Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 20:49   #31
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dziewczyny, dostałam fajne materiały ze szkoły rodzenia, jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to napiszcie na priv adresy mailowe. Załączyłam je też w grupie na fb.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 20:51   #32
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Fartuch, wróciła data z om ☺ także witam się powrotem z Gornek i Martusiamisia ☺😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2017-03-05 o 20:53
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 21:06   #33
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Załącznik 6950976
Szafa gotowa w sypialni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow ładna
Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny trochę mnie nie było, jakoś nie mogłam się wbić tutaj, tzn miałam wrażenie, że wszystkie się znacie i niepotrzebnie w ogóle pisałam... ale czasem Was podczytywalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy

Dostałam od siostry kurtkę wiosenna która nosila w czasie ciąży w rozmiarze xl i jest idealna ye ye

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 21:10   #34
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Prze Pani a gdzie to się bywa jak się nie bywa na forum? Bacik Ci się należy opowiadaj co u Ciebie i jak wyprawka?



Mieliśmy niespodziewanych gości, dostałam ptasie mleczko
http://Właśnie zajelam się wyprawka,...ię czujesz? :)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 21:25   #35
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Wow ładna

Witamy

Dostałam od siostry kurtkę wiosenna która nosila w czasie ciąży w rozmiarze xl i jest idealna ye ye

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super z kurtka!

Co do kurtek to ja cala zime smigam w takiej skorzanej, jest rozmiaru 10 i nie wiem jakim cudem sie zapinam bo brzuchol mam pokazny poza tym zima mi w Anglii nie straszna. Takze na wiosne tez bedzie (choc juz pewnie odpieta) no i pewnie wyjme z szafy lzejsza ramoneske.

No i witam w nowym watku, z rozpedu jeszcze napisalam na starym 😸
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:02   #36
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Maly sie tak wypina, ze mnie boli i dretwieje czesc brzucha na wysokosci pepka, a jak lekko naciskam, zeby sie przesunal to tylko kopie w odpowiedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Dziewczyny, spotkalyscie sie moze z literkami do pokoju dzieciego? Ale nie takie do powieszenia na scianie, tylko do ulozenia napisu np. na komodzie? Ja widzialam na insta kostki takie nieduze, ale nie wiem skad byly


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Ukrajinka, Effpe i Milena- jak nastroje w UK? Mojej siostry znajomi, naprawde dobrze ustawieni w Anglii (swoje firmy, jeden kolega ma 3 domy, z czego dwa wynajmuje) planuja powrot do Polski, moja siostra tez cos przebakuje... jakas rewolucja sie szykuje normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:02   #37
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Vikunia na allegro sa takie drewniane stojace litery, my mielismy takie na naszym weselu postawione na stole
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 22:04   #38
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Maly sie tak wypina, ze mnie boli i dretwieje czesc brzucha na wysokosci pepka, a jak lekko naciskam, zeby sie przesunal to tylko kopie w odpowiedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Dziewczyny, spotkalyscie sie moze z literkami do pokoju dzieciego? Ale nie takie do powieszenia na scianie, tylko do ulozenia napisu np. na komodzie? Ja widzialam na insta kostki takie nieduze, ale nie wiem skad byly


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Ukrajinka, Effpe i Milena- jak nastroje w UK? Mojej siostry znajomi, naprawde dobrze ustawieni w Anglii (swoje firmy, jeden kolega ma 3 domy, z czego dwa wynajmuje) planuja powrot do Polski, moja siostra tez cos przebakuje... jakas rewolucja sie szykuje normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie odczuwam niczego negatywnego póki co zostajemy tutaj a Twoi znajomi / siostra czemu chca wracać ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:24   #39
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja tez nie odczuwam niczego negatywnego. Tutaj sie toczy moje zycie od kilku lat i poki co nigdzie sie nie wybieram
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:30   #40
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Znajomi stwierdzili, ze chca od 1 wrzesnia wyslac dzieci do szkoly w Polsce, ale wiecie, wynajmujac w UK trzy domy, to w Polsce mozna zyc jak paczus w masle, wiec sa naprawde na super pozycji. Drudzy maja kilka sklepow polskich w UK i podejrzewam, ze tez by sklepow nie zamykali, a te dochody w Polsce to tez pewnie niezla kwota. Za moja siostra, a raczej jej mezem, nagle przemowil patriotyzm i mysla, ze fajnie by bylo jakby wychowywali dzieci w Polsce. Z drugiej strony siostra bardzo sie boi zderzenia z rzeczywistoscia w Polsce... ja ostatnio w Kauflandzie robilam zakupy i ceny niektorych produktow to naprawde zaporowe... to co dla mnie jest standardem, w Polsce jest luksusem-łosoś swiezy lub kanapkowy wedzony, mleka roslinne, orzechy, ceny sa mega wysokie! Zaplacilam za zakupy 350zl, a byly 2-3 siatki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:35   #41
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Znajomi stwierdzili, ze chca od 1 wrzesnia wyslac dzieci do szkoly w Polsce, ale wiecie, wynajmujac w UK trzy domy, to w Polsce mozna zyc jak paczus w masle, wiec sa naprawde na super pozycji. Drudzy maja kilka sklepow polskich w UK i podejrzewam, ze tez by sklepow nie zamykali, a te dochody w Polsce to tez pewnie niezla kwota. Za moja siostra, a raczej jej mezem, nagle przemowil patriotyzm i mysla, ze fajnie by bylo jakby wychowywali dzieci w Polsce. Z drugiej strony siostra bardzo sie boi zderzenia z rzeczywistoscia w Polsce... ja ostatnio w Kauflandzie robilam zakupy i ceny niektorych produktow to naprawde zaporowe... to co dla mnie jest standardem, w Polsce jest luksusem-łosoś swiezy lub kanapkowy wedzony, mleka roslinne, orzechy, ceny sa mega wysokie! Zaplacilam za zakupy 350zl, a byly 2-3 siatki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ostatnio ktoś mi powiedział ze mam wrocic do Polski zeby dziecko wychowywało sie w lepszych warunkach i towarzystwie... -Oczywiście... -.-" finansowo nie wyobrazam sobie żyć w Polsce bo przywykłam do zycia tutaj ze na wszystko co potrzebne nam wystarcza a towarzystwo głupich dzieciaków trafi sie i w UK i w Polsce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-05, 22:38   #42
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej dziewczyny Melduje sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:45   #43
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Moje dzieci maja rodzine tutaj w Anglii. W Polsce na dobra sprawe nikogo bliskiego nie mamy, sa jakies ciotki z ktorymi konakt urwal sie lata temu.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 22:57   #44
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki. Czy potrzebna jest specjalna komoda do przewijania, czy wystarczy np. kupic komode z Ikei i na nia dac przewijak, ta mate do przewijania? Czy jest jakas roznica?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 23:05   #45
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Vikunia moim zdaniem wystarczy zwykła komoda, ja kupuje zwykły sztywny przewijak na łóżeczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 23:16   #46
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

No i super, ja tez tak zrobie . Dam przewijak na komodę zwykłą z Ikei, bo te dedykowane przewijaniu nagle kosztuja 2x wiecej i w dodatku nie podobaja mi sie. Na gorze komody postawie koszyczki z pieluszkami i kosmetykami i bedzie pieknie .

Tak sie u nas juz robi ladnie domowo w mieszkaniu w koncu! A na ogrodku zaczynaja rosnac tulipanki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-05, 23:33   #47
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Vicunia ja też wykorzystam komodę z ikei
myślę tylko czy nie dokupić do niej takiej jakby drewnianej "szuflady" na przewijak żeby może było stabilniej?
Czy ten przewijak na łóżeczko jest mocowany na coś czy ruchomy?
Boję się że może się przesuwać na komodzie.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 04:22   #48
Martusiamiska
Raczkowanie
 
Avatar Martusiamiska
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 203
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej laski... nie mogę spać chyba z przemęczenia więc szybko pisze co u mnie... tak szczerze to odliczam dni do wyjazdu gości 😉 ale genialnie dużo mi pomagają w takim sensie że ogarnął obiad itp, wezmą to co przygotowałam z lodówki, mój tż jest kochany bo robi mnóstwo rzeczy... a mnie niestety męczy siedzenie do późna... jest 5 a ja od godziny nie śpię... a położyłam się po 24... Wczoraj byliśmy u mojego brata bo nas zaprosił, a jutro idziemy na kolacje do moich rodziców...

Kurczę czuje głód 😬 chyba wszamię banana 😁

Emilka - wysłałam Ci prv wiadomość 😉 gdybyś była tak miła to prześlij mi... chętnie zajrzę bo nie mam u siebie SR 😞

Kiwaczka - jestem ciekawa czy urodzimy razem 😁 ja mam przeczucie że u mnie będzie po terminie...

Leje strasznie za oknem 😞

Vikunia - my planujemy zaadoptować rozkładany stół (który po złożeniu służył jako biurko) na komodę do przewijania 😉 wysokość jest Oki więc powinna się sprawdzić. Także myślę że komoda z I będzie super.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie w nowym wątku 💝



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martusiamiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 06:07   #49
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Witam się i ja w nowym wątku. Wczoraj okropnie mnie rozbolała głowa na tą zmianę pogody. Dziś już lepiej tylko szkoda że nie jest tak ładnie jak w weekend a muszę pędzić po chleb bo nie mam na śniadanie.
O 16.00 mam szkołę rodzenia a o 19.30 usg. Mam nadzieję ze jakoś ten dzień zleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-06, 06:44   #50
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dziewczyny kolezanka z pracy z terminem przede mna o miesiac pisala mi w tym tygodniu ze maly ma juz 3kg i ze zaczyna sie powoli pakowac bo pierwsze dziecko urodzila w 35tc mimo ze jej lekarka nie widziala zadnych oznak by miala urodzic wczesniej, wlasnie przyslala mi smsa ze wczoraj niespodziewanie urodzila wedlug moich obliczen to 34tc a dziecko duze bo 3680kg i 57cm az strach pomyslec ile by mialo gdyby donosila

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 06:55   #51
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bunnybe - o kurczę! Jak na dziecko urodzone przed terminem to bardzo duże! Ciekawe do jakiej wagi dobiją nasze dzieci

Właśnie szturchnęłam małego i tak mi wypchał brzuch, że aż się wystraszyłam Oczywiście nie zdążyłam pokazać Tz, a potem już nie chciał tego powtórzyć

Leje u mnie
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 06:59   #52
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolezanka z pracy z terminem przede mna o miesiac pisala mi w tym tygodniu ze maly ma juz 3kg i ze zaczyna sie powoli pakowac bo pierwsze dziecko urodzila w 35tc mimo ze jej lekarka nie widziala zadnych oznak by miala urodzic wczesniej, wlasnie przyslala mi smsa ze wczoraj niespodziewanie urodzila wedlug moich obliczen to 34tc a dziecko duze bo 3680kg i 57cm az strach pomyslec ile by mialo gdyby donosila

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
ojej, to moj przenoszony o 11 dni synek wazyl 3850 i myslalam, ze to duzo 😯 a co do tego, ze lekarze nie widza, ze porod sie zbliza to w sumie nic nie znaczy. tyle juz czytalam historii na wizazu, ze dziewczyny byly u lekarza nic porodu nie zwiastowalo i nagle w ten sam dzien akcja sie zaczela. Dobrze, ze kolezanka zaufala swej intuicji ja sie ciagle zastanawiam czy bede miala powtorke i przenosze czy jednak nie..

Nie wyspana jestem, synek jeszcze spi, ale sie wierci, a ja go slysze i juz nie zasne
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:03   #53
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

hej kochane

nowy wątek, przeważnie napsztykanie 5 tys postów zajmuje nam koło miesiąca, więc raczej w tym wątku jeszcze nie rodzimy

ale następny ja już zaklepuje, kto jeszcze? palec do budki

ale miałam dziś straszny koszmar, chyba najgorsze co może się przyśnić ciężarnej kobiecie, że moje dziecko urodziło się strasznie chore, że musieliśmy podjąć bardzo ciężkie decyzje... ale to tylko sen na szczęście, nie chce nawet o tym myśleć.

u nas dziś deszczowo, czytam sobie kolejną książeczkę JoJo Moyes, bardzo bardzo fajna synek w szkole, zwierzaczki śpią przy mnie. Pomysłu na obiad brak
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:15   #54
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Milutek u mnie fasolka po bretońsku, to tak w ramach inspiracji
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:21   #55
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Milutek - palec do budki
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:21   #56
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolezanka z pracy z terminem przede mna o miesiac pisala mi w tym tygodniu ze maly ma juz 3kg i ze zaczyna sie powoli pakowac bo pierwsze dziecko urodzila w 35tc mimo ze jej lekarka nie widziala zadnych oznak by miala urodzic wczesniej, wlasnie przyslala mi smsa ze wczoraj niespodziewanie urodzila wedlug moich obliczen to 34tc a dziecko duze bo 3680kg i 57cm az strach pomyslec ile by mialo gdyby donosila

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
O rany ale historia, ja mam w pt usg III trymestru zobaczymy ile mój przykoksil.
Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
ojej, to moj przenoszony o 11 dni synek wazyl 3850 i myslalam, ze to duzo 😯 a co do tego, ze lekarze nie widza, ze porod sie zbliza to w sumie nic nie znaczy. tyle juz czytalam historii na wizazu, ze dziewczyny byly u lekarza nic porodu nie zwiastowalo i nagle w ten sam dzien akcja sie zaczela. Dobrze, ze kolezanka zaufala swej intuicji ja sie ciagle zastanawiam czy bede miala powtorke i przenosze czy jednak nie..

Nie wyspana jestem, synek jeszcze spi, ale sie wierci, a ja go slysze i juz nie zasne
Ja tez mam ograniczone zaufanie w tej sprawie bo jest mnóstwo takich sytuacji że nic się nie dzieje i rodzą i odwrotnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:22   #57
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

U mnie będzie żurek 😊 dawno nie jadłam.
Wczoraj naogladalismy się seriali kryminalnych i głupoty mi się dziś śniły 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:47   #58
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bunny, a dzieciatko w inkubatorze, czy juz organy sa w pelni rozwiniete, bo jest taki duzy?
W srode mam wizyte, ciekawe ile moje szczescie wazy juz .

A ja wczoraj tak pospalam (11h), ze dzisiaj zle spalam i jestem niewyspana . Chyba doszlo do tego podjaranie ze wzgledu na to, ze wczoraj tyle rzeczy ogarnelismy w domu i w koncu jakos to wyglada. U nas dzisiaj dosc zimno, ale moze w ciagu dnia sie to zmieni . Pijecie dziewczynki kawe kofeinowa czasami?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

U mnie dla małża gołąbki od mamy (rozmrożone), a ja sobie zrobie ryz+sos teriyaki z limonką, czosnkiem i cukrem+pokrojone swieze warzywa, ostatnio ciagle to jem .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 07:59   #59
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja rzadko kawe bo nie mogę mleka i zastępuje kozim ale to i tak nie jest to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-06, 08:02   #60
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Witam się w nowym wątku

Ale naskrobałyscie, miałam co nadrabiać!

Pocytowałam z poprzedniego wątku, ale już się nie da odpisać, a teraz niewiele z tego pamiętam.
Na pewno chciałam podziękować (chyba milutkowi?) za artykuł wrzucony o fotelikach, zapisałam sobie, bardzo przydatny! I za wszystkie wskazówki innym dziewczynom
Aaa i Martirybka pytała o naszą wyprawkę, jeszcze niestety nie mamy sporo rzeczy. Z takich większych zakupów mamy wózek i łóżeczko i to by było na tyle ciuszków już mamy sporo, ale to dlatego, że dużo dostaliśmy. Rzeczy kosmetycznych i innych pierdółek jeszcze nam brakuje... I jesteśmy w trakcie remontu pokoiku dla małego.

Powiem Wam, że czuję już coraz większe ciśnienie na to, żeby to jak najszybciej ogarnąć, chciałabym mieć już gotowe i móc spokojnie czekać. Mimo że normalnie w życiu taka nie jestem, wręcz przeciwnie, zawsze wszystko na ostatnią chwilę

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam fajne materiały ze szkoły rodzenia, jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to napiszcie na priv adresy mailowe. Załączyłam je też w grupie na fb.
Ja bardzo chętnie poproszę, wyślę wiadomość zaraz jak uda mi się znaleźć taką opcję w telefonie, a jak nie to wieczorkiem jak wejdę na komputer
Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Dziewczyny kolezanka z pracy z terminem przede mna o miesiac pisala mi w tym tygodniu ze maly ma juz 3kg i ze zaczyna sie powoli pakowac bo pierwsze dziecko urodzila w 35tc mimo ze jej lekarka nie widziala zadnych oznak by miala urodzic wczesniej, wlasnie przyslala mi smsa ze wczoraj niespodziewanie urodzila wedlug moich obliczen to 34tc a dziecko duze bo 3680kg i 57cm az strach pomyslec ile by mialo gdyby donosila

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
Ładnie! Duży dzieć, naprawdę Dobrze, że wyczuła temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez happiness__
Czas edycji: 2017-03-06 o 08:05
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.