co robie zle??????:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 17:56   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Thumbs down

co robie zle??????:((


wiem ze watek cieni pod oczami sie juz pojawial..ale nie znalazlam odpowiedzi na nurtujacy mnie problem...mam cienie pod oczami..kolor..taki fioletowawy..ale nie sa strasznie duze..raczej ''normalne''...i cholera jaasna szlag mnie juz trafia(:... .uzywalam juz tak duzo korektorow..i zawsze to samo..na pocztaku ok..a potem oko sie ''sciera'' i wyglada na zmeczone (..co robic w takich sytuacjach??Czy rozwiazazniem jest nakladnie kolejnej warstwy??a mzoe ja cos robie zle??...korektor nakladam punktowo,rozcieram i wklepuje..tak jak byc powinoo..a jednak((..mam wiele korektorow...m.in maybeliine,avon,rimmel,de rmacol itp.... moze znacie jakies triki i sposoby zeby oko dlugo (no nie mowie ze caly czas bo to nie mozliwe) wygladalo swiezo...macie jakis sprawdzony sposb nakladania???blagam pomocy!!nie dlugo wazna impreza a ja nie chce miec malych zmeczonych oczu
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:09   #2
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: co robie zle??????:((

Uwazam, że Dermacol jest zdecydowanie za mocny pod oczy. Najlepsze są plynne,lekkie,rozświetlaj ące korektory. Możliwe, że źle dobrałaś odcień. Jakie dokłądnie masz odcienie korektorów?Czy są one płynne czy w sztyfcie?Jak dla mnie na cienie najlepszy jest zółty korektor, nie różowy . Kosmetyk nakładaj nie pod całą okolicę oczu tylko tam,gdzie występuje problem.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:21   #3
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: co robie zle??????:((

Cytat:
Napisane przez madziarra
Uwazam, że Dermacol jest zdecydowanie za mocny pod oczy. Najlepsze są plynne,lekkie,rozświetlaj ące korektory. Możliwe, że źle dobrałaś odcień. Jakie dokłądnie masz odcienie korektorów?Czy są one płynne czy w sztyfcie?Jak dla mnie na cienie najlepszy jest zółty korektor, nie różowy . Kosmetyk nakładaj nie pod całą okolicę oczu tylko tam,gdzie występuje problem.
wiesz co...maybelline mam ten sredni odcien...avon najjasniejszy (jednak on odpada bo strasznie sie walkuje;// )..rimmel najjasniejszy..ale wlsanie chodzi o to ze ja mam cien pod calym okiem..

ps korektory sa plynne...a co? w sztyfcie daja lepszy efekt??
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:23   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: co robie zle??????:((

Jeśli chodzi o korektory pod oczy to naprawdę jestem baaardzo zadowolona z korektora ArtDeco Rozświetlający w pisaku http://www.estyl.pl/sklep/catalog/Ar...m-p-16354.html
Bardzo rzadko reklamuję coś co mam na estyl.pl, ale ten produkt mnie zachwycił.
Ja mam kolor O1 i też mam ciemne cienie, zwłaszcza w okolicy nosa. Nakładam go jako pierwszy produkt. Potem już na niego nie nakładam podkładu ( lub dosłownie muśniecie) i puder sypki. Trzyma mi się cały dzień i uważam, że jest o wiele lepszy niż zachwalany kiedyś przeze mnie YSL Touch eclat. Strasznie mi wysuszył skórę, a po ArtDeco nie dzieje mi się nic złego. Zużyłam już 3 opakowania.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:26   #5
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: co robie zle??????:((

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Jeśli chodzi o korektory pod oczy to naprawdę jestem baaardzo zadowolona z korektora ArtDeco Rozświetlający w pisaku http://www.estyl.pl/sklep/catalog/Ar...m-p-16354.html
Bardzo rzadko reklamuję coś co mam na estyl.pl, ale ten produkt mnie zachwycił.
Ja mam kolor O1 i też mam ciemne cienie, zwłaszcza w okolicy nosa. Nakładam go jako pierwszy produkt. Potem już na niego nie nakładam podkładu ( lub dosłownie muśniecie) i puder sypki. Trzyma mi się cały dzień i uważam, że jest o wiele lepszy niż zachwalany kiedyś przeze mnie YSL Touch eclat. Strasznie mi wysuszył skórę, a po ArtDeco nie dzieje mi się nic złego. Zużyłam już 3 opakowania.

tylko chodzi o to ze ja nie mam teraz mozliwosci kupna ;(((((...a naparwde tych cholernych korektorow mam kilka i szkoda mi troche (
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:27   #6
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: co robie zle??????:((

a ja uwielbiam żółty kamuflaż ArtDeco, wszystkie płynne korektory mi sie jednak zawsze wałkują, a ten trwa na oku nawet kilkanaście godzin bez konieczności jakichkolwiek poprawek i mimo swojej konsystencji nie wysusza delikatnej skóry
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:29   #7
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: co robie zle??????:((

zgadzam się z Madziarrą - korektor korektorowi nierówny - najlepsze do korygowania cieni pod oczami są płynne, lekkie korektory, w odcieniu beżowym lub lekko żółtym - najczęściej mające formę pisaka. Z własnego doświadczenia mogę polecić L'oreal Touche Magique nr 02, kiedyś zachwalałam YSL Touche Eclat, ale l'oreal lepiej ukrywa cienie. Miałam również żółty korektor LRP ale on dla mie był za ciemny i za żółty. W swojej wiosennej kolekcji takie całkiem sympatyczne korektory ma Sephora. Mimo że są w pisaku zakończonym pędzelkiem należy po aplikacji dodatkowo wklepać je opuszkiem palca, to zapewnia ideale wtopienie się produktu w skórę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektor.jpg (3,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korektor2.jpg (6,1 KB, 17 załadowań)
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 18:29   #8
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: co robie zle??????:((

Chodzi mi o to, że pod oczy lepsze są płynne. Ja za to jestem zadowolona z L'oreal Touche Magique w kolorze zółtym.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:35   #9
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: co robie zle??????:((

tośmy się nazgadzały
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:41   #10
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: co robie zle??????:((

Cytat:
Napisane przez maniaa
tośmy się nazgadzały
A noś

A wracając do tematu - Pysiu, nie ma cudów, jeśli korektor się nie sprawdza trzeba zainwestować w nowy WIem, że to niemiłe dla naszego budżetu,ale każdy przerabia\ł metodę prób i błędów aby znaleść dobre kosmetyki
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 18:43   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: co robie zle??????:((

Cytat:
Napisane przez pysia22
tylko chodzi o to ze ja nie mam teraz mozliwosci kupna ;(((((...a naparwde tych cholernych korektorow mam kilka i szkoda mi troche (
Jak masz już ich kilka, to faktycznie może szkoda pieniążków. Czy nakładasz na korektory podkład i puder? To dodatkowo utrwala.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 19:29   #12
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: co robie zle??????:((

mój sposób na sine cienie pod oczami
Staną się one niewidoczne, kiedy zostaną pokryte jasnym, kremowym pudrem. Jeśli cienie mają sinawy kolor, lepiej użyć korektora w sztyfcie w odcieniu piaskowym.
Jak to zrobić :
Skórę pod oczami obsyp pudrem, potem zaś omieć ją pędzelkiem. Następnie korektor leciutko rozetrzyj pod dolnymi powiekami, a na koniec przypudruj całą buzię.
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:24   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co robie zle??????:((

Revlon też ma korektor w pędzelku. Poczytaj recenzje w KWC. Dodatkowo możesz nałożyć ociupinkę korektora w pędzelku na podkład.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:58   #14
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: co robie zle??????:((

cholercia..macie racje ...chyba trzeba kupic nowy ...ale moja intuicja mi mowi..ze ja cos robie nie tak...;/...bo np..jeszcze nie dawno jak mialam wf w ogolniaku (jestem teraz na 1 roku studiow) to w magazynku na pilki panie wf-istki mialy takie lustro ktore bylo polozne tj ''w swietle dziennym''...no i masakra...caly korektor zwalkowany..znaczy..stras znie suchy..i oko strasznie zmeczone...;(((((((((((.. ..no i nie mam sily juz..moze to dziwne ale to psuje caly efekt makijazu bo lubie pomalowac oczy brazowow kredka a do takiego makijazu cienie naparwde musza byc nie iwdoczne ( cholera nooo......gdyby nie te since to naparawde bylo by wszytko ok...a wracajac...czy jak bede nakladac podklad i puder to to sie odatkowo nie zwalkuje???odp:
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:23   #15
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: co robie zle??????:((

A może niewłaściwa baza psuje efekt ? Może np. przydałby się jakiś kremik nawilżający pod oczka przed korektorem. A jeśli używasz kremu to może on jest przyczyną wałkowania się korektora ???... Ja wklepując korektor dociskam leciutko do skóry i przytrzymuje chwilkę - pod wpływem ciepła lepiej się stopi z skórą No niewiem już sama, co jeszcze doradzić ... Dziewczyny Ci dobrze doradziły. Najlepiej jakbyś poszła do sephory i popróbowała, tak by nie tracić pieniążków na buble I koniecznie przejrzyj efekt w świetle dziennym jaki daje korektor, bo te oświetlenie wszystko partaczy Jeśli już znajdziesz tego jedynego, to resztę korektorów sprzedaj Ja wczoraj znalazłam nabywczynie wśród mojej grupy na 8 podkładów i jestem z siebie dumna
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:31   #16
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co robie zle??????:((

Tak jak napisala Mania19 mozesz nalozyc odrobine korektora/podkladu na palce i go rozgrzac-lepiej stopi sie ze skora.Nakladaj minimalne ilosci, delikatnie wklepuj. Moze za malo sie wysypiasz?Moze jakis kremik by sie przydal? Sproboj tez nakladac mniejsze ilosci kosmetykow na te miejsca.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 18:27   #17
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: co robie zle??????:((

heh ) sprobuje a sluchajcie..? wam sie te korektory nie walkuja??
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 20:37   #18
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: co robie zle??????:((

Cytat:
Napisane przez maniaa
zgadzam się z Madziarrą - korektor korektorowi nierówny - najlepsze do korygowania cieni pod oczami są płynne, lekkie korektory, w odcieniu beżowym lub lekko żółtym - najczęściej mające formę pisaka. Z własnego doświadczenia mogę polecić L'oreal Touche Magique nr 02, kiedyś zachwalałam YSL Touche Eclat, ale l'oreal lepiej ukrywa cienie. Miałam również żółty korektor LRP ale on dla mie był za ciemny i za żółty. W swojej wiosennej kolekcji takie całkiem sympatyczne korektory ma Sephora. Mimo że są w pisaku zakończonym pędzelkiem należy po aplikacji dodatkowo wklepać je opuszkiem palca, to zapewnia ideale wtopienie się produktu w skórę

Maniaa, mogłabyś napisać ile kosztują korektory Sephory?
Proszę
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:15   #19
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: co robie zle??????:((

dokładnie niestety nie wiem, ale chyba coś koło 30 zł
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 12:18   #20
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: co robie zle??????:((

Dzięki, chciałam sobie kupić Maybelline Everfresh, ale jak będę teraz we Wrocku, sprawdzę te Sephorowe
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 13:15   #21
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: co robie zle??????:((

testowałam ten korrektor Maybelline w drogerii, jest dość suchy, wydaje mi się, że sprawdza się nalepiej w tuszowaniu niedoskonałości na twarzy, pod oczy też pewnie da radę- pytanie tylko czy nie wysuszy jednak...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.