrowekosmetyki
No gdzież byśmy śmiały Ci wykupić

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kurcze - tez tak macie, że jak tylko sobie czegos zabronicie to od razu chce Wam sie tego 100 razy bardziej niż zwykle ???
Ja tak mam nie tylko z zakupami ale i innymi rzeczami np z żarciem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:22   #469
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Powiem Wam,że ilość sklepów na stronie DDD mnie jakoś zniechęca:/
Niby mam coś do kupienia,ale jakoś ciężko mi to ogarnąć...
A ten kremik z kofeiną za 29zł to maleństwo 7ml ...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 14:24   #470
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:32   #471
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A w sklepie bio-beauty rabacik mikołajkowy -20%

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?

Mam nadzieję,że nie jesteś bardzo rozczarowana....
Nikt tak od razu nie zdaje
Kotwilka ma bloga
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:40   #472
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że ilość sklepów na stronie DDD mnie jakoś zniechęca:/
Niby mam coś do kupienia,ale jakoś ciężko mi to ogarnąć...
A ten kremik z kofeiną za 29zł to maleństwo 7ml ...
Ja mam tak samo:/łaże po tych sklepach i jakoś mi tak....nie wiem co chce.
Chciałam miniaturki Dr.Hauschka ale qrde za 5 ml kremu 16 zł
Trochę drogo jak dla mnie.

zetuzetia głowa do góry, następnym razem zdasz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:51   #473
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?

zdasz następnym razem
pocieszyć musisz się koniecznie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:53   #474
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziekuje dziewczyny boli mnie to o tyle, ze to było trzecie podejście. Ale nieważne, nie będę tu offtopowac

próbuję wynalezc dla siebie jakieś mineralne podklady, ale przeraża mnie wybór kolorów
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:55   #475
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hmmm... właśnie odkryłam,że delikatesy z kofeinowym kremem pod oczy zapraszają do siebie stacjonarnie w CH Reduta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:56   #476
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że ilość sklepów na stronie DDD mnie jakoś zniechęca:/
Niby mam coś do kupienia,ale jakoś ciężko mi to ogarnąć...
A ten kremik z kofeiną za 29zł to maleństwo 7ml ...
Z tego co pamiętam to jest tam opcja:większy krem i wyższa cena ofcors.Dla mnie te 7 ml to akurat.Zawsze 15 clinique pod oczy męczyłam,męczyłam i zmęczyć nie mogłam.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?
Przy następnym podejściu głośno i wyraznie krzycz o trzymanie kciuków-bo naturalne wizażanki mają mega moc

Czy macie już alverde?ekonomiczne paczki pytam?Do mnie jeszcze nie doszła paka,mam nadzieję,że jutro.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-11-29 o 14:57
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:00   #477
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?

pociesz się jakimś mega fajnym kosmetykiem
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:10   #478
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Przy następnym podejściu głośno i wyraznie krzycz o trzymanie kciuków-bo naturalne wizażanki mają mega moc
: ehem:
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:20   #479
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny pomóżcie, co lepiej brać Olej Wspaniały, czy z Róży Rdzawej? Czy te hydrolaty z Fitomedu są coś warte, nie orientujecie się?
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...eyword=fitomed
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:37   #480
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zdałam, będę sie jutro pocieszac.
Dziewczyny, znacie jakieś blogi traktujace o kosmetykach naturalnych i ekologicznych?
nie martw się prawo jazdy to czasami loteria, nie wystarczy dobrze jeździć mi się udało za 3 razem ale wiecie co to była dopiero masakra! Zdawałam zimą kiedy drogi można powiedzieć delikatnie były mało przejezdne (szczególnie te boczne). Gość mnie wziął na takie osiedle domków rodzinnych i kazał zawracać na trzy a ja się pytam tutaj??!!Bo tam po bokach zaspy metrowe. On mówi że tutaj no to ja na oko dojechałam do krawężnika a raczej do zaspy przede mną, wykręciłam ale już ruszyć dalej nie chciał bo mi się koła zaczęły ślizgać...ja gaz do dechy ale gdzie tam stoję w miejscu. Patrze a egzaminator wysiada i mówi że będzie pchał no to pcha a ja gaz do dechy i nic, stoimy W końcu jakiś gość przechodzący się zlitował i we dwójke już mnie wypchali myślałam że na bank nie zdałam a on zaczął psioczyć na pogodę Zajechaliśmy do WORDu a on mówi że zdałam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.