Odpadające Tipsy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 10:23   #331
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Odpadające Tipsy

to to to co racja to razja. Anick88 dobrze napisała. Wyjęłaś mi o z ust :0
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:20   #332
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Odpadające Tipsy

anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:05   #333
mag6
Raczkowanie
 
Avatar mag6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 60
Paznokcie nie trzymają się... :(

Witam!
Mam problem.
Otóż robię paznokcie żelowe i akrylowe.
Gównie znajomym.
Mam wszystkie potrzebne rzeczy, ukończyłam kurs kosmetyczny i bardzo się tym interesuje - także wiem co po kolei trzeba robić.
Niestety u niektórych osób paznokcie wytrzymują tylko kilka dni!
Ostatnio mojej koleżance po 3 dniach przy skórkach powykruszał i poodpryskiwał się żel
Wydaję mi się, że to nie z mojej winy, ponieważ technicznie wszystko robie zawsze tak samo.
U niektórych Pań którym robiłam paznokcie wytrzymały miesiąc, po czym uzupełniałam i chyba po 2 tygodniach zaczęły się łamać (ale to niestety był problem tipsów - które niestety nie są najlepszej jakości )
Od czego to może zależeć?
Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem załamana
Tracę chęci do robienia paznokci jak czasem słyszę ile one wytrzymały
__________________
Chciałam być księżniczką, zapominając o tym, że życie to nie bajka . . .
mag6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:24   #334
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

Po pierwsze - jakich produktów używasz? Jakiej firmy?
Po drugie - u kogo robiłaś kurs?

Wiem, jak ten problem może zrazić, bo sama miałam mega trudne początki
Z dalszymi radami się wstrzymuję, powiedz, na jakich produktach pracujesz.

Ale Kotku złoty, żeby 3 dni paznokcie wytrzymywały to musi być ewidentny błąd techniczny w przedłużaniu

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-07-31 o 23:27
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 01:48   #335
mag6
Raczkowanie
 
Avatar mag6
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 60
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

żelu Lovely używałam.
niektóre produkty jakie mam nie są jakiś dobrych firm...
właśnie u tej koleżanki trzymały się 3 dni, ale czasem trzymają się o wiele dłużej.
Dodam, że ona miała położony żel na swoje naturalne
Sama jak sobie robię trochę się niszczą po 3 tygodniach. Ale bez przesady, żeby aż tak ;/ innym osobom którym robiłam też trzymały się dłużej.
Nie wiem, może to wina płytki, tak jak jedna kosmetyczka mówiła?
Albo popełniam jakiś błąd :|
Nie mam pojęcia
Wczoraj sobie zrobiłam inne paznokcie u stóp, ale poprzednie miałam 4 tygodnie, i mi się znudziły, więc zrobiłam inne... A u niej pierwsze co to poodpadały kwiatki akrylowe (używałam tych samych akryli i liquidu co u siebie )
__________________
Chciałam być księżniczką, zapominając o tym, że życie to nie bajka . . .

Edytowane przez mag6
Czas edycji: 2009-08-01 o 01:54
mag6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 10:10   #336
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

Ja raz miałam budujący Lovely i wiecie co, dla mnie to taki troche NailDesign. Bardzo kiepski był. Ale nie może być to wina produktów, skoro jednym się trzymają, a jednym nie.
Nie, nie wierz w żadną tłustą płytkę, musiałaś zrobić jakiś techniczny błąd. Może wybierzesz się na doszkalanie? A w jakiej firmie robiłaś kurs?
I napisz po kolei, co zrobiłaś tej koleżance, co jej odpadły. Spróbujemy wyłapać błąd.

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-08-01 o 15:52
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:11   #337
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

Ewidentnie złe przygotowanie płytki przy wale okołopaznokciowym, nie usunięta błonka- zapowietrzenia, kruszenie żelu- murowane. A po drodze pewnie inne błędy..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 15:48   #338
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

np za dużo, lub za mało produktu przy skórkach
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:51   #339
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

Albo nie odpylone, mi np dużo pyłu się zbiera właśnie w okolicy wałów i bez wymatania nie pójdzie.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 16:17   #340
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie nie trzymają się... :(

Albo źle odtłuszczone, albo źle zaaplikowany primer, albo źle nałozona masa, albo źle zabezpieczony wolny brzeg. albo....
Milion powodów minus jeden- "wina paznokci"
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 15:23   #341
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Odpadające Tipsy

Wizażanki drogie mam dwa pytania. Jeśli możecie odpowiedzieć to błagam! Czytałam w necie, że przyjmowanie leków może spowodować, że tipsy nie przykleją się dobrze do naturalnej płytki paznokcia? Wiecie może coś o tym? Chciałabym zrobić sobie tipsiki, ale przyjmuję leki i nie wiem czy one nie poodpadają. A druga rzecz to słyszę i czytam różne komentarze na temat stanu naturalnych paznokci po zdjęciu tipsów. Czy one są aż tak w fatalnym stanie? Oczywiście to zależy od fachowości ich nałożenia i przygotowania do tego naturalnej płytki, ale przyznam, że takie informacje mnie odstraszają.
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 16:22   #342
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Odpadające Tipsy

1. Niektóre leki podobno mogą sprawić, że paznokcie będą troche gorzej się trzymały. Chodzi o leki na bazie hormonów, np. tabletki antykoncepcyjne. Ponoć sterydy działają tak samo. Ale czy to prawda - nie mogę powiedzieć na 100%. Nie spotkałam się z tym. Znaczy... no, nie pytam każdej dziewczyny, czy takowe przymuje, możliwe, że tak.
2. Paznokcie po zdjęciu akrylu/żelu są w idealnym stanie. (Identycznym, jak przed założeniem, powiedziałabym, że nawet lepszym, bo nie są narażone na działanie różnej chemii, którą np sprzątasz i na wykruszanie się i łamanie.)
Ale pod kilkoma warunkami:
- musisz pójść do dobrej stylistki. Zobacz temat "Polecane stylistki w Twoim mieście", a także "Zanim pójdziesz do stylistki - VADEMECUM"
- musisz liczyć się z tym, że co trzy tygodnie uzupełniasz paznokcie, nie zaniedbywać tego i nie przeciągać.
- musisz codziennie wcierać oliwkę w skórki i pod paznokieć i używać zmywacza bez acetonu (szczgólnie w przypadku akryli nie pokrytych glossem UV)
- i najważniejsze. Musisz iść na profesjonalne usuwanie paznokci, kiedy Ci się znudzą. To wydatek rzędu 20-30 zł. Nie rób tego sama w domu, zniszczysz paznokcie!
To gwarantuje Ci piękne, zdorowe i mocne paznokcie zarówno podczas noszenia sztucznych, jak po ich zdjęciu.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:16   #343
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Odpadające Tipsy

Nie zawsze jest tak że paznokcie po zdjęciu paznokci są w super stanie. Nie oszukujmy się- jeśli idziesz do stylistki ze zniszczonymi i łamliwymi paznokciami to nie łudźmy się że jak zdejmiemy przedłożone paznokcie to nasze cudem staną się twarde..
Często mi się zdarza że klientki mają po zdjęciu masy paznokcie jak papierki, ale nie wynika to ze złego wykonania, tylko z tego że naturalna płytka klientki sama w sobie jest cienka i pazurki obcinane są na krótko, a jak nagle zapuści się je ponad opuszek to się odłamują i gną na wszystkie strony i nie ma w tym nic dziwnego.
Ale jest także prawda taka, że jeśli ktoś ma mocne swoje naturalne paznokcie to po zdjęciu żelu/akrylu takowe pozostają.
Ja przeważnie przy zdejmowaniu masy, jeśli na spód dałam cleara zostawiam go cieniusieńką warstewkę na paznokciu jako formę wzmocnienia, nic się z nim nie dziele, rośnie z pazurkiem, a jest na tyle cienko pozostawiony że nie ma efektu odrostu.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:22   #344
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Odpadające Tipsy

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi
Chyba się jednak zdecyduję. Spróbuję, nigdy tipsów nie miałam, a moja siostra zrobiła, jest zadowolona, więc może i ja będę. Oczywiście poczytam tu nieco o tym, żeby na ewentualne założenie ich nie iść "zielona"
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:57   #345
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Odpadające paznokcie..

Hej robię paznokcie już kilka miesięcy i nigdy nie miałam problemów z odpadającymi paznokciami. Ostatnio kupiłam nowy cleaner i żel i zrobiłam paznokcie koleżance. Niby wszystko ok żel przy piłowaniu jakis mi się wydawał delikatny łamliwy no ale wszystko się trzymało. Nie minął nawet tydzień a wszystkie podeszły powietrzem i 2 się odłamały. Specjalnie pojechałam do kolezanki żeby jej poprawic ale po przygotowaniu płytki nałożeniu żelu i utwardzeniu jak chciałam przemyc cleanerem żeby usunąc warstwę dypresyjną wszystkie poodchodziły Wszystko robiłam jak trzeba dodam że tej koleżance 2 miesiące wczesniej robiłam żele innym zelem i się trzymało wszystko ładnie 5 tygodni .
Zastanawiam się czy to może byc wina cleanera czy raczej żelu??

Miałyscie kiedys taka sytuacje? Normalnie po zobaczeniu tych paznokci zwątpiłam. Żel napewno wyrzucę ale czy to może byc wina cleanera

Edytowane przez samouk
Czas edycji: 2009-10-26 o 20:18
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:05   #346
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Odpadające paznokcie..

Cytat:
Napisane przez samouk Pokaż wiadomość
Specjalnie pojechałam do kolezanki żeby jej poprawic ale po przygotowaniu płytki nałożeniu żelu i utwardzeniu jak chciałam przemyc cleanerem żeby usunąc warstwę depresyjną wszystkie poodchodziły
Co masz na myśli pisząc "poodchodziły"? Jeśli - jak ja to rozumiem - żel ci się nie utwardził - zmień żarowki w lampie. Jeśli się utwardziły, ale odpadły - tzn. odeszły od płytki w jednym kawałku, to...to nie wiem co, magia chyba

a, tak przy okazji, to produkt uboczny utwardzania żelu nazywany jest warstwą DYSPERSYJNĄ a nie depresyjną. Ale to tak tylko przy okazji
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-10-26 o 20:07
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:18   #347
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odpadające paznokcie..

tak tak wiem szybko pisałam i stąd ta pomyłka

żel się utwardził i wyglądało jakby się trzymał a jak przejechałam wacikiem z cleanerem to polowa żelu z paznokcia podeszła powietrzem jakby żel się nie trzymał płytki :/ Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam ale dziwne to było pierwszy raz widziałam żeby tak żel odchodził :/
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:33   #348
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Odpadające paznokcie..

a uzyłaś primera na naturalna plytke przed nalozeniem zelu?
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:34   #349
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Odpadające paznokcie..

to ja raczej nie pomogę, bo mi się nigdy takie czary - mary nie zdarzyły

Tak mi się jeszcze nasuwa - czy używasz cleanera do odtluszczania płytki...? Preparaty tego typu - tzn. do przemywania masy - często zawierają substancje zapachowe, które mogą natłuszczać paznokieć. Proponuję zastosować odtłuszczacz, tudzież najzwyklejszy w swiecie aceton- po przygotowaniu pazurka, a przed nałożenim primera.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 20:39   #350
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Odpadające paznokcie..

I powiedz czy zmatowilas płytke przed nałozeniem zelu i primera??

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
to ja raczej nie pomogę, bo mi się nigdy takie czary - mary nie zdarzyły

Tak mi się jeszcze nasuwa - czy używasz cleanera do odtluszczania płytki...? Preparaty tego typu - tzn. do przemywania masy - często zawierają substancje zapachowe, które mogą natłuszczać paznokieć. Proponuję zastosować odtłuszczacz, tudzież najzwyklejszy w swiecie aceton- po przygotowaniu pazurka, a przed nałożenim primera.
AGATACIA, aceton??? na gołego tipsa???? Według mnie to zabójstwo dla sztucznego paznokcia.
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:41   #351
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Odpadające paznokcie..

nie krzycz na mnie, bo mnie głowa boli...

Nie, nie na tipsa, tylko na płytkę paznokcia.Ale tak poza tym to ja tipsów nie robię, więc się nie znam,
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:42   #352
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odpadające paznokcie..

Zmatowiłam skórki były odsunięte primera też używam zawsze. Ale to fakt do płytke paznokcia odtłuszczam cleanerem mam firmy basic. Może to z tego powodu tak się dzieje:/ No na to bym nie wpadła miałam zamiar kupic nowy cleaner ale w takim razie zainwestuje w odtłuszczacz Dzięki za radę mam nadzieję ze juz mi żel nie będzie uciekał z paznokci
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:44   #353
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Odpadające paznokcie..

Nie krzycze Aceton rozpuścił by tipsa, także nie jest to dobry pomysł na wytrawienie tipsa przed nalozeniem żelu najlepiej poprostu użyć cleanera a nastepnie primera
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:47   #354
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Odpadające paznokcie..

Cytat:
Napisane przez samouk Pokaż wiadomość
No na to bym nie wpadła miałam zamiar kupic nowy cleaner ale w takim razie zainwestuje w odtłuszczacz
jeśli mogę ci coś zasugerować, to zainwestu w odtłuszczacz w pędzelku - np. Perfect Beauty taki ma - unikniesz przy okazji kłaczków od tych tzw. bezpyłowych wacików, czyli jeden problem z głowy mniej

Btw ja też mam cleaner Basica ale bezzapachowy - w składzie ma tylko alkohol - i świetnie sprawdza się jako odtłuszczacz. Także czasami warto zwrócić uwagę na skład.

Pozdrawiam
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:48   #355
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odpadające paznokcie..

To już nie wiem używałam cleanera i primera też także nie powinno być niespodzianek. Może to po prostu wina żelu pan w sklepie bardzo mi go polecał ale a firmie ever shine niewiele słyszałam i moze po prostu wcisnął mi bubel
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:51   #356
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Odpadające paznokcie..

Może być to wina żelu a mże być to wina słabych żarówek w lampie przez co zel utwardza sie na wieszchu a w srodku nie bardzo i odchodzi.....??
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:51   #357
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odpadające paznokcie..

Mam o taki cleaner :

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...uszczacz-100ml

i tu chyba nie ma żadnych substancji zapachowych poza tym że śmierdzi tak jakos spirytusem czy czyms tam
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:51   #358
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Odpadające paznokcie..

Kiniaczku, czytaj proszę dokładnie moje posty - nigdzie nie napisałam, żeby użyć acetonu na tipsa. A cleanera nie uzywa się - jak to napisałaś do "wytrawienia tipsa przed nałożenim primera" (którego jak mnie moja starcza pamiec nie myli, równiez się na tipsa nie kładzie... ). Cleaner to produkt służący do przemywania warstwy dyspersyjnej. Do odtłuszczania jest odtłuszczacz, tudzież dehydrator - zwał jak zwał. Choć nie przeczę, że niektóre firmy np. CND mają w ofercie jeden produkt do odtłuszczani i przemywania masy jednocześnie.

Hmmm... Samouku, ja mam dokładnie taki sam - i czasami, choć nieczęsto, smyrnę nim pazurka i nic mi się nigdy nie działo...
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-10-26 o 20:53
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:57   #359
samouk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Odpadające paznokcie..

Hmm o żarówkach nie myślałam spróbuję na innych żelach czy tak się dzieje.

A spotkałyście się może z tą firmą ever shine bo własnie ten żel jakos mi nie pasuje :?
samouk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:02   #360
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Odpadające paznokcie..

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
to ja raczej nie pomogę, bo mi się nigdy takie czary - mary nie zdarzyły

Tak mi się jeszcze nasuwa - czy używasz cleanera do odtluszczania płytki...? Preparaty tego typu - tzn. do przemywania masy - często zawierają substancje zapachowe, które mogą natłuszczać paznokieć. Proponuję zastosować odtłuszczacz, tudzież najzwyklejszy w swiecie aceton- po przygotowaniu pazurka, a przed nałożenim primera.


No wiesz nie chcem sie z Tobą kłucic ale najpierw napisałaś ze mozna odtłuścic paznokiec acetonem co niestety nie jest prawdą. Są odtłuszczacze są i cleanery, ktorymi mozesz odtłuścic paznokiec. Owszem źle sie wyrazilam, ze cleanerem "wytrawia sie" paznokiec, i nie pisałam nic na ten temat, ze primer naklada sie na tpsa Tu raczej chodzilo mi ze primerem wytrawia sie płytke paznokcia.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez samouk Pokaż wiadomość
Hmm o żarówkach nie myślałam spróbuję na innych żelach czy tak się dzieje.

A spotkałyście się może z tą firmą ever shine bo własnie ten żel jakos mi nie pasuje :?

nie używałam zeli tej firmy i nie słyszałam żadnych opinii, takze nie doradze.
A powiedz masz starą lampę wymieniałaś kiedyś żarówki?
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 14:36:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.