Jak wyprostować zęby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 17:55   #1
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73

Jak wyprostować zęby?


hej mam niezbyt proste zęby... niektóre są nawet różnej długości :| a górna lewa trójka to urosła mi całkowicie na skos... nie sądze, żeby aparat mógł tu cokolwiek pomóc... są może jakieś zabiegi dzięki którym można wyprostowac i spiłować zęby? Słyszałyście o czymś takim? Intersowałaby mnie cena z góry dziekuje
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 18:01   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jak wyprostować zęby?

ceny niestety nie znam, ale sa takie zabiegi
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 07:03   #3
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Jak wyprostować zęby?

Cytat:
Napisane przez Avril91 Pokaż wiadomość
hej mam niezbyt proste zęby... niektóre są nawet różnej długości :| a górna lewa trójka to urosła mi całkowicie na skos... nie sądze, żeby aparat mógł tu cokolwiek pomóc... są może jakieś zabiegi dzięki którym można wyprostowac i spiłować zęby? Słyszałyście o czymś takim? Intersowałaby mnie cena z góry dziekuje
A może jednak spróbój najpierw skonsultować się z ortodontą, aparat na prawdę cuda potrafi zdziałać
Jeżeli chodzi o zabieg to pojęcia nie mam co i jak.
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:10   #4
Agniesia0392
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak wyprostować zęby?

Przy takiej wadzie jaka masz aparat może wypalić
, a poza tym chyba jest bardziej opłacalny niż taki zabieg o który pytasz bo ceny podobno są Kosmiczne :P

Ja też mam podobne pytanie chodzi o to że : Nosiłam Aparat ruchomy , bo miałam wadę zgryzu .. Wszystko było cacy i w ogóle ale jedna moja jedynka cofnęła się do tyłu ;/ to mój jedyny krzywy ząb ... Chce mieć ładny uśmiech a nie wiem co mam robić czy opłaca sie zakładać aparat stały ? Jeśli tak to jakie ceny są tych Aparatów Kosmetycznych ( Przezroczystych) A i czy jest jakieś inne wyjście niż Aparat TAŃSZE
Agniesia0392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:15   #5
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Jak wyprostować zęby?

Cytat:
Napisane przez Agniesia0392 Pokaż wiadomość
Przy takiej wadzie jaka masz aparat może wypalić
, a poza tym chyba jest bardziej opłacalny niż taki zabieg o który pytasz bo ceny podobno są Kosmiczne :P

Ja też mam podobne pytanie chodzi o to że : Nosiłam Aparat ruchomy , bo miałam wadę zgryzu .. Wszystko było cacy i w ogóle ale jedna moja jedynka cofnęła się do tyłu ;/ to mój jedyny krzywy ząb ... Chce mieć ładny uśmiech a nie wiem co mam robić czy opłaca sie zakładać aparat stały ? Jeśli tak to jakie ceny są tych Aparatów Kosmetycznych ( Przezroczystych) A i czy jest jakieś inne wyjście niż Aparat TAŃSZE

Właśnie ja też mam problem z jednym jedynym zębem na dole,który się lekko wysunął do przodu ale boje się,że może z czasem to się pogorszy i również się zastanawiam co by można w takiej sytuacji uczynić
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:18   #6
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Jak wyprostować zęby?

Ja mam z kolei inny problem z krzywym zębem... Kiedys jak bylam mała to sobie zaniedbałam i dwójka mleczna mi się ruszała a za nią już wyrastała dwójka stała... Wyrwalam tego mlecznego ale stały już mi rosnął z tyłu.. Jak się uśmiecham to okropnie to wygląda, jakbym nie miała dwójki bo jest bardziej z tylu.. Tutaj aparat chyba nie wchodzi w grę bo ja chcę go dać z tyłu do przodu .. Myslałam o usunięciu tego zęba i w jego miejsce wstawienia sztucznego ale nie wiem czy tak się da... Może któraś z Was też ma takiego zęba??
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.