BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 14:23   #3121
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

i zgłasza się kolejna blondynka , ktora ostatnio coraz czesciej mysli nad tym by zmienic sie w ognistego rudzielca wlosy farbuje od roku, wczesniej bylam ciemną blondyną, pozniej moje wlosy przechodzily rozne transformacje, az po uzyciu farby Palette Mroźny Blond - staly sie takie jak na obrazku chcialabym chcoiaz w kilku rpocentach zblizyc sie do kolory wlosow Lady Gagi, chcoiaz wiem, ze bedzie ciezko
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:23   #3122
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ghana,nie zmieniaj koloru,masz taki ładniutki,co ja bym dała zeby taki mieć no chyba ze lubisz zmiany i bardzo tego chcesz...ja zostawiłabym ten kolorek- rudy...hmm kolor na czasie ale zaraz minie szał a Ty masz fajny zawsze według mnie modny blondzik...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:39   #3123
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ghana,nie zmieniaj koloru,masz taki ładniutki,co ja bym dała zeby taki mieć no chyba ze lubisz zmiany i bardzo tego chcesz...ja zostawiłabym ten kolorek- rudy...hmm kolor na czasie ale zaraz minie szał a Ty masz fajny zawsze według mnie modny blondzik...pozdrawiam

dziękuję a zmiany lubie i to bardzo, dlatego się zastanawiam, chociaż z drugiej strony prawie rok staralam sie zeby dojsc do tego koloru wiec troche szkoda
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:08   #3124
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Magdusia124 Pokaż wiadomość
OO dzięki za radę, a niszczy włosy??

Wg mnie jak kazdy rozjasniacz. Niespotkałam sie jeszcze z takim ktory by nie niszczył
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:17   #3125
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

właśnie dzisiaj nałożylam sobie garnier 111 na baleyage i jestem w miare zadowolona lecz nie do końca jasne pasemka są niebieskawe a odrost i pozostałe takie słomkowy kolor bynajmniej w świetle sztucznym,jeśli jutro stwierdze ze sa za żółte to co zrobić????myślałam o nałożeniu farby,ale czy tak na drugi dzień można może jakąs bez amoniaku może sie kolorek zrówna....niewiem co tu zrobić??????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:40   #3126
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj nałożylam sobie garnier 111 na baleyage i jestem w miare zadowolona lecz nie do końca jasne pasemka są niebieskawe a odrost i pozostałe takie słomkowy kolor bynajmniej w świetle sztucznym,jeśli jutro stwierdze ze sa za żółte to co zrobić????myślałam o nałożeniu farby,ale czy tak na drugi dzień można może jakąs bez amoniaku może sie kolorek zrówna....niewiem co tu zrobić??????
w moim przypadku zolty odcien szybko zszedl po kilku myciach szamponem likwidujacym zolty odcien firmy Joanna Tobie moze tez pomoze?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:58   #3127
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mysle o farbie loreala stokholm,ma duzo pozytywnych opini,odczekam troszke i pofarbuje,mam ten szampon z joanny więc będe go uzywała....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 20:58   #3128
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
mysle o farbie loreala stokholm,ma duzo pozytywnych opini,odczekam troszke i pofarbuje,mam ten szampon z joanny więc będe go uzywała....


stokholm to taki blond opalizujący a joanna ci go spopieli
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:03   #3129
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja zafarbowałam włosy garnierem 100 superrozjaśniającym, farba fajna nie niszczy włosów ale zastanawiam się czy jeżeli następnym razem robiąc odrosty przeciągne na te już zrobione czy się rozjaśnią bardziej? Robiłam już tak Lorealem supreme - niestety doszło do koloru wyjściowego i dalej ani rusz. Jak to wygląda u was, dziewczyny?
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 10:47   #3130
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a loreal viking?podobno popielaty bardziej taki chłodny blond co o tym myslicie???któras z was robiła?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:00   #3131
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a loreal viking?podobno popielaty bardziej taki chłodny blond co o tym myslicie???któras z was robiła?
loreal viking nie jest farbą wiele rozjaśniającą, wychodzi ładnie na już rozjaśnionych włosach
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 23:10   #3132
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
a ja zafarbowałam włosy garnierem 100 superrozjaśniającym, farba fajna nie niszczy włosów ale zastanawiam się czy jeżeli następnym razem robiąc odrosty przeciągne na te już zrobione czy się rozjaśnią bardziej?
mnie za 2 razem bardziej pożółkły i zrezygnowałam z farbowania tą farbą
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:51   #3133
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

8joja8 to co Twoim zdaniem powinnam nałożyć na te włosy,pytam Ciebie bo pisałaś że próbowałaś już duzo farb....i masz ten sam problem.moje też nie są zniszczone,ten garnier to dość delikatny a rozjaśniający,może ponownie go nałożyć....sama niewiem..
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:59   #3134
magnum79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam,
Mam ogromną prośbę o poradę w kwestii farbowania włosów. Moje włosy są w kolorze jasnego blondu. W wakacje "zafundowałam" sobie balejaż z większością ciemniejszym odcieni. Nie byłam z niego zadowolona i postanowiłam "wrócić" do moich jasnych włosów w jednolitym odcieniu. Już trzykrotnie farbowałam włosy od czasu balejażu i nie mogę uzyskać takie koloru jakiego bym chciała. Używałam do tego farby Welli wellaton kolor 12/1 bardzo jasny popielaty blond a wczoraj farby kadus 10/1 polarny blond. Włosy wyglądają ohydnie. Są nierówno ufarbowane a większości żółte. Co jest nie tak? Nigdy wcześniej - przed balejażem- nie miałam problemu z farbowaniem włosów na bardzo jasne kolorki. Użyłam do ostatniego - wczorajszego - farbowania wody 9% subrina. Proszę o pilną poradę co robić? Czy użyć dekoloryzatora i ponownie jakiejś farby czy rozjaśniacza (jeżeli tak to jakiego polecacie) i ponownie farba?
magnum79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:44   #3135
awsqer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Skoro sa gdzieniegdzie zolte uzyj szamponu z Joanny Taki fioletowy napewno rozjasni kosmyki
Jezeli liczysz na natychmiastowy efekt lepiej udac sie do fryzjera
awsqer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:31   #3136
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
8joja8 to co Twoim zdaniem powinnam nałożyć na te włosy,pytam Ciebie bo pisałaś że próbowałaś już duzo farb....i masz ten sam problem.moje też nie są zniszczone,ten garnier to dość delikatny a rozjaśniający,może ponownie go nałożyć....sama niewiem..
Właśnie wciąż mam ten problem dlatego Ci nie mogę doradzić. Używając farby rozjaśniającej za każdym razem włosy nie chcą się bardziej rozjaśnić pomimo tego że przeciągam już po tych rozjaśnionych słomkowych Z wszystkich jakie używałam najładniej rozjaśnił garnier 100 chciałam zrobić ponownie nim za miesiąc lecz ghanie za 2gim razem pożółkły więc już sama nie wiem, jestem w kropce jak Ty.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:49   #3137
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tak sobie myśle to widocznie błędem było nałożenie farby rozjaśniającej powinnam nałożyć rozjaśniacz,lecz nie tak do końca bo ja dopiero pierwszy raz rozjaśniałam farba może drugi raz rozjaśnią mi sie bardziej....a farby,które nakłada sie na włosy rozjaśnione jakies blond nie pokryjąładnym blondem??
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:26   #3138
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
tak sobie myśle to widocznie błędem było nałożenie farby rozjaśniającej powinnam nałożyć rozjaśniacz,lecz nie tak do końca bo ja dopiero pierwszy raz rozjaśniałam farba może drugi raz rozjaśnią mi sie bardziej....a farby,które nakłada sie na włosy rozjaśnione jakies blond nie pokryjąładnym blondem??
Może akurat Ci się rozjaśni, bardzo dużo zależy od włosów. Ja już przerabiałam loreal supreme 03 i 01, potem loreal feria 102 potem wellaton 12.0 tak zachwalany( minimalnie rozjaśnił ale sprawdzałam na pasemku) i garniera 100. Dodatkowo niedawno kupiłam spray rozjaśniający blond reflex. Kilka razy psikałam, nie powiem jest minimalny efekt lecz jest to kłopotliwe bo nie ma się pewności że się nie psiknie na te już rozjaśnione włosy a ja bardzo nie chce ich niszczyć. Poza tym cały czas zależy mi na znalezieniu farby a nie rozjaśniacza. Może faktycznie musi to być farba rozjaśniająca od 4 -6 tonów a taką w ofercie znalazłam tylko palette której się boję jak na razie
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 15:14   #3139
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a garnier 111 superrozjaśniajacy????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:32   #3140
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a garnier 111 superrozjaśniajacy????
ona rozjaśnia w takim samym stopniu co 100 tylko daje popielaty efekt więc musisz uważać na pasemka zrobione rozjaśniaczem bo mogą wyjść fioletowe. Czytałam w jednym wątku że farba nie rozjaśnia ciemniejszej farby i należy myć włosy szamponem przeciwlupieżowym żeby wypłukać ten kolor, chyba spróbuje.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 15:41   #3141
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nałożyłam garniera 111 na ciemny blond,jak go położe kolejny raz to mi nic,nie rozjaśni tych złotawych które mi już rozjaśnił....????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:17   #3142
magnum79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Proszę o poradę jakiej mam użyć farby (drogeryjna lub profesjonalna) na moje włosy po nieudanym farbowaniu kadusem polarny blond. Włosy wyszły w większości żółte, a moje były w miarę jasne. Chciałabym żeby farba pokryła ładnie całe włosy a kolor był zbliżony do popielatego jasnego jak na zdjęciu.
magnum79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:04   #3143
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez magnum79 Pokaż wiadomość
Proszę o poradę jakiej mam użyć farby (drogeryjna lub profesjonalna) na moje włosy po nieudanym farbowaniu kadusem polarny blond. Włosy wyszły w większości żółte, a moje były w miarę jasne. Chciałabym żeby farba pokryła ładnie całe włosy a kolor był zbliżony do popielatego jasnego jak na zdjęciu.
może spróbuj L'Oreala bodajrze Sztokholm? podobno niweluje żółty odcień
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:51   #3144
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
nałożyłam garniera 111 na ciemny blond,jak go położe kolejny raz to mi nic,nie rozjaśni tych złotawych które mi już rozjaśnił....????
nie wiem niestety :/ mi np. nie rozjaśnił loreal jak farbowałam za 2gim razem ale spróbuj- w końcu każdy włos jest inny i inaczej przyjmuje farbę.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:25   #3145
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny czy ożywiałyście kiedy już rozjaśniane swoje włosy szamponetką??
Czy znacie farby które dają odcień ciepłego blondu. Jak dotąd farbuje włosy tylko L'Orealem Sztokholm bo nie spotkałam żadnej innej farby dającej jasny opalizujący blond. Kiedys farbowałam tylko odcieniami popielatymi i z nimi nie ma problemu, odcienie popielatego blondu jest mnóstwo ale ciepłych kolorków jakoś nie widze Oczywiście jasnych
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:35   #3146
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

.

Edytowane przez ania86ka
Czas edycji: 2022-04-15 o 09:41
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:08   #3147
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

napewno farba mniej niszczy włosy,ja dowiedziałam sie na innym forum ze z loreala preference numer o3 jest farba woda ma 9% i bardzo ładnie rozjaśnia,jest to bardzo bardzo jasny blond popielaty...mam zamiar go kupić i spróbować...ale pewności nie mam na opakowaniu wygląda ładnie,ma też jakąś super odżywke po rozjasnianiu a to fajna sprawa włosy są mięciutkie,świecące,a po rozjaśniaczu hmmm no dostają w kość,przedewszystkim suche....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:09   #3148
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
cześć blondyneczki
mogę dołączyć?
To Twoje włosy? Jeśli tak to...No cudo!!!
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:13   #3149
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ożywiałyście kiedy już rozjaśniane swoje włosy szamponetką??
Czy znacie farby które dają odcień ciepłego blondu. Jak dotąd farbuje włosy tylko L'Orealem Sztokholm bo nie spotkałam żadnej innej farby dającej jasny opalizujący blond. Kiedys farbowałam tylko odcieniami popielatymi i z nimi nie ma problemu, odcienie popielatego blondu jest mnóstwo ale ciepłych kolorków jakoś nie widze Oczywiście jasnych
Szamponetki nie znam ale znam świetną odżywkę którą przywiozła mi mama z Włoch. Jest naprawdę świetna- odbudowuje strukturę włosa i nadaje mu pigment.
A tu mały wątek o niej
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211714
Jeżeli zależałoby Ci na ciepłym a nie popielatym blondzie to polecam, ja mam akurat odżywkę miodowy blond ale jak mi się skończy wezmę jaśniejszy piaskowy
http://www.utopiahaircare.com/assets...s/310652-2.jpg
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:17   #3150
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Szamponetki nie znam ale znam świetną odżywkę którą przywiozła mi mama z Włoch. Jest naprawdę świetna- odbudowuje strukturę włosa i nadaje mu pigment.
A tu mały wątek o niej
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211714
Jeżeli zależałoby Ci na ciepłym a nie popielatym blondzie to polecam, ja mam akurat odżywkę miodowy blond ale jak mi się skończy wezmę jaśniejszy piaskowy
http://www.utopiahaircare.com/assets...s/310652-2.jpg


Dzieki wielkie za odpowiedź Pierwszy raz o czyms takim słysze. wypowiedzi same pozytywne A nie ma żadnych odpowiedników drogeryjnych, dostepnych w sklepie od zaraz ??
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.