TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-09, 08:31   #1171
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Szkoda mi Mateusza, kibicowałam mu, moim zdaniem odpadł niesprawiedliwie.

Sam Przybylski powiedział, że ma idealną sylwetkę, a Adam nie, a potem mimo wszystko był za Adamem
Zachwyt nad Adamem i Patrykiem jest dla mnie zupełnie nieuzasadniony. Myślę, że Patryk moze wygrać, bo w końcu taki doceniany przez jury i ma smutnę historię za sobą.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 08:44   #1172
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

To, że odpadł Mateusz, a został Adam czy Natalia czy nawet Ada to dla mnie śmiech na sali i tak jawna reżyserka, że masakra.

Nie chcieli, żeby jechał na FW, bo jakby pojechał, to by sie okazało, że go chcą we wszystkich pokazach, a niestety nikt z TVNu nie typuje go na zwycięzcę, bo to miły, uprzejmy, sympatyczny chłopak nie robący z siebie ofiary, a to przecież nie pasuje do dramatycznego show...

Żenada.
To, że wyrzucili Ewę też było żenujące, ale mogli się spodziewać, że Piróg ją przywróci.

Po lub w trakcie FW odpadnie pewnie w końcu Adam, on się nie nadaje na wybiegi.

Aha, zachwytów nad Patrykiem też nie rozumiem. Ciekawe, co dali Przybylskiemu w zamian za tak wyraźne faworyzowanie Patryka. Bo że jury go faworyzuje, to wszyscy wiemy, ale im pewnie każe produkcja.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:07   #1173
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie przypuszczałam, że Piróg przywróci akurat Ewę. Jest ładna, ale na zdjęciach wychodzi różnie, nic porywającego. Jak powiedział Marcin Tyszka, jest mnóstwo ładnych dziewczyn więc po co na siłę przepychać tą jedną, która nie ma szczególnej charyzmy czy talentu- też tego nie rozumiem. Wybór Michała mnie zaskoczył, bo można przypuszczać, że to "przywrócenie" jest trzymane dla kogoś wyjątkowego, ale on chyba lubi takie sierotki- kiedyś wyraźnie faworyzował Zuzę. A przecież był obecny na sesji zdjęciowej z Tyszką i widział, jak Ewka pracuje. Bez sensu, ale to tylko show
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 09:45   #1174
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nie przypuszczałam, że Piróg przywróci akurat Ewę. Jest ładna, ale na zdjęciach wychodzi różnie, nic porywającego. Jak powiedział Marcin Tyszka, jest mnóstwo ładnych dziewczyn więc po co na siłę przepychać tą jedną, która nie ma szczególnej charyzmy czy talentu- też tego nie rozumiem. Wybór Michała mnie zaskoczył, bo można przypuszczać, że to "przywrócenie" jest trzymane dla kogoś wyjątkowego, ale on chyba lubi takie sierotki- kiedyś wyraźnie faworyzował Zuzę. A przecież był obecny na sesji zdjęciowej z Tyszką i widział, jak Ewka pracuje. Bez sensu, ale to tylko show
Ewa nadaje się na wybieg, bardziej niż Ada czy Adam, i zrobiła kilka pokazów na fashion weeku!!
Tyszka tak ją na sesji krytykował, że zamknęła się w sobie.
Na wybiegu zawsze była chwalona za chód. Zdjęcia miała też dobre, choćby to z Mateuszem.


Ada za to nadaje się do komercji , nie high fashion.


Dziwne, że nagle na podstawie zdjęć oceniają, a nie całokształtu. W Adamie nie ma nic, chyba, że zawsze mu uszy będą retuszować.


Dziwne jest to osłabienie formy Darii, ale pokaże wszystkim , że jest tam najlepsza.


Żal Mateusza.


Ale foty Daniela <śllina> jak on działa...
Co za boski facet, i pomyśleć , że taki młody , a jest tak męski. Genialny. 100 RAZY LEPSZY NIŻ "Patryś"
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:48   #1175
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Żal że odpadł Mateusz, tym bardziej że projektantowi sie podobał jak chodzi i wygląda a potem bardzo wiarygodna zmiana że jednak Adam jest ok a M. nie zapamiętał Żenada.
Ciekawa jestem jak Ewa ma sobie zmniejszyć biodra? O ile może schudnąć to bioder nie straci, a może nagle się to cudownie stanie - cuda TVNu czy coś
Natalia coś się ożywiła
Fryzury na sesji zdjęciowej
Ta fascynacja rozkrokiem Adama przez Tyszkę ...pominę milczeniem.
Na plus że A.trochę spuścił z tonu w swojej "pewności siebie".
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 11:00   #1176
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

jak to jak , wystarczy, że weźmie się ostro za siebie, będzie ćwiczyć te partię ciała to i trochę tłuszcyzku zgubi i te pare cm zgubi (samych kości nie mierzą, a te 4 cm to chociażby kręcąc hula hopem można stracić - Jakoś Zuza Kołodziejczak, wielkie biodra miała, a tuż przed finałem, pojawiła się z nową figurą


Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Żal że odpadł Mateusz, tym bardziej że projektantowi sie podobał jak chodzi i wygląda a potem bardzo wiarygodna zmiana że jednak Adam jest ok a M. nie zapamiętał Żenada.
Ciekawa jestem jak Ewa ma sobie zmniejszyć biodra? O ile może schudnąć to bioder nie straci, a może nagle się to cudownie stanie - cuda TVNu czy coś
Natalia coś się ożywiła
Fryzury na sesji zdjęciowej
Ta fascynacja rozkrokiem Adama przez Tyszkę ...pominę milczeniem.
Na plus że A.trochę spuścił z tonu w swojej "pewności siebie".

Edytowane przez may89
Czas edycji: 2016-11-09 o 11:01
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:12   #1177
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wiem że można stracić dużo cm ale to wymaga czasu a nie zrobi tego przez kilkanaście dni w programie, chyba że rzeczywiście będzie się głodzić nie widzę u niej nadmiaru tłuszczyku tylko właśnie taką budowę bioder.
Zuzę pamiętam ale jej bioder już nie
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 12:37   #1178
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

SPOILER - JAK NIE CHCESZ WIEDZIEĆ, TO NIE CZYTAJ - NA BIAŁO!!!

W Madrycie odpadnie Adam, a potem Ada. Ewa będzie w TOP5
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:40   #1179
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

No co Wy, Mateusz odpadł?? Szkoda, to był jeden z moich faworytów...
never_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 13:47   #1180
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Wiem że można stracić dużo cm ale to wymaga czasu a nie zrobi tego przez kilkanaście dni w programie, chyba że rzeczywiście będzie się głodzić nie widzę u niej nadmiaru tłuszczyku tylko właśnie taką budowę bioder.
Zuzę pamiętam ale jej bioder już nie

oj miała duże biodra i pupę, i zgubiła
od nagrania odcinków do finału jest potem spora przerwa ( odcinki były dawno, fashion week (sierpień) też, a finał dopiero będzie pewnie w grudniu , , tą przerwę wykorzystała wtedy Zuza która bardzo schudła przed finałem, a też wcześniej jej zarzucano złą budowę
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 14:30   #1181
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez never_ Pokaż wiadomość
No co Wy, Mateusz odpadł?? Szkoda, to był jeden z moich faworytów...
Niestety, Ja już tydzień temu pisałam, że odpadnie za tydzień jeden z faworytów. Jednak lista eliminacyjna się sprawdza
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 14:38   #1182
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Szkoda mi Mateusza, kibicowałam mu, moim zdaniem odpadł niesprawiedliwie.

Sam Przybylski powiedział, że ma idealną sylwetkę, a Adam nie, a potem mimo wszystko był za Adamem
Zachwyt nad Adamem i Patrykiem jest dla mnie zupełnie nieuzasadniony. Myślę, że Patryk moze wygrać, bo w końcu taki doceniany przez jury i ma smutnę historię za sobą.
też mnie to zdziwiło i zasmuciło, zwłaszcza że wcześniej Adam ledwo w ciuchy wlazł i szedł jakby mu ktoś kija w odbyt wsadził bo chyba bał się że te spodenki i golfik zaraz pękną w szwach, Daniel w ogóle nie poszedł bo za duży a wywali tego który ma super sylwetkę i świetnie chodzi jak sam projektant powiedział
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 15:03   #1183
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jak to się stało, że Daria wczoraj tak źle wypadła?
Nagle ja taki stres złapał, że w butach nie umiała chodzić? I nie umieli jej dobrać rozmiaru? Jakoś wcześniej nie było z tym problemów...
Albo to wszystko było zaaranżowane, żeby nie do końca było jasne, że pojedzie na FW...

Czy ja dobrze widziałam, że w Madrycie gościem specjalnym będzie Penelope Cruz albo jej siostra Monica? Nie było wyraźnie widać...
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 15:56   #1184
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ta edycja to jakiś żart.
Mateusz to jeden z niewielu, który faktycznie nadaje się na wybiegi. Ewa też daje radę.
Ada, Adam, Natalia - porażka. A robienie z Patryka ofiary losu jest żenujące, na tą końcówkę z wizytą u dentysty nie mogłam patrzeć, wyłączyłam telewizor.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:33   #1185
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dziewczyny ogląda któraś z was zza granicy?
Player rzecz jasna nie działa poza Polską (wtyczka Hola nie wiem dlaczego też nie). Do tej pory oglądałam na Serialnet, ale od rana też nie działa link do najnowszego odcinka (mimo że jest zamieszczony). Brakuje mi już trochę pomysłów...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 19:31   #1186
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nie przypuszczałam, że Piróg przywróci akurat Ewę. Jest ładna, ale na zdjęciach wychodzi różnie, nic porywającego. Jak powiedział Marcin Tyszka, jest mnóstwo ładnych dziewczyn więc po co na siłę przepychać tą jedną, która nie ma szczególnej charyzmy czy talentu- też tego nie rozumiem. Wybór Michała mnie zaskoczył, bo można przypuszczać, że to "przywrócenie" jest trzymane dla kogoś wyjątkowego, ale on chyba lubi takie sierotki- kiedyś wyraźnie faworyzował Zuzę. A przecież był obecny na sesji zdjęciowej z Tyszką i widział, jak Ewka pracuje. Bez sensu, ale to tylko show
Była jeszcze w poprzedniej edycji bodajże Natalia. Co miała dziecko i brata modela. Też w każdym odcinku obiecywała,że się otworzy

W tym odcinku odniosłam wrażenie totalnej reżyserki. Nagle Daria we wszystkich zadaniach radziła sobie źle i nawet w żadnych butach nie umiała chodzić,a jakoś na pokazie jej poszło no cóż to były za emocje.
Uważam,że powinien odpaść Adam lub Natalia. Spoko zrobiła fajne zdjęcie,ale jednak liczy się całokształt.
Szkoda mi bardzo Mateusza Odnoszę też wrażenie,że Tyszka uwziął się na Ewę

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
jak to jak , wystarczy, że weźmie się ostro za siebie, będzie ćwiczyć te partię ciała to i trochę tłuszcyzku zgubi i te pare cm zgubi (samych kości nie mierzą, a te 4 cm to chociażby kręcąc hula hopem można stracić - Jakoś Zuza Kołodziejczak, wielkie biodra miała, a tuż przed finałem, pojawiła się z nową figurą
Oj tak przeeeogromne normalnie
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 19:46   #1187
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Myślę, że Patryk moze wygrać, bo w końcu taki doceniany przez jury i ma smutnę historię za sobą.
Zdziwię się jak będzie inaczej.

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Ale foty Daniela <śllina> jak on działa...
Co za boski facet, i pomyśleć , że taki młody , a jest tak męski. Genialny.
Seksowny

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak Ewa ma sobie zmniejszyć biodra? O ile może schudnąć to bioder nie straci, a może nagle się to cudownie stanie - cuda TVNu czy coś
Też tak kiedyś myślałam, ale przy chudnięciu spada się też z bioder, ja prawie 10 cm swego czasu straciłam Nigdy wiadomo nie będę typem chłopczycy, ale nikt mi też nie może zarzucić, że mam wielkie biodra. Czyli da się I Ewie faktycznie by się przydało jeśli chce robić karierę w modelingu. Ogólnie to mnie mocno wkurzała w tym odcinku. Nie jest aż tak ładna ani tak wyjątkowa, żeby ją na siłę przepychać.

Ja bym wywaliła Adama i Adę, oboje są przykładami ładnych ludzi bez żadnych szans w świecie mody.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:00   #1188
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dziewczyny ogląda któraś z was zza granicy?
Player rzecz jasna nie działa poza Polską (wtyczka Hola nie wiem dlaczego też nie). Do tej pory oglądałam na Serialnet, ale od rana też nie działa link do najnowszego odcinka (mimo że jest zamieszczony). Brakuje mi już trochę pomysłów...
kinoman, polecam też CyberGhost do zmiany ip
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:32   #1189
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość



Też tak kiedyś myślałam, ale przy chudnięciu spada się też z bioder, ja prawie 10 cm swego czasu straciłam Nigdy wiadomo nie będę typem chłopczycy, ale nikt mi też nie może zarzucić, że mam wielkie biodra. Czyli da się I Ewie faktycznie by się przydało jeśli chce robić karierę w modelingu. Ogólnie to mnie mocno wkurzała w tym odcinku. Nie jest aż tak ładna ani tak wyjątkowa, żeby ją na siłę przepychać.

Ja bym wywaliła Adama i Adę, oboje są przykładami ładnych ludzi bez żadnych szans w świecie mody.
Można ale czy w tak krótkim czasie - o to mi chodzi - też zgubiłam 6 cm w biodrach ale była to praca okupiona pracą pięć dni w tyg. fitness/bieganie. Po prostu ja nie widzę żeby aż taki miała "problem" no dobrze, myślę że do FW nagle schudnie i Tyszka też będzie zachwycony

Dla mnie Adam i Ada to dwójka ludzi z twarzami jakich tysiące z przerostem własnego ego A im bardziej Adam się zgrywa na super macho tym mniej wiarygodnie to wygląda.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 20:43   #1190
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja wiem, że ten program jest reżyserowany od początku do końca, ale w tym sezonie przechodzą samych siebie

Jak była Kamila, zupełnie przypadkiem nie musiała się rozbierać. Sesję w bieliźnie i bez makijażu też zrobili niespodziewanie dopiero po tym jak odpadła.

Faworyzowany Patryk ani słowa po angielsku nie umie powiedzieć, ale nikt się nawet nie zająknął na ten temat, a w poprzednich sezonach potrafili ostro jechać po takich osobach. Ciekawa jestem jak rozwiążą ten problem na FW.

Nie mogę odżałować tego, że odpadł jeden z moich ulubieńców. Cóż, nie pierwszy raz wyrzucają z programu kogoś, kto nie wzbudza kontrowersji a jedynie idealnie nadaje się na modela Mam nadzieję, że ktoś go zauważy i w realnym świecie pokaże co potrafi

"Słabej" formy Ewki i Darii w ostatnim odcinku nawet nie ma co komentować, bo to jakaś prawdziwa szopka była. Obie dziewczyny cały czas chwalone i nagradzane za postawę i nagle okazuje się, że takie drewniane i do kitu

Trzymam teraz kciuki za Daniela i Darię. To obecnie dwójka moich faworytów
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:46   #1191
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
kinoman, polecam też CyberGhost do zmiany ip
dzięki piękne przeszukiwałam cały internet
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 21:02   #1192
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

I nie rozumiem też ciągłej krytyki Mateusza, który właśnie był mega przystojny, miał fascynującą twarz, nie to co Adam, który ma ładne oczy i tyle

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dla mnie Adam i Ada to dwójka ludzi z twarzami jakich tysiące z przerostem własnego ego A im bardziej Adam się zgrywa na super macho tym mniej wiarygodnie to wygląda.
Ada=brzydsza wersja Karoliny Pisarek. Adam=mój ostatni niby facet, tyle że tamten był niższy i miał mniej włosów Ale uśmiech i oczy identyczne!
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 21:11   #1193
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie zarówno Ada jak i Adam mają taką "tanią" urodę (nie umiem znaleźć odpowiedniego słowa ). Nie powiedziałabym, że komercyjną, tylko właśnie takie twarze, które podobają się chłopakom wyrywającym laski w klubach i dziewczynom wzdychającym do macho-lowelasów.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 21:46   #1194
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
I nie rozumiem też ciągłej krytyki Mateusza, który właśnie był mega przystojny, miał fascynującą twarz, nie to co Adam, który ma ładne oczy i tyle



Ada=brzydsza wersja Karoliny Pisarek. Adam=mój ostatni niby facet, tyle że tamten był niższy i miał mniej włosów Ale uśmiech i oczy identyczne!
Też tak uważam, nie wiem czemu Tyszka tak mu pojechał.. uważam,że jest o wiele przystojniejszy niż Adam, ciekawszy ma swój cel i do neigo dąży. A Adam cóż typ jestem przystojny to zostanę modelem.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 22:13   #1195
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A to nie Mateusza chwalono za ciało i kiedyś zgłosił się na poprzedni casting i od tego czasu pracował nad ciałem? Po czym go wzięli i tak chwalili itd.itp.?
Nie no spoko, weźmy Adama który jest za duży na modela i wyślijmy go na FW
Zgadzam się co do fatalnej reżyserki w tej edycji
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 08:39   #1196
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A to nie Mateusza chwalono za ciało i kiedyś zgłosił się na poprzedni casting i od tego czasu pracował nad ciałem? Po czym go wzięli i tak chwalili itd.itp.?
Dokladnie tak było. A na castingu Mariusz Przybylski powiedział do Adama, że ma brać przykład z Mateusza, bo tak wygląda idelane ciało modela, po czym stwierdził na panelu, że Mateusza to w ogóle nie zauważył, za to Adam wpadł mu w oko .

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość


Ale foty Daniela <śllina> jak on działa...
Co za boski facet, i pomyśleć , że taki młody , a jest tak męski. Genialny. 100 RAZY LEPSZY NIŻ "Patryś"
To mi z kolei tak podobają się foty Mateusza, wygląda faktycznie jak model Burberry, albo Tom Hiddelston, ma taką brytyjską urodę
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 10:09   #1197
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

jak wcześniej Ewę lubiłam, to tak teraz tak ją ganili że przestałam lubić, wręcz się ucieszyłam że odpadli a teraz co, przywrócili? :/
Faktycznie te Tyszkowe zdjęcia z nią kiepskie.
Jak ma za duże biodra, a chce tymi biodrami pracować, to niech faktycznie coś robi, w kórymś odcinku Adam mówił, że zjadła cały słoik masła orzechowego... Jakoś chłopaki zrzucają z tygodnia na tydzień.

Adam w golfiku wyglądał świetnie!

A Daniel... padam jak go widzę. Jak na początku był dla mnie taką świnką, tak teraz jest cudowny i taki totalnie męski.

Ale przed FW chyba faktycznie jest za mało czasu nawet na liposukcję
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 15:01   #1198
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dziewczyny ogląda któraś z was zza granicy?
Player rzecz jasna nie działa poza Polską (wtyczka Hola nie wiem dlaczego też nie). Do tej pory oglądałam na Serialnet, ale od rana też nie działa link do najnowszego odcinka (mimo że jest zamieszczony). Brakuje mi już trochę pomysłów...

alltube . tv
videopenny
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 17:56   #1199
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

may89 dzięki za spoiler dotyczący Ewy i FW.

Strasznie mi szkoda Mateusza mam nadzieję, że ktoś go zauważy i będzie działał w modelingu, bardzo mu kibicuję. Cały odcinek ustawiony, szkoda nawet komentować.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2016-11-10 o 17:57
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 12:31   #1200
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ta edycja to jedna wielka ustawka, smieszy mnie to że odpadł chłopak z najlepszymi proporcjami, mający szansę zrobic największą ilość pokazów. Niestety nie miał żadnej łzawej histori nie był też osobą konfliktowa a co za tym idzie wiało nudą wiec najlepiej byłoby go wywalic. Jedna z najgorszych edycji . Jury wybierajac uczestnikow myślało tylko o show.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.