Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-08, 13:40   #2761
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja to zawsze tak sobie mysle, ze jakby bylo to pieknie gdyby mozna bylo wyciac te plamy, syfy, rozdrapania i zeby nic nie bylo . marzenie scietej glowy...
a ja kiedyś wymyśliłam że zedrę wszystko precyzyjnie szczoteczką do zębów będzie jeden wielki stup który zejdzie Przepraszam wiem że to straszne
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 13:54   #2762
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Można, wbrew pozorom zdrapać to wszystko- dermabrazja
Heh, od pierwszego i ostatniego wpisu na tym wątku 'przybyły' mi jeszcze 3 blizny. Z braku alternatyw chodzę po domu w rękawiczkach i czapce-złodziejce, ale i tak wieczorem zrobię sobie pewnie masakrę, na odstresowanie...
Jedno mnie tylko zastanawia- kwestia blizn po trądziku. Skoro to się nazywa blizna, to to martwe powinno już być, czemu więc w owych dziurkach od czasu do czasu wyrastają zaskórniki? I czy dermabrazja mechaniczna lub chemabrazja załatwiły by kraterki na amen?
Tylko tak, jedno ale- nie wolno nic dusić
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 14:26   #2763
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj nie wolno, nie wolno, wszystkie dobrze o tym wiemy i co... i dupa Ciężko nam przestać... a jeżeli blizny są martwe, to właśnie interesujące jest to, że często pojawiają się na nich zaskórniki, a nawet ropniaki
Ja też kiedys tak sobie pomyślałam że dobrze by było zedrzeć starą skóre i poczekać aż "wyrośnie" nowa, ehh milo jest pomarzyć...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 15:06   #2764
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No to właśnie mam zamiar zrobić, ale strasznie, strasznie się boję, ze dermabrazja nie tylko nic nie pomoże, ale jeszcze spowoduje przerost blizn i przebarwienia nie do usunięcia, bo to bardzo mozliwe z moim typem skóry
No i przede wszystkim, żaden dermatolog ani chirurg plastyk nie podejmie się zdarcia skóry nastolatce z ropnymi pryszczami i strupami, ale też nikt z otoczenia, nawet lekarz dermatolog nie rozumie, jak można sobie w tak młodym wieku narobić takich 'walców', więc męczą mnie podobne komentarze, tak jakby nic nie dało się ze mną zrobić
A przecież komórki cały czas umierają i mnożą się, jest gdzieś ta granica starcia, ale- no własnie, skoro z dziurkach robią się syfki-czyli, że skóra żyje- to czemu nie robią sie one płytsze, nie znikają, niby naskórek się cały czas ściera, a zaskórniki cały czas są na swoim miejscu, tak samo plamki i przebarwienia
Nie rozumiem mojej skóry i nie chce zrozumieć. W ogóle jej nie chcę
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 15:37   #2765
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tak sobie kiedys wymysliłam, ze przejade po twarzy zyletka i wszystko zejdzi8e, a strup się zagoitymbqardziej, że znowu wydusiłam, bo to tak swędziałoi wyglądam tragicznie jednym słowem:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 16:29   #2766
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie wyciskajcie pryszczy, dziewczyny. Ja w tej chwili stosuję Differin i mam wysyp, na co się skarżę w innym wątku. Ale zauważyłam jedną rzecz - tam, gdzie grzebałam i wyciskałam, rosną mi teraz prawdziwe giganty wypełnione ropą. Tam, gdzie nie wyciskałam, pryszcze są dużo mniejsze. Tak więc własnoręczne "oczyszczenie" skóry tak naprawdę powoduje jeszcze większe zakażenie, do tego głębsze
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 17:11   #2767
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam dziewczeta,juz jestem
Na poczatek odpowiedz na pytania Shadi-jezdze do Pily bo moj szanowny maloznek jest Pilaniniemi ja bardzo Pile lubie(pewnie dlatego,ze w niej nie mieszkam-z dala od tesciowej-to jest dobry pomysl )
Widze,ze kiedy mnie nie bylo zle sie dzialo.Czyzby pogorszenie pogody pogarszalo stan cery?U mnie pojawil sie okres,ale z powodu zazywania pigulek juz sie wlasciwie skonczyl(od kilku lat okres mi po prostu maleje-bol przy nim rowniez).Zadnych ekscesow skornych nie bylo procz jednego.Dzis znow zorac.

Czekoladko-twoje strupki wydaja sie czarne pewnie przez temperature.U mnie w zimne dni kazde zaczerwienienie jest sino-paskudne.Chyba trzeba pomyslec o kremie na zime ale chyba nie ma filtrow na lato i na zime.

Aniu-mam nadzieje,ze po okresie poczujesz sie znacznie lepiej Dlugo on u ciebie trwa szczerze mowiac,bo pisalas chyba ,ze 5 dni.

Co do pomyslow na zdarcie skory twarzy-ja myslalam zeby zedrzec skore pumeksem(bo po pumeksie pietki sa mieciutkie i sliczne,a tez maja duzo gruczolow )

Shadi-zostan przy tym avatarku,jest sliczny,lubie twoj pychol
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 18:45   #2768
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny jak ktos "z zewnatrz" nas czyta to od razu zwieje stad - wycinanie, szczoteczki do zebow, zyletki, pumeksy... wiem, to jest straszne, ale rozbawily mnie nasze wypowiedzi . widze, ze kazdej z nas juz "odbija" .

Little Angel no to Ci zadroszcze (i teraz bede wymieniac ): braku bolu przed i w czasie okresu, braku syfow przed i w czasie okresu, krotkich i niebolacych miesiaczek. no to koniec . ja mam dlugie okresy trwajace do ponad tygodnia. pierwsze dwa dni sa okropne, bo leci ze mnie jak z rzeki i boli mnie wszystko, no i te kropy, ale to norma . najgorsze dni za mna (czyli mniejszy bol i mniej krwi), jednak twarz jest w masakrycznym stanie i zanim to wszystko zniknie to nastepny okres przylezie i wtedy znowu wielkie boom .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 20:45   #2769
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little_Angel
Witam dziewczeta,juz jestem
Na poczatek odpowiedz na pytania Shadi-jezdze do Pily bo moj szanowny maloznek jest Pilaniniemi ja bardzo Pile lubie(pewnie dlatego,ze w niej nie mieszkam-z dala od tesciowej-to jest dobry pomysl )
Widze,ze kiedy mnie nie bylo zle sie dzialo.Czyzby pogorszenie pogody pogarszalo stan cery?U mnie pojawil sie okres,ale z powodu zazywania pigulek juz sie wlasciwie skonczyl(od kilku lat okres mi po prostu maleje-bol przy nim rowniez).Zadnych ekscesow skornych nie bylo procz jednego.Dzis znow zorac.
Fajnie, że jesteś
Aaa Pilanin, to może jak kiedyś będziesz na wizycie u tęsciów i będziesz sobie spacerowac to się miniemy
Jak Ci zazdroszczę tych okresów, u mnie znowu się spóźnia
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 20:59   #2770
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja pokłóciłam się z tż i musiałam odreagować wiadomo jak... pół godziny wyciskania bosh a przez miesiac nic nie dotykałam ale chce mi sie wyc jaka ja jestem głupia głupia i jeszcze raz głupia tylko nie wiem co teraz połozyć na skóre żeby się strupy nie porobiły i żeby czerwone szybko zeszło
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 21:34   #2771
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a ja pokłóciłam się z tż i musiałam odreagować wiadomo jak... pół godziny wyciskania bosh a przez miesiac nic nie dotykałam ale chce mi sie wyc jaka ja jestem głupia głupia i jeszcze raz głupia tylko nie wiem co teraz połozyć na skóre żeby się strupy nie porobiły i żeby czerwone szybko zeszło
tez tak odreagowywujeteraz mam jednego syfa ze stresu, drugiego z rozdrapania i 3 tez z rozdrapania:/ ja kłade zorac, tormentiol, albo paste cynkowa.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 21:51   #2772
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ale ja nie bede miała 3 tylko 30 i teraz czekac trzeba miesiac żeby to wróciło do dawnego stanu narazie położyłam maśc cynkowa zobaczymy co ztego wyjdzie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 22:02   #2773
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ktos "z zewnatrz" nas czyta to od razu zwieje stad - wycinanie, szczoteczki do zebow, zyletki, pumeksy... wiem, to jest straszne, ale rozbawily mnie nasze wypowiedzi . widze, ze kazdej z nas juz "odbija" .
no ja własnie nie wiem co wybrac- pumeks czy żyletka? oto jest pytanie! szczoteczka do zębów bedzie za słaba
Ja to marze ze kiedys sie zbudze z ultra gladka twarza bez roznych stworkow. tak po prostu bez robienia niczego. ale to marzenie scietej głowy.
Poza tym niewytrzymałam wprawdzie moj guz na brwi spłaszczał za to na poliku własnoręcznie sobie wydziargałam wielkiego bolącego guza! bo cisnełam coś od paru dni w tym samym miejscu. jest tragicznie a razem z reszta twarzy to jeszcze gorzej
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 22:10   #2774
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madzia21 Pokaż wiadomość
Rybciu a czy ty bierzesz może retin w tabletkach?
Mnie dermatolog proponowala jakąś kuracje Retinem A chyba w postaci tabletek tylko musialam badania zrobic.Ide do niej w nastepnym tygodniu i nie wiem czy sie na to decydowac , bo badanie mama dobre.Jesli masz jakies doswiadczenie w tej kwesti to plis napisz mi coś o tym!!

Pozdrawiam i dziekuje!
Madziu, nie, nie biorę w tabletkach. To jest maść, silnie złuszczająca naskórek. A czy przypadkiem nie chodzi Ci o kuracje ROA? To jest bardzo silny środek stosowany doustnie, ponoć bardzo skuteczny, ale radziłabym najpierw poczytać o skutkach ubocznych.
Pozdrawiam cieplutko, daj znać!!
papa
__________________
Kiedys bylem niezdecydowany, a teraz to juz sam nie wiem....
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 22:22   #2775
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja stosowalam zamiennik retinu A izotrex. tak jak pisalam wczesniej, uratowal mi buzie, ale potem to tak jakby przestal dzialac . jednak wroce do niego od poniedzialku (lub wtorku) jak uda mi sie wykombionowac recepte .

u mnie cos musi byc nie tak z hormonami, bo wciaz sieje i sieje na buzi i pleckach . nie dziubie, a i tak wychodza nowe syfy. pomimo glico A, wczesniej izotrexu skora nadal jest bardzo zanieczyszczona . a przeciez glico A i izotrex to preparaty grubego kalibru . w poniedzialek wykupie tez taki jeden lek, ktory jest na jeden hormon. jednak to nie beda zadne tabletki antykoncepcyjne. musze przekonac sie czy po wzieciu tych lekow twarz sie uspokoi, bo jesli tak to w koncu znajde przyczyne tych gowien na buzi i plecach (jest coraz gorzej ). natomiast jesli z buzia bedzie tak jak jest teraz to poziom tego hormonu jednak nie powinien byc nizszy i wtedy bede wiedziec, ze nie tedy droga (ze nie nalezy grzebac w tej sprawie, ze trzeba odfajkowac i szukac dalej). caly czas ukladam sobie w glowie te moje plany dzialania - co najpierw, a co potem...

Dziewczyny ratujcie, gdyz nie wytrzymam psychicznie .
3mam za Ciebie kciuki. Trzeba z tym walczyć, nie można się poddawać. Przecież wiesz....
Ja, przy najgorszym kiedyś stanie, ale to takim, że z bólu nie mogłam się uśmiechać, taką miałam wysypaną buzię, dostałam jakiś hormon na obniżenie testosteronu. Miałam go brać przez 5 miesięcy tylko przez 5 pierwszych dni w cyklu miesiączkowym. Ale zabij mnie, nie pamiętam kompletnie jak się nazywał. Coś na "A". Ale strasznie mi pomógł, mimo że żygałam jak kot!! ale to mi nie przeszkadzało. syfy znikały w oczach wiec byłam zadowolona.
3maj sie,
papatki
__________________
Kiedys bylem niezdecydowany, a teraz to juz sam nie wiem....
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 05:17   #2776
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i znów powracam, nabroiłam chociaż wiem ze nie powinnam, nie wiem czy to z powodu Zoracu czy też filtr mnie zapycha, ale wysypało mnie niestety na czole, nie mogłam sie powstrzymać i niestety trochę nabroiłam, jestem zła na siebie, bo przecież teraz bedzie sie to goić z tydzień jak nie dłużej
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 06:21   #2777
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To prawda że wyciskanie krostek to uzależnienie...
Ja już się podejmuje poraz enty przestania ale no
i tak nic z tego nie bedzie więc od dziś zaczne stosow-
ać jakąś "mocniejszą terapie" niż tylko piling i krem matujący
GARNIERA. Myśle tak sobie że to za mało było na
moją wredną skóre która robi mi cały czas na przekór!
Zaczynam brać od dziś DROMIN... Mam nadzieje że ciut
ciut pomoże i to mnie jakoś zmotywuje do dalszych działań
Achhh, dziewczynki podziwiam was czasem za wytrwałość
przy jakiej zwalczacie te swoje... hmmm... problemy skórne
jakich ma sporo ludzi na tym świecie
Dobra ja lece poszperać w szafeczce i znaleźć te prochy...
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 08:11   #2778
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia Pokaż wiadomość
Ja, przy najgorszym kiedyś stanie, ale to takim, że z bólu nie mogłam się uśmiechać, taką miałam wysypaną buzię, dostałam jakiś hormon na obniżenie testosteronu. Miałam go brać przez 5 miesięcy tylko przez 5 pierwszych dni w cyklu miesiączkowym. Ale zabij mnie, nie pamiętam kompletnie jak się nazywał. Coś na "A". Ale strasznie mi pomógł, mimo że żygałam jak kot!! ale to mi nie przeszkadzało. syfy znikały w oczach wiec byłam zadowolona.
no to wspolczuje Ci takiego stanu. oby nigdy wiecej nie powrocil . u mnie na szczescie testosteron jest jak najbardziej w porzadku - podobno lepiej byc nie moze.

Cytat:
Napisane przez ziuta.
Poza tym niewytrzymałam wprawdzie moj guz na brwi spłaszczał za to na poliku własnoręcznie sobie wydziargałam wielkiego bolącego guza! bo cisnełam coś od paru dni w tym samym miejscu. jest tragicznie a razem z reszta twarzy to jeszcze gorzej
ziuto. . no ja tez mam ta wydarta dziure na brodzie (teraz to wyglada tak jakby ktos mi czyms to miejsce wypalil ) i wyglada to paskudnie. dobrze, ze opuchlizny nie ma.

Cytat:
Napisane przez sweet.girl Pokaż wiadomość
Zaczynam brać od dziś DROMIN... Mam nadzieje że ciut
ciut pomoże i to mnie jakoś zmotywuje do dalszych działań
Dromin - a co to za tabletki?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 10:18   #2779
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Dromin - a co to za tabletki?
dziewczyny chwala te tabletki
, co wazne nie zawieraja wit PP ijodu , które mogą wpływac zle na trądzik rózowaty, naczynka rozszerzone czy zaostrzyc trądzik nawet
Cytat:
DROMIN Gdy masz problem ze skórą

Preparat drożdżowy wzbogacony składnikami mineralnymi. Zawarte w preparacie drożdże poprawiają przemianę materii, są wskazane dla osób mających problemy z cerą, z dokuczliwymi zajadami w kącikach ust, a także dla nastolatków cierpiących na trądzik młodzieńczy.

Cynk działa korzystnie w trądziku oraz między innymi w przypadku zajadów, wyprysków skórnych, egzem, osłabienia cebulek włosowych i wypadaniu włosów.

Magnez jest czynnikiem regenerującym komórki, przywraca równowagę układu nerwowego.

Wapń i fosfor są pierwiastkami budulcowymi tkanki kostnej, odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ustroju.


Sposób użycia: 2 - 4 tabletek trzy razy dziennie (6 -12 tabletek w ciągu dnia). Najlepiej przyjmować preparat w ciągu jednego do trzech miesięcy.
Skład: 1 tabletka zawiera: Drożdże gat. (Saccharomyces cerevisiae) - 400,0 mg, Wyciąg z pyłku kwiatowego - 1,8 mg, Tiamina (Witamina B1) - 82,5 ug, Ryboflawina (Witamina B2) - 1,0 ug, Fosfor - 30,5 mg, Magnez - 10,3 mg, Potas - 10,0 mg, Wapń - 27,0 mg, Cynk - 0,5 mg
Opakowanie: 100 tabletek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 10:21   #2780
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziekuje Ci Emilio1 za informacje o drominie .

no tak, przyjmowanie drominu od 1 do 3 miesiecy, a co potem? odstawic na stale czy na jakis czas? a czy drozdze nie wplywaja zle na uklad pokarmowy - chodzi mi o grzybice?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 13:23   #2781
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
dziekuje Ci Emilio1 za informacje o drominie .

no tak, przyjmowanie drominu od 1 do 3 miesiecy, a co potem? odstawic na stale czy na jakis czas? a czy drozdze nie wplywaja zle na uklad pokarmowy - chodzi mi o grzybice?
Tu mi sie wydaje, że chodzi o takie nei zabite drożdze. Jak np. robi się taki napój to zawsze zalewa się go wrżatkiem wody albo mleka, wtedy ejst bezpiecznie. A tabletki to już na pewnoO ile pamiętam to po zkaonczeniu kuracji suplementem robi się tydzień do dwóch przerwy, ale nie jestem pewna
Cytat:
Napisane przez rudarybcia
Ale strasznie mi pomógł, mimo że żygałam jak kot!! ale to mi nie przeszkadzało. syfy znikały w oczach wiec byłam zadowolona.
My to już chyba wszystko zrobimy i przetrwamy, byleby się tych syfów pozbyć.
Ohh co za cud, wróciłam wcześniej i musze zaraz spowrotem do neij wracacA tym czasem ide zjeść kanieTrzymajcie się dziewczyny
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 15:09   #2782
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzis kielkuje mi jakas gula na brodzie.No coz-kolejna plama w tym miejscu do kolekcji. Zeby chociaz byla laskawa nie bolec na pol pyska
Uzylam dzis filterka svr 100 chyba.jest lepszy od emulsji aven,ale i tak tobia mi sie kluseczki na gebie.I chyba ma jakis kolorek-dosc fajnie wyglada juz pozniej,jak sie wytrze po calym dniu Chyba mi zaden z tych filtrow nie przypasuje.Koncze iwostin 20(za niski niestety fitr)i na jutro zamowilam 50+,mam nadzieje,ze bedzie fajny,bo poki co iwostin mnie zachwycil.

Aniu-twoje hormonki sa w normie,ale okres twoj okres to juz masakra!!!A moze ty masz endometrioze(nie wiem czym sie objawia procz dlugoch bolesnych miesiaczek).Jezu,ty konczysz okres i zaczynasz nastepny prawie ze.A pryszcze z jednego okresu nie zdaza sie zgoic do nastepnego Twoj lekarz uwaza,ze "taka twoja uroda"?czy moze ma cos wiecej do powiedzenia?

Bluejak dlugo juz uzywasz zoraku?(rano jak wchodze na wizazyk przed pracato zawsze widze,ze ty juz tam bylas-jestes jeszcze gorasza ode mnie )
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 15:12   #2783
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Tu mi sie wydaje, że chodzi o takie nei zabite drożdze. Jak np. robi się taki napój to zawsze zalewa się go wrżatkiem wody albo mleka, wtedy ejst bezpiecznie. A tabletki to już na pewnoO ile pamiętam to po zkaonczeniu kuracji suplementem robi się tydzień do dwóch przerwy, ale nie jestem pewna
dlatego pytam o ta grzybice, gdyz jak bylam u dietetyka na poczatku tego roku to on mi wlasnie mowil, zeby unikac produktow z drozdzami (bulek pszennych, itd.). po dlugiej antybiotykoterapii mozna wlasnie nabawic sie grzybicy drog rodnych, ukladu pokarmowego. mnie na szczescie to ominelo. teraz lykam czosnek w kapsulkach na zwiekszenie odpornosci i wyrzucenie tych wszystkich swinstw z organizmu.

mam izotrex . zatem smarowanko znowu sie zacznie. zamiennie izotrex i glyco A.

przepiekna pogoda !!!!!!!! tak ma byc do piatku !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Aniu-twoje hormonki sa w normie,ale okres twoj okres to juz masakra!!!A moze ty masz endometrioze(nie wiem czym sie objawia procz dlugoch bolesnych miesiaczek).Jezu,ty konczysz okres i zaczynasz nastepny prawie ze.A pryszcze z jednego okresu nie zdaza sie zgoic do nastepnego Twoj lekarz uwaza,ze "taka twoja uroda"?czy moze ma cos wiecej do powiedzenia?
tez pomyslalam o endometriozie po ostatniej akcji powodziowej. jednak ja zawsze mialam takie okresy, dziecko mam, bez problemu zaszlam w ciaze, w ciazy nie bylo problemow, porod ok, innych objawow tez nie mam (czytalam juz sobie o tym ) zatem nie wiem . lekarz mowil, ze wszystko jest w porzadku pod wzgledem ginekologicznym (w tym roku juz drugi ). co to dlugich cykli (30-35 dni) i okresow to mowil, ze jesli chce je skrocic to tylko w gre wchodzi antykocepcja doustna. dla mnie to ostatecznosc.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-10-09 o 15:36
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 16:26   #2784
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
teraz lykam czosnek w kapsulkach na zwiekszenie odpornosci i wyrzucenie tych wszystkich swinstw z organizmu.

mam izotrex . zatem smarowanko znowu sie zacznie. zamiennie izotrex i glyco A.

A nie lepiej jesc czosnek w normalnej postaci? (wiem smierdzi ale jak sie nigdzie nie wychodzi itp )
W takiej postaci jest zdrowszy

Np. do kanapki ?
Ja tez pije czosnek z wlasnorecznie zrobionego syropu .
Ale to juz jak mnie przeziebienie dopadnie


Ania na ile starcza Ci ten Isotrex ?
No bo jest napisane zeby zuzyc w ciagu 2m-cy a mi z reguly starcza spokojnie na 3-4 m-ce
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 18:58   #2785
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jeju musze kupić acnemycin, bez niego chyba nie dam rady... Wszystkie takie większe syfolce ładnie mi przysuszył i jest znowu lepiej No i czekam na kasiutke to isotrexin kupie. Dzisiaj pozdrapywałam przysuszone strupki na historii kiedy sprawdzian pisałam, te całe wyciskanie i drapanie to u mnie na tle nerwowym
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 19:09   #2786
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

to jak jakas autoagresja Ja cche ładna buzię a tym czasem sysy i strupy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 19:38   #2787
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ziuto. . no ja tez mam ta wydarta dziure na brodzie (teraz to wyglada tak jakby ktos mi czyms to miejsce wypalil ) i wyglada to paskudnie. dobrze, ze opuchlizny nie ma.
Moj prawy policzek to masakra cos mi pod okiem wyszlo przez noc wielki gul no i oczywiscie co zrobilam niedawno? wycisnelam go! ale chyba inaczej by nie zszedl z mej facjatki. tak czy owak boli mnie policzek i jest cieply i czerwony- jakby spuchniety
AaniaA ty masz problem glownie z broda? bo czytalam ze broda to zazwyczaj z hormonami jest zwiazana bardziej niz z reszta twarzy, ale u ciebie hormony ok?!
A ten Dromin pomaga na grudki? bo mam ich miliony.
Czosnek jest naprawde dobry- antybakteryjny i na przeziebienia. najlepszy w szpinaku i sosie czosnkowym uwielbam przez ostatnie 5 lat tylko raz bylam przeziebiona. Ale na tradzik nie pomaga
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 21:13   #2788
madzia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia Pokaż wiadomość
Madziu, nie, nie biorę w tabletkach. To jest maść, silnie złuszczająca naskórek. A czy przypadkiem nie chodzi Ci o kuracje ROA? To jest bardzo silny środek stosowany doustnie, ponoć bardzo skuteczny, ale radziłabym najpierw poczytać o skutkach ubocznych.
Pozdrawiam cieplutko, daj znać!!
papa

Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz!

Bylam dzis znów u dermy i wiem juz jaki to lek to aknenormin w tabletkach ,to z grupy retinoidow i dla tego tak zapamietalam ostatnio.
Ma juz recepte ale boje sie troche zaczac te kuracje ,chyba wolalabym to skonsultowac,leczylam sie juz u jednej dermatolog i przez rok zednego efektu,Zastanawiam sie czy moze jest jakas przyczyna ktora mozna jakos wyeliminowac bo gdzies od roku( mam 22 lata) tak na powaznie mam problemy z cera i to naprawde nie male.Wczesniej mialam tlusta z jakimis pryszczykami ale sporadycznie, teraz to jakis koszmar

Jak macie dla mnie jakies rady to piszcie! bardzo bede wdzieczna!
madzia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 21:13   #2789
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
A nie lepiej jesc czosnek w normalnej postaci? (wiem smierdzi ale jak sie nigdzie nie wychodzi itp )
W takiej postaci jest zdrowszy
pewnie, ze "zywy" zdrowszy, ale trzeba by bylo siedziec tylko w domu i z nikim nie rozmawiac, nie spotykac sie . ponadto dlugie przyjmowanie naturalnego czosnku powoduje, ze ten zapach wychodzi pozniej z potem, itd. tak, owszem, jesli czlowiek jest chory kilka dni to moze sobie pozwolic na taka "won czosnkowa", ale nie wtedy, gdy normalnie musi funkcjonowac . ponadto dlugotrwale przyjmowanie "zywego" czosnku nie jest zdrowe dla watroby i zoladka.

zaleta czosnku w kapsulkach jest to, ze nie smierdzisz po nim . ponadto po dlugiej kuracji ten zapach nie jest wydalany z potem, itp. mozna dlugo go przyjmowac . aha, i w nim zawarta jest alicyna (tych smierdzacych substancji nie ma ), ktora wlasnie ma te wszystkie zbawienne wlasciwosci. suma sumarum, nie smierdzi sie wcale .


Cytat:
Napisane przez ziuta.
Czosnek jest naprawde dobry- antybakteryjny i na przeziebienia. najlepszy w szpinaku i sosie czosnkowym uwielbam przez ostatnie 5 lat tylko raz bylam przeziebiona. Ale na tradzik nie pomaga
czosnek dziala bakteriobojczo, oczyszczajaco, przeciwgrzybicznie, odpornosciowo . u mnie to jak znalazl, bo moze uda mi sie wykurzyc w koncu te gnidy z gardla. ponadto dluga antybiotykoterapia doustna na syfy doprowadzila do tego, ze moj uklad immunologiczny jest w fatalnym stanie, wiec czosnek na pewno mi nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Ania na ile starcza Ci ten Isotrex ?
Cytat:
Napisane przez ana_gabi
No bo jest napisane zeby zuzyc w ciagu 2m-cy a mi z reguly starcza spokojnie na 3-4 m-ce
mi tez izotrex starcza na dluzej niz 2 miesiace, ale ja wedle zalecen wyrzucam go po 2 miesiacach. to tak jak z znierytem - wystarczy na dluzej, ale trzeba go wyrzucic po 5 tygodniach.


Cytat:
Napisane przez ziuta.
Moj prawy policzek to masakra cos mi pod okiem wyszlo przez noc wielki gul no i oczywiscie co zrobilam niedawno? wycisnelam go! ale chyba inaczej by nie zszedl z mej facjatki. tak czy owak boli mnie policzek i jest cieply i czerwony- jakby spuchniety
ojoj!!!!!!! to niedobrze .

Cytat:
Napisane przez ziuta.
AaniaA ty masz problem glownie z broda? bo czytalam ze broda to zazwyczaj z hormonami jest zwiazana bardziej niz z reszta twarzy, ale u ciebie hormony ok?!
nie tylko broda, niestety . takze czolo (teraz daje mi popalic ), z boku buzi kolo uszu zaskorniki, czasami nos.

hormony w porzadku, jesli chodzi o wyniki, ale nie wiem czy przypadkiem cos nie trzeba ruszyc .

Cytat:
Napisane przez ziuta.
A ten Dromin pomaga na grudki? bo mam ich miliony.
nie ma pojecia , nie stosowalam go.


Shadi co sie dzieje, ze tak sie lamiesz ? pamietam, ze Ty i Little Angel bylyscie najbardziej wytrwale .

Czekoladko mam nadzieje, ze w koncu bedzie lepiej .

cos mi rosnie na czole - znowu . nic nie ruszalam. widzialam to "cos" juz wczesniej (kilka dni temu), ale nie bylo takie duze jak teraz! myslalam, ze glyco A zalatwi to w zarodku, ale gdziez tam, wrecz przeciwnie. jutro to bedzie porazka .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 21:28   #2790
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madzia21
Jak macie dla mnie jakies rady to piszcie! bardzo bede wdzieczna!
ja to ta, ktora zawsze wysyla na badania hormonalne w okreslonych dniach cyklu (w tym konieczne badanie poziomu hormonow tarczycy). od tego trzeba zaczac . badanie ginekologiczne, usg dopochwowe, cytologia, wykluczenie pcos. pytanie - czy bralas pigulki antykoncepcyjne? bo jesli tak, to moze tak sie dzieje po ich odstawieniu. wymazy ze zmian skornych. czy bylas leczona antybiotykami doustnymi na tradzik?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.