Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 20:37   #2851
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Gdyby jeszcze ta Delia jakieś normalne pędzelki miała, to nawet bym sobie tę kartę wyrobiła
szkoda pazurka, ale może skróć resztę troche i tego zaokrąglij co?

A ja dzisiaj Delię kupiłam, bo mi sie przyglądała i ma kolor hmmm sraczkowo zółty Ale wzorknik zmalowałam i chyba bedzie git (4,60 + zmywacz kwiatek gratis ale tym to tylko płytki do stemplowania można traktować)

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wy nie żartujecie, prawda? Ja się zawsze śmiałam z tych wszystkich cud balsamów na cellulit, rozstępy, większe piersi, węższą talię, a tu proszę. Chyba z podkulonym ogonem sięgnę po ten specyfik na biust
ja mam ta Evelinkę do biustu, fajnie nawilża i mi zapach mega się podoba. Ale jestem mało systematyczna więc mi nic nie powiększył chyba (i raz dziennie sie wcieram... musze zacząc dwa razy )

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Mgiełka... raczej nie w tym rzecz. Gdyby tak było to wszystkie inne lakiery czy farby też by bąblowały, a już nieraz malowałem dwie warstwy na mokrą. Ale mogę się mylić. Temat wart zbadania
hmmmm no czy ja wiem... moze być różnie... może ktoś ma ochote na ten temat doktorat obronić gdzieś?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
brawo

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mgiełko, czyli 0 szans na wymianę? Bo dziś kupiłam kilka lakierów i teraz trzymam kasę na nailboxa...
wolałabym sprzedać bo w zasadzie chyba mam wszystko co mi obecnie do szcześcia potrzebne.... a zawsze to grosz w kieszeni..

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Te współprace mnie przerażają.
już czytałam dalej ze robisz testy alergiczne, ale ja przy takiej biedzie jak u ciebie trochę bym się bała chyba własnie.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To jeszcze pokażę odrastającego fakerka - już w ogóle nie widać, że różni się długością znaczy ja widzę i Wy zobaczycie, ale nikt normalny tego nie dostrzega
super, tak jak się nie wie, to nie widac i tuning super

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Kobietki,
mam pytanie czy takie paznokcie można można uzyskać na naturalnej płytce? Tak się zastanawiam czy to kwestia opiłowania czy malowania?
hmmmm mocno wypiłowane boczki (widać nawet miejsca gdzie płytka uformowała rowki po bokach Myślę, że przy sprzyjających wiatrach można tak wypiłować pazurki, ale z natury trzeba miec taki kształt też - ja swoich rozszerzających się ku wolnemu brzegowi i mocno przyrośnietych po bokach tak nie wypiłuje choćbym umarła...)

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Edit - no a wolny brzeg to faktycznie mało kto ma taki okrągły... chyba nikogo nie znam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:46   #2852
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jakoś tak lepiej Antyhistamina działa
To dobrze, cieszę się, że jest lepiej. Ale nie napędzaj nam już takiego stracha, jak ostatnio, co

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie uciskam zbyt mocno, Płaską dłonią wygarniam ciałko spod pach i ku górze ku dekoltowi- tak wbrew grawitacji

Skróć nieco i fakerka zaokrąglij

Dziewczynki, właśnie przeglądam gazetkę Hebe- Ekotoolsy w promocji do 9 maja
Czyli zbierasz je tak do kupy, tak? Jakbyś chciała im nadawać nową, wyższą lokalizację? Sorry, że łopatologicznie pytam

Chwytam zaraz za pilniczek. Ech Nienawidzę piłować tych swoich krzywolców.

O, dzięki za info

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam, zdobyłam
Miało być 10, ale w domu zobaczyłam, że niechcący wzięłam jakiś brąz ze złotymi drobinkami, jeśli ktoś go chce, to chętnie się pozbędę
Jeśli chodzi o kolory, to bardzo dobrze oddaje je wspólne zdjęcie w cieniu, te w słońcu to próba pokazania błysku, ale nie do końca wyszło. I niestety przejechałam się na jednym złotku, bo dopiero po obiedzie zorientowałam się, że, chociaż na górze jest ładny, to na dole glut, wiec chyba zostanie ze mną (reszta lakierów lejąca, więc spokojnie). Na pewno jedne flejksy lecą do DMki, a srebrny holoś do Medei, bo były pierwsze, a co do reszty to proszę się dogadać. Tylko bez rękoczynów

Jako gratis zdjęcia mojego srebrnego na pazurach w cieniu i słońcu (w rzeczywistości dużo bardziej błyszczy)
Łaaaał! Nareszcie będę miała srebrnego holosia
Kawko, jesteś super! Dziękuję Ci bardzo, bardzo
Napisz mi, proszę, swoje dane na PW, to Ci od razu kaskę oddam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przełamuję spam nowe nabytki i maxiu na bellku + kolejne rownanie do delikatnych kwadratow.





Rzeczywiście na zdjęciach nie widać tego efektu, ale myślę, że to wina kiepawego oświetlenia.
Llli, Twoim pazurkom w każdym kształcie jest super dobrze Serio!

Cooone, czy odpowiadałby Ci ten pędzel do bronzera w cenie 39,99 zł? Następny SP mam dość daleko od siebie, natomiast do Hebe jest mi bardziej po drodze.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:46   #2853
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję wam za komplementy teraz będę już iść w długość żeby wrócić w końcu do migdałów

BTW odżywka diamentowa z eveline wydaje się być geniuszem, zaczęłam jej używać ze 2 tygodnie temu, mogłam paznokcie zginać na wszystkie strony, idzie pod lakier przez ten czas ciagle i teraz paznokcie są twarde i sztywne. Oby tak dalej!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:50   #2854
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za komplementy teraz będę już iść w długość żeby wrócić w końcu do migdałów

BTW odżywka diamentowa z eveline wydaje się być geniuszem, zaczęłam jej używać ze 2 tygodnie temu, mogłam paznokcie zginać na wszystkie strony, idzie pod lakier przez ten czas ciagle i teraz paznokcie są twarde i sztywne. Oby tak dalej!

O to tak jak u mnie. Miałam strasznie miękkie. Używam już 3 tydzień regularnie i szok. Bez rozwarstwiania się paznokcia i wyginania we wszystkie strony pazurki się hodują coraz dłuższe.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:51   #2855
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Z ciekawości zajrzałem jakie zadania były teraz na maturze z matematyki - poziom podstawowy... 170min to stanowczo za dużo czasu. Spokojnie 90min by starczyło. Zamknięte są tak banalne, że jedną stronę w 5min da się zrobić, rozwiązania są podane na tacy. A widziałem już komentarze, że nie była zbyt łatwa i tak dalej... Tej matury nie zdać na 30% to chyba trzeba zupełnie nic nie napisać. A należy pamiętać, że do matury są tablice matematyczne ze wszystkimi wzorami potrzebnymi do rozwiązania zadań. Powinna być cięższa ta matura... Mam nadzieję, że choć rozszerzona będzie na jakimś poziomie, ale patrząc na zakres materiału to nie ma się czego spodziewać niestety...
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

A z tymi naszymi paznokciami to plaga jakaś. Prawie wszystkim się łamią
Mnie - odpukać - nie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

A z drugiej strony... Uczę się już parę lat i dochodzę do wniosku, że nie istnieje na świecie jedna dobra forma sprawdzania wiedzy uczniów. Ani egzaminy pisemne- testowe lub otwarte, ani ustne. Bardzo dobry uczeń będzie miał zły dzień, nie wstrzeli się w klucz, głowa go będzie bolała i kiepsko mu pójdzie. A może być też odwrotnie- słaby uczeń będzie miał "farta", pytania mu podpasują, uda mu się ściągnąć, sprawdzający przymknie oko na małe błędy i uzyska wynik kompletnie nie odzwierciedlający jego wiedzy.
No, ale chyba nie ma na to rady
Z tym też się zgadzam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
Gratulacje Fajnie uczucie, nieprawdaż?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Rudziaku - zrobiłam przelew w tej chwili, przepraszam za zwłokę, mam ostatnio głowę w dupie :P


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33979065]Kto mnie przytuli ?[/QUOTE]
:przytu l::przy tul::pr zytul:


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
J

Burza mózgów- co mam zrobić z pazurami? Ściąć na ziroł (Ale wtedy to by musiały być takie pseudokwadraty, a nie migdałki...), czy skrócić nieco resztę, a fakerka zaokrąglić i udawać, że nic się nie stało?
Zwłaszcza ta podkreślona część

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam, zdobyłam
Miało być 10, ale w domu zobaczyłam, że niechcący wzięłam jakiś brąz ze złotymi drobinkami, jeśli ktoś go chce, to chętnie się pozbędę
Jeśli chodzi o kolory, to bardzo dobrze oddaje je wspólne zdjęcie w cieniu, te w słońcu to próba pokazania błysku, ale nie do końca wyszło. I niestety przejechałam się na jednym złotku, bo dopiero po obiedzie zorientowałam się, że, chociaż na górze jest ładny, to na dole glut, wiec chyba zostanie ze mną (reszta lakierów lejąca, więc spokojnie). Na pewno jedne flejksy lecą do DMki, a srebrny holoś do Medei, bo były pierwsze, a co do reszty to proszę się dogadać. Tylko bez rękoczynów

Jako gratis zdjęcia mojego srebrnego na pazurach w cieniu i słońcu (w rzeczywistości dużo bardziej błyszczy)
Flejksy, ooo taaak taak

Wstępnie rezerwuje też malinowy i złoty holos

O ile ktoś mnie nie ubiegł

EDIT: Dopiszę, ze błękitu szukam nadal. Jutro jadę do innego miasta. Oby był To bedę mieć kartę przetargową


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Ja chyba jednak sprawię sobie tego maksia...
Ja chyba też

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to jeszcze maly tuning, bo stwierdzilam ze mam nudno na pazurach, i obiecuję nie łamać już spamu.
I z tjuningiem i bez tjuningu są takie

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:00
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:57   #2856
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
BTW odżywka diamentowa z eveline wydaje się być geniuszem, zaczęłam jej używać ze 2 tygodnie temu, mogłam paznokcie zginać na wszystkie strony, idzie pod lakier przez ten czas ciagle i teraz paznokcie są twarde i sztywne. Oby tak dalej!
a ja się własnie zastanawiam czy aby to dobre, ze sie nie wyginaja i są sztywne... mam jakiś czas najdłuższe paznokcie ever... i gdyby mi sie nie wyginały -lekko co prawda, ale jednak - to bym je dawno połamała...
Może źle rozumuję ale mam wrażenie ze taki sztywny pazurek łatwiej złamać bo nie jest w ogóle elastyczny...
A z drugiej strony może jakby był sztywny i w ogóle sie nie wyginał to złamania były całkiem wyeliminowane? - Sama nie wiem uświadomcie mnie?

Ostatnio dla przykłady bardzo szybko zdejmowałam rajstopy i musiałam paluchy wsadzić w niei tylko poczułam jak paznokiec się odgina - na ułamek sekundy może ale jednak - i złamania nie było. Teraz pytanie czy lepiej niech sie odgina bo inaczej by się złamał, czy będąc utwardzony nie odgiąłby się więc by się nie złamał a ja podarłabym rajstopy?


wiem - post kilometr... na filozofię mnie wzięło..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:06   #2857
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a ja się własnie zastanawiam czy aby to dobre, ze sie nie wyginaja i są sztywne... mam jakiś czas najdłuższe paznokcie ever... i gdyby mi sie nie wyginały -lekko co prawda, ale jednak - to bym je dawno połamała...
Może źle rozumuję ale mam wrażenie ze taki sztywny pazurek łatwiej złamać bo nie jest w ogóle elastyczny...
A z drugiej strony może jakby był sztywny i w ogóle sie nie wyginał to złamania były całkiem wyeliminowane? - Sama nie wiem uświadomcie mnie?

Ostatnio dla przykłady bardzo szybko zdejmowałam rajstopy i musiałam paluchy wsadzić w niei tylko poczułam jak paznokiec się odgina - na ułamek sekundy może ale jednak - i złamania nie było. Teraz pytanie czy lepiej niech sie odgina bo inaczej by się złamał, czy będąc utwardzony nie odgiąłby się więc by się nie złamał a ja podarłabym rajstopy?


wiem - post kilometr... na filozofię mnie wzięło..
Poruszyłaś ciekawy temat Mgiełko. Chyba najlepszy byłby "złoty środek" Mocne i twarde, ale jednocześnie trochę giętkie.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:10   #2858
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Poruszyłaś ciekawy temat Mgiełko. Chyba najlepszy byłby "złoty środek" Mocne i twarde, ale jednocześnie trochę giętkie.
hehehe no właśnie najgorzej nie wiem czy aby moje założenia są słuszne... kiedys miałam taką ulubiona odzywkę Essence strong&flexible nails - to na niej wyhodowałam pazkocie.... i mi ją wycofali....
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:11   #2859
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Moje paznokcie nigdy nie były takie 100% sztywne, musiałyby chyba być stalowe :P ale kiedy są giętkie to osłabiają się w tych miejscach gdzie są zginane, tzn. każde przypadkowe wygięcie uszkadza je aż w końcu się na tych zgięciach (głównie na brzegach) łamią. A teraz jak są takie sztywniejsze to właśnie nie uszkadzam ich w ten sposób.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:15   #2860
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Uaaa, pomalowałam pazury Shiseido.Bo już tak ta czerwień za mną chodzi, że nie mogłam wytrzymać. Dwa biedactwa powyłamywane na minus zero zakleję plasterkami
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:16   #2861
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Flejksy, ooo taaak taak

Wstępnie rezerwuje też malinowy i złoty holos

O ile ktoś mnie nie ubiegł

EDIT: Dopiszę, ze błękitu szukam nadal. Jutro jadę do innego miasta. Oby był To bedę mieć kartę przetargową
Holosie będą twoje, flakesy już chyba zaklepane
Kurczę, aż mi głupio, że tak dla mnie jeździsz, kochana jesteś
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:20   #2862
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Holosie będą twoje, flakesy już chyba zaklepane
Kurczę, aż mi głupio, że tak dla mnie jeździsz, kochana jesteś


Spoko, wyrobię sobie kondycję


Poza tym piękny lakier z limitki 'wild thing' jest u mnie. Ni to niebieski, ni to fiolet. Boski jest Właśnie maluję nim pazurki

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:28
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:25   #2863
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje paznokcie nigdy nie były takie 100% sztywne, musiałyby chyba być stalowe :P ale kiedy są giętkie to osłabiają się w tych miejscach gdzie są zginane, tzn. każde przypadkowe wygięcie uszkadza je aż w końcu się na tych zgięciach (głównie na brzegach) łamią. A teraz jak są takie sztywniejsze to właśnie nie uszkadzam ich w ten sposób.
Chyba tego potwierdzenia było mi trzeba, moje łamię dokłądnie w ten sam sposób....
czekaj czekaj diamentowa evelinka tak.... gdzieś widziałam na nia promocję chyba...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:32   #2864
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
I jeszcze na to wszystko stała się dziś rzecz straszna- po raz pierwszy od grudnia straciłam pazurka, na lewym fakerku Nawet nie wiem jak i kiedy. Poszedł po tym poklejonym zahaczeniu. I wygląda teraz jak Ech
Nawet Wam nie zdążyłam tego Bellka pokazać

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Booooże to co było na tej mature to jest moim zdaniem porazka ! Baanał, szkodas ze mam ja dopiero za rok ! Szook !
A ja jak to zobaczyłam, to może z 10% bym miała. Głupia nie jestem ale nie trawię pierwiastków.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to ja mam essensiaka dla ciebie właśnie i stąd pytam najpierw ciebie bo samego essensiaka wysyłać to bezsens... Także już wedle uznania

Trufle chcesz tego Revlonka odkupić? 17zł? Mogę zaproponować zakup holosiów GR bo mam u siebie, Joko też mam, albo coś z moich zbiorów wyprzedazowych żeby wysyłąnie tego się w ogóle opłacało Daj znać
Ojoj poczeeekaj chwileczkę w takim razie.. Jak go nie dorwę to od Ciebie go wezmę razem z essence i mogłabym wtedy Cię prosić o zakup jeszczę holosi?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33979065]Kto mnie przytuli ?[/QUOTE]
Ja
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Burza mózgów- co mam zrobić z pazurami? Ściąć na ziroł (Ale wtedy to by musiały być takie pseudokwadraty, a nie migdałki...), czy skrócić nieco resztę, a fakerka zaokrąglić i udawać, że nic się nie stało?

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że zostałam zaprowadzona do miejsca, gdzie lakiery Flormaru są o połowę tańsze! Tak, wiem, jestem be, kupiłam 4
BU.
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam, zdobyłam
Miało być 10, ale w domu zobaczyłam, że niechcący wzięłam jakiś brąz ze złotymi drobinkami, jeśli ktoś go chce, to chętnie się pozbędę
Jeśli chodzi o kolory, to bardzo dobrze oddaje je wspólne zdjęcie w cieniu, te w słońcu to próba pokazania błysku, ale nie do końca wyszło. I niestety przejechałam się na jednym złotku, bo dopiero po obiedzie zorientowałam się, że, chociaż na górze jest ładny, to na dole glut, wiec chyba zostanie ze mną (reszta lakierów lejąca, więc spokojnie). Na pewno jedne flejksy lecą do DMki, a srebrny holoś do Medei, bo były pierwsze, a co do reszty to proszę się dogadać. Tylko bez rękoczynów

Jako gratis zdjęcia mojego srebrnego na pazurach w cieniu i słońcu (w rzeczywistości dużo bardziej błyszczy)
No to tyle po flejksach..
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Przełamuję spam nowe nabytki i maxiu na bellku + kolejne rownanie do delikatnych kwadratow.





Piękny maksiu. Jej uwilebiam Twoje pazurki.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jest taka strona kamiwaza.pl
Eee, do włosów nic nie testuję. W sumie mam do testów kupę kosmetyków do ciała od laboratorium Eris, maść na poparzenia, sól do kąpieli, która pojedzie jeszcze w tym tygodniu do Trelle no i to coś.
Zobaczę najpierw, czy mnie nie uczuli, nie chcę się pozbyć włosów
Zapomniałam, to do przelewu doliczę wysyłkę.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uaaa, pomalowałam pazury Shiseido.Bo już tak ta czerwień za mną chodzi, że nie mogłam wytrzymać. Dwa biedactwa powyłamywane na minus zero zakleję plasterkami
Plasterkami?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Poza tym piękny lakier w limitki 'wild thing' jest u mnie. Ni to niebieski, ni to fiolet. Boski jest Właśnie maluję nim pazurki
No paCZ zabrali nam flejksy.
Pokaż ten lakier.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:36   #2865
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ojoj poczeeekaj chwileczkę w takim razie.. Jak go nie dorwę to od Ciebie go wezmę razem z essence i mogłabym wtedy Cię prosić o zakup jeszczę holosi?
ok czeka sobie grzecznie i Revlon na razie i Essensiak. I oczywiście z GR nie ma problemu o ile tylko twoje kolorki będa na stanie. Plus może coś z czym uda mi się rozstać z chinek
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:36   #2866
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zapomniałam, to do przelewu doliczę wysyłkę.
(...)

Plasterkami?
Wysyłkę czego?
Ja do tej soli po prostu dorzucę Twoje zamówienie

No, plasterkami. Bo są takie biedne króciutkie, że aż bolą Dwa biedactwa.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:37   #2867
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość


No paCZ zabrali nam flejksy.
Pokaż ten lakier.
Jak mogli? No jak?
Kto je zgarnął drugi? Przyznawać się, bo psa tropiącego wyślę

Zaraz cyknę fotkę. Ale pewnie i tak wyjdzie przekłamana
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:40   #2868
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ok czeka sobie grzecznie i Revlon na razie i Essensiak. I oczywiście z GR nie ma problemu o ile tylko twoje kolorki będa na stanie. Plus może coś z czym uda mi się rozstać z chinek
OK, jeżeli dorwę Revlona po tym rabacie to i tak wezmę essence i holosie jakieś, CHinką też nie pogardzę.


No to odwyk nie trwał długo..

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wysyłkę czego?
Ja do tej soli po prostu dorzucę Twoje zamówienie

No, plasterkami. Bo są takie biedne króciutkie, że aż bolą Dwa biedactwa.
Aaaaa A ten do skórek kiedy by przyszedł?

Ojoj :<
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jak mogli? No jak?
Kto je zgarnął drugi? Przyznawać się, bo psa tropiącego wyślę

Zaraz cyknę fotkę. Ale pewnie i tak wyjdzie przekłamana
Śniegowa.

Oj nie marudź, pokazuj
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:45   #2869
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a ja się własnie zastanawiam czy aby to dobre, ze sie nie wyginaja i są sztywne... mam jakiś czas najdłuższe paznokcie ever... i gdyby mi sie nie wyginały -lekko co prawda, ale jednak - to bym je dawno połamała...
Może źle rozumuję ale mam wrażenie ze taki sztywny pazurek łatwiej złamać bo nie jest w ogóle elastyczny...
A z drugiej strony może jakby był sztywny i w ogóle sie nie wyginał to złamania były całkiem wyeliminowane? - Sama nie wiem uświadomcie mnie?

Ostatnio dla przykłady bardzo szybko zdejmowałam rajstopy i musiałam paluchy wsadzić w niei tylko poczułam jak paznokiec się odgina - na ułamek sekundy może ale jednak - i złamania nie było. Teraz pytanie czy lepiej niech sie odgina bo inaczej by się złamał, czy będąc utwardzony nie odgiąłby się więc by się nie złamał a ja podarłabym rajstopy?
Mi się wyginają pazury i to dość konkretnie. Nigdy nie miałam mocnych paznokci. Skutki wyginania, a potem ich pękania już Wam dzisiaj pokazywałam
Tak jak mówi Prezio- trzeba znaleźć złoty środek, żeby pazurki były dość elastyczne i jednocześnie mocne.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uaaa, pomalowałam pazury Shiseido.Bo już tak ta czerwień za mną chodzi, że nie mogłam wytrzymać. Dwa biedactwa powyłamywane na minus zero zakleję plasterkami
A po co Ci te plasterki? No, nie wygłupiaj się. Z plasterkami to jak taka sierotka będziesz wyglądać Poza tym plastry się szybko brudzą, odklejają i wyglądają nieestetycznie. Maluj wszystkie i pokazuj
I już nie narzekaj na te pazurki swoje

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zwłaszcza ta podkreślona część
Skróciłam wszystkie, niechcący dość mocno. Także teraz się powkurzam, a jutro je pomaluję i dopiero wtedy będę udawać, że nic się nie stało
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:48   #2870
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Aaaaa A ten do skórek kiedy by przyszedł?
Dopiero pod koniec maja, bo dopiero koło 20 będę zamawiać.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A po co Ci te plasterki? No, nie wygłupiaj się. Z plasterkami to jak taka sierotka będziesz wyglądać Poza tym plastry się szybko brudzą, odklejają i wyglądają nieestetycznie. Maluj wszystkie i pokazuj
I już nie narzekaj na te pazurki swoje
Ale bolą
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:52   #2871
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Śniegowa.

Oj nie marudź, pokazuj
Kolor wyszedł niebieski zamiast niebiesko-fioletowy. Zatem fotki ni ma. Coś jak tutaj, tylko ma więcej fioletowych tonów.

oj Śniegowa
Ale kto pierwszy ten lepszy
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:53   #2872
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - a jeśli powiem że na początku ten lakier przyprawiał mnie o dreszcze a teraz już jakoś szału nie robi? Może to przez to, że nie mam w tej chwili dobrego światła, ale naprawdę on jakoś stracił ten blask z buteleczki mimo dwóch warstw
Lolli, to na pewno kwestia światła. Ja jestem wciąż zachwycona moim maksiem, ale najpiękniejszy efekt trójwymiarowości rzeczywiście widać dopiero pod ostrym oświetleniem, albo na slońcu
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:54   #2873
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Cooone, czy odpowiadałby Ci ten pędzel do bronzera w cenie 39,99 zł? Następny SP mam dość daleko od siebie, natomiast do Hebe jest mi bardziej po drodze.
Jasne, że odpowiada Kilka złotych nie robi mi różnicy, daj znać jak uda Ci się upolować


Ale jak kupię pędzel to ogłaszam odwyk od lakierów na miesiąc

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:59
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:56   #2874
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam, zdobyłam
Miało być 10, ale w domu zobaczyłam, że niechcący wzięłam jakiś brąz ze złotymi drobinkami, jeśli ktoś go chce, to chętnie się pozbędę
Jeśli chodzi o kolory, to bardzo dobrze oddaje je wspólne zdjęcie w cieniu, te w słońcu to próba pokazania błysku, ale nie do końca wyszło. I niestety przejechałam się na jednym złotku, bo dopiero po obiedzie zorientowałam się, że, chociaż na górze jest ładny, to na dole glut, wiec chyba zostanie ze mną (reszta lakierów lejąca, więc spokojnie). Na pewno jedne flejksy lecą do DMki, a srebrny holoś do Medei, bo były pierwsze, a co do reszty to proszę się dogadać. Tylko bez rękoczynów

Jako gratis zdjęcia mojego srebrnego na pazurach w cieniu i słońcu (w rzeczywistości dużo bardziej błyszczy)
czarna, ale masz piękne paznokcie
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:06   #2875
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
OK, jeżeli dorwę Revlona po tym rabacie to i tak wezmę essence i holosie jakieś, CHinką też nie pogardzę.
dogadamy się

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mi się wyginają pazury i to dość konkretnie. Nigdy nie miałam mocnych paznokci. Skutki wyginania, a potem ich pękania już Wam dzisiaj pokazywałam
Tak jak mówi Prezio- trzeba znaleźć złoty środek, żeby pazurki były dość elastyczne i jednocześnie mocne.
nooo ja poszukam tej diamentowej evelinki jutro, bo juz ostatnio przy tych rajtkach jak mi się wskazujący wygiął to widac było z boku takie białe kreseczki milimetrowe może, co oznacza ze jak pęknie to właśnie w tym miejscu a szkoda mi baardzo...

ide spać spameru okrutne
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:16   #2876
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dopiero pod koniec maja, bo dopiero koło 20 będę zamawiać.
ok
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kolor wyszedł niebieski zamiast niebiesko-fioletowy. Zatem fotki ni ma. Coś jak tutaj, tylko ma więcej fioletowych tonów.

oj Śniegowa
Ale kto pierwszy ten lepszy
O to fajny

Niestety :< Ja zerknę na te w sephorze.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ale jak kupię pędzel to ogłaszam odwyk od lakierów na miesiąc

Też tak pisałam jakiś czas temu.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:21   #2877
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

O to fajny

Niestety :< Ja zerknę na te w sephorze.
Nie mogę przestać patrzeć na pazurki. Zauroczył mnie

Widziałam te Sephorowe flejksy. Były niebieskie, różowo-pomarańczowe i były jeszcze takie srebrne połyskujące na kolorowo igiełki Tylko nie wiem ile kosztowały. Pewnie z 20 zł.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:22   #2878
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać patrzeć na pazurki. Zauroczył mnie

Widziałam te Sephorowe flejksy. Były niebieskie, różowo-pomarańczowe i były jeszcze takie srebrne połyskujące na kolorowo igiełki Tylko nie wiem ile kosztowały. Pewnie z 20 zł.
19 kosztują
Igiełki są z Selene po 4 zł u mnie, Rudej wysyłałam.
Ale te flejksy są takie cienkie i dużo ich czy grubsze i mało?
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:26   #2879
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość


Też tak pisałam jakiś czas temu.

Zobaczymy jak długo uda mi się wytrzymać ale mam tyle wydatków w tym miesiącu, że nie wiem jak się wyrobię

Ciężko być pazuro i pędzlomaniaczką
Jeszcze fluid muszę kupiić
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:30   #2880
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak długo uda mi się wytrzymać ale mam tyle wydatków w tym miesiącu, że nie wiem jak się wyrobię

Ciężko być pazuro i pędzlomaniaczką
Jeszcze fluid muszę kupiić
A co ja mam powiedzieć jak zbieram na motocykl i wypad ciuchowy do UK?

MÓJ PORTFEL WAS NIE LUBI.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.