Wory pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 15:06   #1
Ewe_Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5

Wory pod oczami


Ratunku!
jak pozbyć się worów pod oczami? mam 30 lat i okropną opuchliznę pod oczami; fakt że śpię około 7 h i wstaję po 6 rano, ale piję dużo wody, kawę najwyżej raz dziennie, alkohol sporadycznie, nie palę, nie stołuję się w fast foodach, unikam solenia potraw....
wiecznie wyglądam na zmęczoną i niewyspaną, żaden korektor nie zmniejszy tych fatalnych poduszek ;/
co mam zrobic? czy warto zgłosić się do lekarza? obawiam się, ze może mnie wyśmiać, nie miałam nigdy żadnych problemów ze zdrowiem;
męczy mnie ten problem, wstydzę się patrzeć ludziom prosto w oczy, czuję się mniej atrakcyjna przez to ;/
Ewe_Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:57   #2
Zebrzasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 56
Dot.: Wory pod oczami

ja mam tak samo jak Ty, że wstydzę się patrzeć ludziom w oczy tym gorzej że jestem nastolatką, a jak wiadomo w tym okresie bardzo ważny jest wygląd..;( już sama nie wiem czym tuszować te cienie i worki pod oczami.. teraz używam Dermacolu ale nawet on nie pomaga ;(
Zebrzasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:23   #3
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wory pod oczami

Gdzieś czytałam, że okłady z czarnej herbaty pomagają. Zaparzasz i na 20 min kładziesz na oczy rano i wieczór,podobno krem ze świetlika też jest dobry ale ja na waszym miejscu poszłabym do lekarza bo przyczyną worków pod oczami może być: nieprawidłowa praca nerek, okładu krążenia, serca, wątroby, także zatrzymywana limfa w organizmie. Również worki mogą mieć podłoże alergiczne (np śpisz na puchowej poduszce a jesteś uczulona na puch).

http://www.zeberka.pl/art.php?id=1584

http://www.webshock.com.pl/cienie-pod-oczami-przyczyny-powstawania/



__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle







Edytowane przez glizduha
Czas edycji: 2010-10-07 o 17:25
glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:10   #4
Ewe_Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wory pod oczami

świetlika kiedyś używałam, bez efektów;
okłady z herbaty, z kostek lodu, schłodzonych łyżeczek, plasterków ogórka albo ziemniaków- owszem, tyle że jeśli wstaję o 6 rano do pracy, to jakoś nie wyobrażam sobie pobudki o 5.30, żeby iść do kuchni a potem jeszcze raz do łóżka robić te kompresy ;/

może jak zacznę brać coś na poprawę krążenia to pomoże? jakiś żeńszeń np?
Ewe_Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:42   #5
Krystyna1965
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wory pod oczami

Nigdy nie zwracałam na to większej uwagi .... jak worki pod oczami. Od zawsze miałam cienie pod oczami, u nas w rodzinie było to normalne. A worki pod oczami mam raz większe a raz mniejsze ale to zależy od wyspania, trybu pracy i stresu.. tak mi się wydaje? Ale moim skromnym zdaniem powinnaś iść do lekarza i zapytała co możesz z tym zrobić. Powodzenia
Krystyna1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:03   #6
Zebrzasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 56
Dot.: Wory pod oczami

stosowałam już schłodzone łyżeczki, plasterki ogórka, nawet żel pod oczy z Flos lek ze świetlikiem nie pomogły. śpię długo więc to nie jest oznaka zmęczenia, więc albo cienie są genetyczne albo coś nie tak ze zdrowiem, chociaż bardziej genetyczne ponieważ mam je od zawsze.. niestety ;/
Zebrzasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:35   #7
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wory pod oczami

Dziewczyny idźcie do lekarza najlepiej Wam doradzi skoro już tylu różnych sposobów próbowałyście, może faktycznie problem tkwi wewnątrz organizmu.
Co do cieni skoro taka "natura" to można je maskować korektorami, gorzej z workami
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.