Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 13:37   #4531
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Madia,
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik




Edytowane przez Alexandraa
Czas edycji: 2012-06-20 o 13:46
Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:44   #4532
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj pobrałam wersję bezpłatną ale liczy czas, kalorie a nie chce skubaniec liczyć dystansu a na tym mi najbardziej zależy. Obstawiam brak zasięgu bo na tym moim kochanym zadupiu...
A wersja pro kosztuje 12 z groszami ale jej nie chciałam bo mnie tylko na dystansie zależy.
GPS właczyłaś?
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
moze wystarczy jak w ustawieniach zaznaczysz żeby dystans pokazywał, bo u mnie dystans pokazuje dopiero po zakończeniu biegu. GPS czasami potrzebuje i 20 min na zaskoczenie. I ważne żeby mieć dobrze naładowany telefon, bo jak już mam baterie np w połowie to wogle mi GPSa nie uruchomi
Zaprosiłam Cię do znajomych na Endo
Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę, ale to muszę komuś to napisać: przebiegłam dziś 5km!!! To znaczy marszobieg no ale jednak to pierwszy taki poważny dystans (wcześniej było jakieś 3,4km). Mało tego, udało mi się pobić czas na 1km i to o minutę. Ależ jestem zadowolona, ciężko było jak diabli ale za to czuję że mogę wszystko.
Satysfakcja gwarantowana
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:47   #4533
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
GPS właczyłaś?
Yyyyy... ???????????????????
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:48   #4534
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

O dzięki dziewczęta, dzięki
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:08   #4535
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Media

Alexandra program u mnie nie wlancza gpsa musze to najpierw sama zrobic i dopiero jak zaskoczy to mierzy dystans
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:53   #4536
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Super, cieszę się, że mogłam pomóc Też to wszystko przechodziłam, mi dużo pomógł we wszystkim mąż A lepiej na początku samemu biegać, koncentrować się itd., pewnie. Mnie na początku nawet słuchanie muzyki rozpraszało. A co do ścieżek jeszcze, jak już nabierzesz kondycji i nogi przestaną Ciebie boleć, to spokojnie będziesz mogła sobie biegać po asfalcie czy chodnikach. Teraz trzeba wszystko robić aby dodatkowo nie nadwyrężać nóg.

A ja bym Ci polecała ten plan Pumy, zaczynasz od 30 sekund biegu i 4.40 marszu.
Ten masz na myśli? Bo się w tych planach Pumy cos gubię

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Hmm m moze jestes jedna z tych nieszczesnic ktore maja zespol nadwrazliwej stopy ... Na to sie nic nie da poradzic, niestety.
Nie słyszałam o tym, ale brzmi jakby znajomo

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
tak czytam te wasze "kiedy jesc"..... Ja to jem ... ciagle. Nie nadazam jesc, musze jesc tyle, ze to jest jakis kosmos w ogole. No ale 60-70 km roweru + min 30 km biegania + joga w tyg i mam efekt.
Skoro tyle spalasz, to jasne, że dużo musisz jeść. Niezła jesteś

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dzisiaj biegałam i mam wrażenie że jest chłodniej niż wczoraj. Dobry bieg
nie najszybszy, zatrzymywałam się parę razy, ale było dużo lepiej niż wczoraj.
Tak myślałam, że to była chwilowa niedyspozycja

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Agnyska a może talk by pomógł? Cacajuate pisała też o nim, ja sama czasem też używam
Czasem używam, ale przyznam, że raczej po to, żeby mi stopa w bucie nie jeździła (jak zakładam buty na bose stopy). Ale dobra myśl, muszę sobie wypróbować przed jakąś pieszą wycieczką, dzięki za myśl

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę, ale to muszę komuś to napisać: przebiegłam dziś 5km!!! To znaczy marszobieg no ale jednak to pierwszy taki poważny dystans (wcześniej było jakieś 3,4km). Mało tego, udało mi się pobić czas na 1km i to o minutę. Ależ jestem zadowolona, ciężko było jak diabli ale za to czuję że mogę wszystko.
Gratuluję pokonania własnego rekordu!
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:58   #4537
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Która z Was ma buty KALENJI ?jak jest tam z rozmiarówką? według tego co oni podają powinnam kupić rozmiar 38,a ja nigdy 38 rozmiaru nie nosiłam
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 16:04   #4538
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

wróciłam i już jestem po biegu: 10,7km w godzinę... jestem normalnie w szoku,bo miałam 1,5tygodnia przerwy
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:41   #4539
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Która z Was ma buty KALENJI ?jak jest tam z rozmiarówką? według tego co oni podają powinnam kupić rozmiar 38,a ja nigdy 38 rozmiaru nie nosiłam
Ja mam ten sam rozmiar co zwykle w innych butach (38)
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:55   #4540
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cacajuate, jak milutko, przynajmniej wiem że nie jestem sama w tym orzechowym nałogu z dwojga złego, wolę być od tego uzależniona niż jak moja siostra-od tostów z serem i majonezem i 3bitów

Renia90, tak, mówimy o tej samej miejscowości jeżdżę tam tylko na dwa tygodnie w roku w wakacje do kuzynki, ale nigdy nie mogę się tą miejscowością nacieszyć. No, i Milówką, ''ino'' rzeka Soła ''pikna'' jest co za ludzie, co za klimat, aż się góry czuje. Tylko przygnębiające jest to, jak znowu wracam do mojej wsi niedaleko stolicy co jest najfajniejsze w górach? Ta czysta woda w kranie! I jaka ona jest miękka, a nie twarda jak w mieście. Nawet balsamu nie muszę używać.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 18:04   #4541
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Która z Was ma buty KALENJI ?jak jest tam z rozmiarówką? według tego co oni podają powinnam kupić rozmiar 38,a ja nigdy 38 rozmiaru nie nosiłam
Miałam Kalenji, rozmiarówka powiedziałabym, że raczej przeciętna
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:26   #4542
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dziękuję

które kupić?

http://allegro.pl/wyprzedaz-38-buty-...432334152.html

http://allegro.pl/kalenji-buty-do-bi...414505066.html

Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 18:45   #4543
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Raczej pierwsze, wydaje mi się, że wentylacja będzie lepsza. Zmierz dobrze stopę- but powinien być ciut większy, o jakieś 0,5-1 cm
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:04   #4544
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Media, Ghost gratulacje Ja niedawno też wróciłam, dziś było lepiej pogodowo niż ostatnio ale bez rewelacji, nie miałam sił biec, coś jestem nie w formie, chyba za mocno zacisnęłam pasa ostatnio, bo widać zabrakło mi paliwka. A wy mi tu o maśle orzechowym....


Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ja zjadam sloik masla orzechowego w mniej niz tydzien takze .... hehe. Fakt, ze nie jadam "smieciowego" jedzenia, wiec musze "dobijac" kalorie tradycyjnym..
Ech, tylko pozazdrościć.... wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę kupić pulsometr możecie jakiś polecić ?

zastanawiam się czy pulsometr nie będzie za duży na moją rękę i ta opaska na klatkę piersiową?
Z takimi gadżetami, to zawsze zależy ile masz gotówki Ja mam pulsometr Sigmy http://www.progres-sport.pl/index.ph...tr-sigma-pc-15 - czyli w sumie najzwyklejszy, sprawuje się całkiem nieźle jak na moje potrzeby. A czemu ma być za duży? Wygląda trochę jak zwykły męski plastikowy zegarek... Mi opaska w ogóle nie przeszkadza w czasie biegu.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Czy ja wiem...? Za dużego wyboru nie mam, muszę cały czas biec tą samą trasą bo po lesie się boję są dość ciemne i gęste. A najczęściej biegam sama, od czasu do czasu z bratem. A wolę biec w polach i lasach bo między domami nie czuję tej wolności.
Za to nie masz pod nogami psów, rolkarzy, pieszych itd. Wszystko ma swoje wady i zalety, ja zdecydowanie wolałabym biegać w takiej głuszy i się wyciszyć za pomocą odgłosów natury, a nie muzyki z słuchawek

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ten masz na myśli? Bo się w tych planach Pumy cos gubię
Dokładnie ten

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Która z Was ma buty KALENJI ?jak jest tam z rozmiarówką? według tego co oni podają powinnam kupić rozmiar 38,a ja nigdy 38 rozmiaru nie nosiłam
Ja mam dokładnie te, które pokazałaś w drugim linku http://allegro.pl/wyprzedaz-38-buty-...432334152.html tylko nie różowe Mam rozmiar większy od normalnych butów, które noszę, i to był błąd, mogłam ze spokojem kupić swój rozmiar, aczkolwiek nie mam jakiegoś super luzu, jednak po bokach są ciut za szerokie, nie czuję aby stopa była dobrze trzymana. Jeszcze w nich biegam, do końca tego sezonu, na jesień/zimę na pewno zmienię, ogólnie jestem z nich średnio zadowolona. Dużym plusem są rzepy zamiast sznurówek. Wygląd... hmm trochę kapciowato-chodakowy, kupiłam je bo były w promocji, ale w sumie żałuję. Może gdyby stopa lepiej mi się w nich trzymała, byłabym bardziej zadowolona.

Edit: tak sobie teraz myślę, że gdyby miały sznurówki, to bym je mocniej zacisnęła i może po bokach nie miałabym tyle luzu. Generalnie jednak skłaniam się ku tradycyjnym butom a tych Ci nie polecam ;-)

Edit2: AgaGiraffe dobrze gada, rozmiar o 0,5 większy powinien być w porządku.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2012-06-20 o 19:22
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:38   #4545
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę, ale to muszę komuś to napisać: przebiegłam dziś 5km!!! To znaczy marszobieg no ale jednak to pierwszy taki poważny dystans (wcześniej było jakieś 3,4km). Mało tego, udało mi się pobić czas na 1km i to o minutę. Ależ jestem zadowolona, ciężko było jak diabli ale za to czuję że mogę wszystko.
Gratuluję!

Ja dziś 7,08 km w 45 min, ochłodziło się u mnie, więc i biegało się lepiej

Dziewczyny, czy któraś z Was używa MapMyRun na telefonie? Coś mi szwankuje zapisywanie trasy i nie wiem, czy to mój gps czy jakieś problemy po aktualizacji na stronie...

Edytowane przez invissible
Czas edycji: 2012-06-20 o 19:40
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:19   #4546
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Która z Was ma buty KALENJI ?jak jest tam z rozmiarówką? według tego co oni podają powinnam kupić rozmiar 38,a ja nigdy 38 rozmiaru nie nosiłam
Ja mam te buty wiązane. Kolory może mnie nie zachwycają, ale wygoda jak najbardziej. Normalnie noszę 40 (czasem nawet 39), te brałam 41, ale ja mam szeroką stopę. Noga mi nie lata, da się mocno dociągnąć sznurówki. Mogę je polecić, ja jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Dokładnie ten
Sęk ju

Wróciłam dopiero co z 40 minutowego treningu. Dawno tak super nie było Jestem z siebie zadowolona, przebiegłam 7 odcinków, częściowo po drodze szutrowej, częściowo po asfalcie (szkoda mi było nie wykorzystać tak długiego kawałka, bo do tej drogi nieasfaltowej mam ponad 1 km). Kolano leciutko daje o sobie znać, myślę, że byle go za bardzo nie dociskać, a będzie dobrze.

Jak tak czytam, jak piszecie o gadżetach mierzących dystans, zapisujących trasę i innych gpsach i akcesoriach do telefonu to widzę, że jakby jestem w tym zielona Może mi ktos jak krowie na rowie o tych mapach google coś napisać? Wczoraj zerknęłam na to, ale sama nie dałam rady Bo już miałam plan, żeby wysłać męża na skuterze, żeby mi tę trasę zmierzył
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:48   #4547
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dopiero zaczęłam interesować się bieganiem, zawsze myślałam, że to nie dla mnie, bo miałam problemy z oddychaniem, ale odzyskałam kondycję dzięki skakance.

Dziś stwierdziłam, że biega mi się ok i tak sobie już obmyślam trasy, pewnie na początku więcej marszu niż biegu, jednak na pewno nie będę tak zniechęcona jak kiedyś, bo jak wspomniałam dzięki skakance jest już z moją kondycją ok.

Zaczełam dzięki niej doceniać ruch, bo wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne, ale przede wszystkim, psychiczne, można wszystko odreagować...^^

no ok ok, zmierzam do prostego pytania: gdzie kupić tanie buty do biegania? Bo ja mam ze sportowych butów tylko trampki, płaskie i za kostke : P Szukałam na allegro, ale nie wiem co się nadaje, a co nie, poza tym jak dla mnie te buty są straszne <lol> hmm no podobały mi się tylko męskie : DD W wątku znalazłam tylko pare linków na decathlona, ale nieaktualne i buty Kalenji.

i co ze strojem? legginsy + luźny t-shirt może być? bo piszecie o jakichś majtkach, stanikach, skarpetkach, ahh wszystko trzeba dopasować. No ale ok, na początek chyba najważniejsze buty. : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:07   #4548
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
no ok ok, zmierzam do prostego pytania: gdzie kupić tanie buty do biegania? Bo ja mam ze sportowych butów tylko trampki, płaskie i za kostke : P Szukałam na allegro, ale nie wiem co się nadaje, a co nie, poza tym jak dla mnie te buty są straszne <lol> hmm no podobały mi się tylko męskie : DD W wątku znalazłam tylko pare linków na decathlona, ale nieaktualne i buty Kalenji.
Nie ma czegos takiego jak >tanie < buty do biegania. Buty do biegania dzielimy na: 1) kosmicznie drogie (nowe modele najki i inne niepotrzebne bajery), 2) drogie, bo dobre, oraz 3) tanie niszczyciele kolan.
Wybor nalezy do Ciebie.

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość


i co ze strojem? legginsy + luźny t-shirt może być? bo piszecie o jakichś majtkach, stanikach, skarpetkach, ahh wszystko trzeba dopasować. No ale ok, na początek chyba najważniejsze buty. : )
stroj to sprawa drugorzedna. Byle oddychal i byl wygodny
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:15   #4549
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Nie ma czegos takiego jak >tanie < buty do biegania. Buty do biegania dzielimy na: 1) kosmicznie drogie (nowe modele najki i inne niepotrzebne bajery), 2) drogie, bo dobre, oraz 3) tanie niszczyciele kolan.
Wybor nalezy do Ciebie.



stroj to sprawa drugorzedna. Byle oddychal i byl wygodny
Jeśli buty do biegania, załóżmy koszują 70-400 zł, to te za 70 są dla mnie tanie. Nie wiem czy coś znajdę w takiej cenie, bo strzelam z tym przedziałem? Widziałam kilka na allegro, ale nie wiem, czy będą dobrę, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Nie wiem jak będzie z moim bieganiem, czy buty nie pójdą w kąt, pytam o buty na początek, od czego wy zacznałyście? : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 21:21   #4550
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Od
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Jeśli buty do biegania, załóżmy koszują 70-400 zł, to te za 70 są dla mnie tanie. Nie wiem czy coś znajdę w takiej cenie, bo strzelam z tym przedziałem? Widziałam kilka na allegro, ale nie wiem, czy będą dobrę, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Nie wiem jak będzie z moim bieganiem, czy buty nie pójdą w kąt, pytam o buty na początek, od czego wy zacznałyście? : )
Od Brooksow za ok 70 GBP, ale to wtedy malutko biegalam, bardziej fitness, te sprawy.
Ostatnio kupilam Asic za 78 USD. I to nie jest drogo....

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

za 70 zl to nie wiem czy sie da kupic cokolwiek, raczej watpie. Mysle, ze 200 zl dac musisz, ale strzelam, przyznam, bo w Polsce nie mieszkam
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:38   #4551
misheall
Wtajemniczenie
 
Avatar misheall
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
a i zapisałam sie na ten bieg w niedziele na 10km


Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę, ale to muszę komuś to napisać: przebiegłam dziś 5km!!! To znaczy marszobieg no ale jednak to pierwszy taki poważny dystans (wcześniej było jakieś 3,4km). Mało tego, udało mi się pobić czas na 1km i to o minutę. Ależ jestem zadowolona, ciężko było jak diabli ale za to czuję że mogę wszystko.


Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
wróciłam i już jestem po biegu: 10,7km w godzinę... jestem normalnie w szoku,bo miałam 1,5tygodnia przerwy


Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Ja dziś 7,08 km w 45 min, ochłodziło się u mnie, więc i biegało się lepiej
też wolę biegać, gdy jest chłodniej.

Dzisiaj M 10 min, 6x B 2min, M 2min. O wiele lepiej niż ostatnio
__________________

'It's better to feel pain, than nothing at all
So keep your head up, keep your love'


Pomagam
misheall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:50   #4552
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Od
Od Brooksow za ok 70 GBP, ale to wtedy malutko biegalam, bardziej fitness, te sprawy.
Ostatnio kupilam Asic za 78 USD. I to nie jest drogo....

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

za 70 zl to nie wiem czy sie da kupic cokolwiek, raczej watpie. Mysle, ze 200 zl dac musisz, ale strzelam, przyznam, bo w Polsce nie mieszkam

dzięki za odpowiedź : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 00:33   #4553
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź : )
Nie ma za co. Dodam, ze buty sportowe dobre nie wychodza z mody .OK, znudzi ci sie bieganie, to moze potem bedziesz chodzic na fitness, albo skakac na skakance. Albo Ci sie zachce za rok biegac. Wyciagniesz buty i juz. No chyba, ze Ci dalej noga rosnie...
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 06:11   #4554
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź : )
Moge Ci polecić w miare tanie buciki, a całkiem solidne i sprawdzone przeze mnie (moje pierwsze ) mianowicie Asics Gel Stratus, ok 200zł kosztują jesli dobrze pamiętam

6,3km z rana, a teraz jem sniadanko Miłego dnia
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 06:35   #4555
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Moge Ci polecić w miare tanie buciki, a całkiem solidne i sprawdzone przeze mnie (moje pierwsze ) mianowicie Asics Gel Stratus, ok 200zł kosztują jesli dobrze pamiętam
Rewelacyjne buty ! Polecam totalnie, bardzo podobne do moich ulubionych tej samej firmy, ktorych juz ze trzy pary zamowilam :P. Jak 200 zl kosztuja to brac i nie paczec

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość

6,3km z rana, a teraz jem sniadanko Miłego dnia
Czy mozecie przy dystansach pisac czas? bo tak to troche bez sensu...

ja dzis 6km 35 min na rozruszanie po polmaratonie
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 06:35   #4556
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Nie wiem jak będzie z moim bieganiem, czy buty nie pójdą w kąt, pytam o buty na początek, od czego wy zacznałyście? : )
Ja pierwsze buty kupowałam w outlecie mam ich kilka u mnie w mieście, i wtedy trafiłam na Reeboki za 99 zł, a bardzo dobrze mi się w nich biegało, nic się nie niszczą, i mam je do tej pory, miały żelową podeszwę. Asicsy miałam dość niedawno za około 150 zł, szybciej się zniszczyły ale tez więcej biegałam, tez je jeszcze mam, no i Brooksy za 200 zł(kosztowały ponad 300 ale poszłam do sklepu i powiedziaąłm że mam 200 zł to ni facet sprzedał )
Znajomi kupije te tanie kalenji i do tego porządne wkładki tez z żelem, i podobno rewelacyjnie. Od dzisiaj w Lidlu są w promocji bardzo dobre wkładki za niecałe 12 zł
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:19   #4557
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dziewczyny, jak ja tu widzę wasze biegi na 10 km...wow...jak wam się udaje przebiec chociaż te 5 km? I to bez zatrzymywania się?! Ja po 1 km padam na twarz...

Straszycie mnie tymi butami, straszycie... mam jedne buty do biegania, nie wiem nawet jaka to firma, ale trochę mnie obcierają. Wazeliną posmarować? Biegałam w nich tylko raz i zrobiły mi taką masakrę ze stóp, że wróciłam do szmaciaków.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:40   #4558
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ja tu widzę wasze biegi na 10 km...wow...jak wam się udaje przebiec chociaż te 5 km? I to bez zatrzymywania się?! Ja po 1 km padam na twarz...

Straszycie mnie tymi butami, straszycie... mam jedne buty do biegania, nie wiem nawet jaka to firma, ale trochę mnie obcierają. Wazeliną posmarować? Biegałam w nich tylko raz i zrobiły mi taką masakrę ze stóp, że wróciłam do szmaciaków.
Ja zaczynałam od 2minut biegu/3minut marszu i w ciągu 30minut "przebiegałam" ok 3,5 km w zależności od dnia. Robisz marszobiegi?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:47   #4559
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Rewelacyjne buty ! Polecam totalnie, bardzo podobne do moich ulubionych tej samej firmy, ktorych juz ze trzy pary zamowilam :P. Jak 200 zl kosztuja to brac i nie paczec

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

O widze, że podobne wrażenia Przyznam się do tego, że czasem jeszcze je zakładam na trening Teraz biegam w 2160 - niby bestseller ale jak dla mnie troche przereklamowane


Czy mozecie przy dystansach pisac czas? bo tak to troche bez sensu...

ja dzis 6km 35 min na rozruszanie po polmaratonie
Jak sie nie ma czym chwalic, to sie pisac nie chce 39'12''
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 08:47   #4560
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

wczoraj wieczorem wyszłam pobiegać, ale po 100 metrach dopadła mnie kolka robiłam na przemian bieg z marszem - całe 38 minut mnie kuło w żołądku... a czułam przed wyjściem z domu, że będzie kiepsko.

nasmarowałam stopy wazeliną - było o wiele lepiej, ale i tak się troszkę obtarłam. nie posmarowałam wczoraj małego paluszka i on najbardziej ucierpiał...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.