Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 11:14   #4381
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja cera szaleje, już nie mam "normalnego" trądziku, tylko wielkie bolące wrzody ja jutro chyba do szkoły nie pójdę...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 14:01   #4382
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Mnie też Garniery nie pasują, nie lubię ich.
Spróbowałam ostatnio natrzeć dłonie zwykłym kremem Nivea i sa już w lepszym stanie. Spróbuj też, jesli masz, nasmarować dłonie olejem kokosowym i przez jakiś czas ich nie myć i oczywiście niczego nie dotykać .
czasem mieszam olej kokosowy (właśnie mi się skończył, muszę kupic zapas do odratowania włosów) albo migdałowy z kremem, tylko ja nie umiem nic nie robić więc takie tłuste rzeczy kładę na dłonie jak siedzę przy komputerze, wtedy tylko klawiatura jest tłustawa xD
Bardzo namiętnie teraz smaruję, czym mogę - kremem oliwkowym czy kremami Babydream. Jest lepiej, bedę musiała nosić krem oliwkowy do szkoły (choc ma wielki słoik), bo jednak jest najprzystępniejszy. Do szkoły noszę krem Synergen, bo się szybciutko wchłania - nie nawilża jakoś fajnie, ale przynajmniej chwilowo zatrzymuje wysuszanie.
Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Ja bardzo sobie cenię Neutrogenę oraz Isanę - krem do rąk oraz krem do ciała z mocznikiem. Całkiem nieźle sprawuje się też Kamil, ale ten tradycyjny rumiankowy.
Isanę z mocznikiem do rąk lubiłam za to tych Kamil niespecjalnie, ale dawno któryś z nich miałam, może sie coś zmieniło. Neutrogenę miałam jakąś, niby skoncentrowaną, to była straszna nawilżenie i natłuszczenie znikome, a ręce się lepią. Ale wiem, że mają kilka rodzajów, któreś pewnie są lepsze.

Farbowałm włosy ze sraczkowato-rudego ciemnego blondu udało mi się zejść do średniego/ciemnego blondu - już w ogóle nie rudego, nawet jest trochę zielonkawy przy obecnym rumieniu Wyglądam bez wątpienia dużo gorzej, niż w czerni - trochę ginę przy tych jasnych włosach, ale jakoś się nie gryzie z ciemnymi brwiami i oczami, będę dalej rozjaśniać farbami Na pewno wygląda to bardziej na "mój" kolor niż te wszystkie rudawe odcienie, przez które przechodziłam, które wyglądały dokładnie tak, jak odcienie przejściowe przy stopniowym rozjaśnianiu włosów

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moja cera szaleje, już nie mam "normalnego" trądziku, tylko wielkie bolące wrzody ja jutro chyba do szkoły nie pójdę...
jak masz ziele świetlika (i nigdy nie zauważyłaś, żeby podrażniał) - zalej niedużą ilością wrzątku, żeby był bardzo mocny, mocno schłódź i rób okłady - stan zapalny powinien troche zejść (mi pomaga w każdym razie)
Choc ostatnio się nie bawiłam ze świetlikiem, jak mi coś większego wyskoczyło to smarowałam Benzacne (10%) punktowo - przez noc jakoś się zmniejsza... Kurcze, biorę już prawie 2 tygodnie Tetralysal i nie pomaga mi tak, jak ostatnio
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 14:28   #4383
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie mam niestety:/ najlepsze jest to, że codziennie pojawia mi się nowy. Żyć nie umierać.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 14:39   #4384
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie mam niestety:/ najlepsze jest to, że codziennie pojawia mi się nowy. Żyć nie umierać.
przerąbane:/ musisz znaleźć dobrego dermatologa... Co nie jest proste. I/albo endokrynologa (kiedyś też się muszę w końcu wybrać, bo nie dość że upierdliwy trądzik to jeszcze głupia przemiana materii)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:40   #4385
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moja cera szaleje, już nie mam "normalnego" trądziku, tylko wielkie bolące wrzody ja jutro chyba do szkoły nie pójdę...
Współczuję. Ja kiedyś ratowałam się maścią ichtiolową, a gdy już wrzody zebrały to męczyłam je pastą cynkową lub sudocremem, ale jeżeli masz wrażliwą cerę to lepiej nie kombinować na własną rękę.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Farbowałm włosy ze sraczkowato-rudego ciemnego blondu udało mi się zejść do średniego/ciemnego blondu - już w ogóle nie rudego, nawet jest trochę zielonkawy przy obecnym rumieniu Wyglądam bez wątpienia dużo gorzej, niż w czerni - trochę ginę przy tych jasnych włosach, ale jakoś się nie gryzie z ciemnymi brwiami i oczami, będę dalej rozjaśniać farbami Na pewno wygląda to bardziej na "mój" kolor niż te wszystkie rudawe odcienie, przez które przechodziłam, które wyglądały dokładnie tak, jak odcienie przejściowe przy stopniowym rozjaśnianiu włosów[COLOR="Silver"]
Pokaż zdjęcie.
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:25   #4386
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mi właśnie nie podszedł ani czerwony krem do rąk, ani balsam nie mam bardzo suchej skóry, ale ten balsam nie robi z nią prawie nic - uczucie nawilżenia jest, ale po 2h skóra jest dokładnie taka sama jak przed użyciem tego balsamu. Nie rozumiem, czemu tak jest, wielu kobietom bardzo pasuje
Moja skóra kocha czerwonego garniera , też nie wiem czemu
A teraz dziady wypuściły ultra doux lawendowy , nie lubię tych szamponów a kocham lawendę

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie mam niestety:/ najlepsze jest to, że codziennie pojawia mi się nowy. Żyć nie umierać.
Spróbuj robić bardzo ciepłe okłady z torebek z herbatą ekspresową nawet 6 razy dziennie , może troszkę pomoże. No i zrezygnuj z podkładów na jakiś czas

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
czasem mieszam olej kokosowy (właśnie mi się skończył, muszę kupic zapas do odratowania włosów) albo migdałowy z kremem, tylko ja nie umiem nic nie robić więc takie tłuste rzeczy kładę na dłonie jak siedzę przy komputerze, wtedy tylko klawiatura jest tłustawa xD
Bardzo namiętnie teraz smaruję, czym mogę - kremem oliwkowym czy kremami Babydream. Jest lepiej, bedę musiała nosić krem oliwkowy do szkoły (choc ma wielki słoik), bo jednak jest najprzystępniejszy. Do szkoły noszę krem Synergen, bo się szybciutko wchłania - nie nawilża jakoś fajnie, ale przynajmniej chwilowo zatrzymuje wysuszanie.

Isanę z mocznikiem do rąk lubiłam za to tych Kamil niespecjalnie, ale dawno któryś z nich miałam, może sie coś zmieniło. Neutrogenę miałam jakąś, niby skoncentrowaną, to była straszna nawilżenie i natłuszczenie znikome, a ręce się lepią. Ale wiem, że mają kilka rodzajów, któreś pewnie są lepsze.

:
Zapomniałam o moim kompresie na dłonie, najpierw myję delikatnie lub robie peeling cukrowy ( łyżeczka cukru z mydłem w płynie) masuję skórki przy paznokciach, potem lekko wilgotne dłonie wmasowuję glicerynę, jak troszkę się wchłonie to luuuuu parafinę, dokładnie wcieram w strategiczne miejsca i skórki, wkładam ręce w worki foliowe , na to ciepłe skarpety .Po 30 min zdejmuję, dłonie są zregenerowane , skórki nawilżone. Koszt parafina 100 g ok 2 zł , gliceryna 100 g ok 3 zł



AAAAAAAAAAAAAAA
Zapomniałam byłam dziś W SP znalazłam podkład Revlona photo ready najjaśniejszy odcień w porównaniu z Rimmlem ( nie było testera porównywałam opakowania na szczęście obydwa szklane) Jest o wieeeele , wiele jaśniejszy. Rimmel przy nim różowawy ,natomiast odcień revlona jak mąka z mlekiem

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-03-10 o 16:32
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:38   #4387
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
czasem mieszam olej kokosowy (właśnie mi się skończył, muszę kupic zapas do odratowania włosów) albo migdałowy z kremem, tylko ja nie umiem nic nie robić
No ja to robię wieczorem, do oglądania telewizji. Nastawiam sobie coś co mi się podoba (jakiś filmik, żeby nie dotykać już potem pilota ). A potem jak się już wchłonie - idę spać .

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

Zapomniałam o moim kompresie na dłonie, najpierw myję delikatnie lub robie peeling cukrowy ( łyżeczka cukru z mydłem w płynie) masuję skórki przy paznokciach, potem lekko wilgotne dłonie wmasowuję glicerynę, jak troszkę się wchłonie to luuuuu parafinę, dokładnie wcieram w strategiczne miejsca i skórki, wkładam ręce w worki foliowe , na to ciepłe skarpety .Po 30 min zdejmuję, dłonie są zregenerowane , skórki nawilżone. Koszt parafina 100 g ok 2 zł , gliceryna 100 g ok 3 zł
Parafinę i glicerynę kupujesz w aptece?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 08:48   #4388
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość

Parafinę i glicerynę kupujesz w aptece?
Tak
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:35   #4389
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
przerąbane:/ musisz znaleźć dobrego dermatologa... Co nie jest proste. I/albo endokrynologa (kiedyś też się muszę w końcu wybrać, bo nie dość że upierdliwy trądzik to jeszcze głupia przemiana materii)
(podobno) dobry dermatolog przyjmuje 50km ode mnie:/ ja nie mam czasu ani kasy na dojazd i tym bardziej na antybiotyki... U pani endokrynolog byłam rok czy dwa lata temu(chyba dwa), bo rodzinka zaniepokoiła się moją 'grubą' szyją. Wyszła mi niedoczynność, brałam przez kilka miechów leki, 3/4 włosów mi wypadło, schudłam 10kg, poszłam na kontrolę z nowymi wynikami-nadczynność. Babka kazała zaprzestać przyjmowania leków na pół roku i potem znów miałam do niej iść z nowymi wynikami. Poszłam, okazało się, że są w normie i już nic nie robiłam w tym kierunku. Ale z tarczycą na bank coś mam bo nie dość, że mam 'obręcz' na szyi, to mnie często przydusza.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Spróbuj robić bardzo ciepłe okłady z torebek z herbatą ekspresową nawet 6 razy dziennie , może troszkę pomoże. No i zrezygnuj z podkładów na jakiś czas
O, dzięki, spróbuję co do podkładów, to i tak żadnego teraz nie mam

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Współczuję. Ja kiedyś ratowałam się maścią ichtiolową, a gdy już wrzody zebrały to męczyłam je pastą cynkową lub sudocremem, ale jeżeli masz wrażliwą cerę to lepiej nie kombinować na własną rękę.
Kupiłam dziś Benzacne 100mg, zobaczymy co wyjdzie...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:41   #4390
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Tak
Dzięki, to się przejdę po te specyfiki.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:02   #4391
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś Benzacne 100mg, zobaczymy co wyjdzie...
U mnie benzacne nic a nic nie robi z wypryskami. Nawet skóry wokół nie wysusza (a czytałam sporo takich opinii).
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 14:15   #4392
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ingran a maść cynkową próbowałaś?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:19   #4393
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

mi na pomaga cebula. Na noc przykleić plasterek, albo potrzymać jakich czas przyłożone. Niestety, problemem jest zapach, ale pomaga naturalny antybiotyk
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:51   #4394
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
mi na pomaga cebula. Na noc przykleić plasterek, albo potrzymać jakich czas przyłożone. Niestety, problemem jest zapach, ale pomaga naturalny antybiotyk
Czosnek też tak działa?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:58   #4395
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Ingran a maść cynkową próbowałaś?
Lepiej pastę , również posiadam .Smaruję nią skórę po goleniu

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
(podobno) dobry dermatolog przyjmuje 50km ode mnie:/ ja nie mam czasu ani kasy na dojazd i tym bardziej na antybiotyki... U pani endokrynolog byłam rok czy dwa lata temu(chyba dwa), bo rodzinka zaniepokoiła się moją 'grubą' szyją. Wyszła mi niedoczynność, brałam przez kilka miechów leki, 3/4 włosów mi wypadło, schudłam 10kg, poszłam na kontrolę z nowymi wynikami-nadczynność. Babka kazała zaprzestać przyjmowania leków na pół roku i potem znów miałam do niej iść z nowymi wynikami. Poszłam, okazało się, że są w normie i już nic nie robiłam w tym kierunku. Ale z tarczycą na bank coś mam bo nie dość, że mam 'obręcz' na szyi, to mnie często przydusza.
.
Też tak pomyślałam dlatego powinnaś być pod stałą opieką endokrynologa

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dzięki, to się przejdę po te specyfiki.
Niezamaco Tanie jest , a jak nie sprawdzi się do rąk to do pięt na 100%
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:59   #4396
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAA
Zapomniałam byłam dziś W SP znalazłam podkład Revlona photo ready najjaśniejszy odcień w porównaniu z Rimmlem ( nie było testera porównywałam opakowania na szczęście obydwa szklane) Jest o wieeeele , wiele jaśniejszy. Rimmel przy nim różowawy ,natomiast odcień revlona jak mąka z mlekiem
A który dokładnie kolor oglądałaś kolor Photoready? W PL najjaśniejszy jest Shell, a może była też Vanilla 02? I twoim zdaniem od którego Rimmela jest jaśniejsza?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:08   #4397
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A który dokładnie kolor oglądałaś kolor Photoready? W PL najjaśniejszy jest Shell, a może była też Vanilla 02? I twoim zdaniem od którego Rimmela jest jaśniejsza?
Rimmel, Match Perfection 010 od revlon photoredy niestety nie wiem który numer ale był o wiele jaśniejszy. Byłam w szoku .Może jutro się przejadę i oblukam
Na 80 % ten 002 lub 001
Najgorsze jest to że nie było testera

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-03-11 o 15:10
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:38   #4398
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Czosnek też tak działa?
spróbuj i powiedz czy działa
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:43   #4399
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcie.
jak będę miała zdjęcie sensowne to zarzucę

Ja może obecnie rewelacji pryszczowych nie mam (standard, parę krost, zanieczyszczone pory), ale jak w piątek był ostry wiatr (nie spędzałam na zewnątrz nie wiadomo ile czasu, do szkoły mam 10 minut drogi), tak mnie wyburaczyło że mam cały czas czerwoną twarz, całą, nawet świetlik nie pomaga. Próbowałam z czarną herbatą, też niewiele dało, będę jeszcze próbować z zieloną, a jak nie, to już nie wiem co zrobić... Każdy dotyk skóry dodatkowo ją podrażnia Nie piję nic gorącego, jak herbatę to letnią, kąpałam sie w letniej wodzie, nawet spałam w zimniejszym pokoju żeby się nie przegrzewać, ale burak się trzyma Oby samo minęło w najbliższym czasie, skoro nic mi nie pomaga...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 15:47   #4400
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
czosnek też tak działa?
nie tylko nie czosnek , kiedyś zrobiłam sobie okład z palsterka czosnku na pryszcz i zrobiło mi się oparzenie

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak będę miała zdjęcie sensowne to zarzucę

Ja może obecnie rewelacji pryszczowych nie mam (standard, parę krost, zanieczyszczone pory), ale jak w piątek był ostry wiatr (nie spędzałam na zewnątrz nie wiadomo ile czasu, do szkoły mam 10 minut drogi), tak mnie wyburaczyło że mam cały czas czerwoną twarz, całą, nawet świetlik nie pomaga. Próbowałam z czarną herbatą, też niewiele dało, będę jeszcze próbować z zieloną, a jak nie, to już nie wiem co zrobić... Każdy dotyk skóry dodatkowo ją podrażnia Nie piję nic gorącego, jak herbatę to letnią, kąpałam sie w letniej wodzie, nawet spałam w zimniejszym pokoju żeby się nie przegrzewać, ale burak się trzyma Oby samo minęło w najbliższym czasie, skoro nic mi nie pomaga...
A moją maseczkę z zielonej herbaty i krochmalu robiłaś ?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:54   #4401
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak będę miała zdjęcie sensowne to zarzucę

Ja może obecnie rewelacji pryszczowych nie mam (standard, parę krost, zanieczyszczone pory), ale jak w piątek był ostry wiatr (nie spędzałam na zewnątrz nie wiadomo ile czasu, do szkoły mam 10 minut drogi), tak mnie wyburaczyło że mam cały czas czerwoną twarz, całą, nawet świetlik nie pomaga. Próbowałam z czarną herbatą, też niewiele dało, będę jeszcze próbować z zieloną, a jak nie, to już nie wiem co zrobić... Każdy dotyk skóry dodatkowo ją podrażnia Nie piję nic gorącego, jak herbatę to letnią, kąpałam sie w letniej wodzie, nawet spałam w zimniejszym pokoju żeby się nie przegrzewać, ale burak się trzyma Oby samo minęło w najbliższym czasie, skoro nic mi nie pomaga...
Mi kosmetyczka na podrażnienia po oczyszczeniu polecała przemywać twarz lipą, może spróbuj
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 16:14   #4402
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A moją maseczkę z zielonej herbaty i krochmalu robiłaś ?
planuję zrobić wieczorem
Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
Mi kosmetyczka na podrażnienia po oczyszczeniu polecała przemywać twarz lipą, może spróbuj
nie mam lipy, myślisz że kupię w aptece czy tylko w zielarskim?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 16:19   #4403
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
planuję zrobić wieczorem

nie mam lipy, myślisz że kupię w aptece czy tylko w zielarskim?
szczerze mówiąc... nie mam pojęcia, mam szczęście mieć lipę z drzewa zasuszoną możesz spróbować w aptece (;
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 16:39   #4404
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc... nie mam pojęcia, mam szczęście mieć lipę z drzewa zasuszoną możesz spróbować w aptece (;
jutro zapytam
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:03   #4405
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
planuję zrobić wieczorem

nie mam lipy, myślisz że kupię w aptece czy tylko w zielarskim?
Powodzenia mam nadzieję że nie zrobi Ci się mega glut
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:29   #4406
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Powodzenia mam nadzieję że nie zrobi Ci się mega glut
właśnie sie studzi. nie wygląda zbyt apetycznie - takie brzydkie, śmierdzące cuda o niezbyt eleganckiej konsystencji lubię najbardziej Oby podziałało, a przynajmniej nie pogorszyło sprawy.

Grunt, że od soboty dobiłam co większe pryszcze. Btw., usłyszałam od kolegi komplement na temat makijażu. Jak coś mówiłam, że biorę antybiotyki na trądzik, które niespecjalnie działają ale biorę (w związku z tym nawet piwka nie mogę z nim wypić), popatrzył na mnie i powiedział, że mam teraz przecież ładną cerę ale to dobry kolega, więc poczułam się w obowiązku go uświadomić, że jak ją ładnie zaszpachluję to mam ładną...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:17   #4407
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Czosnek też tak działa?
Nie wiem jak z cebulą, ale z czosnkiem trzeba uważać. Można podrażnić skórę i to mocno!

Poza tym nie wiem, czy warto, za 2 zł można kupić listek z 10 plasterkami na pryszcze, np. Marion. Taki plasterek przyklejony na kilka godzin (najlepiej na całą noc) pomaga, wiadomo że przy dużym wysypie nie wykleimy całych pleców czy twarzy, ale na pojedyncze sztuki nadaje się jak najbardziej. W takich plasterkach zwykle jest kwas salicylowy i substancje przeciwbakteryjne. Imho działają i na ropniaki, i na głębinowce, i na paprające się niegojące resztki. Oczywiście to nie jest jakieś błyskawiczne super działanie wymazujące pryszcz, ale lepiej niż bez niczego. A ma tę zaletę, że jest proste, nie śmierdzi i nie brudzi.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:20   #4408
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

gdzie można takie plasterki kupić? pewnie w aptekach? choć Marion mi się nie kojarzy z aptekami
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:38   #4409
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
U mnie benzacne nic a nic nie robi z wypryskami. Nawet skóry wokół nie wysusza (a czytałam sporo takich opinii).
Oby u mnie jednak zadziałało...:/
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Ingran a maść cynkową próbowałaś?

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
mi na pomaga cebula. Na noc przykleić plasterek, albo potrzymać jakich czas przyłożone. Niestety, problemem jest zapach, ale pomaga naturalny antybiotyk
Fuuuuj.... Ale może się przełamię kiedyś
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak będę miała zdjęcie sensowne to zarzucę

Ja może obecnie rewelacji pryszczowych nie mam (standard, parę krost, zanieczyszczone pory), ale jak w piątek był ostry wiatr (nie spędzałam na zewnątrz nie wiadomo ile czasu, do szkoły mam 10 minut drogi), tak mnie wyburaczyło że mam cały czas czerwoną twarz, całą, nawet świetlik nie pomaga. Próbowałam z czarną herbatą, też niewiele dało, będę jeszcze próbować z zieloną, a jak nie, to już nie wiem co zrobić... Każdy dotyk skóry dodatkowo ją podrażnia Nie piję nic gorącego, jak herbatę to letnią, kąpałam sie w letniej wodzie, nawet spałam w zimniejszym pokoju żeby się nie przegrzewać, ale burak się trzyma Oby samo minęło w najbliższym czasie, skoro nic mi nie pomaga...
Ała.... Może krem Bambino czy Penaten...?
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie sie studzi. nie wygląda zbyt apetycznie - takie brzydkie, śmierdzące cuda o niezbyt eleganckiej konsystencji lubię najbardziej Oby podziałało, a przynajmniej nie pogorszyło sprawy.

Grunt, że od soboty dobiłam co większe pryszcze. Btw., usłyszałam od kolegi komplement na temat makijażu. Jak coś mówiłam, że biorę antybiotyki na trądzik, które niespecjalnie działają ale biorę (w związku z tym nawet piwka nie mogę z nim wypić), popatrzył na mnie i powiedział, że mam teraz przecież ładną cerę ale to dobry kolega, więc poczułam się w obowiązku go uświadomić, że jak ją ładnie zaszpachluję to mam ładną...
Jaki dobry kolega, po mnie wciąż cisną, że nakrapiana jestem, że mam okropną kaszę na gębie itd
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:53   #4410
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jaki dobry kolega, po mnie wciąż cisną, że nakrapiana jestem, że mam okropną kaszę na gębie itd
ja z Plastyka*, mam mało kolegów, ale są mili zwykle Ale też, jak to chłopcy, dość naiwni, zwykle się nie domyślają, że dziewczyna ma tapetę, choć ma jej tonę, albo doczepiane czy farbowane włosy i takie tam

ale to cholernie przykre, myślałam, że z takich docinków to się najpóźniej w gimnazjum wyrasta jakby to co najmniej była twoja wina, że masz problemy z cerą

*(nie wiem jak teraz to wygląda, ze 3 lata temu jak z koleżanką liczyłyśmy przypadało mniej niż 1/5 chłopaka na dziewczynę)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.