mam dość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-12, 15:45   #1
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Post

mam dość


waże 74 kg przy wzroście 178,mam dość poniewaz naprawde czuje się źle w swoim ciele,wiele bliskich mi kolezanek pochudło szczupłe laski sa a ja i9 boczki i cos tam,teraz znów zaczełam pić herbatke czerwoną ale boję sie,że znów przesadze i bede mdlała i trzęsła się przez wypłukanie całkowicie witamin!
jestem zła,ale trzymam to w środku nie chce znów gadać każdemu jaka to ja gruba brzydka jestem
gadam,że ładna i piękna a tak naprawde jestem bardzo zakompleksiona.
nie jem chlebka jasnego tylko ciemny a jeszcze wszystko przytłacza brak kasy na produkty serki jogurty !!
nie wiem już co mam ze sobą zrobić.
tak szczerze zaczynam miec wielkiego doła.....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:17   #2
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: mam dość

witaj Nimfetko!!!!
dobrze wiem co czujesz,dwa lata temu w trakcie pobytu w stanach przytyłam 12 kg,nawet nie wiedziałam kiedy tak przytyłam,mimo iż jadłam jak w domu,wróciłam smutna zakompleksiona,do miejsca w którym nikt nie ukrywał,że nie widzi,że przytyłam, do tego u nas króluje kult chudych lasek,każdy zaprzeczy ale tak niestety jest. jakoś straciłam te kg,oczywiście nie wszystkie,w trakcie następnego pobytu w stanach przybrałam tylko 5 kg,teraz troche się odchudzam,stosuje DSB ale oczywiście z odstępstwami.troche waga spadła,ale za dwa tygodnie znowu lece do stanów i już o tym myślę ile przytyje w tym roku(nie mam pojęcia co jest w tym jedzeniu tym bardziej ,że pracuje tam bardzo ciężko) właściwie nie wiem co Ci poradzić bo TY sama musisz sobie z tym poradzić,ja robię wszystko by czuć się piękna,wiem głupio brzmi ale zawze staram się porządnie wyglądać,dbać o siebie,sporo się ruszać,Skorzystaj z tego,że irobi się ciepło wyjdź na spacer,poćwicz w domu,ale pamiętaj aby mieć świadomość tego,że to dla Ciebie,szanuj swoje ciało, bądź dobra dla siebie( czuje się jakbym cytowała podręcznik psychologii) i NIE MYŚL ciągle o tym( a wiem ,że tak można) a co do herbaty czerwonej,jeżeli chcvesz ją stosować to może kup jakieś suplementy,a to ,że chcesz troszkę schudnąć nie znaczy,że musisz kupować nie wiadomo co np piszesz ,że jogurty itp są kosztowne,skorzystaj z tego,że zaczyna się sezon letni i jedz dużo warzyw, A co do Twojej wagi,zamim zaczniesz się odchudzać,nie kieruj się wskazówką wagi,popatrz na proporcje i zastanów się czy to wszystko to Twój wymysł czy konieczność.
pozdrawiam Cię cieplutko i głowa do góry Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:26   #3
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mam dość

Tao
wielkie dzięki za słowa otuchy!!
chciałabym Ci napisac,że jest to dla mnie bardzo ważne,taki właśnie dobre słowo pocieszenie
wiem,idzie lato a ja zabieram się za warzywa owoce _
zobaczymy co bedzie poźniej
źle bardzo nie wyglądam zżucić tylko z nóg bym chciała i te boczki brrr....wypływają i mnie denerwują!
no i jeszcze piersi mogłby by przychudnąc
słyszałam,że w U.S.A jedzonko jest przetwarzane i woóle strasznie jest tam z żywnośćia na szczęscie nie jest u nas tak źle!
musi byc dobrze,tylko troszke mam dośc już 4 rok próbuje schudnać i wiem,że to błąd bo zaczynam schudne poźniej zapominam o wszystkim i nabieram.A to wina takiego lenia który jest we mnie.Poprawię sie obiecuje!!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:30   #4
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: mam dość

Hej No to ja też dodam coś od siebie:P myślę że nie tyle trza myśleć o odchudzaniu tylko o wyrobieniu w sobie takich nawyków jak odpowiednie odżywianie i ruch Trzymam za Ciebie kciuki
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:40   #5
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mam dość

Cytat:
Napisane przez psheniczka
Hej No to ja też dodam coś od siebie:P myślę że nie tyle trza myśleć o odchudzaniu tylko o wyrobieniu w sobie takich nawyków jak odpowiednie odżywianie i ruch Trzymam za Ciebie kciuki
a no własnie ale podpowiedzcie mi bo wiem że jeśc bardzo mało słodyczy,pić dużo wody zrezygnowac z alkoholu,poźnego jedzenia i jasnego pieczywa i dużo ruchu(bardzo dużo chodze praktycznie nie poruszam się komunikacją miejską) i co jeszcze ?
w tym m-cu przestałam brac tab anty
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:05   #6
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: mam dość

Czytając Twój opis widze siebie Wzrost mniej więcej ten sam (175cm), waga też (nie no troszkę mniej ) . Moimi problemem też są głownie nogi, ale brzuszek także nie wygląda tak jak bym chciała. Teraz kiedy przyszła wiosna, i dziewczyny odsłaniają zgrabne ciałka naszłą mnie tak refleksja pt: "Czemu nie moge byc taka jak one??" Wiem, że można schudnąć, bo dokładnie rok temu potrafiłam zrzucić dużo zbędnych kilogramów.
I wiesz co powiedziałam sobie(któryś już raz), że od poniedziałku koniec z tym dobrem. Przechodzę na dietę Jestem bardzo uparta i jesli chcę to potrafię, a nic nie działa na człowieka tak mobilizująco jak odrobina zazdrości . Jestem pewna, że tym razem uda mi się, bo tego naprawdę chcę
Nimfetko, nie martw się, Ty też osiągniesz swój cel. A najlepiej świadczy o tym Twój podpis

Buźka i nie wpadaj w żadne doły, wiosna jest ciesz się życiem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:09   #7
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mam dość

a no własnie myszołapko bedzie tak idę potanczyc puszczę muzycke głośno i bede tancowała
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 17:18   #8
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: mam dość

O i to mnie się podoba ( to jest chyba cyt. ze Shreka, ale pewna nie jestem ) A ja sobie idę na rowerek, natchłaś mnie...
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:20   #9
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: mam dość

Nimfetko, przestałaś brać pigułki, prawda?
W moim przypadku to była właśnie przyczyna boczków i takich tam innych nadmiarów.
Gdy odstawiłam, schudłam bez niczego, a podczas łykania żadne diety czy ćwiczenia nie dawały rezultatów. Waga stała jak zaklęta, a spodnie były opięte.
Tak wtrącam swoje trzy grosze, bo w Twoim przypadku, to też może kwestia tych nieszczęsnych pigułek.
Powodzenia! I głowa do góry!
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:28   #10
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Smile Dot.: mam dość

Nimfetko, nie jesteś sama. Ja jestem w twoim wieku, mam też 178 cm wzrostu, ale waże 75 kg. Mi też ciężko idzie jakiekolwiek zrzucenie kilogramów, a po dzisiejszej "uczcie" jaką sobie urządziłam (moja przyszła teściowa robi pyszne rogaliki z marmoladą) postanowiłam, że w końcu musi się to skończyć. Mam nadzieję, że dojde do celu (65 kilo!!! przynajmniej) i tobie życzę tego samego
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 06:17   #11
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Smile Dot.: mam dość

Cytat:
Napisane przez GosikK
Nimfetko, nie jesteś sama. Ja jestem w twoim wieku, mam też 178 cm wzrostu, ale waże 75 kg. Mi też ciężko idzie jakiekolwiek zrzucenie kilogramów, a po dzisiejszej "uczcie" jaką sobie urządziłam (moja przyszła teściowa robi pyszne rogaliki z marmoladą) postanowiłam, że w końcu musi się to skończyć. Mam nadzieję, że dojde do celu (65 kilo!!! przynajmniej) i tobie życzę tego samego
Gosik jesteś zupełnie taka jak ja ,i też bardzo chciałabym wazyć 65 kg tylko tyle i ani grama mniej!
ja juz na diecie swojej,o jejku nie chce tego tak nazywac to nie jest dieta ale zmiana mojego odżywiania się a więc kolacja do 18 nawet do 17 i kilka małych posiłków w ciagu dnia
no i taniec uwielbiam tanczyć a wiec preferuje taki ruch _
będzie dobrze!
i równiez mam problemy z mama mojego chłopaka ,gdyż jezdze tam na weekendy przywoze swój chleb a ona mówi że on nie zdrowy i pakuje we mnie wszystko co kaloryczne już nie mam siły czasem nie chce mi się jechac gdyż wiem,czym to grozi
pozdrawiam!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 06:19   #12
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Talking Dot.: mam dość

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
O i to mnie się podoba ( to jest chyba cyt. ze Shreka, ale pewna nie jestem ) A ja sobie idę na rowerek, natchłaś mnie...
Myszołapko myslę,ze na rowerek poszłaś bo ja wytanczyłam sie i było super jeszcze dziś i wogóle co dzień.
a nie wiecie dziewczyny ile kosztuje hula hop takie cięzsze?
odp.
Pozdr.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 19:33   #13
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Smile Dot.: mam dość

Nimfetko, powiem ci tak....
Ponad trzy lata temu byłam w miarę szczupła, ale poznałam mojego ibecnego chłopaka i koniec z moją piękną figurą. Odkąd do niego przychodzę nie mogę się opędzić od jedzenia mojej kochanej teściowej A robi niesamowite rzeczy. I tak sobie tyje z miesiąca na miesiąc, z roku na rok...

Pozdrawiam
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:00   #14
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mam dość

hehe dziewczyny nie chcę nic mówić ale ........
weszłam na wage ostatnio a tam 71 kg wazyłam ostatnio się 1,5 m-ca temu
jest bosko brak słodyczy przestałam brac tabletki anty!!!!!!!!
jeszcze 7 kg i bede strasznie zadowolona !!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 18:29   #15
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: mam dość

Gratuluje Nimfetko!Zobaczysz uda ci się.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:39   #16
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: mam dość

Nimfetko będzie dobrze, mnie sie już powoli waga spada (-3 kg, pochwalę się a co ) to Tobie musi sie udać
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:43   #17
Martenkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Martenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 929
Dot.: mam dość

Dokladnie dziewczyny nie myslmy o jedzeniu tylko wiecej sie ruszajmy,kochajmy,badzmy dobre dla ludzi a wyjdzie nam to tylko na dobre
__________________
The greatest glory in living lies not in never failing, but rising every time we fall!


Wiesz Prosiaczku czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Kubusia...



Dzięki bezgranicznej mocy mojej podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych

Wytrwać w dążeniu do celu
Martenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 23:19   #18
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: mam dość

)
słyszałam,że w U.S.A jedzonko jest przetwarzane i woóle strasznie jest tam z żywnośćia na szczęscie nie jest u nas tak źle!


bez przesady, ja mieszkam w stanach od 4 lat.. i owszem na poczatku jest trudno znalezc cos zdrowego do jedzenia ale jak sie wie gdzie co kupowac, to mozna znalezc bardzo dobra zywnosc i tania.. polecam Trader Joe's (www.traderjoes.com tu znajdziesz ich adresy). W Trader mozna kupic organic zywnosc bez tych wszystkich dziadostw i jest tam taniej niz w popularnych tutaj supermarketach.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 07:13   #19
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: mam dość

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Dziwne, że ja jakoś podczas żadnego pobytu w USA (a było ich wiele, najdłuższy roczny) nie przytyłam. Sczerze mówiąc, nie znam osobiście ani jednej osoby, której by sie to zdarzyło, chodziaż w sieci czyta się o tym często. Uważam, że jest tam dużo więcej możliwości kupienia zdrowego jedzenia niż u nas, jest większy wybór no i ceny jedzenia w stosunku do zarobków są niższe. Np. w Polsce nie stać mnie na tyle owoców i warzyw, na świeże surowe ryby no i na sushi
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-19, 07:16   #20
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mam dość

a no własnie szkoda,że ryby są aż tak drogie.I tu mam pytanko nie umiem gotowac na parze,jak się to robi dajcie znac
pozdr.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 18:22   #21
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: mam dość

Bierzesz wielki gar wody, kładziesz na nią sitko, opierając haczykami na brzegu gara Włączasz wodę i czekasz, ąz zacznie wrzeć i parować wrzucasz na sitko np. mieszankę warzywną czy co tam chcesz i czekasz aż będzie al dente To jest sposób domowy, możesz równiez kupić taki specjalny przyrząd do gotowania na parze np. Tefala(nie robię żadnej reklamy ). Ja tak często robię warzywa na obiad. Aaa i dobre jest sitko takie jak do frytek

__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:03   #22
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: mam dość

Cytat:
hehe dziewczyny nie chcę nic mówić ale ........
weszłam na wage ostatnio a tam 71 kg wazyłam ostatnio się 1,5 m-ca temu
jest bosko brak słodyczy przestałam brac tabletki anty!!!!!!!!
jeszcze 7 kg i bede strasznie zadowolona !!
No no gratuluje teraz bedzie z górki.. Wytrwałości życzę i bardzo się cieszę, że jest tak dobrze
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.