LOEL Style - co sie z nimi stalo? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 10:33   #61
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ja zamówiłam 23 stycznia dwa ciuszki. Też mi wyświetlało, że mam zapłacić cenę za ubrania + 500zł + 3zł za paypal'a. Napisałam od razu maila do nich z zapytaniem w tej sprawie (na którego, jak nie trudno się domyślić, do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi). Oczywiście nie chciało mi się czekać na odp i od razu przelałam pieniądze Ale wpłaciłam tylko tyle, ile wynosiła cena ubrań. W końcu przesyłka jest darmowa. Martwię się coraz bardziej, bo nie odpisują na maile, a w statusie przesyłki jest nadal "oczekuje". Pieniądze przelałam tego samego dnia, którego złożyłam zamówienie, a na stronie nadal mi wyświetla, że jest "nieopłacone". Wkurzyłam się i dzisiaj im trochę pocisnęłam w mailu Na pewno nie będę czekać kolejnych dwóch tygodni na odpowiedź :/ To są jakieś żarty, naprawdę.. tak mi zależało, żeby dostać te koszulki w tym miesiącu, ciekawe czy się doczekam.......
mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:43   #62
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez mAgneSs_ Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam 23 stycznia dwa ciuszki. Też mi wyświetlało, że mam zapłacić cenę za ubrania + 500zł + 3zł za paypal'a. Napisałam od razu maila do nich z zapytaniem w tej sprawie (na którego, jak nie trudno się domyślić, do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi). Oczywiście nie chciało mi się czekać na odp i od razu przelałam pieniądze Ale wpłaciłam tylko tyle, ile wynosiła cena ubrań. W końcu przesyłka jest darmowa. Martwię się coraz bardziej, bo nie odpisują na maile, a w statusie przesyłki jest nadal "oczekuje". Pieniądze przelałam tego samego dnia, którego złożyłam zamówienie, a na stronie nadal mi wyświetla, że jest "nieopłacone". Wkurzyłam się i dzisiaj im trochę pocisnęłam w mailu Na pewno nie będę czekać kolejnych dwóch tygodni na odpowiedź :/ To są jakieś żarty, naprawdę.. tak mi zależało, żeby dostać te koszulki w tym miesiącu, ciekawe czy się doczekam.......
Dziewczyny dlaczego jesteście tak naiwne?
I kolejna sprawa załatwiana mejlami, ja już dawno bym złożyła stosowne doniesienie, ponieważ nie byłabym jedyną która ma jakieś ale do nich i kazałabym sprawdzić firemkę bo coś z nią gruuubo nie tak.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:18   #63
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego jesteście tak naiwne?
I kolejna sprawa załatwiana mejlami, ja już dawno bym złożyła stosowne doniesienie, ponieważ nie byłabym jedyną która ma jakieś ale do nich i kazałabym sprawdzić firemkę bo coś z nią gruuubo nie tak.

Taki też mam zamiar, dlatego napisałam, że nie będę czekać kolejnych dwóch tygodni na odpowiedź. To są kpiny jakieś, tylko się wkurzam i nic poza tym Nawet jeśli ubrania nie dotrą do mnie, to pewnie i tak nie mam się co spodziewać zwrotu pieniędzy. Jeśli będzie się to odbywało w takim tempie jak wszystko w tej "firmie", to chyba mnie coś trafi Pewnie bym sobie darowała, ale na szczęście mój chłopak się uparł, że nie odpuści tej sprawy i ja też coraz bardziej jestem przekonana, że trzeba coś z tym zrobić. Wkurza mnie to, że tak czekałam i cieszyłam się na te ciuchy, a pewnie wyjdzie z tego jedno wielkie G**** No chyba, że jakimś cudem... niektóre dziewczyny miały farta
mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 17:11   #64
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Fart czy nie fart, zakupy w jakimkolwiek sklepie nie powinny się na nim opierać. Gdzie profesjonalizm? Gdzie chociaż kontakt mailowy z klientem? :|
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:19   #65
stasienka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Zdecydowanie odradzam! Jakiś czas temu kupiłam trzy rzeczy w LOEL, jednakże dotarła do mnie jedynie bluzka. Dwie pozostałe (wartość około 100zł) nie dotarły do mnie do dzisiaj. Co więcej, nie mam nawet co liczyć na zwrot pieniędzy, po prostu zbagatelizowali sprawę. Naciągacze i oszuści, nic więcej.
stasienka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:24   #66
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Idę to niedługo zgłosić, jak tylko znajdę trochę czasu, bo mam teraz straszny jego brak. Mam nadzieję, że nie tylko ja się zdecydowałam i będzie nas więcej. Jestem wkurzona, czekałam na te ciuchy i nie dość, że ich nie dostałam, to jeszcze nie mam swoich pieniędzy. Wyprowadzili mnie z równowagi, nikt nigdy mnie tak nie potraktował. Wierzę, że za to zapłacą
__________________

\/

<------ klik

K: *




mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 21:51   #67
DESIRE_OF_PARADISE
Przyczajenie
 
Avatar DESIRE_OF_PARADISE
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Whitestock
Wiadomości: 3
Dot.: LOEL Style - co sie z nimi stalo?

Ja kupiłam u nich sukienkę i wszystko było ok tylko długo czekałam na przesyłkę.. Ale martwi mnie to, że teraz wcale nie ma tej strony. Wiecie może gdzie można kupić ich produkty poza allegro ? Fakt, że na allegro jest sporo rzeczy typu Japan Style ale ceny wcale nie są aż takie rewelacyjne jak na taką jakość.
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym." - Coco Chanel
DESIRE_OF_PARADISE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.