Szalone Woodstockowiczki :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 17:18   #1
bojoowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
GG do bojoowka

Szalone Woodstockowiczki :)))


Witam Was gromkim SIEMA! )

dziewczyny, dla których Przystanek Woodstock wiele znaczy i z niecierpliwością na niego czekacie

Piszcie czy w tym roku się wybieracie, jakie są wasze wrażenia po ostatnich Woodstockach co się podobało, a co nie
Jakie zespoły chciałybyście zobaczyć i usłyszeć
Piszcie o przygodach które Was spotkały w drodze na/w trakcie/po PW

Może znajdzie się ktoś komu tak samo Przystanek Woodstock jest bliski sercu...
bojoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:37   #2
ewevinka
Rozeznanie
 
Avatar ewevinka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: In The Middle Of Nowhere..
Wiadomości: 707
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

Fajny wątek! Ja byłam kilka razy, ale od paru lat nie jeżdżę... Praca mi nie pozwala.. Urlopik zawsze się jakoś rozmija z imprezą... Ostatnio byliśmy z moim TŻ jeszcze w Żarach! Zaj...ta impreza! Nie wiem jak teraz w Kostrzynie, ale w Żarach czuło się, że jest klimat w tym mieście, taki specyficzny! Jak macie jakieś fotki, to wrzucajcie! Chętnie pooglądamy, co??
__________________




Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą aparat i dlaczego robię
zdjęcia. Wówczas odpowiadam " a dlaczego Ty jesz"? J.L.Keivom

ewevinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:02   #3
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

Ja byłam raz, na ostatnio Woodstoku, który odbył się w Żarach. W tym roku też się wybieram, ale nie wiem jak będzie
Co się podobało? Oczywiście klimat To, ze mogło się porozmawiać o wszystkim i o niczym z przypadkowo spotkanymi osobami. To, że wszyscy sobie pomagali. I duużo innych rzeczy. Co mi się nie podobało nie będę pisać
Przygód było mnóstwo, ale teraz nie mam czasu o tym pisać. Mało przyjemne było to, jak koleś z naszego wagonu (w stanie całkowicie nietrzeźwym) postanowił opuścić ten lokal i zwyczajnie wyskoczył. Oczywiście musieliśmy zatrzymać pociąg w jakimś lesie i czekać kilka godzin na ponowny odjazd.
Pamiętam jeszcze chłopaka( oczywiście zupełnie pijanego), który chyba dwa razy pchał się do naszego namiotu wmawiając że przecież tu są jego znajomi Jak już wytrzeźwiał znowu przyszedł zapytać czy przypadkiem jednak nie wiemy gdzie oni są Pamiętam też jak usiadłam na plecaku kolegi (przecież pozwolił) w którym miał pasztet. No i niestety opakowanie nie przeżyło. Rano wychodzę z namiotu, a on biedny siedzi i czyści swoje rzeczy z tego pasztetu inny kolega powiesił swoje skarpetki na namiocie, żeby zapachem odstraszać potencjalnych złodziei Temu samemu koledze zdarzyło się niestety wdepnąć w te takie wykopane rowy, którymi spływał nadmiar wody i innych śmieci. I to właśnie chyba te skarpetki, które miał na sobie wchodząc tam, powiesił na namiocie
Oj takich sytuacji było trochę, jak będę miała więcej czasu to napiszę. Fajny wątek, miło jest powspominać
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:23   #4
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

Też byłam kilka razy, w tym roku sama nie wiem. Kilka przygód miałam, kilka miłych, kilka niemiłych. Na pierwszym woodsotcku okradli mnie, na szczęście jakimś cudem portfel im wypadł z plecaka ale jednak ten pierwszy był najlepszy pojechaliśmy bez ekipy z chłopakiem i na miejscu poznaliśmy cudownych ludzi z którymi się bawiliśmy, na drugiej imprezie pojechaliśmy niestety z ekipą, którą była masakra- wybrzydzali, nic im nie pasowało, chcieli żeby wszyscy się pod nich podporządkowali, na 3 woodstocku też z ekipa i też te same problemy, na kolejny woodstock najchetniej też bym w 2 pojechała, bez ludzi którzy niszczą całą impreze. Niestety na woodsotkcu naoglądałam się pijanych smarkaczy ( dziewczyn które oddadzą się za piwo , i facetów którzy jedą by kraść, ćpać i uprzykrzac innym życie)
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:20   #5
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

wybieram sie w tym roku. wczesniej rodzice krzywo patrzyli na ten plan. wiem juz ze bedzie swietnie
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:01   #6
bojoowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
GG do bojoowka
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

Mój pierwszy Woodstock był dość specyficzny. 2005 rok miałam wtedy 17 lat i ciężko było mi wybłagać mamę żeby mnie puściła więc.. pojechała razem ze mną i z moją ukochaną ciocią uwielbiającą te klimaty. Ciocia jednak nie potrafiła rozstać się ze swoim 2 letnim synkiem, więc on również nam towarzyszył I z tego względu nie spaliśmy na polu namiotowym tylko w hotelu... Pamiętam że jak pojawiliśmy się tam po raz pierwszy ( był wtedy koncert Pogodna) mama była przerażona tymi wszystkimi kolorowymi punkami i krisznowcami uśmiechała się ale widziałam w jej oczach dyskomfort:P. Natomiast ja byłam niesamowicie przejęta i zachwycona, tak samo jak moja ciocia Dlatego małego urwisa oddałyśmy pod opiekę mamy, a same szalałyśmy przez te 2 dni jak tylko mogłyśmy

Cytat:
Napisane przez ewevinka Pokaż wiadomość
Jak macie jakieś fotki, to wrzucajcie! Chętnie pooglądamy, co??
Tu mam zdjęcie upamiętniające

https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=24734

Na fotce mam założoną bluzeczkę którą sama sobie wszyłam specjalnie na woodstock

Niesamowite było to, że jak znalazłam się gdzieś sama to nie zdażyło mi sie żeby ktoś nie potrzedł do mnie i nie zagadał Taka prosta uprzejmość... co u Ciebie słychać, skąd jesteś, który raz na woodstocku Fajnie było też spotkać swoich znajomych ze szkoły i do nich dołączyć

Dużo sie mówi że na woodstock przyjeżdżają ludzie żeby zachlać pałkę i nie pamiętają wiekszości rzeczy, które tam się działy. No niestety tak jest. Ale ja jestem zupełnym przeciwieństwem.. Czasem lubie sobie wypić i to bardzo, ale tam jakoś nie mogłam, chciałam wszystko przeżywać i wchłaniać na trzeźwy umysł żeby jak najwiecej pamiętać Czuć muzykę "na skórze" i przechodzące dreszcze po prostu Szał szał szał
bojoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:14   #7
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

też tak miałam kiedy jest na woodstocku roznosi mnie ADHD dlatego ekipa mnie denerwowała bo oni chceli tylko siedziec i chlać, myśleli że po to sie na woodstock przyjeżdża, ja chciałam być wszędzie naraz, nie miałam czasu na piwo, a też prawda jest taka, że co wypiłam piwo zaraz wyskakałam
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 10:40   #8
LadyBe
Raczkowanie
 
Avatar LadyBe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 106
Dot.: Szalone Woodstockowiczki :)))

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
też tak miałam kiedy jest na woodstocku roznosi mnie ADHD dlatego ekipa mnie denerwowała bo oni chceli tylko siedziec i chlać, myśleli że po to sie na woodstock przyjeżdża, ja chciałam być wszędzie naraz, nie miałam czasu na piwo, a też prawda jest taka, że co wypiłam piwo zaraz wyskakałam
Ta moi też tacy są, a jak poszłam w tłum skakać przy DZEMie (wiedziałam gdzie wrócić, byłam z koleżanką)
Po powrocie dostałam opier*icz, że moglam co jakiś czas przyjść do nich i powiedzieć że zyję...ehh ci faceci, ciekawę jak się wygrzebać prawie spod sceny w środku koncertu i jak potem wrócić spowrotem???
LadyBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.